Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Strona „Perfect” w Majestic

  1. Jak działa Majestic
  2. Dlaczego to jest dla nas dobre?
  3. Idealna strona
  4. Strona podsumowująca Majestic
  5. Związek między TF a CF
  6. Perfect” Site Trust and Citation Flow?
  7. Topical Trust Flow
  8. Topical Trust Flow „Perfect” Site?
  9. Zewnętrzne linki wsteczne i domeny odsyłające
  10. Zewnętrzne linki zwrotne i domeny odsyłające witryny „Perfect”
  11. Rządowe i edukacyjne domeny polecające
  12. Domeny rządowe i edukacyjne „Perfect” strony
  13. Podział zwrotny
  14. Podział linków zwrotnych na stronie „Perfect”
  15. Tekst zakotwiczenia
  16. „Doskonały” tekst zakotwiczenia strony
  17. Diagnozuj i naprawiaj dla wyższych rankingów.

  Istnieje wiele artykułów „How To” w Internecie na temat narzędzi SEO. Powinienem wiedzieć, że sam napisałem kilka 🙂

  Istnieje nawet wiele postów napisanych o konkretnym narzędziu SEO, o którym będę dzisiaj dyskutować; Majestic.com .

  Jednak zawartość zawsze wydaje się otaczać tą samą ogólną poradę dotyczącą funkcjonalności oprogramowania i tego, z czego możesz skorzystać, co zawsze wydaje mi się być krokiem od tego, co naprawdę chcemy jako praktycy SEO…

  … Wiedząc, jak wygląda wspaniała, naturalna strona internetowa w Majestic SEO, a jeśli nasza strona nie spełnia oczekiwań, jak to wygląda.

  To jest moja motywacja dla tego posta - aby pokazać, jak wygląda w serwisie Majestic wyjątkowo zdrowa i potężna strona z naturalnymi uprawnieniami (oczywiście pod względem SEO) i jak możemy sprawić, by nasza strona wyglądała tak, jeśli jeszcze nie jest.

  Jak działa Majestic

  Pozwól nam wyprowadzić generyczne rzeczy tak, abyśmy mogli przejść do czegoś bardziej praktycznego.

  Majestic jest jednym z najpotężniejszych programów do analizy linków w Internecie. Uwielbiam to. Połóż mnie na Pustynna wyspa , daj mi laptopa i podstawową subskrypcję Majestic, a ja będę najbogatszym (i prawdopodobnie tylko) konsultantem SEO na tej wyspie w ciągu kilku krótkich miesięcy!

  Działa w podobny sposób jak Google. Ma roboty, które śledzą linki w Internecie od strony internetowej do strony internetowej. Następnie tworzy ogromną bazę danych o tym, dokąd i do których prowadzą linki, mapując profile łączy każdej witryny.

  Dlaczego to jest dla nas dobre?

  Jeśli oprogramowanie naśladuje działanie Google, mamy szansę obiektywnie przeanalizować profile linków dowolnej witryny, w tym naszej. Możemy zrozumieć, w jaki sposób Google przegląda witrynę pod względem optymalizacji poza stroną. To daje nam wgląd w to, co musimy zrobić jako SEO dla tej strony, aby poprawić jej optymalizację, a ostatecznie, jej rankingi.

  Zapamiętaj ,

  Lepsza optymalizacja> Lepsze rankingi> Lepszy ruch> Lepsze zyski> Lepsze życie.

  Idealna strona

  Teraz znamy podstawy Majestic, spójrzmy na „doskonałą” stronę w Majestic.

  Zanim zostanę zatrzaśnięty w sekcji komentarzy, doskonale zdaję sobie sprawę, że nie ma „idealnej” strony pod względem niczego, nie mówiąc już o SEO. Tytuł postu „Strona dobrej jakości w Majestic” nie miał jednak tego samego pierścienia 🙂

  To, co naprawdę chcę wam tutaj pokazać, to jak wygląda naturalna, wydajna optymalizacja strony poza stroną w narzędziu Majestic.

  Z tym małym zastrzeżeniem na drodze, utkniemy w tym.

  Strona podsumowująca Majestic

  Najczęściej wszystko, czego potrzebujemy z tego narzędzia, to to, co jest nam prezentowane na stronie „Podsumowanie”, dlatego tak bardzo mi się podoba. Nie potrzebujemy dokładnej wiedzy na temat różnych kart, stron i ciemnych narożników narzędzia. Strona podsumowania jest wystarczająca do szybkiego i dokładnego zrozumienia jakości optymalizacji witryny.

  Przejrzyjmy więc dane na stronie Podsumowanie…

  Przepływ zaufania i przepływ cytatów

  Czym oni są?

  Czym oni są

  Trust Flow ( TF ) to wynik, który oprogramowanie daje stronie internetowej na podstawie sygnałów zaufania pochodzących z linków przychodzących do tej strony.

  Przepływ cytatów ( CF ) to wynik, jaki oprogramowanie daje stronie internetowej opartej na „link equity” / mocy z linków przychodzących do tej strony.

  Analizując tysiące witryn w Majestic, stworzyłem mały stolik, aby pokazać, co oznaczają różne wyniki pod względem tego, w jaki sposób Google ocenia wiarygodność i siłę optymalizacji stron poza stroną.

  Trust Flow / Citation FlowTrust / Link Power

  0 - 9 Słaby 10 - 19 OK 20 - 29 Dobry 30 - 39 Bardzo dobry 40 - 49 Wyjątkowy 50 - 100 Potwornie wysoki!

  Związek między TF a CF

  Przepływ zaufania jest najważniejszym wskaźnikiem w Majestic, ponieważ zaufanie to wszystko dla Google.

  Jeśli masz witrynę z wysokim przepływem zaufania, ale znacznie niższym przepływem cytowań, to dobrze.

  Jeśli masz stronę internetową z wysokim przepływem cytowań, ale znacznie niższym przepływem zaufania, powinieneś zacząć wąchać szczura. Jakie witryny internetowe zawierają potężne, ale nierzetelne linki? Spamowe strony, farmy linków, rosyjskie strony porno (tak mi się mówi!), Kiepska jakość katalogów.

  Perfect” Site Trust and Citation Flow?

  Chcemy widzieć jak najwyższy przepływ zaufania i przepływ cytowań, który jest równie wysoki. Jednak przepływ cytowań powinien być idealnie niższy niż przepływ zaufania, a na pewno nie większy niż podwójny przepływ zaufania.

  TF = 27 i CF = 25… wygląda to całkiem nieźle.

  TF = 27 i CF = 55… wygląda na to, że Twoja strona jest zaangażowana w coś szkicowego i jest na dobrej drodze do bólu zadanego przez Google!

  Topical Trust Flow

  Co to jest?

  Co to jest

  Znaczenie strony. Mówię o tym tak często, że czasami martwię się, że nudzę ludzi. Ale to jest tak ważne w Google!

  Topical Trust Flow daje nam wgląd w to, jak silna jest optymalizacja naszej strony poza stroną pod względem adekwatności do branży, w której znajdują się nasze docelowe słowa kluczowe. Pokazuje nam główne tematy, które według naszego oprogramowania dotyczą naszej strony internetowej na podstawie linków prowadzących do nas .

  Jeśli staramy się przekonać Google, że jesteśmy świetną stroną w branży budowlanej, a naszym głównym tematycznym przepływem zaufania (pierwszym na liście) jest „Sztuka / Komiksy”, nadszedł czas, aby spróbować przyciągnąć linki z większej liczby odpowiednie strony internetowe do naszych własnych.

  Topical Trust Flow „Perfect” Site?

  Brak nagród za zgadnięcie tego. Główny tematyczny przepływ zaufania do doskonałej witryny będzie najbardziej odpowiednim tematem do niszy, w której działa strona internetowa. Wtórne, aktualne strumienie zaufania (wszelkie inne tematy pokazujące się poza najważniejszym na liście) będą również dotyczyć odpowiednich tematów.

  Zewnętrzne linki wsteczne i domeny odsyłające

  Czym oni są?

  Te 2 parametry odnoszą się do liczby pojedynczych linków przychodzących do witryny i liczby oddzielnych domen łączących się z naszą witryną. Na przykład, jeśli nie ma innych linków do Twojej witryny oprócz 5 linków na 5 różnych stronach w jednej domenie, to masz 5 zewnętrznych linków zwrotnych i 1 domenę odsyłającą.

  Zewnętrzne linki zwrotne i domeny odsyłające witryny „Perfect”

  Dopóki linki do Twojej witryny są godne zaufania, im więcej domen odsyłających, tym lepiej. Naturalne jest posiadanie większej liczby zewnętrznych linków zwrotnych niż domen odsyłających. Powiedzmy, że masz link umieszczony na pasku bocznym witryny. Ten link byłby replikowany na każdej pojedynczej stronie w ich witrynie internetowej, więc miałbyś wiele zewnętrznych linków zwrotnych, ale tylko jedną domenę odsyłającą.

  W związku z tym ogromna liczba linków zewnętrznych i tylko kilka domen odsyłających może być powodem do niepokoju i musisz sprawdzić, czy nie ma dużej liczby linków spamujących do witryny. Możesz dalej badać za pomocą karty „Linki”.

  Rządowe i edukacyjne domeny polecające

  Czym oni są?

  To pokazuje nam, czy któreś z linków przychodzących na stronę to linki .gov lub .edu. Są to rozszerzenia domeny najwyższego poziomu związane z zaufanymi organizacjami rządowymi i edukacyjnymi (np. Yale.edu lub energy.gov).

  Domeny rządowe i edukacyjne „Perfect” strony

  Linki z tych typów domen są synonimami wysokiej jakości stron internetowych z uprawnieniami. Idealna strona z pewnością zobaczy przynajmniej kilka z tych godnych zaufania linków w profilu linku.

  Podział zwrotny

  Co to jest?

  Majestic pozwala nam zobaczyć rodzaj linków przychodzących na naszą stronę w formie graficznej.

  Te, w kolejności najbardziej popularnych, to:

  Linki tekstowe - jest to najbardziej popularny rodzaj linku i jest hiperłączem do tekstu

  Obrazy - łącze powiązane z obrazem

  Przekierowania - dowolny adres URL przekierowujący do witryny

  Ramki - jeśli link do strony został znaleziony w tagu <FRAME>

  Następnie mamy drugorzędne wykresy pokazujące proporcje linków „NoFollow” i „Follow”, a liczba linków, które są nadal aktywne, porównuje liczbę usuniętych linków.

  Podział linków zwrotnych na stronie „Perfect”

  Zazwyczaj większość linków przychodzących na stronę będzie zawierała linki tekstowe (zwykle 70–90%), a reszta to linki do obrazów. Tylko bardzo mała część linków powinna pochodzić z przekierowań lub ramek.

  Spodziewalibyśmy się, że „normalna” strona będzie miała większość linków będących linkami „Follow” z mniejszą sekcją pochodzącą z linków „NoFollow”.

  Im mniej usuniętych linków, tym lepiej.

  Tekst zakotwiczenia

  Co to jest?

  Co to jest

  Majestic pokaże nam cały tekst zakotwiczenia powiązany z linkami tekstowymi (lub tagami „alt”) przychodzącymi na naszą stronę. Tekst zakotwiczenia to tekst, który można kliknąć, aby przejść do innej witryny / adresu URL.

  Jest to ogromna sprawa dla optymalizacji poza stroną, ponieważ Google będzie analizować tekst zakotwiczenia i stosunek tekstu zakotwiczenia do:

  1. oceń trafność swojej witryny do docelowych słów kluczowych
  2. policja przeciwko nadmiernej optymalizacji.

  „Doskonały” tekst zakotwiczenia strony

  Godny zaufania serwis będzie miał wiele naturalnych i potężnych linków. Zdecydowana większość tekstu kotwicy tych linków będzie oznaczona marką lub nie-słowem kluczowym.

  W związku z tym wszelkie sekcje wykresu kołowego (które przedstawiają stosunek tekstu zakotwiczenia w witrynie) inne niż sekcja „Inny tekst zakotwiczenia” będą prawdopodobnie odnosić się do oznaczonych kotwic lub wspólnych różnych terminów, np. Thomas Cook, Thomas Cook, strona internetowa, strona internetowa, Thomascook .com, www.thomascook.com itp.

  Jeśli widzisz duże fragmenty wykresu kołowego z komercyjnymi słowami kluczowymi, to prawdopodobnie jest to nienaturalne. To może być tylko kwestia czasu, zanim zostaniesz trafiony karą Penguin!

  Diagnozuj i naprawiaj dla wyższych rankingów.

  Teraz wiesz, jak silnie zoptymalizowana strona powinna wyglądać na stronie podsumowania Majestic, idź i sprawdź własną stronę majestic.com aby zobaczyć, jak się trzymasz.

  Jeśli zaufanie do witryny i przepływ cytowań są niskie, znajdź witryny internetowe, które będą linkować do twoich witryn, które mają wysoki poziom zaufania i przepływu cytatów z podstawowym tematycznym przepływem zaufania związanym z Twoją niszą.

  Jeśli masz duży przekrój wykresu kołowego tekstu zakotwiczenia dedykowanego Twojemu pierwszorzędnemu słowu kluczowemu, musisz uzyskać więcej markowych linków prowadzących do Twojej witryny, które rozwadnią współczynnik tekstu zakotwiczenia.

  Majestic to najlepsze oprogramowanie pozwalające szybko zrozumieć stan optymalizacji strony poza stroną. Jeśli strona podsumowująca wyskakuje z czerwonymi flagami, możesz użyć dedykowanych kart tematów, aby dokładniej zbadać problem.

  Dlaczego to jest dla nas dobre?
  Jakie witryny internetowe zawierają potężne, ale nierzetelne linki?
  ?Perfect” Site Trust and Citation Flow?
  Topical Trust Flow „Perfect” Site?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»