Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Śledzenie połączeń i SEO - co musisz wiedzieć. - AVANSER AVANSER

  Nasi Klienci pytają nas wiele o śledzenie połączeń i SEO. Istnieją mity, ale czy śledzenie połączeń jest złe dla SEO?

  Widzieliśmy na rynku artykuły mówiące, że śledzenie połączeń jest złe dla SEO. Te stwierdzenia mają na celu uzyskanie kliknięć i powodują dramatyczne zamieszanie w tym procesie. Pomóżmy rozwiać mity…

  Czy śledzenie połączeń może zaszkodzić SEO? Tak, kiedy się mylisz!

  Śledzenie połączeń w przypadku braku technicznej znajomości SEO i stron internetowych może powodować problemy. Jeśli Twoje numery śledzenia zostaną zeskrobane przez Google, może to spowodować konflikt z Twoim NAP (nazwa, adres, numer telefonu). NAP jest ważny w SEO, ponieważ Google bierze te informacje pod uwagę przy wyborze witryn wyświetlanych w wynikach wyszukiwania, w których ludzie szukają konkretnych lokalnych firm. Google szuka spójności w NAP, dlatego też ma ten sam numer telefonu na swojej stronie internetowej, ponieważ inne aukcje są ważne dla Google. Jeśli Google widzi numer śledzenia na stałe zakodowany w Twojej witrynie, który różni się od numeru używanego w innym miejscu w sieci, powoduje to niespójności i jest postrzegany niekorzystnie w rankingu SEO.

  Jeśli Google widzi numer śledzenia na stałe zakodowany w Twojej witrynie, który różni się od numeru używanego w innym miejscu w sieci, powoduje to niespójności i jest postrzegany niekorzystnie w rankingu SEO

  Jak to zrobić Dobrze…

  Prawidłowo używane śledzenie połączeń nie zaszkodzi wysiłkom SEO. Podczas korzystania z numerów śledzenia na swojej stronie internetowej ważne jest, aby nie kodować tego numeru. Musisz użyć technologii o nazwie Dynamiczne wstawianie numeru telefonu, lub w skrócie DNI. Dynamiczne wstawianie numeru telefonu pozwala witrynie wyświetlać inny numer w oparciu o pochodzenie odwiedzającego. Wykonywanie tej czynności Dynamicznie nie tylko zapewnia wspaniałe wrażenia użytkownika, ale zapewnia cenny i precyzyjny wgląd w to, skąd tak naprawdę pochodzą Twoi potencjalni klienci, i jest to metoda zatwierdzona dla SEO. Google rozumie, co robisz, używając dynamicznego kodu i nie zeskrobuje numeru dla twojego NAP.

  Jeśli interesuje Cię pełny obraz, Twój główny numer telefonu może nadal być numerem przesyłki. Po prostu musi być konsekwentnie wyświetlany w katalogach i innych lokalizacjach online, a numery śledzenia, które są używane do uzyskania wglądu w skuteczność kampanii on-off i offline, muszą być ustawione z ostrożnością i wiedzą. Firmy, które poprawnie korzystają z dynamicznego wstawiania numeru telefonu na swojej stronie internetowej, mają większą kontrolę nad doświadczeniem użytkowników i nie utrudniają działań SEO.

  AVANSER ma wiele rozwiązań dynamicznego wstawiania numeru telefonu, odpowiednich dla różnych stylów stron internetowych i poziomów złożoności. Możemy współpracować z Twoim zespołem lub wykonać ustawienia dla Ciebie. Posiadamy specjalistyczną wiedzę techniczną, aby zapewnić, że śledzenie połączeń jest zgodne ze wszystkimi działaniami marketingowymi.

  Aby zamówić demo, skontaktuj się z AVANSER już dziś:

  T - 1300 115 157

  E - [email protected]

  W - www.avanser.com.au

  Facebook: @Avanser

  Świergot: Avanser_aus

  Linkedin: Avanser

  Istnieją mity, ale czy śledzenie połączeń jest złe dla SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»