Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Specjalista techniczny w biznesie online (wywiad z Dmitrym Voronovem)

  1. O szkole „Numerologia i matryca losu”
  2. Technik i jego funkcje
  3. Usługi dla biznesu online
  4. SEO, jako główne źródło potencjalnych klientów
  5. Jako specjalista techniczny do podnoszenia pensji
  6. Gdzie znaleźć technika

  Przyjaciele, dziś naszym gościem jest Dmitrij Woronow, założyciel szkoły „Numerologia i matryca losu” . Porozmawiamy o tym, jak zaaranżowano biznes Dmitrij, jaką skalę udało nam się osiągnąć w ciągu trzech lat pracy. Ponadto poruszymy temat technika w biznesie internetowym, jakie są jego funkcje, z jakimi zadaniami trzeba pracować, jaką wartość daje firmie i co należy zwrócić uwagę na eksperta technicznego, aby pracować bardziej wydajnie, przynieść więcej korzyści, a tym samym więcej zarabiać.

  O szkole „Numerologia i matryca losu”

  Nikołaj: Pozdrowienia, Dmitrij Nikołaj: Pozdrowienia, Dmitrij!

  Dmitry: Nikolai, witaj!

  H: Cieszę się, że zgodziłeś się przyjść na moje spotkanie. Powiedz mi, co robisz, jak duży jest twój biznes i ile osób jest w zespole?

  D: Zacznę być może od końca. Mamy 7 osób pracujących w naszym zespole, istniejemy od trzech lat, stopniowo dorastamy, nie idziemy przełomem, ale niespieszne, ale wygodne tempo. Ponieważ nasza szkoła działa w dziedzinie rozwoju duchowego, ma swoje własne tempo, strategie i modele biznesowe.

  H: Powiedz mi, jaka jest łączna liczba osób, które już studiowałeś?

  D: Przez trzy lata około 2000-2500 osób oraz około 700 osób regularnie uczestniczy w klubie. Ale moim celem jest oczywiście dotarcie do 1000 uczestników i pójście dalej, czyli zajęcie pewnego procentu rynku.

  N: Dmitrij, poprawnie, rozumiem, że te 700 osób dokonuje miesięcznych płatności?

  D: Tak, tak, tak, oczywiście.

  H: Świetnie!

  D: Nie nazywam tego szkołą, ponieważ jest to klub zainteresowań. Główną zaletą systemu klubowego są regularne płatności, co tworzy pewną wizję, zrozumienie wskaźników finansowych na przyszłość.

  N: Dmitrij, ktoś przychodzi do twojego klubu i płaci określoną kwotę co miesiąc. Co on za to dostaje?

  D: Jest przygotowana baza wiedzy, z którą spotyka się natychmiast po wstąpieniu do klubu. Co miesiąc organizujemy trzy, cztery spotkania online na różne tematy, których zapisy są również zapisywane na Twoim koncie osobistym. Ponadto co miesiąc przeprowadzamy różne kursy, które informujemy członków klubu, a jeśli są zainteresowani, możesz połączyć się z bardziej dogłębnym studium. Ta baza, którą otrzymuje na początku, wystarczy, by stworzyć wizję, zrozumieć, skąd pochodzi i czy ten temat jest interesujący. Jeśli to interesujące, osoba zostaje z nami, jeśli nie, to po prostu wychodzi. Zdarza się, że ludzie wracają po chwili, na innym poziomie zrozumienia. Tak więc to było interesujące.

  Technik i jego funkcje

  N: Czy w twoim personelu jest technik, który wykonuje główne prace techniczne?

  D: Techie, z jednej strony jestem sobą, bo to lubię - studiowałem nawet jako inżynier. Jest też dziewczyna, która zajmuje się zadaniami technicznymi, które jej powierzyłem: praca ze stroną, stronami i praca z klientami - jeśli mają jakieś problemy techniczne. Często zdarza się to u osób starszych, ponieważ nie znają podstawowych rzeczy: pracy w Skype, podstaw korzystania z konta osobistego itp. Zajmuje się zadaniami technicznymi, które wymagają ode mnie zbyt wiele czasu. Może sama zorganizować webinarium, jeśli mnie tam nie będzie, przygotuje wszystko, otworzy dostęp i wyśle ​​listy.

  N: Jeśli w procentach, ile jesteś, i ile zadań technicznych obejmuje pod względem ilości?

  D: Nawet nie myślałem ... Odpowiadam, wysyłam, a ona robi resztę. Oznacza to, że całkowicie przejmuje stronę i publikowanie artykułów, zmiana banerów - sprawia, że ​​cała część projektu jest to praca w Photoshopie, niektóre posty, reklama, praca z wideo, przesyłanie wideo do kanału. W razie potrzeby mogę przygotować tekst. Usunąłem z siebie pewną rutynę, którą może zrobić, a teraz jestem zaangażowany w bardziej produktywne rzeczy.

  N: Więc robisz głównie biuletyny e-mailowe, prawda?

  D: Tak. Ponieważ muszę przygotować list, napisz go - nie mam copywritera, który napisałby wystarczająco dobrze, spróbował, ale jeszcze go nie znalazł. To jest pewnego rodzaju kreatywność. Tym bardziej.

  Usługi dla biznesu online

  Usługi dla biznesu online

  H: Tak, ciężko jest znaleźć dobrego copywriter, wielu ma takie problemy. Pamiętasz Getresponse, powiedz mi, jakich innych usług używasz?

  D: Usługa akceptacji płatności Tooligram . Zwykle pracuję z nim, wszystko jest tam bardzo proste, ale jeśli są jakieś obszerniejsze zadania, wtedy zwracam się do niej. Mam także osobę trzecią, która może pomóc w części dotyczącej oprogramowania. Ponieważ w tym kierunku ani ona, ani ja nie rozumiemy. Korzystamy również z usługi Vimeo, usługa ta jest podobna do YouTube. Nie korzystam z YouTube jako platformy do pobierania filmów, ponieważ jest bezpłatna i może wyświetlać filmy wideo innych osób w Twoim filmie. Używam Vimeo do wstawiania filmów na osobiste konto członków.

  H: Czy korzystasz z płatnej wersji Vimeo?

  D: Tak, płatne, ponieważ pozwala na bardziej elastyczną konfigurację odtwarzacza i dostęp do wideo. Na przykład mogę umieścić mój baner, logo, żądany link. Jest płatny, ale nie drogi, istnieje roczna subskrypcja. Używam również systemu członkostwa w WordPressie - Memberlux . Ma wygodną konstrukcję, pasuje mi również do tego, że musisz zapłacić tylko raz i możesz korzystać z produktu przez cały czas.

  H: Rozumiem, że jeśli następnie koszty członkostwa, strona WordPress jest tworzona, prawda?

  D: Tylko strona klubu na WordPress, główna strona na Joomla jest tworzona.

  N: Rozumiem. Być może niektóre inne usługi używają botów, SMS-ów i połączeń?

  D: Jeszcze nie korzystałem z SMS-ów. Nadal mam powiadomienia push Sendpulse . Chat boty, to usługa Сhatfuel, ale ostatnio nie używamy botów za dużo. Teraz ktoś bada moje sieci społecznościowe, reklamuje się, a my uruchomimy subskrypcję przez Vkontakte, abyśmy mogli wysyłać wiadomości do posłańca do wszystkich, którzy są subskrybowani. Chcemy przetestować tę funkcję. W przypadku instagramu korzystamy z usługi Tooligram - który umożliwia śledzenie statystyk, również korzystamy z funkcji wysyłania wiadomości powitalnej podczas subskrybowania.

  N: Czy korzystasz z usług do organizowania zadań?

  D: Wszystko to dzieje się za pomocą komendy Skype chat, ponieważ wszyscy znają swoje zadania - dobrze pracujący zespół. Nie mamy do tego globalnego podręcznika zadań - jak dotąd nie ma potrzeby implementowania czegoś takiego. Nie jesteśmy dużą firmą projektową.

  SEO, jako główne źródło potencjalnych klientów

  N: Podczas zbierania elektrod i ich rozgrzewania używaj pewnego rodzaju automatyzacji Getresponse na przykład? Czy jest to bardziej ręcznie robione?

  D: Tak, Getresponse jest dobry i ma doskonały system automatyzacji. A mój lejek jest zbudowany na zmienności działań subskrybentów. Jest to bardzo ciekawa funkcjonalność, która pozwala na wykonanie niezbędnych działań w różnych reakcjach osoby - wysyłanie listów, przyznawanie punktów, wysyłanie ofert specjalnych itp. Nawiasem mówiąc, prawie wszystkie nasze kontakty pochodzą z ruchu organicznego. Ze względu na fakt, że pracujemy w tej dziedzinie od trzech lat, pojawia się w wyszukiwarkach dla wielu kluczowych zapytań. Chociaż na naszej stronie optymalizacja SEO nie została przeprowadzona i nikt nie zajmował się tym problemem. To tylko jedno z naszych natychmiastowych, priorytetowych zadań, dzięki czemu nasza witryna jest wyświetlana w górnej części listy dla różnych żądań. Dzisiaj otrzymujemy około 50 subskrypcji dziennie, dzięki tylko naturalnemu ruchowi.

  H: Świetnie! A ile średnio dostajesz codziennych odwiedzin?

  D: Nie mam najnowszych informacji, ale miesięcznie było ich 15 000 lub więcej.

  H: Okazuje się, że 500 dziennie.

  D: Tak. Przy okazji, nasz specjalista techniczny jest również odpowiedzialny za analitykę. Raz w miesiącu przygotowuje film z raportem na temat wszystkich wskaźników za miesiąc. Na przykład w ostatnim raporcie zauważyłem, że coraz więcej osób zaczęło przychodzić do nas z urządzeń mobilnych, chociaż wcześniej było ich więcej z pulpitu. Ponadto publiczność ma mniej niż 34 lata, zanim skończyła 40 lat. Żądania, przejścia - wskaźniki te są pożądane dla każdego właściciela do oglądania co najmniej raz w miesiącu. Zobacz, jakie trendy, jakie kluczowe żądania, skąd pochodzą ludzie. Jeśli strona nie jest dostosowana do wersji mobilnej i masz większość widoków z urządzeń mobilnych - to źle, będą szukać bardziej wygodnych witryn itp.

  Jako specjalista techniczny do podnoszenia pensji

  H: Co może zrobić technik dla twojej firmy, abyś mógł podwoić swoją pensję? I ogólnie, czy to możliwe?

  D: Tak, często piszą do mnie - na przykład „Jestem fajnym promotorem na Youtube, mogę cię promować za taką sumę”. Zwykle nie odpowiadam na taki komunikat, ponieważ raczej trudno jest zweryfikować profesjonalizm takiego specjalisty. I z dużym prawdopodobieństwem wyczerpie budżet. Byłoby o wiele ciekawsze, gdyby po raz pierwszy dał wartość. Dla biznesu ważni są klienci i klienci. Oznacza to, że pracownik mówi - ja na przykład wiem, jak pracować z botami czatu lub jakąś inną usługą, która pomoże zwiększyć liczbę klientów lub zwrócić stare, lub przynajmniej zwiększyć liczbę subskrypcji o 2, 3 razy i jednocześnie zwiększyć częstotliwość zakupów, a następnie możemy mówić o wzroście zysków tego pracownika. I tutaj wysokość wynagrodzenia zależy już od całkowitego zysku. Nie regularnie, ale jako bonus, ponieważ nie zadziała, aby podwoić pensję od razu - może to jest jeden raz, kiedy to zrobił lub w następnych miesiącach nie zrobi nic takiego, a ty musisz płacić miesięcznie wynagrodzenie.

  H: Jaka jest kluczowa wartość technika dla Twojej firmy?

  D: Techie powinni być świadomi wszystkich trendów, ponieważ w świecie biznesu internetowego wszystko szybko się zmienia, ważne jest, aby być na bieżąco ze wszystkimi innowacjami. Monitoruj i oczyszczaj to, co już nie działa i optymalizuj. Powinno być interesujące rozwijać się zawodowo, pokazywać i zapisywać ich wyniki, rekordy. Jest to konieczne dla niego, przede wszystkim, jeśli musisz przenieść się do innej firmy lub rozpocząć działalność - wystarczy, że pokaże swoją wydajność, tak jak przed rozpoczęciem pracy i jak to się stało po wprowadzeniu pewnych innowacji. Nawet powiedziałbym, że są dwa rodzaje pracowników - pierwszy wykonuje zadania przypisane mu wyłącznie i nic więcej - mają odpowiednią pensję. A drugi - działa bliżej klienta - wprowadza boty do czatu i inne nowe usługi, nawet jeśli o to nie pytają. A to, co powiedziałem, jest bardziej związane z drugim typem, ich oczy płoną, są mistrzami, a zatem mogą osiągnąć więcej. Oni i „polowanie” będą wszędzie.

  N: Powiedz mi, Dmitry, czy są jakieś poważne, nierozwiązane problemy w firmie? Jaki jest najbardziej bolesny temat.

  D: Optymalizacja SEO, promocja i personalizacja stron SEO, reklama w sieciach społecznościowych i Google / Yandex. SEO jest konieczne, aby nie wydawać pieniędzy na reklamę, aby przyciągnąć odwiedzających, a sama reklama, oczywiście, musi być skonfigurowana, to samo retargeting - kiedy osoba zalogowała się / wylogowała na stronie - prowadzimy ją za pomocą reklam. Są to dziś dwa główne obszary.

  H: Który z nich jest pierwszy?

  D: Umieściłbym SEO na pierwszym miejscu.

  H: Dobry pomysł, ostatnio wznowiłem blog i zacząłem przeglądać inne blogi o podobnych tematach. Są blogi, które codziennie odwiedzają 30 000 odwiedzających w ruchu organicznym. A nisza jest dość wąska.

  D: To jest mój cel.

  Gdzie znaleźć technika

  Gdzie znaleźć technika

  H: Gdzie idziesz, kiedy szukasz techników?

  D: Przede wszystkim apeluję do znajomych osób, z którymi mam już doświadczenie w komunikacji, współpracy i pytam, czy mają kogoś na to miejsce. Wtedy mogę zwrócić się do moich klientów - może jest wśród nich ktoś, kto ma niezbędną wiedzę i umiejętności. Jest jeszcze jedna opcja, aby wziąć osobę od podstaw, ale lojalna wobec marki i przeszkolić go w niezbędnym - zajmie to więcej czasu, ale będzie dla niego interesujące i pozostanie w firmie przez pewien czas, ponieważ musi zdobyć doświadczenie. Istnieje jednak ryzyko, że nie spodoba mu się to pod koniec, a czas zostanie zmarnowany. I szukaj freelancinga lub gdzie indziej - będę ostatni. Tak jak w przypadku tych ludzi, nie ma doświadczenia, a ich poziom kompetencji jest nieznany. Ponadto - absolutnie nie są związane z tematem mojej firmy. To również jest ważne. Konieczne jest, aby osoba czuła, dokąd zmierzamy. Mieliśmy takie sytuacje, że zwróciłem się do dobrych specjalistów w mojej niszy, dość znanych, ale oni nie rozumieją w mojej dziedzinie i nie byłem zadowolony ze wskaźników.

  H: To znaczy, dla ciebie kluczem jest znajomość twojej niszy niż umiejętności praktyczne?

  D: Nie, wciąż wybrałbym tego, który wie i wie, jak pracować z częścią techniczną. Ponieważ już wie i jest w stanie zrobić wiele, szybko zaangażuje się w pracę w projekcie, niż ten, który musi być nauczony tego wszystkiego od podstaw. I już w trakcie będzie w stanie zrozumieć temat projektu.

  N: Dmitrij, powiedz mi, jaki rodzaj rozwoju, wzrostu, perspektywy może dać Twojej firmie specjalisty technicznego, który chce pracować w Twojej firmie?

  D: Prawdopodobnie wiele zależy od poziomu firmy, do której należy specjalista. Jeśli jest to duża firma, możesz rozwijać się najpierw, aby kontrolować innych techników, a następnie do zarządu i tak dalej. Jeśli mówimy o małych firmach, tutaj możesz przejść do rekordów i bonusów, jak powiedziałem powyżej. Jeśli daje wzrost firmie - dokonuje przełomów, wtedy otrzymuje bonusy. Oznacza to, że jego rozwój osobisty jest profesjonalny - i jest jego głównym celem. I prędzej czy później dobry specjalista wyrośnie z firmy i ruszy dalej. Już w dużej firmie. Ale w małej firmie zdobywa doświadczenie i uzyskuje pierwsze rezultaty. To jest jego podstawa.

  N: Dmitrij, czy masz jakieś życzenie dla tych, którzy zdecydowali się zostać specjalistami technicznymi?

  D: Muszą sami ustalić, kim chcą się stać. Albo zwykli wykonawcy, po cichu wykonują swoją pracę, ale w tym przypadku muszą zrozumieć, że perspektywy będą odpowiednie i wynagrodzenie. Albo są gotowi do ciągłego łamania rekordów i rozwijania się, a dla nich nie ma żadnych ograniczeń.

  A drugi to dawać więcej i prosić o mniej. I nawet jeśli lider nie dostrzega swoich osiągnięć - ich zadaniem jest zrobić to dla siebie, to ich rozwój, rozwój zawodowy. A jeśli zmieniają pracę, rozstają się z pracodawcą - zawsze ważne jest, aby pozostawać w dobrych relacjach z pracodawcą, z biznesem, w którym byli - ponieważ nigdy nie wiesz, jak sprawy będą się utrzymywać. Być może poleci innym znajomym. To jedna z najważniejszych atrakcji.

  H: Dmitry, bardzo ci dziękuję. Przypomnę, że dzisiaj naszym gościem był Dmitrij Woronow - założyciel szkoły Numerologia i matryca losu . Jeśli interesowało cię, dowiedz się więcej o szkole - przejdź do Strona Dmitrija >>>

  H: Dziękuję, Dmitry.

  D: Nikolay, dziękuję, rozmowa była bardzo interesująca.

  H: Wzajemnie. Cześć

  Poniżej możesz posłuchać pełnej wersji wywiadu Poniżej możesz posłuchać pełnej wersji wywiadu. Subskrybuj nasze podcasty, aby szybko otrzymywać nowe wersje.

  Podcast: Pobierz (Czas trwania: 43:48 - 40,1 MB) | Osadź

  Powiedz mi, co robisz, jak duży jest twój biznes i ile osób jest w zespole?
  Co on za to dostaje?
  Pamiętasz Getresponse, powiedz mi, jakich innych usług używasz?
  Być może niektóre inne usługi używają botów, SMS-ów i połączeń?
  Czy jest to bardziej ręcznie robione?
  A ile średnio dostajesz codziennych odwiedzin?
  I ogólnie, czy to możliwe?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»