Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Słowa kluczowe i metaopisy na blogu WordPress

  1. Niewidoczne informacje dla wyszukiwarki
  2. Przykład wtyczek WordPress: Yoast SEO
  3. Instalacja Yoast SEO i ważnych ustawień
  4. Edycja słów kluczowych i metaopisów w Yoast SEO
  5. Jenny Ehrlich

  Wynik wyszukiwania w Google i innych wyszukiwarkach jest często pierwszą reklamą na blogu WordPress

  Wynik wyszukiwania w Google i innych wyszukiwarkach jest często pierwszą reklamą na blogu WordPress. Aby spersonalizować tę wizytówkę i poprawić SEO WordPress, słowa kluczowe i ustawienia metaopisu są niezbędne dla Twojej witryny WordPress. Jak możesz wprowadzić te ustawienia nawet bez znajomości programowania za pomocą wtyczek WordPress, chcielibyśmy skorzystać z tego artykułu na podstawie wtyczki Yoast SEO pokazać.

  Niewidoczne informacje dla wyszukiwarki

  Ale najpierw wyjaśnijmy, dlaczego słowa kluczowe i metaopisy są tak ważne dla SEO WordPress i jak te informacje są przechowywane w witrynie WordPress. W tym celu należy zajrzeć do kodu źródłowego. Gdy odwiedzasz witrynę WordPress za pośrednictwem przeglądarki, na przykład klikając łącze, dane są przesyłane na komputer w dokumencie HTML.

  Dokument HTML jest podzielony na dwie części: „treść”, która określa widoczne dane wyjściowe przeglądarki, oraz „głowę”, w której niewidoczne dane i informacje są przesyłane za pośrednictwem strony internetowej. W obszarze „Head” znajdują się również tak zwane meta-tagi. Służą one do opisania zawartości dokumentu HTML. Metatagów można zatem użyć do ustalenia, kto jest autorem strony internetowej, kiedy była ostatnio edytowana, oraz czy strona powinna w ogóle być odpowiednia dla wyszukiwarek. Szczególnie ważne dla tych ostatnich są jednak metatagi słów kluczowych i opis. Dlaczego tak jest

  Jak już wspomniano powyżej, wyszukiwarki tworzą zwiastun każdego artykułu i każdej strony bloga WordPress, który składa się z nagłówka i krótkiego opisu. Opis zostanie zaczerpnięty z metatagu opisu! Aby użytkownik obecnie czytał artykuł na blogu WordPress, ważne jest, aby opis był jak najbardziej zrozumiały i dostosowany do konkretnego artykułu. Jeśli brakuje wskazania meta opisu, wyszukiwarka spróbuje utworzyć podsumowanie na podstawie tekstu artykułu. Może się zdarzyć, że fragmenty zaczerpnięte z kontekstu zostaną połączone bez poprawnego początku zdania i luźno połączone kropkami, co może być nieatrakcyjne, aw razie wątpliwości niezbyt pouczające.

  Aby uniknąć utraty potencjalnych czytelników w tym momencie, opis powinien być zawsze ustawiony. To samo dotyczy słów kluczowych. Te meta-deklaracje to pojedyncze słowa kluczowe, które zawierają treść jednego Blog WordPress podsumowując krótko. Celem jest pokrycie zapytań użytkowników za pomocą słów kluczowych. Jeśli wyszukiwane hasło „damska skórzana torebka” pasuje do informacji zawartych w słowach kluczowych, wyszukiwarka może łatwiej dopasować zapytanie do bloga WordPress. Jednak bez pomocy wtyczek WordPress trudno jest umieścić te informacje w kodzie źródłowym. Jak możesz łatwo zrobić za pomocą specjalnej wtyczki WordPress, a mianowicie Yoast SEO, poniżej pokazujemy.

  Wszystkie ważne informacje o słowach kluczowych i metaopisach w skrócie :

  • Słowa kluczowe, metaopisy i inne metatagi znajdują się w kodzie źródłowym dokumentu HTML
  • Wyszukiwarki używają metatagów, aby uzyskać informacje o zawartości witryny
  • Opis jest krótkim opisem zawartości strony i służy do tekstu zwiastuna w wyszukiwarce
  • Słowa kluczowe są zwięzłymi, zwięzłymi hasłami, które mają konkretnie łączyć wyszukiwane hasła z treścią witryny
  • Aby edytować metatagi, potrzebujesz umiejętności programowania lub wtyczek WordPress

  Przykład wtyczek WordPress: Yoast SEO

  Jeśli chcesz dostosować blog WordPress do wyszukiwarek, możesz polegać na wielu wtyczkach WordPress. Wybierając te wtyczki WordPress, należy jednak pamiętać, jak popularne są, jak są oceniane przez społeczność i czy wtyczka jest dostępna dla bieżącej wersji bloga WordPress. W końcu dla blogera WordPress nie ma nic bardziej denerwującego niż praca z przestarzałą wtyczką po aktualizacji, która nie jest już aktualna, a w razie wątpliwości niekompatybilna, a zatem bezużyteczna.

  Instalacja Yoast SEO i ważnych ustawień

  Aby uchronić Cię przed tą uciążliwością, prezentujemy tutaj wtyczkę, która cieszy się dużą popularnością w społeczności, jest często pobierana i regularnie aktualizowana przez aktualizacje: Yoast SEO . Ta rozbudowana wtyczka oferuje wiele możliwości optymalizacji witryny WordPress pod kątem wyszukiwarek. Dobra rzecz: Yoast SEO jest całkowicie darmowy i może być również wykorzystywany do celów komercyjnych. Możesz pobrać Yoast SEO z witryny WordPress lub własnego bloga WordPress, logując się do interfejsu administracyjnego, wybierając pozycję menu Wtyczki, wyszukując „Yoast SEO” i postępując zgodnie z instrukcjami instalacji.

  Po instalacji Yoast SEO w dolnej części menu po lewej stronie interfejsu administracyjnego WordPress pojawia się dodatkowy punkt „SEO”. Za tym kryją się rozbudowane funkcje wtyczki WordPress, do których można szybko uzyskać dostęp dzięki załączonej dokumentacji („Centrum pomocy”). Poniżej chcielibyśmy krótko pokazać, jak szybko i łatwo edytować słowa kluczowe i metaopisy artykułów na blogu WordPress dzięki Yoast SEO.

  Aby przeglądać i edytować słowa kluczowe, meta-opisy i inne metatagi na blogu WordPress, muszą one zostać najpierw aktywowane przez Yoast SEO. W tym celu kliknij opisany już punkt menu „SEO”. W głównym obszarze otwiera się pulpit Yoast SEO, w którym wyświetlane są statystyki wtyczki WordPress. Przejdź do zakładki „Funkcje” pokazanej powyżej. Ta karta pokazuje możliwości optymalizacji Yoast SEO pod kątem wyszukiwarek. Można je włączać i wyłączać, tj. Ustawiać na „włączone” lub „wyłączone”. W obszarze „Strony ustawień zaawansowanych” kliknij „włączone”, a następnie „zapisz zmiany”, aby zmiana zaczęła obowiązywać. Edycja opisu metatagów jest teraz możliwa automatycznie. Aby specjalnie odblokować słowa kluczowe Meta-Tag, przejdź do pozycji menu „Tytuły i meta” po lewej stronie kolumny menu i tam na zakładce „Inne”. Pod nagłówkiem „Używać meta słów kluczowych?” Klikasz „włączony”, a następnie zapisujesz.

  Edycja słów kluczowych i metaopisów w Yoast SEO

  Teraz możesz edytować dowolne artykuły na blogu WordPress oraz dowolną stronę i podstronę witryny WordPress w celu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Przejdź do wybranego artykułu lub strony, którą chcesz edytować. Pod oknem edytora pojawi się pole, w którym możesz ustawić metatagi. Oto przydatny podgląd, który pokazuje, jak artykuł z bloga WordPress może pojawić się w wyniku wyszukiwania. Yoast SEO sugeruje już automatycznie wygenerowany tytuł strony i opis, który możesz edytować, klikając „edytuj urywek”. Pod spodem możesz teraz określić, co uważasz za najważniejsze słowo kluczowe, a także inne słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami. Kilka porad i wskazówek dotyczących optymalnej poprawy wyszukiwarki blogu WordPress, na które powinieneś zwrócić uwagę, powiemy ci później.

  Yoast SEO oferuje również możliwość rozszerzenia SEO WordPress na statyczną stronę główną, jeśli blog WordPress ją posiada, oraz na automatycznie generowane podstrony kategorii i tagów. Szczegóły meta strony głównej witryny WordPress znajdziesz ponownie pod pozycją menu „SEO” i podpunktem „Tytuły i metas”. Tutaj znajdziesz zakładkę „Strona główna”. Możesz dodać opis w „szablonie meta słów kluczowych”, a żądane słowa kluczowe w „szablonie meta słów kluczowych”.

  Możesz dotrzeć do metatagów dla stron ze słowami kluczowymi i kategoriami, wybierając je najpierw w punkcie menu „Posty”, a następnie klikając „edytuj” (lub „edytuj”) na liście kategorii lub słów kluczowych , Podobnie jak w przypadku artykułów i stron, pole zawierające metatagi znajduje się pod edytorem tekstu. Tutaj możesz zobaczyć zwykły podgląd i edytować je. W „Ustawieniach” pokazanych po lewej stronie z kołem zębatym możesz teraz określić meta słowa kluczowe, które możesz rozdzielić przecinkami. W ten sposób możesz teraz edytować wszystkie strony swojej witryny WordPress według własnych upodobań, aby poprawić SEO SEO WordPressa.

  Pomocne wskazówki na temat SEO WordPress

  Jak wyszukiwarki szczegółowo radzą sobie z informacjami przechowywanymi w metatagach bloga WordPress, nie jest znane, a firmy nie zapewniają również wglądu w swoje algorytmy. Jednak Google i inni dostawcy wyszukiwarek udzielają wskazówek, jak zoptymalizować metatagi, aby uzyskać lepszy ranking wyszukiwania słów kluczowych. W pierwszej części tego artykułu chodziło o czytelność dla użytkownika, więc teraz chodzi o optymalizację wyszukiwarek z blogu WordPress.

  Zasadniczo oznacza to, że zarówno słowa kluczowe, jak i opis powinny odzwierciedlać zdeponowany tekst za pomocą kilku słów. Dlatego nie powinno tu obowiązywać, za pomocą których słów kluczowych chciałbyś reklamować tekst, ale które z tych ważnych słów szumowych faktycznie występują w tekście. Wybierz słowa kluczowe, które specjalnie przepisują Twój temat. Im bardziej szczegółowe są te słowa kluczowe, tym większe prawdopodobieństwo, że pojawią się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki. Na przykład, jeśli opublikowałeś artykuł na swojej stronie WordPress, który dotyczy muzyki z lat 80., dobrym pomysłem może być użycie modnego hasła „muzyka”. Jest to jednak zbyt ogólne, aby miało znaczenie dla Twojego artykułu. Zamiast tego możesz nazwać słowa kluczowe, takie jak „hity z lat 80-tych” lub wybitne przykłady tej muzyki ze swoich tekstów, na przykład utwór lub zespół.

  Dobry metaopis charakteryzuje się tym, że jest krótki i nie jest przeładowany słowami kluczowymi. Aby opis pojawił się w wynikach wyszukiwania bez obcięcia i skróconych zdań, nie powinien mieć więcej niż około 150 znaków. W praktyce Yoast SEO oferuje funkcję podglądu, jak opisano powyżej. Wyszukiwarka oczekuje w opisie opisu artykułu w pełnych zdaniach. Lista słów kluczowych może je zignorować, a nawet ukarać. Oto korzyści dla użytkownika wyszukiwarki i dostawców wyszukiwarek, którzy są bardzo blisko siebie. Podobnie jak w przypadku słów kluczowych, zaleca się stosowanie najważniejszych słów kluczowych z tekstu w opisie. Jednak nie powinno to być więcej niż trzy lub cztery słowa kluczowe dobrze zintegrowane ze strukturą zdań.

  Oto krótkie porady:

  • Słowa kluczowe powinny być jak najbardziej precyzyjne i szczegółowe
  • Wystarczy 3 do 4 opisowych słów kluczowych, aby skutecznie promować tekst. Unikaj arbitralności!
  • Opis nie powinien zawierać więcej niż 150 znaków.
  • Powinien składać się z całych zdań. Unikaj listy słów kluczowych w opisie!

  A teraz życzymy dużo zabawy z optymalizacją SEO WordPress z bloga WordPress z Yoast SEO!

  Czy wtyczka pomogła Ci zoptymalizować blog? Podziel się swoim doświadczeniem z Yoast SEO w komentarzach!

  Czy jesteś nowy jako bloger? Następnie spójrz tutaj:

  Nowy jako bloger? Powinieneś znać te warunki!

  tagi: Wtyczki WordPress , WordPress SEO , Witryna WordPress , Yoast SEO

  Jenny Ehrlich

  Od stycznia 2011 roku jestem odpowiedzialny za blog Twitter- jak również Kanał na Facebooku z DM Solutions. Tam piszę o wszystkim, co porusza świat IT, a przede wszystkim o nowościach z zakresu hostingu i systemów zarządzania treścią. Miłej zabawy podczas czytania Jenny i zespołu DM Solutions.

  Pod nagłówkiem „Używać meta słów kluczowych?
  Czy wtyczka pomogła Ci zoptymalizować blog?
  Czy jesteś nowy jako bloger?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»