Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Studium przypadku SEO - ranking Mikro strony niszowej

  Cześć, jak obiecałem. Dzisiaj przedstawię Ci pełne studium przypadku SEO dla naszej nowej witryny niszowej, strona jest tą: http://www.bowfrontaquarium.net

  Chcę, aby to studium przypadku było proste i łatwe do zrozumienia. Obecnie ta strona znajduje się w pierwszej trójce pod względem głównego słowa kluczowego: Bow Front Aquarium. Przyjrzyjmy się historii rankingu tej witryny:

  Zauważysz, że po rozpoczęciu budowania linków PBN do tej strony, ranking jest niemal natychmiastowo zwiększany, a ta strona, aby znaleźć się w pierwszej trójce pod względem głównego słowa kluczowego, zajęła nam tylko około 1 miesiąca po tym, jak zbudowaliśmy te linki zwrotne PBN .

  1. Tworzenie stron internetowych i SEO na stronie

  Używamy podobnej metody tworzenia witryn niszowych, jak ta, której używamy w naszym BOLT na stronie usługa. Staramy się także śledzić czynniki SEO na stronie, które udostępniliśmy w tym przewodniku: https://www.impowerhouse.com/blog/100/page-seo-2015/

  Ta strona ma ponad 30 indeksowanych stron, długie artykuły na stronie głównej, brak duplikatów treści, a także dobrą gęstość słów kluczowych. Na tej stronie nie umieściliśmy jeszcze żadnych linków partnerskich, ponieważ naszym celem jest najpierw ranking tej strony, zanim zaczniemy zarabiać. W niedalekiej przyszłości umieścimy linki partnerskie i ponownie zaktualizujemy to studium przypadku przy miesięcznych zarobkach witryny.

  2. Link Building Part 1 - Anchor Text Diversification

  Pierwszym krokiem budowania linków byłoby zbudowanie kilkuset linków przy użyciu bardzo zróżnicowanej odmiany tekstu kotwicy. Jest to bardzo ważne dla nowej witryny, która może przetrwać aktualizację Google Penguin. Stosujemy metodę udostępnioną w tym poście, aby zakotwiczyć dywersyfikację tekstu: https://www.impowerhouse.com/blog/87/perfect-anchor-text-optimization/

  Używamy SEO Maximus usługa do wykonania, ponieważ ta usługa znacznie ułatwia i automatyzuje tę pracę. Ustawiłem dwie kampanie dla tej strony, jedną Thunder A i jedną Volcano B i naprzemiennie codziennie, jak na poniższym zrzucie ekranu (będzie to kosztować 60 USD / mc w pozycjach SEO Maximus):

  Używamy również bardzo zróżnicowanego tekstu zakotwiczenia w obu tych kampaniach i ustawiamy wskaźnik głównego tekstu zakotwiczenia słowa kluczowego na 5% lub mniej. Po wykryciu kilkuset linków w sprawdzaniu linków zwrotnych, takich jak ahrefs.com lub Majestic SEO (zazwyczaj zajmuje to miesiąc przy użyciu SEO Maximus), przechodzimy do następnego etapu budowania linków.

  Uwaga: używając samego SEO Maximus zajmujemy 3 miejsce na stronie google za główne słowo kluczowe.

  3. Link Building Part 2 - PBN Backlinks

  Jest to rodzaj linków zwrotnych, które zapewnią Ci ogromny wzrost rankingu. Po upewnieniu się, że mamy około 300 linków zwrotnych wykrytych w ahrefs.com i mających dobry stosunek tekstu zakotwiczenia, budujemy linki zwrotne PBN przy użyciu naszego Link Azure i Rank Evolve serwis i skup się wyłącznie na rankingu głównego słowa kluczowego. Korzystamy z około 40 do 50 linków zwrotnych z tej sieci, ociekając w ciągu 2 tygodni, a ranking po prostu rośnie co tydzień. W tej chwili ta strona jest w pierwszej trójce google za główne słowo kluczowe.

  Wszystkie te linki zwrotne PBN są zbudowane przy użyciu jednego tekstu zakotwiczenia, który jest głównym słowem kluczowym: Bow Front Aquarium.

  4. Wniosek

  SEO jest wciąż dość żywe i rozpoczyna się w 2015 roku. Nie musisz znać wielu sztuczek, aby znaleźć się na pierwszej stronie google, wszystko, co musisz zrobić, to zbudować dobry współczynnik tekstu kotwicy i zwiększyć główne słowa kluczowe przy użyciu wysokiej jakości PR linki zwrotne i będziesz rangować. Metoda, którą udostępniłem powyżej, może być użyta w dowolnych niszach, nawet w przypadku wysoce konkurencyjnych słów kluczowych, wystarczy zbudować więcej linków zwrotnych i dodać więcej treści do swoich witryn.

  To wszystko, mam nadzieję, że spodoba ci się to studium przypadku. Podzielimy się z wami więcej strategiami i metodami SEO, które działają w 2015 roku, więc bądźcie czujni!

  Do twojego sukcesu,
  Maulana T


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»