Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Sprint SEO. Jak zarabiać na projekcie. Rejestracja

  1. Instrukcje krok po kroku dotyczące rejestracji na seosprint
  2. Krok 1. Tworzenie konta
  3. Krok 2. Zgoda z zasadami projektu i zdanie testu
  4. Krok 3. Zakończenie rejestracji
  5. Jak uzyskać status pracy
  6. Jak zarabiać na sprincie SEO
  7. Kilka wskazówek dotyczących pracy z usługą Seosprint

  Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w jaki sposób odbywa się rejestracja w seosprint i jak możesz zarabiać pieniądze w Internecie za pomocą usługi. Rejestracja na stronie jest bezpłatna i nie zajmuje dużo czasu.

  seosprint

  Instrukcje krok po kroku dotyczące rejestracji na seosprint

  W Internecie istnieją różne witryny i usługi, dzięki którym można zarobić dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu. Jednym z najlepszych i wyjątkowych miejsc Runeta jest seosprint. Ta usługa jest wypełniona różnymi zadaniami, których realizacja nie zajmuje dużo czasu i wysiłku. Użytkownik, który zarejestrował się w systemie, zarabia prawdziwe pieniądze, przeglądając różne witryny, przechodząc testy, czytając listy itp. Bardziej szczegółowo o tym, jak zarejestrowano seosprint.

  Krok 1. Tworzenie konta

  Link do rejestracji: www.seosprint.net

  Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w systemie i utworzenie konta, na którym będą wykonywane wszystkie zadania. Aby to zrobić, przejdź do witryny iw prawym górnym rogu znajdź zielony przycisk „rejestracja”. Kliknięcie tej ikony spowoduje wyświetlenie formularza do wypełnienia nowych danych użytkownika.

  Kliknięcie tej ikony spowoduje wyświetlenie formularza do wypełnienia nowych danych użytkownika

  W wyświetlonym oknie wprowadzane są dane osobowe: nazwa (w języku rosyjskim i angielskim), e-mail, kod weryfikacyjny i numer telefonu, aby potwierdzić, że rejestracja jest prawdziwą osobą, a nie botem.

  W wyświetlonym oknie wprowadzane są dane osobowe: nazwa (w języku rosyjskim i angielskim), e-mail, kod weryfikacyjny i numer telefonu, aby potwierdzić, że rejestracja jest prawdziwą osobą, a nie botem

  Krok 2. Zgoda z zasadami projektu i zdanie testu

  Po pierwszym kroku system zaproponuje zapoznanie się z zasadami projektu i zaakceptowanie warunków świadczenia usług. Uważnie przeczytaj wszystkie elementy, ponieważ:

  • w przyszłości może być użyteczna praca z witryną;

  • do ostatecznej rejestracji zdobyta wiedza będzie potrzebna do zdania testu kontrolnego.

  Test wiedzy musi przejść. Jest mały i nieskomplikowany. Czas nie zabiera wiele.

  Czas nie zabiera wiele

  Krok 3. Zakończenie rejestracji

  Jeśli wszystkie pola zostaną wypełnione poprawnie i test zostanie zaliczony, ostatnim etapem będzie powitanie dotyczące utworzenia konta, wydania hasła i kodu PIN. Ponadto przeprowadzane jest pierwsze wejście do usługi seosprint, a dane osobowe są wypełniane.

  Jak uzyskać status pracy

  Natychmiast po rejestracji masz status „przechodzień” z maksymalną liczbą ograniczeń. Możesz zaradzić tej sytuacji w kabinie osobistej, wypełniając pola danymi osobowymi. Następnie otrzymasz status „Praca”, a wraz z nim więcej możliwości pracy na seosprint.

  W sekcji „moje dane osobowe” potrzebujesz:

  1. Podaj swój numer telefonu komórkowego, kliknij przycisk „Określ” i wprowadź kod weryfikacyjny przychodzący do telefonu. Nie musisz obawiać się tej procedury, ponieważ rejestracja jest tutaj bezpłatna i nie będzie spamu w przyszłości.

  2. Wprowadź swoje dane osobowe - imię i nazwisko, zawód, stan cywilny, rok urodzenia, lokalizację i płeć. Wskazane jest, aby natychmiast wypełnić wszystkie szczegóły płatności, za które zamierzasz wypłacić pieniądze z usługi. Jeśli nie masz portfela elektronicznego, możesz zarejestrować się w dowolnym z wymienionych systemów płatności i wypłacić pieniądze.

  3. Na końcu sekcji musisz wprowadzić swój osobisty kod PIN, aby wszystkie dane osobowe były zapisywane w serwisie seosprint.

  Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, a strona nie ma komentarzy, po kliknięciu przycisku „Zapisz zmiany” powinien pojawić się napis „Zapisano pomyślnie zapisane”. Następnie musisz zaktualizować stronę witryny i zauważyć, że masz teraz status „Pracownik”, a ocena wynosi 1. Oznacza to, że możesz teraz w pełni cieszyć się projektem i uzyskać korzyści. Następnym krokiem jest przejście do sekcji „Kariera”, gdzie możesz dowiedzieć się, do czego służy ocena i jaki status może dać, aw menu użytkownika zaczniesz zarabiać na zadaniu, które najbardziej Ci się podoba.

  Jak zarabiać na sprincie SEO

  Ten projekt oferuje kilka rodzajów zarobków, co daje szansę na uzyskanie dobrego zysku. Oto zadania, które możesz wykonać w wolnym czasie:

  1. Witryny do surfowania . Taka działalność nie jest szczególnie opłacalna, ponieważ średnio za jedną kliknięcie w witrynie podaje się niewielką kwotę. Wszystkie są dostępne do 100 dziennie, ale nadal możesz zarabiać. Zarobki na kliknięciach Uważa się, że jest to najłatwiejsza praca w Internecie i należy ją odrzucić, biorąc pod uwagę stosunkowo niską cenę za wykonaną pracę.

  Zarobki na kliknięciach  Uważa się, że jest to najłatwiejsza praca w Internecie i należy ją odrzucić, biorąc pod uwagę stosunkowo niską cenę za wykonaną pracę

  2. Czytanie listów . Tak samo jak strony surfowania, z tą różnicą, że przed wyświetleniem musisz odpowiedzieć na pytanie kontrolne, ale oczywiście płatność jest tutaj wyższa niż w poprzednim zadaniu.

  Tak samo jak strony surfowania, z tą różnicą, że przed wyświetleniem musisz odpowiedzieć na pytanie kontrolne, ale oczywiście płatność jest tutaj wyższa niż w poprzednim zadaniu

  3. Testy zaliczeniowe . Istotą tej pracy jest odwiedzenie i przestudiowanie witryny reklamodawcy, a następnie zdanie testu kontrolnego. Płatność tutaj wynosi od 0,25 p.

  Płatność tutaj wynosi od 0,25 p

  4. Cóż, dość poważnym rodzajem zarobków jest spełnienie zadania i przyciągnięcie nowych użytkowników (zostań polecającym). Wypłata zadań jest tutaj inna i waha się od 1 do 100, 200, a nawet 500 rubli, jako szczęście. Projekt ma około 30 tysięcy zadań dziennie. Średnio wykonanie jednego zadania w czasie zajmuje od 1 do 20 minut.

  Średnio wykonanie jednego zadania w czasie zajmuje od 1 do 20 minut

  Jeśli masz wolny czas i chęć zarabiania prawdziwych pieniędzy, po prostu musisz zarejestrować się na stronie i rozpocząć drogę do osiągnięcia swoich celów już teraz.

  Kilka wskazówek dotyczących pracy z usługą Seosprint

  • możesz zarejestrować się i pracować tylko z jednego konta, nie musisz tworzyć kilku, w przeciwnym razie zostaną zbanowane;

  • Wysłane hasło najlepiej jest zmienić w prywatnej kabinie na własną;

  • Jeśli zapomniałeś hasła lub kodu PIN, korzystając z formularza odzyskiwania danych rejestracyjnych możesz łatwo i szybko rozwiązać ten problem;

  • jeśli są pytania, możesz zobaczyć odpowiedzi na forum lub skorzystać z pomocy polecającego;

  • na pytania techniczne odpowiada obsługa techniczna projektu;

  • aby uniknąć punktowania za naruszenie zasad służby i innych nieprzyjemnych sytuacji, najlepiej jest zapoznać się z zasadami obsługi.

  Projekt SEO sprint to najpotężniejsza platforma do pracy w Internecie dla początkujących - ludzi, którzy praktycznie nie mogą nic w dziedzinie technologii informatycznych, ale chcą zarabiać w Internecie. Zasób Rabotalnet.ru - o pracy online online zaleca pracę nad tym projektem.

  PROSZĘ OZNACZAĆ ARTYKUŁ

  ( 18 ocen, średnia: 4,28 z 5)
  ( 18 ocen, średnia: 4,28 z 5)  Ładowanie Ładowanie ...


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»