Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Shopify SEO Guide to Perfect Tags Title i Meta Descriptions

  1. Wszystko zaczyna się od analizy zapytania
  2. Jak edytować tagi tytułów Shopify i opisy meta
  3. Jak edytować znaczniki tytułu w szablonie Shopify
  4. Jak edytować znacznik opisu meta w motywie Shopify
  5. Jak napisać tytuł przyjazny dla SEO
  6. Jak napisać przyjazny dla SEO opis Meta
  7. Zaawansowane strategie optymalizacji na stronie

  Jeśli masz słabo zoptymalizowane tagi tytułów Shopify i opisy meta, możesz zaobserwować wzrost liczby odwiedzających w organicznym wyszukiwaniu o trzydzieści procent, postępując zgodnie z tym przewodnikiem SEO Shopify. Widziałem to wcześniej dla klientów Shopify. Może to oznaczać trzydziestoprocentowy wzrost sprzedaży z podstawowego SEO na stronie .

  Tag tytułowy to niebieski tekst widoczny w Google, a opis meta to czarny tekst opisujący stronę:

  Możesz wpływać na to, co zostanie wyświetlone w wynikach wyszukiwania za pomocą kodu HTML na stronie, która wygląda tak:

  <title> Twój tytuł jest tutaj </title>
  <meta name = "description" content = "Twój opis jest tutaj" />

  Zdobądź je bezpośrednio na ważnych stronach sklepu Shopify, a zyskasz. Nie wspominam o meta słowach kluczowych, ponieważ nie ma pozytywnego wpływu na SEO. Jeśli używasz wtyczki takiej jak SEO Meta Manager , nie wpisuj meta słów kluczowych, jak to możliwe zranić twoje rankingi . Wtyczki takie jak te, które pozwalają na edycję meta informacji w Shopify są bezcelowe, jeśli zastosujesz się do tego przewodnika, chyba że masz dużą liczbę SKU, których nie napiszesz.

  Co jeśli nie napiszesz wielkich tytułów i opisów, a nawet zignorujesz ten przewodnik?

  Google prawdopodobnie wybierze tekst do wyświetlenia, który często jest do bani w porównaniu z tym, co można napisać. Nie oznacza to, że jeśli napiszesz wspaniałe tytuły i opisy, które Google czasem ich nie zmieni - mówię, że jeśli ci się nie uda, Google raczej nie będzie tworzyć własnych tytułów i opisów meta.

  W zależności od Twojej niszowej i organicznej obecności, od 10 do 90% odwiedzających najpierw trafia do Twojego sklepu w wyszukiwarce. Zmienione wyświetlanie wyników wyszukiwania oznacza, że ​​nie kontrolujesz wiadomości marketingowej. Co gorsza, sklep słabiej radzi sobie z pozycją SEO, a Twoja aukcja ma niski współczynnik klikalności.

  Dobre tagi tytułów i opisy meta są podstawą lepszych rankingów i zwiększonych kliknięć z wyników wyszukiwania. Ten przewodnik uczy, jak konfigurować, pisać i optymalizować tagi tytułów i opisy meta dla sklepu Shopify.

  Wszystko zaczyna się od analizy zapytania

  Zaczynasz od analizy zapytań, ponieważ określa ona, które zapytania wyszukiwania chcesz uszeregować. Określa to, co piszesz, kim są twoi konkurenci i SEO wszystkiego, co robisz. Ważne jest, aby robić dobrze.

  Mówię „dobrze”, a nie „dobrze”, ponieważ istnieje wiele sposobów na napisanie doskonałego tytułu lub meta opisu strony - pod warunkiem spełnienia kryteriów ujawnionych w tym przewodniku.

  Najlepsze miejsce do rozpoczęcia analizy zapytań lub to, co można by nazwać „badaniem słów kluczowych”, nie jest narzędziem słów kluczowych. Spójrz na optymalizowaną stronę, a następnie zadaj sobie pytanie:

  Jeśli ktoś miałby odkryć tylko tę stronę w Internecie, to odejdź szczęśliwy, czego by szukali?

  Zapisz wszystkie odpowiedzi. Powinieneś mieć wiele odpowiedzi na jedną stronę. Jest łatwy do odkrycia w e-commerce.

  • Sklep internetowy o nazwie „Jill's Fashion Store” odpowiada na pytania „jills fashion store”, „online fashion store” lub ewentualnie „damski sklep mody”.
  • Strona z kolekcją skórzanych kurtek może odpowiedzieć na zapytania „skórzane kurtki”, „skórzane kurtki motocyklowe” lub „skórzane kurtki dla mężczyzn”. Aby zastosować „skórzane kurtki motocyklowe”, każdy produkt w kolekcji powinien być skoncentrowany na motocyklu, w przeciwnym razie kupujący mogą pozostać sfrustrowani.
  • Strona produktowa sprzedająca zegarek Vintage Digital Gold Databank wykonany przez Casio mogła odpowiedzieć: „vintage digital gold databank”, „gold casio watch” lub „vintage digital watch”. Wyszukiwania „casio watch” nie odpowiada strona produktu, ponieważ strona jest zbyt szczegółowa. Ktoś przeszukujący „zegarek casio” nie jest pewien, czego chce i powinien otrzymać stronę z innej strony internetowej z listą zegarków casio i informacjami o marce.

  Chcesz lepiej rozwiązać problem wyszukiwarki niż inne strony internetowe. Niezastosowanie się do tego i SEO staje się coraz trudniejsze, ponieważ algorytmy Google mogą (lub będą) wykrywać, że twój konkurent, który lepiej odpowiada wyszukiwanemu hasłu, powinien przewyższać ciebie. Możesz zwiększyć SEO, ulepszając stronę, aby lepiej służyć odwiedzającym.

  Po utworzeniu listy słów kluczowych w celu optymalizacji strony wpisz je w Narzędzie do planowania słów kluczowych Google sprawdzić, czy ludzie używają tych haseł:

  Po utworzeniu listy słów kluczowych w celu optymalizacji strony wpisz je w  Narzędzie do planowania słów kluczowych Google  sprawdzić, czy ludzie używają tych haseł:

  Istnieją tysiące wyszukiwań wokół „złotych zegarków Casio”. To dużo. Zalecam zawężenie, aby zmniejszyć konkurencję, widząc inne propozycje słów kluczowych. Jeśli kliknę pomysły grupy reklam, natknąłem się na pomysł, który doskonale odpowiada stronie produktu:

  Jeśli kliknę pomysły grupy reklam, natknąłem się na pomysł, który doskonale odpowiada stronie produktu:

  „Niski”, „Średni” i „Wysoki” w konkurencji to tylko reklamy Google. Nie musisz zwracać na to większej uwagi, ale wysoka konkurencja oznacza, że ​​reklamodawcy wydają pieniądze (dobrą wskazówkę, że zarabiają na wyszukiwaniach), podczas gdy niska konkurencja oznacza mniej reklamodawców konkurujących o uwagę użytkowników i większą dystrybucję kliknięć do wyszukiwania organicznego wyniki.

  Wyszukaj swój potencjalny termin w Google. Sprawdź wyniki organiczne, a nie wyniki reklam. Trzy najlepsze wyniki organiczne dla tego przykładu to:

  Czy widzisz „casio”, „zegarek”, „złoto” lub „męskie” w tytułach i opisach tych stron? Ledwie. To jedna z oznak niskiej konkurencji.

  Bardziej zaawansowaną strategią oceny konkurencji jest wykonanie analizy linków zwrotnych za pomocą Ahrefs.com . Duża liczba linków zwrotnych do strony lub strony głównej tych najlepszych stron internetowych oznacza większą konkurencję. Jeszcze bardziej zaawansowana metoda wyszukiwania słów kluczowych należy zoptymalizować korzystanie z reklam Google ponieważ platforma umożliwia natychmiastowe sprawdzenie, jakie wyszukiwane hasła w wyszukiwaniu organicznym przyniosą Ci kliknięcia i sprzedaż.

  Jedną z prostych ocen konkurencji jest oglądanie stron internetowych o wysokiej pozycji. Asos to sklep internetowy, ale są ogromne. Casio.co.uk jest trochę zaniepokojony, ponieważ są oficjalną marką. Konkurencja prawdopodobnie będzie istniała.

  Chcesz zrównoważyć liczbę wyszukiwań i konkurencję. W idealnym świecie optymalizuje się pod kątem dużej liczby wyszukiwań (ponad 1000 wyszukiwań) i niskiej konkurencji, ale w dzisiejszym e-commerce jest zbyt wiele witryn, aby było to prawdą. Po prostu przejdź do słów kluczowych z pewną liczbą wyszukiwań i umiarkowaną lub niską konkurencją .

  Teraz wiesz, co dalej, zoptymalizuj swój sklep.

  Jak edytować tagi tytułów Shopify i opisy meta

  Najpierw musisz sprawdzić, czy Twój motyw jest zgodny z wbudowanymi funkcjami SEO Shopify na stronie głównej, stronach kolekcji, stronach produktów i stronach ogólnych. Chcesz, aby wszystkie te strony były zoptymalizowane pod kątem SEO, aby zmaksymalizować widoczność wyszukiwania. Każda z nich daje szansę na uchwycenie ruchu organicznego.

  Na stronie głównej przejdź do:

  1. Sklep internetowy> Preferencje
  2. Wprowadź tytuł strony głównej i opis meta
  3. Wyświetl kod źródłowy strony, aby sprawdzić, czy każdy z nich został zaktualizowany dokładnie tak, jak chcesz. Jeśli nie, musisz edytować szablon

  Na stronach ogólnych przejdź do:

  1. Sklep internetowy> Strony
  2. Wybierz stronę
  3. Wprowadź tytuł strony i opis meta
  4. Wyświetl kod źródłowy strony, aby sprawdzić, czy każdy z nich został zaktualizowany dokładnie tak, jak chcesz. Jeśli nie, musisz edytować szablon

  Dla wszystkich produktów przejdź do

  1. Produkty
  2. Wybierz produkt
  3. Kliknij „Edytuj stronę SEO” na dole poniższego zrzutu ekranu:

  Produkty  Wybierz produkt  Kliknij „Edytuj stronę SEO” na dole poniższego zrzutu ekranu:

  1. Wprowadź tytuł strony i opis meta
  2. Wyświetl kod źródłowy strony produktu, aby sprawdzić, czy każdy z nich został zaktualizowany dokładnie tak, jak chcesz. Jeśli nie, musisz edytować szablon

  W przypadku kolekcji przejdź do:

  1. Produkty> Kolekcje
  2. Wybierz kolekcję
  3. Kliknij „Edytuj stronę SEO”
  4. Wprowadź tytuł strony i opis meta
  5. Wyświetl kod źródłowy strony kolekcji, aby sprawdzić, czy każdy z nich został zaktualizowany dokładnie tak, jak chcesz. Jeśli nie, musisz edytować szablon

  Jeśli Twoje aktualizacje pojawiają się na stronie głównej, stronach, kolekcjach i produktach, masz szczęście, że masz motyw Shopify zbudowany z opcją dostosowania tych czynników SEO. Przejdź do następnej sekcji, jak napisać tytuł przyjazny dla SEO.

  Jak edytować znaczniki tytułu w szablonie Shopify

  Jeśli tekst SEO nie wyświetla się tak, jak chcesz, zgodnie z poprzednią sekcją, musisz edytować szablon. Ostrzeżenie : nie edytuj szablonu sklepu, chyba że znasz HTML i możesz łatwo cofnąć zmiany. W przeciwnym razie wydaj kilka dolarów na wynajęcie freelancera z UpWork i poświęć swój czas na wykonywanie innych wartościowych zadań. Aby dokonać edycji:

  1. W sekcji administracyjnej przejdź do Sklepu internetowego> Tematy
  2. Kliknij „Akcje” na żywo, a następnie wybierz „Edytuj kod”:

  W sekcji administracyjnej przejdź do Sklepu internetowego> Tematy  Kliknij „Akcje” na żywo, a następnie wybierz „Edytuj kod”:

  1. Kliknij plik „theme.liquid” po lewej stronie. Tutaj możesz edytować tagi tytułowe i opisy meta Shopify.
  2. Znajdź tekst między <title> i </title>, a następnie zastąp go:

  <title> {{page_title}} {% if current_tags%} & ndash; otagowano "{{current_tags | join: ','}}" {% endif%} {% jeśli current_page! = 1%} & ndash; Strona {{current_page}} {% endif%} {%, chyba że page_title zawiera shop.name%} & ndash; {{shop.name}} {% endunless%} </title>

  Polecam wszystkim projektantom Shopify, aby używali tego w swoich szablonach, ponieważ pozwala to dokładnie kontrolować sposób wyświetlania tagów tytułowych na wszystkich stronach sklepu i zapewnia powrót. Gdy nie wprowadzono tagu tytułu:

  • Strona główna używa nazwy sklepu
  • Strona ogólna wykorzystuje nazwę strony, a następnie nazwę kreski i sklepu
  • Strona produktu używa nazwy produktu, a następnie nazwy kreski i sklepu
  • Strona kolekcji wykorzystuje nazwę kolekcji, a następnie nazwę kreski i sklepu

  Konfiguracja również:

  • Obsługuje nazewnictwo najlepszych praktyk dotyczących paginacji
  • Działa z tagami, jeśli twój szablon używa filtrów
  • Nie dodaje myślnika i nazwy magazynu na końcu tagu tytułu strony głównej, jeśli nazwa sklepu jest gdzieś dołączona

  Nazwa sklepu dobrze nadaje się do e-commerce na wszystkich stronach, gdy masz silną obecność marki. Jeśli jesteś małym sklepem i wielu ludzi nie szuka Twojej marki, zacznij od wykluczenia nazwy sklepu z tagu tytułu - nazwa sklepu zajmuje miejsce na znak, aby rozcieńczyć wartość słowa kluczowego. Użyj tego zamiast:

  <title> {{page_title}} {% if current_tags%} & ndash; otagowano "{{current_tags | join: ','}}" {% endif%} {% jeśli current_page! = 1%} & ndash; Strona {{current_page}} {% endif%} </title>

  Google może automatycznie wstawić nazwę strony do tytułu. Przetestuj go dla siebie. Jednym ze strategicznych powodów jest posiadanie krótkiej nazwy w przeciwieństwie do „Niezależnych centrów życia”.

  Jak edytować znacznik opisu meta w motywie Shopify

  Jest to o wiele łatwiejsze do uzyskania w szablonie i często jest już skonfigurowane.

  1. Przejdź do szablonu theme.liquid
  2. Znajdź linię zaczynającą się od <meta name = "description", a następnie zastąp ją linią:

  <meta name = "description" content = "{{page_description | escape}}" />

  1. Jeśli plik nie ma tego pliku, skopiuj i wklej tekst po zamykającym tagu tytułu (</title>)

  Gratulacje. Tagi tytułowe sklepu i opisy meta są teraz gotowe do optymalizacji. Kontynuujmy wykonywanie SEO na stronie, aby zwiększyć liczbę odwiedzających i sprzedaż.

  Jak napisać tytuł przyjazny dla SEO

  Tagi tytułów są drugim pod względem ważności czynnikiem wpływającym na SEO. Najważniejsza jest duża wartość dostarczana w treściach, obrazach, doświadczeniu użytkownika - rzeczy, które sprawiają, że Twój sklep jest fantastyczny.

  Jeśli zignorujesz ten proces, Wybór Google co uważa za najlepsze:

  Jeśli zignorujesz ten proces,  Wybór Google  co uważa za najlepsze:

  Ta strona nie zawierała opisu meta i źle napisanego tagu tytułowego:

  <title> SurfStitch - Odzież | Obuwie | Surfuj | Ulica - Kupuj online! </title>

  Oto siedmiostopniowy proces uzyskania doskonałego tytułu. Powinno:

  1. Zawierają słowa kluczowe z analizy wyszukiwanych haseł i badań słów kluczowych wykonanych wcześniej
  2. Bądź od 50 do 55 znaków (czasami możesz uciec z 35-60 znakami). Zbyt mało i tracisz szanse. Zbyt wiele, a tytuł zostanie wycięty
  3. Bądź zrozumiały
  4. Przedstaw odpowiedź na zapytanie osoby
  5. Dopasuj zawartość na stronie. Dzieje się tak, gdy tytuł zawiera słowa kluczowe
  6. Bądź unikalny dla innych stron w swojej witrynie
  7. Bądź atrakcyjny lub interesujący, aby ludzie chcieli klikać. Ciekawostki są często wyłączane, gdy wykonywane są inne kroki

  Doskonałe przykłady:

  • Yo-Yos - Duncan i Yomega | Toys „R” Us
  • Najlepsze noże szefa kuchni - sześć zaleceń | KitchenKnifeGuru
  • The Tissue Box Cover Store, Ponad 50 stylów!

  Śmiało i napisz kilka tagów tytułu dla swoich stron. Zacznij od słów kluczowych. Przeprowadź pozostałe sześć kroków, gdy masz już napisany tytuł. Lepiej jest edytować niż nie mieć nic.

  Shopify zapewnia przyjemny podgląd meta opisu i tagu tytułu podczas edycji produktu lub kolekcji. Możesz także użyć Narzędzie podglądu SERP Portent przetestować wyświetlanie swojej pracy SEO.

  Jak napisać przyjazny dla SEO opis Meta

  Google w 2009 roku powiedział, że tag meta description jest nie używane w ich rankingu . Wpływa na uwagę użytkowników i współczynnik klikalności, co wpływa na rankingi.

  Opis jest łatwiejszy do napisania niż tytuł. Proces jest taki sam, ale z większą przestrzenią znaków. Celuj w 145-160 znaków.

  Shopify sprawia, że ​​liczenie długości znaków jest proste, poprzez podanie znaków liczbowych w tytule i opisie:

  Uwzględniasz słowa kluczowe w opisie meta, dzięki czemu tekst jest pogrubiony w wynikach wyszukiwania i wyróżnia się. Zorganizuj opis wokół słów kluczowych. Najpierw odłóż je, a następnie napisz dookoła, myśląc o intencji zapytania.

  Aby naprawić zamrożenie mózgu, przeszukaj wybrane słowa kluczowe w Google, aby zobaczyć, co robią inne witryny. Napisz coś innego. Amatorskie SEOersy nakazują Ci skopiowanie najwyższej strony internetowej, ale jest to nieskuteczne, ponieważ ja też jestem kiepskim marketingiem, a większość sklepów nie postępuje zgodnie z siedmiostopniowym procesem pisania, aby stworzyć idealny tytuł i meta opis.

  Zaawansowane strategie optymalizacji na stronie

  Jeśli zatrzymasz SEO na stronie dzięki jednorazowej konfiguracji tagów tytułu i opisów meta, przegapisz kilka prostych zmian, które mogą zwiększyć rankingi i CTR. Google może wyświetlać inny tekst niż to, co napisałeś. Sprawdźmy:

  1. Zaczekaj dwa tygodnie na ponowne zaindeksowanie Twojej witryny przez Google. To wystarczająca ilość czasu, aby Google odebrał zmiany w większości sklepów.
  2. Odkryj, jakie informacje Google zmienia w wynikach wyszukiwania. Użyj RankTank's narzędzie do testowania meta i fragmentów kodu . Wprowadź adres swojej witryny w arkuszu kalkulacyjnym. Narzędzie porówna to, co masz w kodzie HTML wszystkich stron z fragmentem każdej strony, gdy jest wyświetlane w wynikach wyszukiwania.
  3. Przepisz tytuły i opisy stron dla stron, które ulegają zmianie w sposób, w jaki nie jesteś zadowolony. Przejdź przez arkusz kalkulacyjny.

  Moją drugą ulubioną strategią SEO w zakresie optymalizacji meta jest użycie Google Search Console do wykrycia łatwych wygranych w SEO. Chcesz zidentyfikować strony, które mają wysoką pozycję w rankingu i niski CTR lub mają wysoką liczbę wyświetleń i niską pozycję w rankingu.

  1. Odczekaj dwa tygodnie na ponowne zaindeksowanie Twojej witryny przez Google, jeśli dokonałeś ostatnich zmian w tytułach lub meta opisie.
  2. Zaloguj się do Google Webmaster Tools, a następnie przejdź do sekcji „Search Analytics”.
  3. Kliknij pola wyboru „Kliknięcia”, „Wyświetlenia”, „CTR” i „Pozycja”.
  4. Wybierz ikonę radia „Strony”, ponieważ to, co zamierzasz zrobić, musi być oceniane na podstawie strona po stronie:

  Wybierz ikonę radia „Strony”, ponieważ to, co zamierzasz zrobić, musi być oceniane na podstawie strona po stronie:

  1. Posortuj strony z największą liczbą wyświetleń na górze, klikając kolumnę „Wyświetlenia”. W przypadku stron z wysoką liczbą wyświetleń (w stosunku do innych stron), średnią pozycją powyżej 20 i niskim CTR (<5%), sprawdź, czy metaopis nie zawiera żadnego z siedmiu kroków. Rozważ przepisanie meta opisu, aby poprawić CTR. Badanie fraz to narzędzie, za pomocą którego możesz przesłać dane analityczne wyszukiwarki Google Search Console, aby szybko zidentyfikować najlepsze możliwości CTR. Narzędzie analizuje średnie kliknięcia dla innych zapytań w analizowanej pozycji wyszukiwania.
  2. Wskazówka bonusowa: przejdź do konkretnej strony, a następnie kliknij pole radiowe „Zapytania”, aby wyświetlić zapytania dotyczące tej strony. Sprawdź, czy te słowa kluczowe są zawarte w SEO na tej stronie.
  3. Druga wskazówka bonusowa: dalsza optymalizacja stron, które mają niskie rankingi i wysokie wyświetlenia. W jaki sposób można sprawić, aby strona lepiej odpowiadała na zapytania, w których się znajduje?
  4. Super zaawansowana wskazówka bonusowa: podziel wyniki testu SERP za pomocą SERP Turcja i Amazon Mechanical Turk.

  Co jeśli nie napiszesz wielkich tytułów i opisów, a nawet zignorujesz ten przewodnik?
  W jaki sposób można sprawić, aby strona lepiej odpowiadała na zapytania, w których się znajduje?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»