Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Struktura SEO Friendly URL - rozwiązana tajemnica

  Poza programistami web 2.0 nikt inny w świecie SEO nie wydaje się wierzyć, że wyszukiwarki mogą właściwie zrozumieć jakąkolwiek strukturę adresów URL. Programiści rozumieją kody; mogą bawić się różnymi strukturami adresów URL i używać różnych uchwytów URL do manipulowania wejściami otrzymywanymi od użytkownika lub utrzymywania adresów URL w sposób prosty i łatwy w obsłudze, ale nie tak przyjazny dla SEO! Dlatego eksperci SEO i twórcy stron internetowych żyją w dwóch równoległych światach!

  Dla programistów internetowych ważny jest czas odpowiedzi na stronę internetową, minimalne wywołania dostępu do bazy danych i indeksowanie. Jednak dla eksperta SEO wyższy ranking stron wyników wyszukiwania (SERP) to wielki Święty Graal! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dokładnie strona może mieć strukturę przyjazną dla SEO.

  1. Prosto

  Adresy URL na stronie internetowej, na pierwszy rzut oka, powinny wyglądać naprawdę prosto i wskazywać zawartość, którą mają. Następnie protokół Hypertext Transfer Protocol (http: // www), URL ma nazwę domeny, podkatalog i krótką lub długą nazwę strony, zasobu lub pliku. Głębokość adresu URL, zgodnie ze strukturą katalogów w witrynie, powinna być intuicyjna i ściśle zgodna z kombinacjami słów kluczowych, na które kierowane są określone strony lub kompletne witryny.

  Na przykład

  yourdomainname.com/interior-design/interactive/Multitouch-tables-for-homes

  jest o wiele lepszy niż

  yourdomainname.com/Multitouch-tables

  lub

  yourdomainname.com/3304/13/03/2013/multi-touch-tables

  2. Unikaj dynamicznych i względnych adresów URL

  Dynamiczne i względne adresy URL, takie jak „www.yourdomain.com/p?903458” działają dobrze dla programistów, ale dla ekspertów SEO są nieatrakcyjne i samozniszczalne. Podczas gdy dynamiczne adresy URL mają identyfikatory postów, daty i inne losowe znaki w nich, względne adresy URL zawierają znaki kontekstowe. Takie adresy URL mogą również zawierać dodatkowe znaki, takie jak znaki zapytania lub znaki handlowe używane do śledzenia ruchu w witrynie lub inne parametry, takie jak identyfikator użytkownika, język itp.

  Wyszukiwarki kochają spójne adresy URL o „znaczącej” strukturze. Te adresy URL mają charakter statyczny i nie tylko pomagają w uporządkowaniu witryny pod kątem trafnych słów kluczowych, ale także motywują użytkowników do wybierania pozycji witryny na stronie wyników wyszukiwania ponad 10 innych, ponieważ wydają się one znaczące z tytułem. Takie adresy URL można również łatwo zestalić w Narzędziach Google dla webmasterów, odrzucając zmienne parametry URL, jeśli masz z nimi pracować.

  3. Utwórz mapę witryny XML

  Mapy witryn XML to szybkie przewodniki używane przez wyszukiwarki do indeksowania różnych stron w witrynie. Te mapy witryn (w przeciwieństwie do map witryn HTML przeznaczonych do szybkiej nawigacji) zawierają listę różnych adresów URL stron w witrynie. Dobrze jest mieć dynamiczną mapę witryny XML, która jest automatycznie aktualizowana za każdym razem, gdy tworzony jest nowy adres URL. Pomaga w szybkim indeksowaniu wyszukiwarek nowo utworzonych lub zaktualizowanych stron internetowych, a także informuje wyszukiwarki, które struktury URL mają preferować w przypadku wystąpienia duplikatów.

  4. Określ kanoniczne adresy URL za pomocą specjalnego znacznika

  Duża liczba stron internetowych traci sok z linków tylko dlatego, że mają zduplikowane adresy URL i nie określono preferowanych ani kanonicznych adresów URL.

  Na poziomie podstawowym http://twojadomena.com/sample-url i http://twojadomena.com/sample-url/34/454 i http://twojadomena.com/p?546 może wskazywać na tę samą stronę! Gorzej, zwłaszcza jeśli Twoja witryna nie służy tylko do wyświetlania treści, ale do sprzedaży niektórych produktów. W handlu elektronicznym adresy URL stają się jeszcze bardziej skomplikowane i istnieje wiele duplikatów wersji.

  Rezultat - roboty indeksujące wyszukiwarki są zdezorientowane, ludzie łączą się z tą samą stroną za pomocą różnych adresów URL i tracisz korzyści SEO, które możesz wykorzystać.

  Rozwiązaniem tego problemu są wyraźnie określone kanoniczne adresy URL dzięki wykorzystaniu specjalnych tagów. Nie powinien jednak być używany do przekierowań lub stronicowania treści. Są na to inne sposoby.

  Image Credit: Seotechn.blogspot.in

  in

  O autorze

  Entuzjastyczna istota ludzka z zapałem do wyrażania tego, co potrafi słowami ... a Blogi dawały jej medium do wyrażania i dzielenia się swoją wiedzą. Pisał dla wybitnych blogów i dziedzin, takich jak media społecznościowe, marketing internetowy, technologia, styl życia (tatuaże, body art, moda itp.), Polityka, a lista wciąż rośnie.

  Com/p?
  Com/p?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»