Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Specjaliści SEO i SEM: kim są, co robią, ile zarabiają

  1. Co to jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek?
  2. Co to jest SEM?
  3. Kim jest i co robi specjalista SEO
  4. Kim jest i co robi specjalista SEM
  5. Jak zostać specjalistą SEO i SEM?
  6. Czy kurs jest przydatny, aby stać się profesjonalną wyszukiwarką?
  7. Jak długo trwa stanie się specjalistą w zakresie ekologicznej i płatnej widoczności w Google i innych wyszukiwarkach?
  8. Poszukiwany specjalista SEO SEM: czy zawody są wymagane na rynku pracy?
  9. Czy możesz pracować za granicą?
  10. Ile może zarobić specjalista SEO lub SEM?
  11. Często słyszymy, jak ludzie mówią: „SEO jest martwe ... „sieci społecznościowe zniszczą Google”: czy specjalizacja w wyszukiwarkach ma sens?
  12. Dlaczego warto przejść kurs SEO i SEM? Odkryj program kursu dla Seo i SEM Specialist of Ninja Academy

  Search Engine Optimization i Marketing w wyszukiwarkach są bliskimi krewnymi i mają jeden wspólny cel: przyciągnąć odwiedzających do witryny referencyjnej. Jeśli jednak chcemy ustalić dokładny związek między SEO i SEM, dobrze jest zaznaczyć, że drugi obejmuje pierwszy.

  Jednak patrząc na wyszukiwania w sieci, można od razu zauważyć, że woluminy wyszukiwania związane z SEO są zdecydowanie bardziej spójne. Czy jest jakiś powód? Spróbujmy to odkryć.

  >>> ODKRYJ KURS W Strategii SEO i SEM

  Co to jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek?

  SEO to gałąź marketingu internetowego ukierunkowana na zwiększenie widoczności stron witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. SEO obejmuje zatem zarówno elementy techniczne, jak i kreatywne, ale ściśle nie do zapłaty. Optymalizacja wyszukiwarek obejmuje wiele aspektów, od słów, które składają się na teksty stron, aż po sposób, w jaki można dotrzeć do witryny poprzez linki pochodzące z innych przestrzeni cyfrowych.

  Podczas ostatnich pytań i odpowiedzi na żywo, Andrey Lipattsev, Search Quality Senior Strategist w Google , potwierdził, że treść i linki są dwoma najważniejszymi czynnikami rankingowymi w wyszukiwarce Mountain View. Jednak algorytm Big G zawiera co najmniej 200 elementów. Wśród najnowszych i nagłośnionych jest niewątpliwie potrzeba responsywnego projektu, aby Sieć była coraz bardziej dostępna dla smartfonów.

  Krótko mówiąc, SEO polega na konstruowaniu witryny tak, aby była łatwo i poprawnie interpretowana przez wyszukiwarki, ale nie należy zapominać, że ostatecznym celem samych silników jest ich przyjazność dla użytkownika.

  Co to jest SEM?

  Marketing w wyszukiwarkach to szeroka koncepcja, która obejmuje wszystkie inicjatywy cyfrowe, których celem jest kierowanie kwalifikowanego ruchu do witryny.

  Mówiąc prościej, często występuje tendencja do identyfikowania SEM jako sumy inicjatyw podejmowanych za opłatą lub w inny sposób poza stroną , kontrastując je z wewnętrznymi i wewnętrznymi pozycjami SEO. W rzeczywistości te ostatnie są jednak częścią rodziny marketingu w wyszukiwarkach.

  Niektóre przykłady SEM to inicjatywy tworzenia linków, tworzenie stron docelowych dla kampanii reklamowych, Social Media Marketing (SMM) oraz monitorowanie trendów zapytań i słów kluczowych.

  Tam, gdzie celem SEO jest zapewnienie lepszych wyników wyszukiwania organicznego, pozostała część SEM interweniuje przynosząc użytkownikom wyszukiwarek i sieciom społecznościowym do odwiedzenia witryny za pomocą linków na stronie wyników wyszukiwania (SERP) oraz w kanałach informacyjnych, kierując wybranych użytkowników (cel) do strony odniesienia. Jeśli chodzi o płatne linki reklamowe, operacje te są również określane jako reklama w wyszukiwarkach (SEA).

  Jednakże pozostaje faktem, że SEO i SEM nie są konkurencyjnymi usługami, ale współzależnymi. Podejmowanie skoordynowanych inicjatyw na obu frontach jest najbardziej opłacalnym sposobem prowadzenia internetowej kampanii marketingowej.

  Kim jest i co robi specjalista SEO

  Specjalista SEO tworzy ścieżki w witrynie. Są one dedykowane robotom indeksującym wyszukiwarki , które mają na celu dokładną analizę składu stron, aby móc je odpowiednio wstawiać w wynikach wyszukiwania. W tym sensie dbałość o mapę witryny i prawidłową konfigurację pliku „robota” to dwa priorytety.

  Z drugiej strony, także i przede wszystkim użytkownicy będą musieli odwiedzić witrynę, mając bardzo jasne informacje na temat tego, gdzie znaleźć pewne informacje lub gdzie zajmie je wewnętrzny link. Innymi słowy, będą musieli dobrze się bawić . Dwa kluczowe punkty to prawidłowa struktura tekstów, przede wszystkim poprzez „tytuły” (tytuł, H1, H2, ...) oraz szybkość ładowania strony, aby sprawdzić, czy Google zapewnia oficjalne narzędzie ,

  Aby prawidłowo ustrukturyzować architekturę witryny , przechodząc przez każdą stronę i element, zalecamy zatem umiejętności związane z językami programowania, takimi jak HTML5 i CSS , zaktualizowane pojęcia dotyczące algorytmów pozycjonowania w wyszukiwarkach, konfiguracje i wtyczki najbardziej popularnych CMS, takich jak WordPress oraz opanowanie oprogramowania do analizy sieci, Google Analytics.

  Ostatecznym celem jest optymalizacja czynników pozycjonowania na miejscu , niezbędnych do poprawy pozycjonowania, ruchu i poprawnej interpretacji strony przez wyszukiwarki.

  Ostatecznym celem jest optymalizacja czynników pozycjonowania na miejscu , niezbędnych do poprawy pozycjonowania, ruchu i poprawnej interpretacji strony przez wyszukiwarki

  Kim jest i co robi specjalista SEM

  Specjalista SEM to technik zdolny do manipulowania elementami pozycjonującymi w miejscu i poza nim , począwszy od badania rynku, konkurenta i grupy docelowej, a także od słów kluczowych najczęściej używanych do definiowania najskuteczniejszych metod promocji. Musi zatem przetłumaczyć wszystko na metryki i treść procesu odpowiednio do wdrożenia w nowych kampaniach.

  Jest również odpowiedzialny za ciągłe monitorowanie podjętych działań, w celu oceny i wdrożenia działań naprawczych, a także za dostarczenie szczegółowego raportu pod koniec swojej działalności pod względem zwrotu z inwestycji ( ROI ).

  Zadania, które najczęściej nie są objęte innymi danymi liczbowymi, dotyczą popularności linków i kampanii Pay Per Click (PPC) , najczęściej podejmowanych w Google AdWords.

  Jeśli powyższe jest prawdą, specjalista ds. Marketingu w wyszukiwarkach zapewnia natychmiastowe wyniki dzięki inicjatywom płatnym, co przekłada się na nagły wzrost ruchu w witrynie referencyjnej. W porównaniu z inicjatywami ściśle SEO, płatny ruch jest bardziej bezpośredni, niezależnie od aktualizacji algorytmów wyszukiwarek, ma większy stopień kontroli i dobrą skalowalność.

  Jak zostać specjalistą SEO i SEM?

  Zaczyna się od ciekawości i nastawienia do zdobywania wiedzy, kreatywności i profesjonalizmu.

  Bagaż techniczny jest niezbędny: jeśli znajomość HTML5 i CSS jest plusem, podstawą jest wiedza o tym, jak Google i współpracownicy interpretują architekturę i zawartość strony lub jak skutecznie tworzyć, monitorować i poprawiać płatne kampanie.

  Z drugiej strony inwencja osobista ma fundamentalne znaczenie przy opracowywaniu treści dla społeczeństwa, ponieważ skuteczności w wyszukiwarkach musi towarzyszyć przekonywalność tekstów, treści multimedialnych i ich układ. Dotyczy to tradycyjnych stron, takich jak strony docelowe i fragmenty.

  Wreszcie, umiejętności analityczne, statystyczne i programistyczne są niezbędne zarówno do zarządzania ogromną ilością danych pochodzących z analizy słów kluczowych i monitorowania, jak i do prawidłowego planowania kampanii reklamowych dotyczących słów kluczowych.

  Czytanie e-książek, wyszukiwanie kanałów informacyjnych przez Internet, uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i buczenie wśród profesjonalistów to przydatne elementy, które pozwolą stać się specjalistą SEO i SEM.

  Teoria jest jednak stale konfrontowana z rzeczywistością : z tego powodu specjalista ds. Wyszukiwarek z pewnością będzie musiał zainwestować czas w osobistą stronę internetową lub blog , aby móc przetestować to, czego się nauczyli: praca na własnej ziemi jest szczególnie przydatna w dziedzinie SEO, aby zrozumieć dynamikę tej dyscypliny. Nawet bez pieniędzy ci, którzy są w czasie, są najbardziej satysfakcjonujący i stymulujący.

  Dlatego studiuj i eksperymentuj. Doskonałym punktem wyjścia jest jednak z pewnością szkolenie prowadzone przez specjalistów z branży.

  Czy kurs jest przydatny, aby stać się profesjonalną wyszukiwarką?

  Tak, ale tym bardziej jest mentalność, z którą się spotyka.

  Chodzi o inwestowanie czasu i pieniędzy w szkolenie zawodowe : radzimy zatem wykorzystać lekcje, opracowując pojęcia poznane w osobisty sposób. Wideokonferencja lub zbiór slajdów to tylko podstawa, którą należy pogłębić, aby dojść do następnej lekcji z wątpliwościami i oczekiwaniami, które można rozwiązać w kolejnych interwencjach lub w nieuniknionej części poświęconej pytaniom i odpowiedziom, pytaniom i odpowiedziom.

  Zapisanie się na kurs oznacza rozpoczęcie od solidnego fundamentu do zbudowania własnego zawodu przyszłości: fundamenty są położone, ale meble należą do najemcy.

  Jak długo trwa stanie się specjalistą w zakresie ekologicznej i płatnej widoczności w Google i innych wyszukiwarkach?

  Życie. Aby być precyzyjnym, całe życie aktualizacji . Istnieje wiele ścieżek naukowych i zawodowych, z których pochodzą specjaliści ds. Optymalizacji wyszukiwarek i marketingu w wyszukiwarkach, w tym te koncentrujące się na grafice, piśmie lub marketingu.

  W pewnym momencie jednak pojawia się iskra i podejmowane są wysiłki, aby zrozumieć algorytmy wyszukiwarek i trendy interakcji użytkownika z siecią.

  Oba obszary charakteryzują się ciągłymi wiadomościami , więc całe doświadczenie zawodowe ekologicznych i płatnych specjalistów będzie charakteryzować się ciągłą aktualizacją, osobistym i zawodowym rozwojem, który przejdzie przez badania najnowszych wiadomości na temat Penguin, Panda, Hummingbird i następne „zwierzę” Google, porównanie z kolegami z grup branżowych i blogów, szczegółowe odczyty, spotkania i konferencje.

  >>> ODKRYJ KURS W Strategii SEO i SEM

  W tej ciągłej wymianie informacji możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami, kiedy zdajemy sobie sprawę, że daliśmy więcej niż otrzymaliśmy podczas ostatnich rozmów w grupach i na forach sektorowych. Z drugiej strony, specjalista jest taki dzięki swojemu doświadczeniu, które pozwala mu zaproponować klientom ważne rozwiązania (lub w razie potrzeby odrzucić zlecenie) i skutecznie je wdrożyć.

  Poszukiwany specjalista SEO SEM: czy zawody są wymagane na rynku pracy?

  Tak, rynek sześciu usług internetowych jest jednym z niewielu, na które obecny kryzys w ostatnich latach nie wpłynął nadmiernie. Rewolucja cyfrowa wpływa na wszystkie realia pracy i pozostawia miejsce dla agencji internetowych i profesjonalistów.

  Wyzwaniem jest zaproponowanie klientom rzeczywistej wartości , czyli mierzalnego zwrotu z inwestycji. To odróżnia profesjonalne rozwiązania od amatorskich, słynni „kuzyni” często szydzili z sieci, aby to zrobić, trzeba zacząć od różnych potrzeb komunikacyjnych, przez które przechodzi firma, MŚP lub operator.

  Niektórzy klienci zaczynają od rozwiązania, a nie od problemu (np .: „Chcę mieć stronę firmową na Facebooku”), ale specjalista musi zacząć od potrzeby komunikacji / reklamy, aby opracować strategię marketingową, która wykorzystuje określone narzędzia. Istnieje kilka rozwiązań, które można podjąć, na przykład lokalna kampania na rzecz świadomości marki lub akcja generowania potencjalnych klientów w celu wprowadzenia nowego produktu.

  Czy możesz pracować za granicą?

  Włochy są prawdopodobnie krokiem wstecz w porównaniu z innymi krajami europejskimi pod względem prawidłowego wdrażania strategii cyfrowych. Obecność wielu małych i średnich przedsiębiorstw oraz większa odporność na zmiany przekładają się na większe koszty zarządzania ze względu na mnogość rozmówców i mniejsze rozpowszechnienie świadomości sieci, która wykracza poza prywatny użytek.

  We Włoszech średnia pensja w sektorze jest niska w porównaniu z europejską: prekursorami są Wielka Brytania i Niemcy, gdzie najbardziej praktyczne podejście do dyscypliny przekłada się na wyższe wynagrodzenia, zwłaszcza w przypadku profili seneora.

  Krótko mówiąc, warto nauczyć się języka , oprócz języka programowania. Język angielski pokazuje jednak swoją przydatność nie tylko w związku z transferem za granicę, ale przede wszystkim, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami branżowymi ze źródeł z pierwszej ręki. Przewidywanie tego, co jest eksperymentowane / wdrażane w świecie anglosaskim i które wciąż musi dotrzeć do Belpaese, to nie tylko przewaga konkurencyjna.

  Jeśli chodzi o możliwość pracy dla klientów zagranicznych , dobrze jest pamiętać, że luka językowo-kulturowa stanowi barierę nie tylko, zwłaszcza ze względu na wpływ, jaki wywierają wyrażenia ideologiczne lub te związane z życiem codziennym.

  Jeśli chodzi o możliwość pracy dla klientów zagranicznych , dobrze jest pamiętać, że luka językowo-kulturowa stanowi barierę nie tylko, zwłaszcza ze względu na wpływ, jaki wywierają wyrażenia ideologiczne lub te związane z życiem codziennym

  Ile może zarobić specjalista SEO lub SEM?

  Trudno jest uzyskać dokładne dane, przede wszystkim dlatego, że są to zawody, które nie są jeszcze w pełni uregulowane , zaczynając, jak widzieliśmy, od przebiegu studiów. Inne zmienne, o które chodzi, to doświadczenie i profesjonalne ramy: praca jako freelancer lub jako pracownik zmienia się bardzo często.

  Aby dowiedzieć się, w jaki sposób zakodowane są zawody związane z Internetem, możesz się odwołać kodowanie profili zawodowych wyprodukowany w 2014 r. przez skillprofiles.eu, zgodnie ze specyfikacjami Europejskiego Komitetu Normalizacyjnego (CEN) .

  Bardziej precyzyjne dane na temat wynagrodzeń i danych dotyczących menedżerów SEO i SEM pochodzą z bardziej zaktualizowanej ankiety dotyczącej warunków płac w „Digital and New Media” autorstwa Michaela Page .

  Wynagrodzenie roczne brutto (RAL) wynikające z badanie sektorowe przeprowadzone w 2015 r jest równa 35 000/60 000 euro dla kandydata o życiu zawodowym od 5 do 9 lat i 60 000/80 000 dla osoby z wyższym doświadczeniem.

  Atrybut „menedżer” związany z rolami wyklucza profile młodszych, dla których jednak można określić ilościowo RAL w wysokości 20 000/25 000 euro , porównywalne z profilem umowy o staż pracy w trzecim sektorze.

  Wolność, jaką cieszą się wolni strzelcy, z drugiej strony powinna sprawić, że zaczną od logiki przetrwania, aby stopniowo dojść do wiedzy, jak proponować / integrować projekty komunikacji cyfrowej dostosowane do firm, co przekłada się na interesujące wynagrodzenie finansowe dla obu stron. W tej fazie pierwsze kontrakty będą użytecznym portfelem dla wsparcia wniosku o wyższą rekompensatę u kolejnych klientów.

  Pamiętaj, że część rekompensaty może być powiązana z wynikami, ale nie wszystkimi: w tym przypadku firma nie szuka konsultanta, ale partnera.

  Często słyszymy, jak ludzie mówią: „SEO jest martwe ... „sieci społecznościowe zniszczą Google”: czy specjalizacja w wyszukiwarkach ma sens?

  Jest to stwierdzenie, które jest zawsze w modzie, powtarzane cyklicznie przez lata. Istnieją dwa powody: stale rosnąca złożoność tematu i rozprzestrzenianie się profesjonalnych postaci cyfrowych.

  SEO jest martwy tylko dla tych, którzy go nie rozumieją.

  Rozmawialiśmy już o potrzebie bycia zawsze na szczycie fali: przeprowadzić poprawną analizę konkurencji i słów kluczowych , dowiedzieć się o cyfrowych zachowaniach celów i aktualizacji algorytmów , opracować prawidłowe treści i wiedzieć, jak je ustawić , i tak dalej.

  Wiele aspektów marketingu w wyszukiwarkach jest uciążliwych, aby być na bieżąco , zarówno dla jednego profesjonalisty, jak i dla całych agencji, które wolą wrzucać wodę do młyna, koncentrując się na swoich najlepszych usługach lub na tych, które są najbardziej skuteczne.

  Media społecznościowe z pewnością powinny zostać włączone do tych ostatnich: krzykliwe wirtualne witryny potencjalnie dostępne dla milionów użytkowników. Łatwo jest przedstawić piękną stronę firmy na Facebooku i podbić kilkaset polubień w pierwszych kampaniach. To nie przypadek przekształcania liczb czysto kosmetycznych w konwersje, również dlatego, że często trzeba to robić w cyfrowych przestrzeniach zastrzeżonych, tj. Witrynach, blogach, e-handlu, ... a to kwestionuje specjalistę SEO, centralę marketingu internetowego.

  Zrozumienie, w jaki sposób Google prezentuje swoją zawartość i cykl życia, która kategoria multimediów preferuje każde słowo kluczowe, nawigacyjny, informacyjny lub transakcyjny charakter zapytania, to tylko niektóre przykłady zmiennych, które należy przeanalizować przed przetworzeniem artykułu lub strony, aby wstawić oczywiście w planie marketingu internetowego.

  W związku z tym dobrze jest zamknąć obserwację, która przekierowuje również pytanie sieci społecznościowe zniszczą Google” : jest to metodologicznie niepoprawne porównywanie płatnych reklam w dwóch kanałach. W pierwszym przypadku reklamy są wyświetlane przez użytkowników, którzy wyrazili zainteresowanie kontekstem danego produktu / usługi, w drugim są to reklamy, które pojawiają się jako wyniki wyszukiwania dla zapytań transakcyjnych, tj. Potrzeb manifestowanych.

  Są to zatem dwie interwencje, które odbywają się na dwóch różnych etapach połączeń lub lejka sprzedaży .

  Jeśli myślisz, że SEO jest martwe, sięgnij głębiej, aby dowiedzieć się, że nie jest .

  Dlaczego warto przejść kurs SEO i SEM? Odkryj program kursu dla Seo i SEM Specialist of Ninja Academy

  Kurs strategii SEO i SEM Akademii Ninja (formuła online + sala ćwiczeń w Mediolanie) to ścieżka mająca na celu szkolenie w zakresie podstawowych strategii i umiejętności, które mają osiągnąć klienci i perspektywy jakości. ,

  >>> ODKRYJ KURS W Strategii SEO i SEM

  Podążając tą ścieżką, odniesiesz sukces:

  • Zapewnij wysokiej jakości ruch na stronie i ulepsz swoją działalność
  • Zarządzaj dedykowanym budżetem w dziedzinie SEO i SEA
  • Zbuduj strukturę kampanii przychodzących
  • Utwórz i zoptymalizuj konto AdWords
  • Śledź konwersje na stronie docelowej
  • Zmaksymalizuj potencjał konwersji swojej witryny dzięki odpowiedniej organizacji treści

  Ten kurs jest częścią programu edukacyjnego Executive Master w eCommerce Management , z Executive Master in Web Content Marketing i Executive Master w strategii SEO i SEM wykonane przez Ninja Academy & IUSVE. Skontaktuj się z nami, aby zatwierdzić go i uzyskać certyfikat uniwersytecki, który zostanie uwzględniony w programie nauczania.

  Co to jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek?
  Co to jest SEM?
  Czy kurs jest przydatny, aby stać się profesjonalną wyszukiwarką?
  Jak długo trwa stanie się specjalistą w zakresie ekologicznej i płatnej widoczności w Google i innych wyszukiwarkach?
  Poszukiwany specjalista SEO SEM: czy zawody są wymagane na rynku pracy?
  Czy możesz pracować za granicą?
  Ile może zarobić specjalista SEO lub SEM?
  ? „sieci społecznościowe zniszczą Google”: czy specjalizacja w wyszukiwarkach ma sens?
  Dlaczego warto przejść kurs SEO i SEM?
  Czy jest jakiś powód?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»