Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SMM-wydarzenie lata Tiumeń, którego nie można przegapić - partnerstwo non-profit „Tyumen Business Club”

  Impreza SMM z Tiumeńskiego lata, której nie można przegapić

  Wszyscy rozumiemy, że przyszłość sieci społecznościowych. Mniej osób zwraca uwagę na reklamy w radiu, telewizji, czasopismach, na banerach ulicznych. Po obudzeniu się, nawet przed pierwszą filiżanką kawy lub nawet duszą, wszyscy spieszą się z włączeniem urządzeń mobilnych i szybko sprawdzają kanały informacyjne znajomych i stron, które subskrybują. Aby dotrzeć do klienta i dostać się do jego oczu, reklamodawcy muszą przejść do trybu online, w przeciwnym razie więcej przedsiębiorczych konkurentów. Nie ma wyboru. Musisz nauczyć się nowych technologii i wirtualnego świata, jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie i „być w trendzie”.

  Szkolenie Damiry Khalilov (Moskwa) „Marketing w sieciach społecznościowych” odbędzie się 11 sierpnia w Tiumeniu - jest to solidny fundament wiedzy o SMM (sprzedaż, marketing i promocja w sieciach społecznościowych). Organizator imprezy - Centrum szkoleniowe „PraktikUM” przy wsparciu NP „Tyumen Business Club”.

  W 2006 roku, kiedy wielu nie miało nawet pierwszego konta w sieciach Odnoklassniki, Damir i jego ideologiczni koledzy postanowili wykorzystać sieci społecznościowe na zasadach komercyjnych jako platformę, na której mogliby sprzedawać klientom i zwiększać świadomość marki i lojalność.

  W 2008 r. Początkowo stworzono szkolenie Damira Khalilova na wewnętrzne szkolenie pracowników GreenPR, gdy nie istniało specjalistyczne szkolenie SMM w CIS. Obecnie program szkoleniowy został sfinalizowany ponad 500 razy. Sieci społecznościowe stale się poprawiają, wprowadzane są nowe ograniczenia i zasady, pojawiają się nowe narzędzia i usługi. Wszystkie z nich są badane i testowane przez specjalistów GreenPR i stanowią podstawę nowej iteracji programu.

  Uczestnicy szkoleń mają gwarancję otrzymania wszystkich kluczowych i skutecznych technologii promocji w sieciach społecznościowych i komunikatorach oraz wszystkich nowych możliwości, które niedawno pojawiły się na rynku szkoleniowym SMM.

  Specjalista Damir Khalilov szczególnie zaleca szkolenie nie tylko specjalistów SMM, pracowników przedsiębiorstw, które współpracują z sieciami społecznościowymi, marketerami, a co najważniejsze przedsiębiorcami. Menedżerowie dowiedzą się, jak działa system promocji i sprzedaży w Internecie, czego zażądać od kadry kierowniczej, jak nie wydawać pustego budżetu na promocję online, określić niezbędną grupę docelową i stworzyć kompetentną strategię marketingu internetowego.

  Uczestnictwo jest płatne. Rejestracja uczestników telefonicznie: (3452) 61-15-52, Gulnara Gordienko.

  Informacje: Damir Khalilov jest właścicielem i dyrektorem generalnym agencji SMM of the Green PR, właścicielem i szefem projektu edukacyjnego „Szkoła skutecznego marketingu internetowego”, autorem bestsellera „Marketing w sieciach społecznościowych”. Wydał ponad 700 udanych firm na różnych stronach internetowych, docierając do 500 000 osób w dyskusjach, 3,5 miliona użytkowników przyciągnęło klientów, dostarczyło ponad 2,5 miliona wyświetleń promotorów, ponad 50 kanałów informacyjnych utworzonych z jego udziałem zostało wyświetlonych w TOP Yandex.

  Tekst i zdjęcie: Practicum Training Center w Tiumeniu.

  18+


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»