Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Szkolenie dla początkujących SEO - część pierwsza - Squid-Impact

  1. Czym jest SEO?
  2. Jakie jest zainteresowanie SEO?
  3. Google: Wszechmogący w sieci
  4. Trochę SERP?
  5. słownictwo
  6. Cztery filary SEO
  7. Traktuj swoje adresy URL
  8. Utwórz link
  9. Jak uzyskać wysokiej jakości linki?
  10. Nie myśl, że jesteś mądrzejszy od Google

  Zdecydowaliśmy się na transmisję na żywo warsztatów dla początkujących SEO, które odbyły się w czerwcu 2014 r. W bibliotece medialnej Lormont. Ten pierwszy kurs jest wypełniony ogólnikami, kolejne powrócą bardziej w dobrych praktykach SEO. Jeśli słowa SEO, SERP, Pagerank, backlink, nofollow, kary, SMO ... przestraszą cię, ten film jest dla Ciebie!

  Jakość filmu nie jest zbyt dobra, postanowiliśmy sfilmować kursy w ostatniej chwili, aby zaspokoić zapotrzebowanie kilkunastu osób. Staraliśmy się poprawić jakość, ale transmisja na żywo nie pozwoliła nam zrobić lepiej i przepraszam. Dla każdego kursu znajdziesz „prawie-zapis”.

  Możesz śledzić inne kursy:

  Zobacz drugi kurs

  To trzeci kurs

  Zobacz czwarty kurs

  Czym jest SEO?

  SEO (Search Engine Optimization) to zestaw technik mających na celu zrozumienie tematu zawartości witryny przez wyszukiwarki , aby mogli oni klasyfikować i odsyłać Cię w wynikach wyszukiwania. badania.

  W związku z tym dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć jak najwięcej informacji o zawartości strony internetowej do robotów indeksujących wyszukiwarki.

  Jakie jest zainteresowanie SEO?

  Dlaczego więc mówimy o witrynie? Niezależnie od tego, czy masz bloga, który dzieli się swoimi nastrojami, czy dzielisz się swoją pasją do sportu lub mody, czy masz stronę internetową promującą swoją działalność zawodową lub stowarzyszenie, twoim celem jest czytanie.

  Dzisiaj, aby promować swój biznes, mieć profesjonalną widoczność, korzystanie z Internetu jest oczywiste. 83% Francuzów korzystało z Internetu w 2012 r. , To wciąż ogromny 83%! Francuzi są bardzo powiązani. Dlaczego te liczby? Po prostu dlatego, że jeśli prowadzisz działalność promującą, interesujesz się jej promocją tam, gdzie są ludzie: na przykład w Internecie.

  Tam będziesz mógł dotknąć wszelkiego rodzaju ludzi. Zobaczymy później, podczas następnych sesji, techniki, aby nie dotykać „wszelkiego rodzaju ludzi”, a wręcz przeciwnie, dotykać właściwych ludzi!

  Reklama i tradycyjny marketing starają się pochwalić bardzo szeroko, mając nadzieję, że kilku wróci do nas i kupi nasze produkty lub usługi. I odwrotnie, w Internecie postaramy się kierować bardziej precyzyjnie na cele potencjalnie zainteresowane naszą ofertą. Na następnych sesjach zobaczymy, jak przejść przez to, co nazywamy Marketing przychodzący ,

  Google: Wszechmogący w sieci

  Każdy wie, że kiedy nie ma konkurencji na rynku, konsumenci lub użytkownicy zawsze kończą brzęczeniem. Google odpowiada za 93% wyszukiwań we Francji. Bing, alternatywa Microsoftu, zajmuje drugie miejsce z ... 3%! Wszyscy znacie Yahoo, przynajmniej z nazwy, to tylko 1%!

  Jeśli chcesz poznać swoją witrynę, musisz przejść przez Google. Prawie nie ma innej alternatywy. W latach 90., przed szczytem Google, były już wyszukiwarki. Niektóre z tych nazw mogą mówić do ciebie: Altavista, Yahoo, Webcrawler, Lycos (musisz pamiętać reklamę!), Excite, HotBot, MSN, AOL itp.

  Siłą Google było odróżnienie! Zamiast budować bogaty interfejs, taki jak inne wyszukiwarki, pełen informacji, linków i reklam, Google przybył z czystym interfejsem. Logo, formularz i przycisk. Nic więcej. Ułatwili wszystkim początkującym użytkownikom Internetu, wrócili do podstaw. Niezła lekcja! Google narzuciło się swoją prostotą.

  Google twierdzi, że 30% ruchu na globalnej stronie pochodzi z wyszukiwarek. Jeśli Twoja witryna jest odwołana i skonfigurowana, możesz wpisać 60%. Jakie są inne sposoby przyciągnięcia ludzi do Twojej witryny? Znając adres i wpisując go bezpośrednio w pasku adresu, konieczne jest, aby Twoja witryna zaczęła być znana. Istnieją również sieci społecznościowe, które są świetnymi narzędziami do promowania Twojej witryny. Ogromną zaletą sieci społecznościowych jest to, że dotrzesz do osób, które mają z tobą potencjalnie wspólne zainteresowania, które Cię interesują.

  Trochę SERP?

  Zdecydowaliśmy się na transmisję na żywo warsztatów dla początkujących SEO, które odbyły się w czerwcu 2014 r

  Przykład strony wyszukiwania Google (SERP). Możesz zobaczyć w czerwonych ramkach kampanie zakupu słów kluczowych i naturalne wyniki.

  SERP to angielski skrót od strony wyników wyszukiwania . W języku francuskim daje to: stronę wyników wyszukiwarki. Wszystko to wydaje się bardzo skomplikowane, w końcu dla prostych pojęć.

  Na powyższej ilustracji możemy zobaczyć naturalne wyniki, te naturalnie wynikające z odsyłania wyświetlanych stron i słów kluczowych wyszukiwania, obszary oznaczone kolorem czerwonym są kampaniami zakupu słów kluczowych Google.

  Nie możesz się oszukać. Google stara się sprzedawać swoje słynne słowa, których cena zależy od popularności słów. Jest to najskuteczniejszy sposób na uzyskanie najlepszych wyników wyszukiwania , ale także jeden z najdroższych.

  Wpływ pozycjonowania witryny w SERP

  Umieszczenie witryny lub strony w wynikach wyszukiwania Google będzie niezwykle ważne dla współczynnika klikalności (CTR) użytkowników.

  Najwyższy ranking , pierwszy umieszczony na samym początku zapytania, zbiera 36% kliknięć użytkowników! Jest to ogromne, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę ten wskaźnik z drugą pozycją: 12,5%! Rozumiemy zainteresowanie pracą nad jego SEO.

  Następnie, aż do dziesiątej pozycji, jest to stopniowy upadek. I mówimy tylko o pierwszej stronie wyników. Wyobraź sobie tych, którzy są umieszczeni na drugiej stronie ...

  słownictwo

  Kotwica: Kotwicą łącza jest tekst, który można kliknąć.

  Backlink („link przychodzący”). To właśnie anglicyzm mówił o łączu wskazującym na stronę ze strony innej witryny. Na przykład posiadanie dobrych „linków zwrotnych” z witryn instytucji jest ważnym celem SEO.

  Linki Nofollow . Jeśli zwykłym linkiem jest „dofollow”, link „nofollow” informuje robotów wyszukiwarek, prosząc o „nie śledzenie” tego łącza podczas przeglądania strony. Linki nofollow nie rozwijają twoich pageranków (definicja poniżej), ale to nie przeszkadza użytkownikowi w kliknięciu. Ogólnie rzecz biorąc, komentarze na blogach i fora zwracają tego typu linki. Nie możemy wierzyć, że nie ma sensu się tam pojawiać. Ważne jest, aby reagować na fora i blogi w swojej domenie z dwóch powodów: pracujesz nad swoim uznaniem i popularnością, a Ty udowodnisz swoją wiedzę. Wreszcie użytkownik może zawsze kliknąć link i odkryć swoją witrynę. Zrób to inteligentnie, aby nie było postrzegane jako SPAM.

  Netlinking . Zarówno wszystkie linki wskazujące na stronę i jej strony, jak i prace, które mają na celu pozyskanie i optymalizację tych linków w celu poprawy ich SEO.

  PageRank . Często określane jako „PR”. Jest to indeks Google mierzący popularność stron w skali od 0 do 10. Ta popularność jest obliczana na podstawie liczby i jakości linków, które do nich wskazują.

  Ręczna kara lub akcja ręczna . Kara wpływająca na odniesienie jednej lub więcej stron witryny. To nie algorytm Google wpływa na Ciebie, ale na pracownika Google. Najlepszym sposobem na uzyskanie tego rodzaju kary jest zakup fałszywych linków na wielu stronach. Są na to narzędzia lub witryny.

  SERP . Strona wyników wyszukiwania, strona wyników wyszukiwarki.

  SMO . Dla Social Media Optimization , dosłownie „ Social Media Optimization ”. Jest to praca wykonywana na różnych dźwigniach proponowanych przez sieci społecznościowe w celu poprawy widoczności witryny lub marki.

  Cztery filary SEO

  SEO to skomplikowana nauka, oparta na wiedzy z wielu różnych dziedzin, a zrozumienie jej działania wymaga czasu. Czasem trzeba się zmagać, eksperymentować i widzieć rzeczy, które działają najlepiej.

  Niemniej jednak możemy zadać 4 filary, które pozwolą ci uzyskać zadowalające wyniki:

  - Adres URL witryny i stron

  - Linki do i z Twojej witryny

  - Zawartość twoich stron

  - The Social

  Traktuj swoje adresy URL

  Twoja nazwa domeny jest ważna. Nie należy lekceważyć jego wyboru!

  Pierwszym ważnym punktem w adresie URL jest po prostu odpowiednia nazwa domeny. To wydaje się tak logiczne, że to prawda, ale czasami jest zaniedbywane (mówi facet, który nazwał swoją stronę Squid-Impact ...)

  Jeśli możesz umieścić słowo kluczowe w nazwie domeny, zawsze jest lepiej. Jednak sieć zaczyna się starzeć, a najlepsze pomysły są już często podejmowane. Ideałem jest posiadanie czegoś krótkiego i skutecznego. Wykop swój mózg w momencie wyboru. Jeśli już to zrobiono, z pewnością to zrobi.

  Ważna będzie wtedy struktura twojego adresu URL. Na szczęście CMS może pomóc Ci dziś mieć piękny adres URL, czysty i czytelny. Pierwsze dynamiczne witryny, oparte na PHP lub ASP (które lubiłem kiedyś), pokazywały dziwne, złożone adresy URL.

  W przypadku WordPress musisz postępować zgodnie z następującą procedurą:

  Na stronie Ustawienia → Łącza permalinkowe możesz wybrać jedną z dostępnych opcji „Bieżące ustawienia” lub utworzyć „Strukturę niestandardową” za pomocą znaczników struktury .

  Uwaga: Nigdy nie umieszczaj nazwy domeny swojej witryny w polu Struktura niestandardowa. Używaj tylko znaczników struktury.

  Na powyższym obrazku pierwszy wybór, domyślny, jest dokładnie tym, czego nie powinieneś robić. Struktura taka jak: http://example.com/?p=123 jest ściśle zerowa. Wyszukiwarka niczego nie rozumie, a Twój adres URL nie daje żadnej legitymacji.

  Zaleca się również pracę z linkami do stron lub artykułami bezpośrednio na stronie pisania WordPress.

  Zaleca się również pracę z linkami do stron lub artykułami bezpośrednio na stronie pisania WordPress

  Widzimy w powyższym przykładzie, że całkiem możliwe jest zmodyfikowanie adresu URL. Domyślnie WordPress przyjmuje tytuł artykułu. Widzimy tutaj w żółtej części, że zmodyfikowałem go, aby pokazać kluczowe słowa, które wydają mi się rozsądne.

  Utwórz link

  Linkbuilding to działalność polegająca na szukaniu innych osób do tworzenia linków do Twojej witryny. Widzieliśmy wcześniej, że linki do naszej strony miały wpływ na nasz Pagerank.

  PageRank . Nazywany także „PR”, jest to indeks Google mierzący od 0 do 10 popularność stron na podstawie liczby i jakości linków, które do nich wskazują.

  W przeciwieństwie do pewnego okresu rejestrowanie się na dużej liczbie katalogów nie jest już przydatne. Wręcz przeciwnie, musimy dążyć do wysokiej jakości linków. Rzeczywiście, kilka lat temu webmasterzy starali się uzyskać linki ze wszystkich mniej lub bardziej prestiżowych katalogów w Internecie. Ilość miała pierwszeństwo przed jakością. Potrzebował łącza za wszelką cenę. Zasady uległy zmianie, a teraz, jeśli Google bierze pod uwagę liczbę linków, bierze również pod uwagę jakość witryn, które je wyświetlają.

  Jak poznać linki do mojej strony:

  http://www.opensiteexplorer.org

  https://ahrefs.com

  Te dwie witryny poinformują Cię o jakości i liczbie linków prowadzących do Twojej witryny.

  Następnie regularne monitorowanie w sieciach społecznościowych pozwoli Ci dowiedzieć się, czy Twoje treści mają wpływ, czy są one pobierane i udostępniane na Facebooku, Google+, Twitterze itp. Istnieje wiele narzędzi, o których wspomniałem już w poprzednich artykułach.

  Jak uzyskać wysokiej jakości linki?

  - Dbaj o prezentację swojej witryny. W ten sam sposób, w jaki trudno będzie przyznać kredyt sprzedawcy w szortach / stringach, tak samo Twoja strona zwraca Twój obraz. Jak chcesz być postrzegany? Jeśli używasz WordPress, istnieje wiele profesjonalnych motywów doskonałej jakości. Za maksymalnie pięćdziesiąt euro otrzymasz coś czystego. Nie wahaj się zadzwonić do profesjonalisty. Rzeczywiście, nawet dobrze zaprojektowany motyw może być trudny do wprowadzenia. Ponadto będzie wiedział, jak wycenić zawartość według układu witryny. Wszyscy znaleźliśmy już dobry produkt w Internecie i nie kupujemy, ponieważ wygląd strony był zbliżony do amatorskiego i nie wzbudził w nas zaufania!

  - Przynieś wysokiej jakości treści! Jeśli Twoja zawartość jest dobra, prawdopodobnie będzie emitowana.

  - I daj mu znać ... Pisanie to za mało. Będziesz musiał przedstawić go w sieciach społecznościowych i mieć nadzieję, że Twój artykuł zareaguje.

  - Odtworzenie sukcesu. Gdy artykuł działa dobrze, spróbuj zrozumieć, co ma więcej dla twojego czytelnika. Jeden z moich artykułów, „Syndrom samouka” zna ciekawy sukces. Powód jest prosty: przemawia do ludzi, do wszystkich, którzy rozpoznają siebie w mojej sytuacji. Nie pisz dla siebie, pisz, aby spełnić oczekiwania swoich czytelników. I nie pisz specjalnie dla Google!

  Nie myśl, że jesteś mądrzejszy od Google

  Interflora została mocno ukarana przez Google UK w 2013 r Interflora została mocno ukarana przez Google UK w 2013 r. Po masowym zakupie linków do swojej strony.

  Interflora przedstawiła rodzaj promocji dla tych klientów: bukiet kwiatów w zamian za link. To było bardzo podobne do kupowania linków, a Google skończyło się karaniem kwiaciarni, która nie pojawiła się już w wynikach wyszukiwania. Kara trwała jedenaście dni.

  Ważne jest, aby Twoja praca była lub wydaje się naturalna dla Google. W ten sam sposób, kiedy decydujesz się na wymianę linków między blogerami lub między stronami, lepiej jest użyć trójkątnej techniki między trzema blogerami. Blogger A tworzy link do strony B, której webmaster utworzy link do strony C, która sama utworzy link do strony A. Pętla jest kompletna. Udzielam ci, to nie jest bardzo uczciwe, nie używam tych metod, jednak zaciera co najmniej trochę śladów.

  W przyszłym tygodniu zobaczymy szczegółowo, jak zoptymalizować zawartość Twojej witryny.

  Czym jest SEO?
  Jakie jest zainteresowanie SEO?
  Jakie jest zainteresowanie SEO?
  Dlaczego więc mówimy o witrynie?
  Dlaczego te liczby?
  Jakie są inne sposoby przyciągnięcia ludzi do Twojej witryny?
  Trochę SERP?
  Com/?
  Jak uzyskać wysokiej jakości linki?
  Jak chcesz być postrzegany?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»