Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Siła predykcyjnych analiz i danych SEO

  1. Bardzo krótka historia przewidywania analitycznego
  2. Przykład: Turystyka NYC
  3. Przyszłość, dziś

  Niewiele rzeczy jest tak atrakcyjnych dla marketerów, jak obietnica przewidywania. Każdy marketer chce wiedzieć, co się stanie; to, co się stało, jest mniej interesujące, ponieważ nie możemy zmienić przeszłości. Gdybyśmy wiedzieli, co może się wydarzyć, moglibyśmy z góry zaplanować.

  Przypuśćmy, że wiedzieliśmy, co wydarzy się w przyszłym roku w organicznym Szukaj dla naszej branży. Co zrobilibyśmy inaczej?

  • Czy stworzylibyśmy różne treści?
  • Czy wzbogacilibyśmy naszą zawartość organiczną o płatne wzmocnienie?
  • Czy dzielilibyśmy się treściami agresywniej w mediach społecznościowych przed szczytem sezonu?

  Niezależnie od tego, jakie wybory dokonalibyśmy, wiedząc z wyprzedzeniem, pozwolilibyśmy nam planować z wyprzedzeniem.

  Bardzo krótka historia przewidywania analitycznego

  Analityka predykcyjna nie jest nowa; dane, z którymi naukowcy pracują oprogramowanie prognostyczne od lat 40. XX wieku . Jednak do niedawna marketingowcy nie mieli dostępu do potęgi analizy predykcyjnej, ponieważ technologia została zamknięta w statystykach i IT. Dzięki demokratyzacji oprogramowania statystycznego marketingowcy mają teraz dostęp do skarbca potężnych narzędzi predykcyjnych - i 70 lat sprawdzonych, sprawdzonych metodologii.

  Dzisiejsze narzędzia do analizy predykcyjnej wykorzystują algorytmy i techniki uczenia maszynowego do generowania dokładnych, trwałych i odpornych prognoz - i to przy bardzo niskich kosztach. Pakiety oprogramowania takie jak Projekt R i Pyton są otwarte i wolne od kosztów finansowych, dostępne dla każdego marketera.

  Przykład: Turystyka NYC

  Spójrzmy na przykład, jak połączyć analizy predykcyjne i SEO, aby zasilić program marketingu turystycznego. Załóżmy, że jesteśmy menedżerami nowojorskiego biura kongresów i gości. Co chcielibyśmy wiedzieć o turystyce w naszym mieście?

  Na podstawie kilku szybkich wyszukiwań słów kluczowych w dowolnym kompetentnym Narzędzie SEO , spojrzymy na takie wyszukiwania „Loty do NYC” . Ludzie na ogół nie szukają takich intencji, chyba że mają zamiar odwiedzić NYC samolotem. Następnie uzyskajmy rzeczywistą liczbę słów kluczowych dla tego wyszukiwania i wykreślmy go:

  Do tej pory tak dobrze: widzimy cotygodniowe wyszukiwania słów kluczowych dla „lotów do NYC” przez ostatnie 5 lat. Jako menedżer turystyki obserwujemy wzrost liczby wyszukiwań - to dla nas dobra wiadomość. Jednak wciąż tkwimy w przeszłości. Nadal patrzymy wstecz. Użyjmy języka programowania R i jednego z głównych pakietów prognozowania czasu dostępnych do projekcji:

  Następnie sprawmy, aby było to bardziej przyjazne dla marketingu, aby zrozumieć:

  Mamy teraz kalendarz operacji. W czasach, gdy mamy najwyższe zapotrzebowanie na wyszukiwanie, możemy uruchomić dodatkowe reklamy i płatne kampanie, aby podwoić się w popularnych czasach.

  W czasach, gdy zanikamy wyszukiwania, możemy poświęcić trochę czasu na ulepszenie naszej zawartości na miejscu lub pracę z agencja public relations poprawić ogólną świadomość marki (która wzmacnia markowe wyszukiwanie organiczne).

  Możemy nawet doradzać naszym partnerom biznesowym - hotelom NYC i innym obiektom - odpowiednio prognozować popyt. Hotele mogą zagwarantować, że będą miały wystarczająco dużo pokoi na godziny szczytu i zaplanować sprzedaż, gdy popyt będzie słabszy. Restauracje mogą zaplanować tydzień restauracji, gdy popyt jest niski, aby utrzymać stały przychód, a nie być zaskoczony słabszymi niż oczekiwano okresami turystyki.

  Bez względu na to, jaką taktykę wybieramy, znajomość organicznej liczby wyszukiwań z wyprzedzeniem pomaga nam odpowiednio zaplanować zasoby, personel, budżety i terminy. Zamiast reagować na ostatnie dane wyszukiwania, patrzymy w przyszłość. Zamiast mieszać, planujemy spokojnie i metodycznie, aby zapewnić maksymalny wpływ.

  Przyszłość, dziś

  Analityka predykcyjna jest w naszym zasięgu jako marketerzy. Korzystaj z narzędzi i danych, do których mamy już dostęp, i projektuj z wyprzedzeniem prawdopodobne wyniki, od danych SEO po dane w mediach społecznościowych, do twardych przychodów dolara.

  Oczywiście żadna ilość analiz predykcyjnych nie może przewidzieć czarnego łabędzia wydarzenia jak mem, który staje się wirusowy lub negatywny, ale większość firm rzadko spotyka czarne łabędzie. Większość tego, co robimy jako marketerzy, jest wysoce powtarzalna, a zatem bardzo przewidywalna.

  Zacznij od analizy predykcyjnej za pomocą R lub Pythona i zacznij budować plan marketingowy na przyszły rok już dziś!

  Jeśli Ci się podobało, podziel się nim ze znajomymi!

  Chcesz przeczytać więcej z tego Christopher Penn ? Pobierz aktualizacje tutaj:

  Pobierz aktualizacje tutaj:

  Co zrobilibyśmy inaczej?
  Czy stworzylibyśmy różne treści?
  Czy wzbogacilibyśmy naszą zawartość organiczną o płatne wzmocnienie?
  Czy dzielilibyśmy się treściami agresywniej w mediach społecznościowych przed szczytem sezonu?
  Co chcielibyśmy wiedzieć o turystyce w naszym mieście?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»