Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Shopify SEO - jakie są korzyści? Blog gościnny autorstwa Web Wise Media

  1. 1. Zawiera informacje meta
  2. 2. Łatwo jest sprzedawać swoje produkty w Zakupach Google
  3. 3. Przyjazne recenzje SEO
  4. 4. Blogowanie i mapy witryn
  5. streszczenie

  Ten artykuł gościa jest napisany przez Dan Wiseman , założyciel i dyrektor Web Wise Media , firma projektująca strony internetowe z siedzibą w Exeter i Londynie.

  Shopify to niezwykle popularny system stron internetowych dla właścicieli firm, którzy chcą sprzedawać swoje produkty online. Przez wiele lat pracy w branży widziałem, jak platforma rozwija się w siłę, zmieniając się wraz z upływem czasu, aby pozostać użytecznym dla firm każdej wielkości.

  Niektórzy z naszych klientów używają Shopify do sprzedaży kilku produktów tu i tam, podczas gdy nasz największy klient sprzedaje 150 tys. Funtów miesięcznie! Z pewnością nie byłoby to możliwe bez Shopify wspierającego najlepsze praktyki SEO i zapewniającego silne podstawy możliwości marketingowych.

  Z pewnością nie byłoby to możliwe bez Shopify wspierającego najlepsze praktyki SEO i zapewniającego silne podstawy możliwości marketingowych

  Kredyt: Shopify.co.uk

  Jakie są zalety SEO Shopify?

  1. Zawiera informacje meta

  Możesz edytować metadane, takie jak tytuły i opisy stron, bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego Shopify. Oznacza to, że prawdopodobnie nie będziesz potrzebował programisty internetowego, aby napisać kod dla Ciebie i naprawdę możesz dostosować słowa kluczowe według poszczególnych produktów lub kategorii.

  Oznacza to, że prawdopodobnie nie będziesz potrzebował programisty internetowego, aby napisać kod dla Ciebie i naprawdę możesz dostosować słowa kluczowe według poszczególnych produktów lub kategorii

  Konfigurowanie metadanych jest łatwe

  2. Łatwo jest sprzedawać swoje produkty w Zakupach Google

  Z poziomu ustawień Shopify możesz zsynchronizować swoje zasoby do Zakupów Google, aby Twoje produkty pojawiały się w wynikach wyszukiwania. Oczywiście nadal będziesz najlepiej obsługiwany przez współpracę z agencją marketingu cyfrowego (np Hub Click !), aby mogli zoptymalizować Twoje reklamy. Ale dobrą wiadomością jest to, że funkcja jest wbudowana, oszczędzając czas programisty!

  Ale dobrą wiadomością jest to, że funkcja jest wbudowana, oszczędzając czas programisty

  Reklamy Google Shopping

  3. Przyjazne recenzje SEO

  Jedną z moich najlepszych wskazówek jest zintegrowanie dobrej aplikacji do recenzji w sklepie Shopify. Istnieje mnóstwo aplikacji do wyboru, z których wszystkie można podłączyć do sklepu Shopify. Upewnij się, że masz SEO przyjazny!

  Upewnij się, że masz SEO przyjazny

  Aplikacja Recenzje produktów Shopify jest darmowa!

  4. Blogowanie i mapy witryn

  Nie jest tajemnicą, że „treść jest królem”, jeśli chodzi o marketing cyfrowy. Nic więc dziwnego, że Twój sklep Shopify odniesie większe sukcesy, jeśli korzystasz z wbudowanej funkcji blogowania. Podczas pisania artykułów i tworzenia stron zostaną one automatycznie dodane do „mapy witryny XML”, która jest specjalnym plikiem, którego Google potrzebuje do zaindeksowania Twojej witryny.

  Tak więc po raz kolejny możesz skupić się na pisaniu i promowaniu swojego sklepu, jednocześnie pozwalając Shopify obsłużyć nudny aspekt techniczny. Mimo to warto jednak nie zaniedbywać korzyści, jakie agencja cyfrowa może wnieść w optymalizację treści bloga i uprawnień do stron budowlanych.

  Pulpit blogów Shopify

  streszczenie

  Poza czterema wymienionymi tutaj korzyściami, korzystanie z Shopify ma oczywiście wiele zalet. Ale dlaczego miałbyś mnie słuchać? W końcu zarabiamy, tworząc piękne Shopify projekty stron internetowych dla naszych klientów. Możemy zabrzmieć trochę stronniczo, prawda?

  Jednak zająłem się wieloma platformami w ciągu ponad 8 lat w branży i nic, czego próbowałem, nie może konkurować z łatwością użytkowania i jakością oferowaną przez Shopify. Jeśli zamierzasz poważnie rozważyć SEO jako strategię marketingową swojej witryny, musisz wypróbować platformę. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz otrzymać specjalną, nieograniczoną wersję próbną Shopify.

  Ale dlaczego miałbyś mnie słuchać?
  Możemy zabrzmieć trochę stronniczo, prawda?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»