Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Socgain.com - darmowe cheaty lubi i subskrybentów

  1. Zarejestruj się w Socgain
  2. Jak zdobyć punkty do równowagi
  3. Jak wykonać zadanie
  4. Jak kupować punkty
  5. Jak zamówić oszustwo
  6. Program partnerski
  7. Opinie Socgain

  Witryna socgain Witryna socgain.com to kolejna popularna usługa bezpłatnej promocji grup i kont w sieciach społecznościowych. Dzięki niemu możesz bezpłatnie promować grupy i strony na Instagramie, Periscope, VKontakte, YouTube, Twitter, Facebook i ask.fm.

  Korzystanie z usługi socgain.com Możesz łatwo i szybko polubić retweety, widoki i subskrybentów. W tym artykule postaramy się zapoznać z wszystkimi funkcjami pracy w serwisie: dowiesz się o wszystkich metodach, które pozwolą Ci zdobyć punkty na saldzie. A także, jak za ich pomocą promować własne grupy i profile w sieciach społecznościowych.

  Zarejestruj się w Socgain

  1. Jako taka, specjalna rejestracja na stronie socgain.com nie wymagane. Aby korzystać z usługi, musisz mieć zarejestrowany profil w dowolnej sieci społecznościowej: VKontakte, Instagram, Facebook lub Twitter.
  2. Wejdź na stronę internetową socgain.com i zaloguj się na swoje konto za pomocą dowolnego swojego profilu. Aby to zrobić, wybierz ikonę sieci społecznościowej i kliknij ją myszką.
  3. W otwartym formularzu musisz wprowadzić link do swojej strony.
  4. W następnym kroku usługa zaoferuje podobanie się rekordowi i sprawdzenie go.
  5. Po sprawdzeniu automatycznie znajdziesz się na koncie osobistym usługi Socgain.

  Jak zdobyć punkty do równowagi

  Zaraz po autoryzacji otrzymasz 10 punktów jako bonus. W celu dalszego uzupełnienia salda konieczne będzie wykonanie zadań lub zakup punktów za pomocą tej opcji na koncie.

  Aby uzupełnić saldo za darmo, musisz umieścić polubienia pod zdjęciami lub postami, dodać do znajomych lub grup, subskrybować kanały i tak dalej. A za każdą aktywną akcję otrzymujesz punkty. Punkty to wewnętrzna waluta na stronie socgain.com, za pomocą której wszystkie rozliczenia odbywają się między użytkownikami. Aby uzupełnić saldo za darmo, musisz umieścić polubienia pod zdjęciami lub postami, dodać do znajomych lub grup, subskrybować kanały i tak dalej

  Zasada działania socgain.com proste: najpierw musisz wykonać zadania, uzyskując punkty jako płatność do salda. Zdobyte punkty, które możesz zapłacić za swoją pracę na oszustwie. Jeśli jesteś zalogowany na stronie socgain.com przy użyciu profilu VKontakte, automatycznie będziesz mógł wykonywać zadania w tej sieci społecznościowej.

  Aby zarabiać na swoich profilach w innych sieciach, musisz połączyć je osobno za pośrednictwem konta osobistego socgain.com. Aby to zrobić, usługa zapewnia specjalny panel na samej górze konta osobistego. Spójrzmy na konkretny przykład - jak połączyć profil z YouTube. Kliknij ikonę YouTube, zobaczysz specjalne okno z uprawnieniami do korzystania z danych. Kliknij przycisk „Zezwól”. Teraz Twoje konto YouTube jest dostępne dla zadań i zarobków. Aby zarabiać na swoich profilach w innych sieciach, musisz połączyć je osobno za pośrednictwem konta osobistego socgain

  Jak wykonać zadanie

  Aby uprościć i zautomatyzować zdobywanie punktów na stronie socgain.com, możesz podłączyć specjalną funkcję „Clicker”. Pozwoli ci to uzupełnić równowagę, wydając mniej wysiłku. Aby włączyć tę funkcję, kliknij specjalny link i kliknij przycisk „Zezwól”. Następnie skopiuj link z paska adresu i wprowadź w specjalnym oknie. Następnie kliknij „Włącz Clicker”. Zawsze możesz wyłączyć tę funkcję w dowolnym momencie.

  Jak kupować punkty

  Aby kupić punkty, przejdź do sekcji o tej samej nazwie na swoim koncie socgain.com . Tutaj masz dwie opcje płatności: po standardowej cenie lub po cenie hurtowej. Wybierz wymaganą liczbę punktów, które chcesz kupić. W każdym tempie możesz otrzymać pewną ilość premii w prezencie. Na przykład najbardziej popularna jest taryfa „Zalecana”: za 499 rubli otrzymasz 5000 + 800 punktów w prezencie. Za tę kwotę możesz uzyskać około 1450 abonentów na żywo. Aby kupić punkty, przejdź do sekcji o tej samej nazwie na swoim koncie  socgain

  Aby przejść bezpośrednio do płatności, kliknij przycisk „Kup”. Tutaj możesz wybrać dowolną dogodną metodę płatności: Portfel QIWI , Yandex Money, karty bankowe, Messenger i tak dalej.

  Jak zamówić oszustwo

  Jak oszukiwać lubi

  Serwis socgain.com pozwala oszukiwać polubienia w trybie automatycznym. Teraz nie musisz dodawać zadania dla każdego wpisu w grupie lub na jego stronie. Wystarczy włączyć Avtoliker i mieć wystarczającą ilość punktów na koncie. Aby zautomatyzować lubi oszustwa, przejdź do zakładki „Autoliker” w dostarczonym formularzu, wprowadź liczbę polubień potrzebnych dla każdego nowego rekordu.

  Po dodaniu nowego zdjęcia lub wklejenia na ścianie lub w grupie usługa Socgain automatycznie skonfiguruje zadanie do tworzenia polubień bez bezpośredniego udziału. Możesz wyłączyć funkcję autoliker w dowolnym momencie. Cena, która jest ustalana przez usługę dla każdego Jaka wynosi 5 punktów.

  Program partnerski

  Oprócz wykonywania zadań możesz uzupełnić saldo za pomocą programu partnerskiego. Aby to zrobić, skopiuj i umieść link polecający, zapraszając inne osoby do oszukiwania za pomocą socgain.com. Za każde skierowanie otrzymasz jednorazowo 50 punktów i 30% kwoty swoich zarobków później. Jako dodatkowy bonus dla każdego aktywnego użytkownika, usługa płaci 10 bonusów dziennie.

  Opinie Socgain

  Przed napisaniem recenzji serwisu socgain.com postanowiliśmy przestudiować opinie na jego temat od prawdziwych użytkowników. Znaleźliśmy wiele sprzecznych opinii: niektórzy użytkownicy narzekają na nieuzasadnione odpisywanie punktów z salda. W związku z tym zalecamy przetestowanie usługi na małych woluminach, początkowo zbierając punkty za darmo, wykonując zadania. Przed napisaniem recenzji serwisu socgain

  Mamy nadzieję, że informacje z tego artykułu pomogą Ci promować Twój profil lub grupę VKontakte, Instagram i YouTube. Aby rozpocząć bezpłatne zawijanie w sieciach społecznościowych już teraz, przejdź na stronę socgain.com i zaloguj się do niego za pomocą dowolnego profilu w sieci społecznościowej. Jeśli chcesz zostawić recenzję lub podzielić się swoimi doświadczeniami z socgain.com, napisz do nas w komentarzach do tego artykułu.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»