Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Sposoby zwiększenia prędkości Internetu dla modemu 3G

  1. Zwiększ prędkość za pomocą przedłużacza USB.
  2. Zwiększ prędkość internetowego modemu 3G za pomocą anteny.
  3. Zwiększ prędkość internetowego modemu 3G za pomocą przedłużacza USB nad skrętką.
  4. Zwiększ prędkość internetowego modemu 3G za pomocą routera Wi-Fi.

  W tym artykule chcę opisać wszystkie możliwe sposoby zwiększenia prędkości Internetu za pomocą modemu 3G. Chcę tylko zrobić rezerwację, że nie można osiągnąć przyzwoitej prędkości za pomocą modemu 3G, mam na myśli pobieranie filmów w HD zamieni się w przedłużającą się epopeję, której prawdopodobnie się zmęczysz i zrezygnujesz z tego przedsięwzięcia. Ale aby osiągnąć prędkość kilku megabajtów i cicho wspinać się w Internecie i oglądać filmy w Yutoobe bez hamulców, jest to całkiem realistyczne. Opiszę wszystkie możliwe sposoby zwiększenia prędkości Internetu przez modem 3G w kolejności ich złożoności. Najpierw opiszę podstawowe kroki w celu zwiększenia prędkości, a następnie stopniowo je komplikuję.

  Zwiększ prędkość za pomocą przedłużacza USB.

  Wszystko jest bardzo proste, kup przedłużacz USB o długości 2-3 metrów (średni koszt) i podłącz przez niego modem, próbując podnieść modem 3G tak wysoko, jak to możliwe, a najlepiej jak najbliżej okna (zwykle sygnał jest tam lepszy, a prędkość Internetu jest wyższa). Nie polecam używania kabli USB o długości 5 m. I więcej, ponieważ występuje utrata sygnału w kablu i połączenie z modemem jest okresowo tracone.

  Zwiększ prędkość internetowego modemu 3G za pomocą anteny.

  Możesz zrobić antenę samodzielnie lub kupić. Szczegółowy opis użycia anteny zakupowej można znaleźć w artykule. Jak zwiększyć szybkość modemu Internet 3G / 4G za pomocą anteny zewnętrznej . Poniżej opiszę proces tworzenia anteny dla modemu 3G własnymi rękami.
  Antena Kharchenko
  Wykonujemy osiem miedzi z grubego drutu miedzianego (zrobi to rura aluminiowa), wymiary zgodnie z rysunkiem.
  Możesz zrobić antenę samodzielnie lub kupić

  Kabel Chorus (lepiej użyć 75 omów). Kabel Chorus (lepiej użyć 75 omów)
  Aby zwiększyć wydajność, antena Kharchenko jest dostarczana z reflektorem - metalową płytką (135x120 mm), która jest przymocowana za pomocą dielektryka (nie przewodzącego prądu, w tym przykładzie rurki spod szamponu). Zrób otwór na kabel telewizyjny. Włóż kabel do otworu i zamocuj go klejem topliwym.


  Gotowa wersja wygląda tak:
  Gotowa wersja wygląda tak:

  Wyciągamy antenę i kierujemy ją do wieży 3G, jeśli nie wiesz, gdzie ona jest, spróbuj przekręcić antenę i wybrać najbardziej stabilny sygnał, naprawić antenę.
  Podłączamy tę antenę, nawijając centralny rdzeń kabla wokół modemu. Oczywiście można również przylutować kabel do modemu, ale nie polecam tego, ponieważ ta metoda może zaszkodzić modemowi 3G.
  Wyciągamy antenę i kierujemy ją do wieży 3G, jeśli nie wiesz, gdzie ona jest, spróbuj przekręcić antenę i wybrać najbardziej stabilny sygnał, naprawić antenę
  Druga popularna wersja produkcji anteny - z puszki kawy lub piwa. Aby stworzyć taką antenę, potrzebujesz kawy lub puszki piwa z otworem szczelinowym na modem. Włóż modem do banku i podłącz go za pomocą przedłużacza USB.

  Skieruj antenę na zainstalowaną wieżę 3G, jeśli nie wiesz, gdzie ona jest, wypróbuj ją metodą prób i błędów, obracaj się w różnych kierunkach, aby określić, gdzie sygnał jest lepszy i ustal pozycję anteny.

  Zwiększ prędkość internetowego modemu 3G za pomocą przedłużacza USB nad skrętką.

  W takim przypadku zwiększenie prędkości Internetu za pośrednictwem modemu 3G będzie wzrastać dzięki zastosowaniu przedłużacza USB nad skrętką. To urządzenie wygląda tak:
  W takim przypadku zwiększenie prędkości Internetu za pośrednictwem modemu 3G będzie wzrastać dzięki zastosowaniu przedłużacza USB nad skrętką Schemat połączenia jest następujący:

  W ten sposób modem 3G można podnieść do wysokości do 30 m, co oczywiście jest bardzo dobrze odzwierciedlone w szybkości Internetu. Jedyne, co można znaleźć w takim urządzeniu, jest dość trudne. W sklepie po prostu ich nie ma, poświęć tylko czas na wyjaśnienie, czego chcesz. Musisz kupić w sklepie internetowym lub na rynku radiowym (jeśli taki masz). Zastosowanie tej metody opisano bardziej szczegółowo. tutaj .

  Zwiększ prędkość internetowego modemu 3G za pomocą routera Wi-Fi.

  Do tej metody potrzebujemy routera wifi z wejściem USB, na przykład Dlink dir620 lub ZyXEL Keenetic 4G. (Ci, którzy będą się łączyć w ten sposób, powinni mieć świadomość, że wygodniej będzie podłączyć wszystkie urządzenia przez Wifi, w przeciwnym razie trzeba będzie wyciągnąć skrętkę do komputera). Istota metody jest następująca: podłącz modem do routera (polecam dodanie pierwszej metody do tej metody i podłączenie kabla przedłużającego przez USB).

  Konfiguruj WiFi (artykuł o ustawieniach Wi-Fi w Dlink dir620 ) i wszystko. Istotą tej metody jest to, że router może znajdować się na najwyższym piętrze domu lub na strychu, gdzie odbiór 3G jest lepszy (konieczne jest uwzględnienie tego w miejscu, w którym router będzie potrzebował sieci 220, aby ją połączyć).


  W tym artykule zlikwidowałem główne sposoby zwiększania prędkości Internetu za pomocą modemu 3G, można je przekraczać w każdy możliwy sposób. Nie mogę powiedzieć, która metoda jest bardziej skuteczna, ponieważ zależy od wielu czynników. Jeśli masz własny sposób na zwiększenie prędkości Internetu, modem 3G będzie zadowolony, jeśli się nim podzielisz.

  Naprawdę mam nadzieję, że mój artykuł ci pomógł! Udostępnij link znajomym   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»