Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Skuteczna promocja usług budowlanych w trybie offline i online

  1. Komentarze

  4 lutego w centrum prasowym IC „Yubileiny” odbyło się wydarzenie wystawy „Budowanie domu”: Skuteczna promocja usług budowlanych w trybie offline i online.

  16. wystawa „Budowanie domu” odbędzie się 19-20 marca w IC „Yubileiny”, która została otwarta w grudniu 2015 r. Po aktualizacji do Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Wystawa „Budowanie domu” istnieje od 2008 roku i odbywa się dwa razy w roku. Dziś jest to jedyna specjalistyczna wystawa budownictwa wiejskiego dla osób z północnego zachodu, zrzeszająca ponad 200 firm i 20 000 odwiedzających.

  Alexander Pudikov, dyrektor wystawy „Budowanie domu”, zauważył, że chętnie zwróci wystawę na stronie IC „Yubileiny”. Wystawa jest przeznaczona dla prywatnego klienta z całego miasta i ważne jest, aby znaleźć platformę w centrum, w łatwej dostępności transportowej. Na początku lutego na wyświetlaczu pozostało tylko 7% wolnych miejsc. Kampania reklamowa wiosennej wystawy rozpoczęła się w październiku 2015 r. I zaangażowane zostały wszystkie najbardziej efektywne kanały promocji: Internet, reklama zewnętrzna, reklama tranzytowa, reklama w mediach drukowanych, radio i telewizja. Reklama wystawy jest umieszczana na billboardach w najlepszych miejscach elitarnego wypoczynku: w ośrodkach narciarskich, hotelach, restauracjach. Partnerami wystawy, z umieszczeniem logo na module reklamowym, było osiem firm!

  Partnerami wystawy, z umieszczeniem logo na module reklamowym, było osiem firm

  Evgeny Pavlov, dyrektor ds. Zarządzania produktami w North-West KAUF Sales Director, powiedział publiczności o historii udziału firmy w wystawie. Firma KNAUF bierze udział w wystawie „Budowanie domu” od 2009 roku. Od 2013 r. - partner generalny wystawy. Początkowy udział KNAUF w wystawie był próbny, z małym stoiskiem o powierzchni 3 m2. Teraz jest to pełnoprawna ekspozycja z pełną informacją o firmie, stojakach na produkty, próbkach i druku. Na jesiennej wystawie w 2015 roku KNAUF wziął udział w wystawie w nowym formacie dla siebie - jako partner biznesowy. I zaprezentowała obszerny program z kursami mistrzowskimi w zakresie wykorzystania produktów, pokazów i losowania nagród. Skuteczność takiego programu przekroczyła wszelkie oczekiwania. Przez lata współpracy wystawa „Zbuduj dom” udowodniła swoje znaczenie dla firm produkujących materiały budowlane. Udział w tej wystawie jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich materiałów i usług jednej z najbardziej stabilnych i dynamicznie rozwijających się odbiorców docelowych - prywatnego użytkownika końcowego. 19-20 marca 2016 r. KNAUF występuje jako partner generalny wystawy „Budowanie domu”, prezentując także program biznesowy.

  KNAUF występuje jako partner generalny wystawy „Budowanie domu”, prezentując także program biznesowy

  Vladimir Kerchensky, oddział Talion Trading OJSC „Taleon”, mówił o produktach firmy. Drewno LVL, drewno fornirowane laminowane jest materiałem budowlanym wykonanym przy użyciu technologii klejenia obranych warstw forniru z drewna iglastego o grubości 3,2 mm każda. Produkcja LVL rozpoczęła się w kwietniu 2009 r. W zakładzie Taleon Terra w mieście Torzhok w regionie Tver. To innowacyjny, unikalny projekt mający na celu aktualizację przemysłu obróbki drewna w Rosji. „Taleon Terra” jest największą fabryką do produkcji LVL w Europie o wydajności 150 tys. M3 rocznie. Produkcja LVL odbywa się zgodnie z najnowocześniejszą technologią - technologią ciągłego prasowania z podgrzewaniem mikrofalowym, co przyczynia się do lepszego wnikania żywicy w strukturę drewna i tworzenia nowego, jednorodnego materiału o wysokiej wytrzymałości. Nowe trendy: zautomatyzowana linia do wytłaczania na zimno Minda, nowe możliwości linii do impregnacji i malowania.

  Nowe trendy: zautomatyzowana linia do wytłaczania na zimno Minda, nowe możliwości linii do impregnacji i malowania

  Konstantin Prasolov, szef działu wsparcia sprzedaży, Teknos . Teknos jest wiodącym europejskim producentem powłok przemysłowych. Zajmuje silną pozycję w dziedzinie farb architektonicznych i domowych. Produkuje w 7 krajach: Finlandia, Szwecja, Dania, Polska, Chiny i Rosja. Oddziały firmy działają w 17 krajach, dystrybutorzy - w ponad 20 krajach. Zatrudnienie ponad 1200 osób, pokrycie przemysłowe stanowi około 75% całkowitej sprzedaży. Teknos jest jedną z największych firm rodzinnych w Finlandii. W 2015 r. Zakończono budowę fabryki Teknos w Petersburgu.

  Olga Mironova, kierownik ds. Reklamy w Penoplex, mówiła o korzyściach płynących z produktów. PENOPLEX jest głównym rosyjskim producentem materiałów budowlanych i dekoracyjnych na bazie polimerów. Misją firmy jest produkcja polimerowych materiałów budowlanych, które pomagają budować szybko, niezawodnie, efektywnie pod względem kosztów i uzyskać maksymalny komfort przez cały cykl ich użytkowania. Dzisiaj PENOPLEX jest największym producentem wytłaczanej pianki polistyrenowej w Europie. Firma spełnia wszystkie obowiązujące wymogi środowiskowe i świadomie stosuje i przestrzega najbardziej rygorystycznych norm rosyjskich i unijnych w dziedzinie ochrony środowiska.

  Yury Fedulov, dyrektor generalny firmy Lumolink, zabrał głos na temat: Połączenie promocji offline i online na wystawie z pomocą usług społecznych. sieci i reklama kontekstowa. W ramach wydarzenia przeprowadzono audyt stron internetowych firm, które opuściły wstępne wnioski.

  Uczestnicy wydarzenia:

  1. KNAUF North-Western Sales Directorate
  2. Grupa firm Priozersky Zakład przetwórstwa drewna
  3. „LSR. Ściana CW »
  4. Oddział OJSC „Talion” „Talion Trading”
  5. Firma LLC „Ruukki Rus”
  6. Firma Penoplex
  7. Firma FloTenk
  8. Fińskie farby Teknos
  9. I inne firmy

  Prezentacje uczestników w formacie PDF są dostępne na linkach:

  1. Wystawa „Zbuduj dom” - https://yadi.sk/i/Rm0_u0O8oV8XK
  2. KNAUF North-Western Sales Directorate - https://yadi.sk/i/AmQKDrELoV8n9
  3. Oddział OJSC „Taleon” „Taleon Trading” - https://yadi.sk/i/C6oCTdyGoV9ku
  4. Firma Penoplex - https://yadi.sk/i/9R6p3B9JoV9A3
  5. Fińskie farby Teknos - https://yadi.sk/i/FcCSWHx5oV9XU
  6. Firma Lumolink - https://yadi.sk/i/WtZpvcbaoV8Xb

  Wystawa Stowarzyszenie Expo Sphere, (812) 600-92-92, exposfera.spb.ru

  Najbliższa wystawa: 19-20 marca 2016 r .: wystawa „Budowanie domu” w Petersburgu, kompleks ubezpieczeń Jubilee

  Komentarze

  Wśród wystawców:

  Wśród wystawców:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»