Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Społeczne SEO: czy Twoje profile mają znaczenie?

  1. Dlaczego musisz skupić się na społecznym SEO
  2. Platformy mediów społecznościowych są również wyszukiwarkami
  3. Profile mediów społecznościowych są wyświetlane w Google
  4. Profile mediów społecznościowych Pomoc w budowaniu linków
  5. Możesz zbudować lokalną społeczność z mediami społecznościowymi
  6. Google stale zmienia swój algorytm wyszukiwania
  7. Cokolwiek robisz, nie ignoruj ​​społecznego SEO!

  Krótka odpowiedź? Tak. Twoje profile społeczne są kluczowym narzędziem w zestawie narzędzi marketingowych.

  Po jakimś z powrotem i naprzód Matt Cutts, były szef działu wyszukiwania Google, zgadza się, że społeczny SEO jest ważny, nie tylko dla algorytmu wyszukiwarki Google.

  Jego ostatnie komentarze na ten temat były takie, że strony mediów społecznościowych są indeksowane w taki sam sposób, jak inne strony. Mimo to liczba obserwujących nie poprawi twoich rankingów w wyszukiwarkach.

  Wiem, o czym myślisz. Google jest zdecydowanie dominujący gracz na rynku wyszukiwarek, więc jeśli ich to nie obchodzi, to czy SEO społeczne jest stratą czasu?

  Absolutnie nie! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego Twoje profile społecznościowe są ważną częścią strategii marketingowej.

  Dlaczego musisz skupić się na społecznym SEO

  Niektórzy eksperci twierdzą, że społeczność stanie się nowym SEO, gdy Google poruszy pewne obawy dotyczące platform. Przede wszystkim musi być w stanie pozbyć się takich rzeczy, jak fałszywe wyznawcy i fałszywe zaangażowanie. Kiedy to zostanie osiągnięte, społeczność stanie się dużą częścią sposobu ustalania rankingów wyszukiwarek.

  Co więcej, spędzanie czasu na towarzyskich nie tylko czeka na jakieś przyszłe korzyści. Istnieją silne zalety budowania widocznej obecności społecznej nawet poza rankingami wyszukiwania Google.

  Platformy mediów społecznościowych są również wyszukiwarkami

  Przez lata, kiedy firmy i marketingowcy rozmawiali o SEO, rozmawiali o tradycyjnych wyszukiwarkach, a mianowicie Google. Ale minęło dużo czasu, aby myśleć tylko o tradycyjnych wyszukiwarkach.

  Rozważ to: YouTube to druga co do wielkości wyszukiwarka , przetwarzanie trzech miliardów wyszukiwań miesięcznie. Za nimi plasuje się Amazon na trzecim miejscu i Facebook na czwartym.

  Łatwo zapomnieć, że platformy mediów społecznościowych są również wyszukiwarkami, ponieważ wyszukiwania społeczne prowadzą do strony firmy na tej platformie, w przeciwieństwie do oficjalnej strony firmy.

  Ale pomyśl o swoich nawykach w mediach społecznościowych.

  Na przykład wiele osób woli korzystać z Facebooka lub Instagramu, aby dowiedzieć się o nowej restauracji lub kawiarni. Na Instagramie możemy znaleźć prawdziwe zdjęcia jedzenia i miejsca. Facebook daje nam prawdziwe opinie użytkowników o tym miejscu, a także informacje o wszelkich promocjach.

  YouTube widzi ponad sto godzin nowych plików wideo w każdej minucie, co przekłada się na sześć miliardów godzin filmów oglądanych miesięcznie. Tworząc kanał i umieszczając treści w YouTube, uzyskasz dostęp do ogromnej liczby zapytań. Jeśli tego nie zrobisz, pozostawisz niewykorzystane ogromne potencjalne źródło ruchu.

  Profile mediów społecznościowych są wyświetlane w Google

  Matt Cutts stwierdza w wideo z 2014 r., Że strony w serwisach społecznościowych są indeksowane tak samo, jak wszystkie inne strony w Internecie na podstawie „jeśli coś się wydarzy” na tej stronie.

  Ta fraza doprowadziła w tamtych czasach do wielkiego drapania głowy od sprzedawców na całym świecie. Co dokładnie miał na myśli Cutts? Istnieje wiele działań i interakcji na stronie mediów społecznościowych, ale co stanowi „zdarzenie”?

  Chociaż nigdy nie poznamy dokładnych szczegółów algorytmów Google, nawet wiedząc, że same strony są indeksowane, należy poinformować sprzedawców, że te strony z profilami społecznościowymi są ważne.

  Oznacza to, że nawet jeśli zwolennicy liczby, które masz na Facebooku lub na innych platformach społecznościowych, nie poprawiają twoich rankingów w wyszukiwarkach, strony te mogą same się uszeregować.

  Jeśli przeszukujesz „Nike” w Google, wyniki trzeciego, piątego i szóstego prowadzą do ich oficjalnych kont na Twitterze, Facebooku i Instagramie. W przypadku Adidasa strony na Facebooku dla ich oryginałów i regularnych kolekcji znajdują się na pierwszej stronie wyszukiwarki.

  Profile mediów społecznościowych Pomoc w budowaniu linków

  Jeśli myślisz: „Dlaczego media społecznościowe mają znaczenie, jeśli nie są postrzegane przez Google?”, Nadal brakuje podstawowej siły sieci społecznościowych.

  Po pierwsze, jeśli jeden z twoich Posty na Facebooku ma wiele akcji i reakcji, więc jest to świetny wskaźnik, że twoja treść rezonuje z publicznością. Google Analytics może powiedzieć, jak długo ktoś pozostaje na stronie, ale nie może powiedzieć, jakie emocje odczuwa ta osoba.

  Po drugie, i co ważniejsze, dlaczego społeczna SEO jest kluczowa, te akcje są niesamowitą okazją do budowania linków.

  Za każdym razem, gdy Twoje treści są udostępniane, jest to widziane przez większą liczbę osób, które mogą sami linkować do nich z własnej strony internetowej. Zwiększa to Wynik Jakości w oczach Google i pomaga poprawić ranking witryny firmy w wynikach wyszukiwania.

  Ponadto, gdy zobaczysz, kto udostępnia Twoje treści i zapytania, które prowadzą do Twojej witryny, uzyskasz lepszy pogląd na temat słów kluczowych, które powinieneś optymalizować i zarabiać.

  Możesz zbudować lokalną społeczność z mediami społecznościowymi

  Jednym z powodów, dla których platformy społecznościowe stały się tak popularne, jest to, że są lepszą wersją starych czatów i stron z zainteresowaniami, które zdominowały Internet pod koniec lat 90. i wczesnych lat.

  Ludzie lubią wchodzić w interakcje ze społecznościami w oparciu o ich zainteresowania, niezależnie od tego, czy są to różne fandomy lub marki handlowe. Marki, zwłaszcza małe firmy z ograniczonymi budżetami marketingowymi, mogą czerpać ogromne korzyści z tworzenia lokalnie zoptymalizowane posty w mediach społecznościowych .

  Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest przejście do trybu offline. Znajdź inne firmy w swojej okolicy, z którymi możesz nawiązać współpracę lub wziąć udział w lokalnych wydarzeniach zgodnych z Twoją działalnością. Publikując w mediach społecznościowych i używając lokalnych hashtagów na swoich postach o lokalnych wydarzeniach, podnosisz swój profil w społeczności.

  Google stale zmienia swój algorytm wyszukiwania

  Jeśli od kilku lat zajmujesz się marketingiem w wyszukiwarkach, wiesz, że jedyną prawdą jest to, że nic nie jest stałe.

  Nieustannie widzimy debaty na temat właściwych sposobów budowania linków lub czy warto publikować posty dla gości. Nawet Google wracało tam iz powrotem, w jaki sposób ich wyszukiwarka indeksuje strony mediów społecznościowych.

  Możemy w zasadzie zagwarantować, że Google doskonale zdaje sobie sprawę z wpływu mediów społecznościowych na to, jak dokonujemy zakupów, a to tylko kwestia czasu, kiedy media społecznościowe będą miały większy wpływ na rankingi wyszukiwarek.

  Cokolwiek robisz, nie ignoruj ​​społecznego SEO!

  Docelowo media społecznościowe pozostaną tu i marki, które ignorują znaczenie społecznego SEO, będą miały trudności z wysłuchaniem swoich głosów.

  Skontaktuj się z nami aby uzyskać BEZPŁATNY Lokalny Raport SEO i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc w generowaniu lokalnych leadów.

  Krótka odpowiedź?
  Co dokładnie miał na myśli Cutts?
  Istnieje wiele działań i interakcji na stronie mediów społecznościowych, ale co stanowi „zdarzenie”?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»