Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Studium przypadku: projektowanie stron internetowych i SEO dla restauracji Sushi Coeur d'Alene

  1. Brief
  2. Nasze podejście do marketingu
  3. Raw Dead Fish Sushi Truck zlokalizowany przy 514 E. Best Ave. Coeur d'Alene, Idaho 83815
  4. Duży asortyment Nigiri z jeziorem Coeur d'Alene w tle.
  5. Wyniki, które wyprodukowaliśmy
  6. Czego się nauczyliśmy

  Zobacz stronę tutaj  Brief  Travis Whiteside był najpopularniejszym kucharzem sushi Coeur d'Alene od ponad 20 lat
  Zobacz stronę tutaj

  Brief

  Travis Whiteside był najpopularniejszym kucharzem sushi Coeur d'Alene od ponad 20 lat. Niedawno wyruszył w przedsięwzięcie biznesowe, tworząc niesamowite sushi ze swojej specjalnie zaprojektowanej mobilnej kuchni (food truck).

  Odbiór Travisa był wspaniały. Na Facebooku miał ponad 250 pięciogwiazdkowych recenzji. Było oczywiste, że go zabija. Chciał medium online, nad którym miał 100% kontroli. Jedną, którą mógłby wykorzystać do sprzedaży konkretnych ofert, takich jak dostawy i catering.

  Nasze podejście do marketingu

  Będąc kucharzem sushi przez 5 lat, ten trafił dla mnie blisko domu. Byłem uczniem Travisa od lat, więc chętnie oddałem go człowiekowi, który tak wiele mnie nauczył.

  Rozpocząłem projekt, przechodząc do jego lokalizacji i robiąc zdjęcia swojej pięknej ciężarówki. Opis nie robi tego sprawiedliwie…

  Opis nie robi tego sprawiedliwie…

  Raw Dead Fish Sushi Truck zlokalizowany przy 514 E. Best Ave. Coeur d'Alene, Idaho 83815

  Chwyciłem duży asortyment nigiri od Travisa i udałem się na szczyt ośrodka Coeur d'Alene i zrobiłem zdjęcie.

  Duży asortyment Nigiri z jeziorem Coeur d'Alene w tle.

  Dzięki zdjęciom w ręku poszedłem do pracy, budując dla niego niestandardową stronę internetową, która prezentowałaby jego ofertę i dawała klientom łatwy sposób przeglądania jego menu online.

  Zbudowaliśmy tę stronę z infuzją najlepszych praktyk SEO na stronie, aby upewnić się, że Travis pojawił się na górze wyników wyszukiwania Google, gdy ludzie szukali „sushi w Coeur d'Alene, Idaho”.

  Wyniki, które wyprodukowaliśmy

  Oprócz powodzi komplementów, które otrzymał Travis, jego sprzedaż wzrosła o 50% w ciągu 4 miesięcy po opublikowaniu jego strony internetowej.

  Zaktualizowano 8 miesięcy później: Raw Dead Fish nadal rośnie. Ponieważ przychody wzrosły o ponad 100% od czasu uruchomienia strony internetowej, Travis był w stanie zatrudnić pełnych pracowników i utrzymać restaurację otwartą przez 7 dni w tygodniu, a nie 5 dni.

  Travis zaczął dostarczać sushi w całym rejonie Coeur d'Alene i wykorzystał swoją stronę internetową, aby uświadomić ludziom tę fantastyczną ofertę.

  Ogólnie Travis widział niesamowity zwrot z pierwotnej inwestycji w wysokości 1500 USD. Założył infrastrukturę, aby rozszerzyć swój marketing online w przyszłości.

  Czego się nauczyliśmy

  Dowiedzieliśmy się, że strona internetowa jest ważną częścią wizerunku każdej firmy. Podczas gdy media takie jak Facebook i Yelp mogą i powinny być używane, strona internetowa stanowi podstawę, której firma potrzebuje, aby w pełni wykorzystać swoją obecność online.

  Witryna zwiększa również legalność firmy. W przypadku ciężarówki do żywności istnieje wyzwanie w postrzeganiu przez konsumentów bezpieczeństwa jedzenia żywności z ciężarówki, zwłaszcza surowej żywności. Strona internetowa jest nieocenionym narzędziem do zdobywania i utrzymania zaufania klientów.

  Dowiedzieliśmy się również, że praktykowanie odpowiednich podstaw SEO budowania witryny jest często wystarczające, aby umieścić ją na pierwszej stronie wyników Google. To dlatego, że większość projektantów stron internetowych nie rozumie SEO. Wierzymy, że projektowanie stron internetowych i SEO muszą iść w parze, aby uzyskać najlepsze wyniki.

  Co Travis musiał powiedzieć :

  Związane z


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»