Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Sposoby promowania w sieciach społecznościowych

  1. Główne sposoby promowania w sieciach społecznościowych
  2. Regularne publikacje
  3. Reposts
  4. Uwaga dla publiczności
  5. Opinie
  6. Reklama
  7. Podaruj
  8. Zalety produktów firmy
  9. Wiadomości rynkowe
  10. Wideo
  11. Skuteczny materiał do promocji za pośrednictwem sieci społecznościowych:

  Niektóre statystyki:  Około 84% użytkowników Internetu ma konta w sieciach społecznościowych;  połowa z nich ma strony w jednej sieci społecznościowej i kilka;  15% odbiorców jednej sieci ma kilka profili w sieci;  Internauci spędzają w sieciach społecznościowych średnio co najmniej 2 godziny dziennie;  co drugi użytkownik rozpoczyna poranek lub kończy dzień wizytą w sieci społecznościowej;  20% pracowników uczestniczy w sieci społecznościowej w godzinach pracy;  Liczba osób korzystających z kont w celu uzyskania informacji rośnie

  Niektóre statystyki:

  • Około 84% użytkowników Internetu ma konta w sieciach społecznościowych;
  • połowa z nich ma strony w jednej sieci społecznościowej i kilka;
  • 15% odbiorców jednej sieci ma kilka profili w sieci;
  • Internauci spędzają w sieciach społecznościowych średnio co najmniej 2 godziny dziennie;
  • co drugi użytkownik rozpoczyna poranek lub kończy dzień wizytą w sieci społecznościowej;
  • 20% pracowników uczestniczy w sieci społecznościowej w godzinach pracy;
  • Liczba osób korzystających z kont w celu uzyskania informacji rośnie.

  Tylko z tych danych widać, że sieci społecznościowe mogą być wykorzystywane jako skuteczna platforma promocji produktów lub usług firmy, świadomości marki i lojalności potencjalnych klientów i nabywców.

  Główne sposoby promowania w sieciach społecznościowych

  Treść

  To jest najważniejsze. Jeśli na początku korzystanie z repostów jest dozwolone, treść powinna być unikalna podczas promowania grupy i wzrostu liczby odwiedzających.

  Dlaczego Unikalna treść jest dobrze zindeksowana. Przy większej liczbie uczestników ruch rośnie. Ruch jest czynnikiem rankingującym.

  Jest wyjątek: wysyłanie z witryny firmy. Takie posty powinny być regularne, chcesz nie tylko zwiększyć liczbę odbiorców, ale także przyciągnąć potencjalnych klientów. Link jest wymagany.

  Można to zrobić automatycznie (cross-posting), istnieją specjalne witryny, które będą regularnie przesyłać materiały do ​​grupy społecznościowej ze strony internetowej firmy. Ale na początku promocji nie jest to rozsądne.

  Regularne publikacje

  Nowe tematy powinny się stale pojawiać. Kilka tematów dziennie, jeden dziennie lub kilka tygodniowo - zależy to od tematu promowanej marki i produktów firmy. Ponadto regularność aktualizacji powinna być zawsze, nawet jeśli jest niewielu subskrybentów.

  Reposts

  W Internecie nazywa się to wiralnością - materiałem, który chcesz udostępnić. Na początku będziesz musiał poprosić o repost znajomych i znajomych, a potem jak to będzie. Ciekawe materiały z pewnością się podzielą.

  Tu jednak jest jedna subtelność: wraz ze wzrostem tematów wirusowych, niektóre grupy w Zasadach wprowadzają zakaz repostów, tematy takie są po prostu usuwane przez moderatora. Oznacza to, że będziesz musiał ręcznie wysyłać treści z grupy. Oznacza to, że specjalista SMM będzie musiał zarejestrować się w grupach podobnych tematów z otwartym dodawaniem tematów i przenieść temat z łączem (jeśli jest to zabronione, wówczas nadzieja, że ​​temat w grupie dawców zostanie zindeksowany).

  Uwaga dla publiczności

  Promując za pośrednictwem sieci społecznościowych, należy wiedzieć, która publiczność w tej sieci się komunikuje.

  Facebook - w Rosji to sieć społecznościowa dla najbardziej zaawansowanych użytkowników. Interesują się biznesem, turystyką, edukacją. Wielu użytkowników odwiedza online aplikacje mobilne. Więc pobierz „lekkie” zdjęcia.

  Koledzy z klasy - sieć społecznościowa z wiekiem odbiorców. Potrzebują prostego interfejsu. Ale publiczność jest tutaj najbardziej niejednorodna, od gospodyń domowych po gubernatorów (choć jest mało prawdopodobne, że strona jest prowadzona przez nich, raczej asystentów, ale bądź na bieżąco ze wszystkim). W tej sieci społecznościowej można promować firmy o różnych profilach: kuchnię, rękodzieło, budowę domu, grupy interesów i wiele innych. Oznacza to, że zależy wyłącznie od metod promocji.

  VKontakte to młodzieżowa sieć społecznościowa, ale publiczność jest najliczniejsza (230 milionów użytkowników). Zainteresowania - rozrywka, gry, muzyka. Ale to jest wąska koncepcja. Młodzież jest zainteresowana edukacją, budową lub zakupem mieszkania, technologiami informatycznymi i wieloma innymi, dlatego znalezienie docelowej grupy odbiorców w tym sektorze nie stanowi problemu. Należy pamiętać, że tutaj są lepsze zdjęcia i nagrania wideo, treść powinna być krótka.

  Instagram to sieć dla miłośników fotografii, rysunków, sztuki fotograficznej. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć tutaj stronę marki, zdjęcia powinny być niezbędnym atrybutem tego. Zdjęcia są niepowtarzalne, w określonym formacie.

  Twitter - publiczność nie jest zdefiniowana, wydaje się, że każdy jest tutaj reprezentowany. Ale to jedyna sieć, w której mężczyźni tworzą, choć nieistotną, ale większość.

  Mój świat jest jedną z pierwszych popularnych sieci społecznościowych. Pierwsi użytkownicy starzeją się, a sieć społeczna także się starzeje. Około 35% użytkowników powyżej 55 roku życia jest zarejestrowanych w moim świecie, zarejestrowanych jest tylko 8% osób poniżej 25 roku życia.

  Każda sieć społecznościowa to inna aktywność w określonym czasie. W tym czasie specjalista ds. Promocji musi być online, aby odpowiedzieć na pytania i kontynuować rozmowę.

  • Facebook: przerwa na lunch, koniec dnia roboczego;
  • Koledzy z klasy: wieczorem po pracy następuje gwałtowny wzrost aktywności w piątek wieczorem i sobotę;
  • VKontakte: w porze lunchu, wieczorem, aktywnie w nocy, na wakacjach i podczas sesji w ciągu dnia;
  • Instagram: najnowsze godziny pracy;
  • Twitter: pora lunchu;
  • Mój świat: godziny poranne

  Opinie

  Aby odpowiedzieć na wszystkie komentarze, SMM musi najpierw to zrobić. Na początku napisz pierwszy komentarz, a nie jeden (na przykład w imieniu społeczności i jej własnego imienia). Doświadczenie pokazuje, że często czynnikiem napędzającym otwarcie tematu nie jest zainteresowanie nim, ale liczba komentarzy lub przynajmniej poglądów.

  Następnie, wraz ze wzrostem publiczności, utrzymanie tematu zniknie w tle. Ale obecność jest konieczna, konieczne jest skierowanie rozmowy we właściwym kierunku.

  Obecność w grupie specjalisty promowanej firmy jest obowiązkowa, ponieważ czasami wymagane są odpowiedzi na wysoce specjalistyczne pytania. Opcjonalnie - możliwość szybkiego połączenia administratora grupy z właścicielem firmy.

  Reklama

  Reklama jest motorem handlu, wszyscy o tym wiedzą. Reklama w odpowiednich grupach tematycznych to świetny sposób na promocję. Możliwość publikowania jest dostępna we wszystkich sieciach społecznościowych. Ale to wymaga oddzielnego finansowania.

  Podczas umieszczania reklamy sprawdź odbiorców docelowych.

  Podaruj

  Skuteczny sposób na promowanie i rozwój repostów. Dystrybucja bezpłatnych książek, karnetów na wystawy, rabaty przy zakupie produktu promowanej firmy. To zawsze działa.

  Zalety produktów firmy

  Pamiętaj, aby publikować tematy dotyczące tego, jak promowany produkt lub usługa pomaga lepiej żyć. Oczywiście oczywista reklama tutaj może się tylko odpierać. Ponieważ takie posty powinny być dyskretne.

  Wiadomości rynkowe

  Pamiętaj, aby publikować usługi promowane na rynku wiadomości. Zawsze jest interesujący, zawsze czytany. Sensacyjne wiadomości rozprzestrzeniają się wirusowo.

  Szukaj tematów, które nie tylko są dyskutowane pokojowo, ale są czynione, aby aktywnie dyskutować, dyskutować, a może nawet przeklinać. Ale zatrzymaj wulgaryzmy i obrażaj uczestników.

  Wideo

  Ostatnio filmy cieszą się dużym zainteresowaniem. Tutaj nie tylko opowiedzą, ale i pokażą.

  Skuteczny materiał do promocji za pośrednictwem sieci społecznościowych:

  • wiadomości rynkowe;
  • tematyczne cytaty znanych osób;
  • humor na ten temat;
  • zdjęcia i zdjęcia;
  • używaj słów - kotwic, które łapią docelową grupę odbiorców;
  • organizować konkursy;
  • obiecać nagrodę za przyłączenie się do społeczności;
  • Zachęcaj do porównywania produktów promowanych przez firmę z podobnymi konkurentami, jeśli wiesz o korzyściach;
  • Nie oszukuj publiczności;
  • śledzić skuteczność opublikowanych materiałów na temat polubień;
  • łączyć znajomych do komentowania;
  • strona musi mieć przyciski sieci społecznościowej, w której prowadzona jest promocja;
  • nie usuwaj negatywnych komentarzy, są one powodem do dyskusji;
  • robić ankiety;
  • Jeśli to możliwe, przyciągnij znanych ludzi w tej dziedzinie, czasami osoba medialna w społeczności będzie publikować więcej postów.

  Z biegiem czasu osoba zaangażowana w promocję za pośrednictwem sieci społecznościowych ma wiele prac przygotowawczych i ciekawych pomysłów. Odważ się!

  Czytaj także

  Wściekły specjalista SEO: co zrobić z klientem

  Specjalista SEO postara się zrobić wszystko, aż ... złości się. I może się złościć, gdy klient nie robi oczywistych ustępstw, nawet jeśli kosztuje go to dużo czasu i nieporozumień.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»