Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  spam tekstowy

  1. Co oznacza ta koncepcja w 2016 roku Niezbyt piękne słowo, zgadzam się, kolega. Spamowanie tekstu...
  2. Jak niebezpieczne są zoptymalizowane teksty na stronie?
  3. Jak poprawić mdłości tekstu

  Co oznacza ta koncepcja w 2016 roku

  Co oznacza ta koncepcja w 2016 roku

  Niezbyt piękne słowo, zgadzam się, kolega. Spamowanie tekstu to tzw. Profesjonalizm w mowie eratetów i optymalizatorów. Można też znaleźć słowa - „nudności” akademickie i klasyczne, perespam, „toshnilovo”. Wszystkie te koncepcje są niczym innym jak zwykłą próbą „uwierzenia w harmonię z algebrą”.

  Oh, zapomniałem się przywitać. L Pozdrowienia, początkujący copywriter. Cieszę się, że zamierzasz odebrać kolejną porcję wiedzy w swoim bagażu .

  W poprzednim artykule rozmawialiśmy o „wodnistości” tekstów jako wskaźnik ich informatywności. „Vodichka” w materiale - problem wielu początkujących autorów. Perespam jest nie mniejszym problemem dla niedoświadczonych optymalizatorów i copywriterów. Dzisiaj postaram się uporządkować następujące informacje:

  • co jest spamem lub nudnościami - klasyczne. akademicki;
  • jak i gdzie sprawdzić mdłości ich pracy;
  • Jakie są standardy spamowania w świetle wymagań wyszukiwarek w 2016 roku;
  • dlaczego Perespam jest niebezpieczne dla zasobów internetowych;
  • jak napisać artykuł, aby ani klient, ani czytelnik, ani roboty, nie wspominając o autorze, nie mieli tego dość.

  Tekst napisany dla ludzi. Ty i ja jesteśmy intuicyjnie świadomi tego, co to oznacza. Takie materiały są łatwe i interesujące do przeczytania, spojrzenie nie „zakleszcza się” na zakrzywionych wpisanych kluczowych pytaniach, użytkownik otrzymuje odpowiedzi na swoje pytania. I jak złapać tę drobną linię do maszyn wyszukiwarek, ponieważ „intuicja” nie jest jeszcze wśród ich zalet. To dla robotów, a raczej, aby zapewnić ich funkcjonowanie, opracowano ilościowe cechy zgodności z wymaganiami i czytelność treści tekstowych. Nazywają się nudnościami lub spastycznością. Tekst napisany dla ludzi

  Wartości spamu i akademickich nudności dokumentu odzwierciedlają stosunek liczby tych samych wyrażeń (kluczy i nie tylko) do całkowitej ilości tekstu. Zarówno ten, jak i inny wskaźnik są mierzone w starym rodzaju procent. Chociaż, gdyby mnie zapytali, zasugerowałbym jakieś „mówiące” imię, na przykład „blevy” (żart).

  Klasyczne nudności tekstu opisują również częstotliwość używania słów (dowolnych) w dokumencie. Ale jest obliczany jako pierwiastek kwadratowy z liczby powtórzeń najbardziej mdlącego słowa, a jego wartość nie zależy od liczby znaków. Właściciel zasobu Advego uważa liczbę 7 za normalną, ale jest to oczywiście nieaktualna informacja. Przyzwoity copywriter w 2016 roku nie pozwoli sobie na więcej niż 5 nudności w klasykach.

  Mówiąc o mdłościach, często oznaczają one używanie słów kluczowych, ale nie jest to do końca prawdą. Widziałem artykuły, w których najczęściej używanymi słowami były „pasożyty” mowy, takie jak „w skrócie” lub „należy zauważyć” - to jest „toshnilovo”! Oczywiście, aby materiał był trafnym zapytaniem, najczęściej musisz użyć klucza. Oglądaj, nowy w swojej pracy. To bałagan, kiedy „dach” staje się główną postacią w artykule o kafelkach i „futrze”, „mięsie” w tekście o hodowli królików. Wyszukiwarki cię nie zrozumieją.

  A w liczbach możesz?

  Intuicja i „siódmy zmysł” są wspaniałe. Ale to są pojęcia subiektywne. Odłóż gramy w gramach?” - chcę zapytać klienta, co to takiego, a następnie przedstawić. Ci z was, przyjaciele, którzy odwiedzili już kilka giełd, znają swoje usługi analizy treści SEO. Każdy pad tekstowy ma własne podejście do tego problemu. Z całym szacunkiem dla Text.ru, najbardziej wszechstronny i logiczny jest analizator SEO Advego. I musisz skupić się przede wszystkim na koncepcji akademickich nudności. Intuicja i „siódmy zmysł” są wspaniałe

  Zoptymalizowany tekst ma prawo utrzymywać ten wskaźnik na poziomie 7–8 procent, a nie więcej. Tak mówi większość optymalizatorów. Myślę też, że ta liczba jest zbyt wysoka. I z jakiego powodu. W końcu Yandex i Google analizują całą stronę, w tym tytuł, opis, atrybuty alt dla obrazów, w których zawsze staramy się wstawiać klucze. Copywriter sprawdza tylko tekst, często bez H1. Więc może wyskoczyć w taki sposób. Lepiej więc polegać na wartości 6-7%, w jakiś sposób spokojniejszej.

  Ale jeśli ty, młody towarzyszu, pracujesz w TEXT.ru, a klient nie wymaga niczego innego, możesz oczywiście być zadowolony z analizy SEO tej wymiany. Jej wymagania dotyczące zoptymalizowanego materiału spamowego - od 30 do 60%. Ale nawet tutaj chcę dokonać poprawek. Jeśli webmaster nie ma granic, spróbuj zachować 35-45 procent. Będzie dobrze.

  Jak niebezpieczne są zoptymalizowane teksty na stronie?

  Dwaj z naszych przyjaciół - Yasha i Gosha (ponieważ wyszukiwarki w spotkaniu optymalizatorów) stają się coraz mądrzejsi nie o poranku, ale o godzinie. Jeszcze pięć lat temu „połknęli” jak małe zatrzaski od Nizhny Tagila… ci, którzy byli eksportowani samodzielnie. Dziś dają nowość, informacje, użyteczność. I Bóg zabronił ci próbować manipulować wynikami tego problemu. I dlatego uważają dokładnie tę samą spastyczność, nudności, jeśli ich wskaźniki przekraczają rozsądne (wskazane powyżej) granice. Dwaj z naszych przyjaciół - Yasha i Gosha (ponieważ wyszukiwarki w spotkaniu optymalizatorów) stają się coraz mądrzejsi nie o poranku, ale o godzinie

  Dzisiaj, nudności i ponowny sen są uważane za objawy poważnej choroby witryny, która jest śmiertelna - BAN. Kompetentny pisarz internetowy, jako profesjonalny lekarz, nie ma prawa narażać życia swojego pacjenta.

  Jak poprawić mdłości tekstu

  Nie „dolby”, początkujący copywriter, mózg klienta i czytelników w tym samym słowie, używaj synonimów. Pomoże ci to w bogatym słownictwie. A jeśli nie masz pewności co do jego przyzwoitego rozmiaru, postępuj łatwiej.

  Ja, na przykład, otrzymawszy kolejne zamówienie i decydując się na klucze, wypisz wszystkie ich synonimy na oddzielnym arkuszu. Jeśli nic dobrego nie przychodzi na myśl, zadaję pytania wszechobecnej Jaszce, przeglądając strony o podobnej treści. Wykonanie takiego ściągawki jest dla mnie początkiem pracy nad tym tematem. Wziąłem klucz raz w wejściu bezpośrednim i dwa lub trzy w morfologicznym, w innych przypadkach używam podpowiedzi z mojego „magicznego” liścia. Ten przepis jest bardzo dobry dla choroby zwanej spamem.

  Innym sposobem jest zwiększenie rozmiaru artykułu - nie uważam tego za stosowne, chociaż to właśnie poleca wielu klientów. Cóż, osądzajcie sami ... Jeśli zwiększycie objętość materiału bez użycia słów kluczowych (a my już „użyliśmy” tego, co nazywa się „do pojemności”), to o czym powinniśmy pisać? Wlać wodę? Okazuje się, jak w słynnej bajce o żurawiu: jeśli wyciągniesz nogi, dziób utknie, to znaczy zawartość wody zostanie przekroczona.

  Nie, mój przyjacielu! Uwzględnij fantazję, wybierz synonimy, jeśli tekst nie jest ściśle techniczny, używaj wyrażeń graficznych, metafor, jest ograniczony, możesz użyć zaimków. Wyszukiwarki bardzo cieszą się z tego podejścia.

  Wymagania wyszukiwarek w 2016 roku dają nam copywriterów znacznie więcej możliwości twórczych niż wcześniej. Pamiętaj, że nasz zawód z Tobą jest popytem i teraz rośnie. Yandex i Google chcą wysokiej jakości treści? Pobierzmy więc wszystkie strony! A ci z właścicieli zasobów internetowych, którzy dziś nie słuchali głosu rozsądku z ust inteligentnych robotów, jutro przyjdą do nas. Ale nasze usługi będą kosztować więcej ...

  PS Analiza SEO tego artykułu w Advego dała następujące wyniki:

  • Ac Tosh-that - 5,7%.
  • Cl. Tosh - 3.4.
  • Częstotliwość żadnego ze słów, w tym słów zatrzymania, nie przekroczyła 2,9%.
  • Woda - 69%.

  Takie wskaźniki całkowicie mnie satysfakcjonują.

  Aż do nowych spotkań, mój przyjacielu, w naszej Szkolce.

  Z poważaniem, twój ogrodnik GALANT.

  Jak niebezpieczne są zoptymalizowane teksty na stronie?
  A w liczbach możesz?
  ?Odłóż gramy w gramach?
  Jak niebezpieczne są zoptymalizowane teksty na stronie?
  Jeśli zwiększycie objętość materiału bez użycia słów kluczowych (a my już „użyliśmy” tego, co nazywa się „do pojemności”), to o czym powinniśmy pisać?
  Wlać wodę?
  Yandex i Google chcą wysokiej jakości treści?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»