Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Squarespace vs. Wordpress: co jest łatwiejsze i bardziej przyjazne dla SEO?

  1. Dlaczego łatwo nie zawsze jest najlepszą opcją
  2. Squarespace
  3. WordPress
  4. Tworzenie witryny z myślą o SEO
  5. Squarespace
  6. WordPress
  7. Wniosek
  8. Jak może pomóc Parqa?

  WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) na świecie, ale jak zapewne zauważyliście w ostatnich latach, Squarespace zyskuje znaczną przewagę

  WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) na świecie, ale jak zapewne zauważyliście w ostatnich latach, Squarespace zyskuje znaczną przewagę. Squarespace oferuje wszechstronny kreator stron internetowych, który pozwala budować własną stronę za pomocą intuicyjnych operacji przeciągania i upuszczania. Chociaż zawsze jest kuszące, aby wybrać najłatwiejszy i najszybszy sposób na zbudowanie swojej witryny, czy warto na dłuższą metę? Porównuję Squarespace vs. WordPress i zidentyfikuję zalety i wady każdego z nich, jeśli chodzi o łatwość użytkowania i SEO.

  Dlaczego łatwo nie zawsze jest najlepszą opcją

  Większość użytkowników początkujących nie zna HTML, CSS, PHP, JavaScript i innych kodów związanych z budowaniem niestandardowych stron internetowych. Każdy chce platformy CMS, która łatwo zbuduje stronę internetową, ale czy intuicyjne działania Squarespace faktycznie przekładają się na łatwość obsługi? Porównajmy funkcjonalność WordPressa i Squarespace.

  Squarespace

  Jeśli Twoim celem jest zbudowanie strony internetowej szybko, bez krzywej uczenia się i niskich kosztów, Squarespace jest wyraźnym zwycięzcą. Ten wszechstronny kreator stron internetowych doskonale nadaje się do tworzenia profesjonalnie wyglądającej strony internetowej z własnym brandingiem dzięki funkcji przeciągnij i upuść. Squarespace korzysta z narzędzia do tworzenia stron internetowych WYSIWYG (What You See Is What You Get), więc po przeciągnięciu i upuszczeniu obrazów, tekstu i innych elementów do kreatora stron internetowych, można natychmiast zobaczyć, jak będzie wyglądać strona po jej naciśnięciu na żywo . Innymi słowy, możesz utworzyć dowolny układ, po prostu przeciągając i upuszczając zawartość w dowolne miejsce na stronie bez użycia kodu. Squarespace jest również znany z tego, że ma do wyboru wiele eleganckich wzorów szablonów, więc wszystko, za co jesteś odpowiedzialny, to dostarczanie wspaniałych treści i obrazów. Wszystko to brzmi świetnie, ale łatwo przychodzi za cenę. Aby pomóc użytkownikom stać się przytłoczonymi, Squarespace ogranicza elastyczność, aby zmienić elementy swojej strony internetowej w ich budowniczym.

  WordPress

  Jeśli twoim celem jest zbudowanie wysoce dostosowywalnej strony internetowej, to WordPress jest wyraźnym zwycięzcą. WordPress jest dość intuicyjny i łatwy w użyciu, ale jest zdecydowanie więcej krzywej uczenia się w porównaniu do Squarespace. Dodatkowa elastyczność w WordPressie polega na zrozumieniu podstawowego HTML i CSS. Jeśli chodzi o wsparcie, WordPress ma ogromną społeczność i nieskończoną ilość zasobów, w tym warsztaty, samouczki, czat na żywo i 1-godzinną pomoc e-mail, aby pomóc Ci po drodze. Prawdziwa siła WordPressa polega na obfitości wtyczek. Istnieją tysiące darmowych i płatnych wtyczek WordPress, których możesz używać w swojej witrynie, aby dodawać nowe funkcje. Od prostych wtyczek społecznościowych po takie rzeczy jak kompozytor wizualny , narzędzie do tworzenia szablonów typu „przeciągnij i upuść” w Squarespace.

  Tworzenie witryny z myślą o SEO

  Nigdy nie wystarczy skupić się tylko na wyglądzie i sposobie działania witryny. Jeśli go zbudujesz, nie przyjdą. Gdy Twoja witryna jest już niedostępna, Google musi mieć możliwość indeksowania i indeksowania Twojej witryny, zanim ludzie będą mogli ją znaleźć. Ponieważ SEO jest tak ważne dla sukcesu Twojej witryny, wielu twórców stron internetowych uwzględniło niektóre funkcje SEO w swoich narzędziach. Porównajmy Squarespace i WordPress pod względem ich możliwości SEO.

  Powiązany post: Jak długo potrwa tworzenie wyników przez SEO?

  Squarespace

  Kiedy Squarespace po raz pierwszy został uruchomiony, ich strony internetowe nie były przyjazne dla SEO, ale wprowadziły ulepszenia i teraz mają przyzwoite funkcje i funkcjonalność SEO. Funkcje SEO obejmują automatycznie generowane mapy witryn i dostosowywane tytuły stron oraz opisy meta. Jednak niemożność zmiany tytułów stron blogów jest ogromną wadą. Squarespace twierdzi, że ich strony internetowe używają czystego znacznika HTML, więc strony są łatwo indeksowane przez Google. Nie zgadzam się z ich twierdzeniem, ponieważ funkcje przeciągania i upuszczania dodają dodatkowy kod HTML, który nie jest potrzebny. Ich projekty szablonów stron również osiągają niskie wyniki w Google Page Speed ​​Tool, co może prowadzić do słabego doświadczenia użytkownika i potencjalnie zaszkodzić organicznym rankingom. Innym ograniczeniem dla Squarespace jest to, że musisz hostować bezpośrednio u nich.

  WordPress

  Wielu konsultantów SEO, w tym ja, zaleci zbudowanie witryny przy użyciu WordPress ze względu na jej elastyczność we wdrażaniu dobrych praktyk SEO. WordPress ma wiele wbudowanych funkcji SEO, ale nadal musisz dodawać takie wtyczki Yoast aby dodać funkcje, takie jak dostosowywane tytuły i opisy, większą kontrolę nad tym, jak Google indeksuje witrynę, automatyczne generowanie map witryn, optymalizację plików robot.txt i inne. Ogólnie rzecz biorąc, WordPress jest zdecydowanym zwycięzcą Squarespace pod względem elastyczności SEO - choć musisz poświęcić czas na naukę SEO lub zatrudnić konsultanta SEO.

  Wniosek

  Squarespace jest dość nowy w porównaniu do WordPressa, więc wciąż jest miejsce na jego wzrost i poprawę. Może upłynąć trochę czasu, zanim Squarespace dogoni wszystkie funkcje SEO i funkcje, które są ogólnie dostępne w samodzielnie hostowanej witrynie WordPress. Squarespace może być dobrym wyborem dla małych witryn o ograniczonym budżecie, które wymagają ograniczonej funkcjonalności i łatwości użycia podczas pisania postów. Poza tym WordPress przewyższa Squarespace, jeśli chodzi o funkcjonalność i SEO.

  Jak może pomóc Parqa?

  Marketing cyfrowy wciąż ewoluuje w stałym tempie, dlatego warto mieć zespół po twojej stronie, aby nawigować po najnowszych zmianach i pomagać w uzyskiwaniu solidnych wyników w oparciu o unikalne cele.
  Parqa to agencja marketingu cyfrowego specjalizująca się w SEO, SEM, automatyzacji marketingu, mediach społecznościowych i tworzeniu treści. Pomagamy rozwijać Twoją markę i prowadzimy marketing przychodzący .

  Zobacz naszą pracę

  Następujące dwie karty zmieniają zawartość poniżej. Następujące dwie karty zmieniają zawartość poniżej

  Założona w 2016 r. Parqa jest agencją marketingu cyfrowego, która koncentruje się na firmach zajmujących się personelem, które ożywiają wizję Tony'ego polegającą na pomocy innym właścicielom firm rekrutacyjnych w rozwijaniu ich działalności poprzez posiadanie Internetu, zmniejszenie obrotów i dzielenie się sukcesami, które widział w Versique.

  Chociaż zawsze jest kuszące, aby wybrać najłatwiejszy i najszybszy sposób na zbudowanie swojej witryny, czy warto na dłuższą metę?
  Każdy chce platformy CMS, która łatwo zbuduje stronę internetową, ale czy intuicyjne działania Squarespace faktycznie przekładają się na łatwość obsługi?
  Jak może pomóc Parqa?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»