Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Sprzedaż torów. Przegląd witryn do sprzedaży utworów

  1. iTunes Store - jeden z największych sklepów z artykułami cyfrowymi
  2. Muzyka Google Play
  3. Bandcamp
  4. Yandex.Music

  Prędzej czy później każdy wykonawca myśli o tym, jak zacząć sprzedawać swoją pracę i zarabiać na niej. Niektórzy ludzie mają więcej szczęścia: są zauważani przez wytwórnię płytową, oferują kontrakt i już niezależnie kręcą i sprzedają muzykę. Muzyk może tylko pisać muzykę i uzyskiwać procent sprzedaży. Minusem w tym przypadku jest właśnie ten procent. Z reguły jest dość niska, około dziesięciu procent od sprzedaży. Z drugiej strony możesz skupić się na kreatywności i nie przejmować się kwestiami komercyjnymi.

  Ale nie wszyscy mają szczęście dostać się pod skrzydła wytwórni. Wielu wykonawców, nawet z dobrym materiałem, pozostaje w cieniu. Mają własnych słuchaczy, a nawet dają występy na żywo, ale nie mogą interesować wytwórni płytowych. Błogosławieństwo w dzisiejszych czasach, kiedy sklepy internetowe stopniowo wypierają prawdziwe, tacy muzycy mają realną szansę sprzedać swoje kompozycje i uzyskać uczciwie zarobione pieniądze. To oczywiście będzie dotyczyć popularnych miejsc, w których możesz sprzedawać swoją muzykę.

  iTunes Store - jeden z największych sklepów z artykułami cyfrowymi

  Według statystyk sklepu Itunes ciesz się porządkiem pół miliarda ludzi. Codziennie pobierane są miliony utworów. Liczba użytkowników i sprzedaż rośnie codziennie. Dziś spotkanie kogoś, kto nie słyszałby o iTunes Store, jest po prostu niemożliwe. Nawet jeśli ta osoba nigdy z niego nie korzystała. Dlatego logiczne jest zwracanie uwagi na tę zachodnią platformę do sprzedaży muzyki.

  Pomimo faktu, że zalety i wady sklepu iTunes Store są oczywiste, strona ma swoje wady i wady, które być może większość muzyków odstrasza. Rozważ najpierw korzyści.

  Plusy

  Pierwsza to ogromna publiczność. Trudno w to uwierzyć, ale w niektórych krajach ludzie kupują muzykę tylko w celach informacyjnych. Nie znają artysty, nigdy nie słyszeli o jego pracach. Ale kupią album i jeśli mu się to nie spodoba, zostawią długą i nieprzyjemną recenzję na oficjalnej stronie iTunes. Teraz wyobraź sobie, ile osób z masy 500 milionów może pobrać Twój album w celach informacyjnych? Nawet tysiąc zakupów będzie miłym zaskoczeniem i dobrym wzrostem wynagrodzeń.

  Druga to automatyczna promocja. Użytkownicy iTunes, jak każdy inny duży sklep internetowy, lubią wystawiać opinie i komentarze. I nie ma lepszej reklamy niż zalecenie przyjaciela. Umieszczenie swojego dzieła w iTunes może kilka razy zwiększyć liczbę twoich słuchaczy. Przyjdą na polecenie przyjaciół i towarzyszy, którzy z kolei polecą twoją muzykę komuś innemu. Rozpocznie się reakcja łańcuchowa. Udana promocja nieuchronnie prowadzi do wzrostu liczby sprzedaży, a tym samym zysku.

  Trzecia to niezawodność. Sklepy ITunes ściśle monitorują swoją reputację. Przypadki oszustwa lub oszustwa są tutaj bliskie zeru. I nawet jeśli w przypadku jakiegoś potwornego nieporozumienia zostaniesz wyrzucony, Apple naprawi wszystkie obrażenia. Płatności dokonywane są ściśle według harmonogramu i są dla Ciebie wygodne.

  Po czwarte jest ochrona praw autorskich. Sprzedajesz utwory całkowicie legalnie. Umieszczając muzykę w iTunes, możesz z dumą oświadczyć, że jest to twoja muzyka i jest sprzedawana.

  Wady

  Pierwszy to selektywność. Należy rozumieć, że umieszczanie muzyki w iTunes Store jest marzeniem każdego muzyka. Życzę tysiącom na całym świecie. Nie trzeba dodawać, że Apple nie chce terabajtów drugorzędnej i trzeciej stawki, a także dobrej, ale mało znanej muzyki w swoim prestiżowym sklepie. Dlatego wykonawcy podlegają rygorystycznej selekcji, zgodnie z którą moderatorzy decydują, czy rozłożyć utwory, czy nie. Szczerze mówiąc, spontanicznie pojawiają się tylko światowi wykonawcy, których nazwiska są stale słyszane. Są w stanie zagwarantować firmie wysoki poziom sprzedaży i większe zyski. Inni muszą polegać tylko na własnej sile i portfelu. Ale wcześnie się denerwuj. Wejdź do sklepu iTunes Store, ale będziesz musiał zapłacić. Istnieją firmy, które mogą pomóc w umieszczeniu. Będą przyjmować określoną kwotę. Musisz także zapłacić za sam sklep. Taryfy są miesięczne lub roczne. Za te pieniądze Twój materiał będzie w sklepie przez pewien czas. Według doświadczonych muzyków, wszystkie koszty opłaciły się po pierwszym kwartale.

  Drugi to format ścieżki. iTunes oferuje klientom muzykę w formacie AAC. Oznacza to, że jest przeznaczony głównie dla osób korzystających z gadżetów Apple. I choć na świecie jest wielu takich ludzi, podejście to jest przeznaczone dla wąskiej części użytkowników. Możesz go słuchać na zwykłym komputerze lub przekodować na wygodne mp3, ale jest to seria niepotrzebnych działań. Ponadto szybkość transmisji w iTunes Store jest zmienna. Przeważnie 256 Kb / s. Niezbyt fair dla publiczności.

  Muzyka Google Play

  Jeśli połowa ludzkości siedzi na iTunes, a druga na iTunes Muzyka Google Play . Stała konkurencja pozwala nam stale ulepszać te dwie usługi, opracowywać nowe funkcje i, w rezultacie, upraszczać życie, zarówno dla użytkowników, jak i dla muzyków. Ogólnie zasada jest podobna. Istnieje pewna różnica w funkcjonalności.

  Należy zauważyć, że Google Play Music stał się pierwszym zachodnim sklepem cyfrowym, który stał się dostępny dla słuchaczy krajowych. Dlatego dla naszych ludzi jest w pewien sposób bardziej znany. Na terytorium WNP jest znacznie więcej użytkowników i kupujących w Muzyce Play niż w iTunes, i jest to korzystna zaleta pierwszego.

  Kolejną zaletą jest format. A jeśli iTunes oferuje rzadki AAC, Play Music rozprowadza muzykę w zwykłym formacie mp3 z szybkością transmisji 320 Kb / s.

  Teraz o niedociągnięciach. Zauważono, że w Play Music sortowanie utworów według gatunków było, delikatnie mówiąc, dziwne. Wśród alternatyw może być elektronika, a wśród metalowych dubstepów. Ty, jako muzyk, to wyrównanie jest mało prawdopodobne. Jeśli grasz rap, a utwory wpadają w, powiedzmy, pop, to słuchacze i to ci się nie spodoba.

  Paradoks, ale format utworu może być niekorzystny po umieszczeniu w Google Play Music. Na przykład zdecydowałeś się przesłać swój album do iTunes, który, jak się dowiedzieliśmy, zgodnie z twoją polityką obniży jakość nagrania. A jeśli z iTunes prześlesz swoją muzykę na Play Market, to wśród wysokiej jakości materiałów twój dźwięk będzie o rząd wielkości niższy. To nie jest nawet minus, ale raczej ostrzeżenie.

  Bandcamp

  Być może nazwa tej usługi nic ci nie powie, ale można ją bezpiecznie polecić tym, którzy poważnie zdecydowali się sprzedawać muzykę. Tak, jest mniej popularny niż wyżej wymienieni giganci przemysłu, ale ignoruje Bandcapm nie warto.

  Ważnym punktem nie jest dokładnie sklep w zwykłym tego słowa znaczeniu. Wszystkie funkcje sklepu są obecne, jednak istnieje wiele różnic. Publikujesz swoje utwory, tworzysz swoją unikalną stronę i dostajesz do niej własną domenę trzeciego poziomu. Ustawisz własną cenę za muzykę. Miliony, a nawet tysiące dolarów nie zarabiają tam, ale możesz uzyskać jakiś zysk.

  Korzyści

  Usługa oferuje dostosowywaną unikalną stronę dla każdego artysty. Ustalasz cenę swoich utworów. Brak kontroli moderacji i jakości, co uwalnia od niepotrzebnych bólów głowy. Jedyny warunek: wystarczy pobrać muzykę w formacie wav. Wszystkie funkcje są całkowicie bezpłatne. Nie płacisz za usługę, ponieważ Twoje utwory są zawieszone na ich zasobach. Oczywiście nikt nie anulował wycofania odsetek ze sprzedaży.

  Wady

  Stosunkowo mała popularność. Twórcy tego dzieła i osiągają dobre wyniki, ale na razie fakt jest faktem. Z tego powodu minimalne przychody ze sprzedaży.

  Yandex.Music

  Najbardziej popularne i opłacalne źródło sprzedaży muzyki w WNP. Daleko jest do zachodnich konkurentów pod względem funkcjonalności, jednak jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi detalicznych w przestrzeni poradzieckiej. Tak jak w iTunes, Yandex.Music zbyt twardy wybór. Dotarcie tam jest niezwykle trudne, nawet dla pieniędzy. Ogromną ilość miejsca zajmują duże centra produkcyjne.

  Możesz przesłać swoją muzykę do serwisu za pośrednictwem partnerów Yandex.Music. Wszystkie są przedstawione na stronie pomocy. Jeśli możesz się z nimi zgodzić - jesteś w czekoladzie. Druga opcja oferowana przez firmę jest odpowiednia dla osób, które mają już umowę z wytwórnią. Ale, jak powiedziano na początku, jeśli subskrybujesz etykietę, umieszczanie muzyki w sklepach nie będzie dla ciebie problemem.

  Do wad należy fakt, że w Yandex.Music nie ma wyboru według gatunku. Twoje ślady mogą i na pewno zostaną utracone w całkowitej masie. Aby jakoś manewrować między gigabajtami utworów, użytkownicy muszą określić usługę do swojej usługi: wybrać i słuchać ulubionej muzyki. Może minąć dużo czasu, zanim docelowa grupa odbiorców dotrze do Ciebie. W związku z tym z zysków również będziesz daleko.

  Po pomyślnym umieszczeniu utworów w powyższych sklepach możesz być pewien, że nie pozostaniesz bez dochodu. Ale zawsze pamiętaj o jakości materiału. Im wyższa jakość, tym większa sprzedaż. Nie rozłączaj się z pieniędzmi. Jeśli zaczniesz się denerwować faktem, że muzyka w ogóle nie jest na sprzedaż, posłuchaj artysty z twojego gatunku, który jest w czołówce sprzedaży. Słyszałeś różnicę w dźwięku? Jeśli utwór brzmi brudno, cicho (lub odwrotnie, bardzo, bardzo głośno), tnie uszy, to powinieneś nauczyć się podstaw masteringu, a także spróbować poprosić o pomoc. W sumie za dzień my przekształć swój utwór i żaden sklep nie odmówi ci sprzedaży. Poprawa i sukces nie trwa długo!
  Teraz wyobraź sobie, ile osób z masy 500 milionów może pobrać Twój album w celach informacyjnych?
  Słyszałeś różnicę w dźwięku?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»