Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Szkolenie SEO. Twój klucz do sukcesu

  1. Panie Hugel, co to jest SEO, zwięźle wyjaśnił
  2. Czy umiejętności SEO w marketingu online i mediach społecznościowych są „plusem” czy „koniecznością”?
  3. Jak można osiągnąć dobre pozycjonowanie w wyszukiwarkach?
  4. Jak przekazać uczestnikom wiedzę SEO?
  5. Jakich terminów i słów kluczowych może to dotyczyć?
  6. Co dzieje się po SEO Keyword Challenge z utworzonymi stronami internetowymi i ich słowami kluczowymi?
  7. Czy sukces Wyzwania SEO można wyrazić w liczbach?
  8. W jaki sposób wyzwanie pojawiło się na kursach?
  9. W jakim stopniu praktyczna wiedza SEO zwiększa szanse na zatrudnienie uczestników?

  Oliver Hugel pracuje jako instruktor od ponad pięciu lat SZKOLENIE WBS , Nadzoruje kursy online Editor , Online Marketing Manager i Menedżer mediów społecznościowych , Szczególnie interesuje go przekazywanie wiedzy SEO swoim uczestnikom. Czym dokładnie jest SEO, jak nauczyć się SEO i dlaczego wiedza SEO zwiększa możliwości zatrudnienia, ujawnia w wywiadzie.

  Panie Hugel, co to jest SEO, zwięźle wyjaśnił

  Oliver Hugel pracuje jako instruktor od ponad pięciu lat  SZKOLENIE WBS  , Nadzoruje kursy  online Editor  ,  Online Marketing Manager  i  Menedżer mediów społecznościowych  , Szczególnie interesuje go przekazywanie wiedzy SEO swoim uczestnikom

  Ekspert SEO Oliver Hugel

  SEO jest zbyt niemiecki dla optymalizacji wyszukiwarek. Kto porusza się obecnie w Internecie, a tak jest w przypadku kursów, które nadzoruję, musi wiedzieć, jak działa Internet i odpowiednie mechanizmy rozpowszechniania treści. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep, blog czy profesjonalną stronę internetową, wszystkie one opierają się na możliwości znalezienia tych ofert i stron w sieci. To odkrycie ułatwiają wyszukiwarki. Aby umieścić własne produkty w Internecie, potrzebujesz SEO. Więc nie tylko czerpiesz przyjemność z własnych ofert, ale także upewniasz się, że zostały znalezione.

  Czy umiejętności SEO w marketingu online i mediach społecznościowych są „plusem” czy „koniecznością”?

  Znajomość SEO jest teraz absolutną koniecznością dla każdego, kto pracuje online z witrynami. Po pierwsze, musisz wiedzieć, że najcenniejszą walutą na tej planecie są dane - dane osobowe. Dane, które szczególnie firmy w Internecie mogą obecnie precyzyjnie określić swoją grupę docelową. Gdzie jest mój klient, jakie ma interesy, a przede wszystkim, jak mogę mu coś sprzedać? Aby być postrzeganym i znalezionym jako (internetowy) dealer, wymagane są inteligentne, taktyczne decyzje marketingowe, a przede wszystkim sprytne i przejrzyste pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

  Jak można osiągnąć dobre pozycjonowanie w wyszukiwarkach?

  Po pierwsze, potrzebujesz sprytnej strategii marketingowej i SEO. Oznacza to: Jak zaprojektować moją stronę internetową, jak zoptymalizować moje treści, jak sformułować teksty wokół moich towarów za pomocą odpowiednich słów kluczowych, zwanych również słowami kluczowymi, które mogą znaleźć moja potencjalna grupa docelowa za pośrednictwem wyszukiwarek. Google, jako światowy lider, nieustannie dostosowuje swoje parametry i stale zmienia bariery dla firm, które można znaleźć w sieci. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników, którzy rozumieją rzemiosło SEO w Internecie, wzrasta zatem niezwykle.

  Jak przekazać uczestnikom wiedzę SEO?

  Ważne jest dla nas przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy. W przeciwieństwie do klasycznych egzaminów wiedzy, szczególnie zachęcamy naszych uczestników do działania, które mogą wykorzystać natychmiast po dalszej edukacji. Dlatego uruchomiliśmy „SEO Keyword Challenge”. Wyzwanie odbywa się w ramach kursów równoległych - pomiędzy potencjalnymi redaktorami online, menedżerami marketingu internetowego i menedżerami mediów społecznościowych. Te grupy kursów są swego rodzaju wyścigiem bezpośrednim. Celem jest przedstawienie dobrze przemyślanych warunków sztuki, których Google obecnie nie indeksuje. Warunki, które generują zero trafień w wyszukiwarce Google, powinny być wysyłane tak umiejętnie, jak to możliwe, za pośrednictwem popularnych sieci społecznościowych, stron internetowych i blogów.

  Jakich terminów i słów kluczowych może to dotyczyć?

  Przy wyborze słów kluczowych kreatywność uczestników nie zna granic. Powinny tworzyć dobre skojarzenia i być jak najbardziej otwarte, a przede wszystkim przynosić radość. W ostatnim Wyzwaniu były to terminy takie jak „tresgastila”, „canchouchsta” i „zumiskaja”, wszystkie wymyślone słowa, które każdy uczestnik kojarzył z zupełnie innymi kontekstami. Na przykład Canchouchsta stał się uniwersalnym toastem, powitaniem lub frazą. Tresgastilia restauracja lub pyszny posiłek. W przypadku wszystkich pomysłów uczestnicy trzech kursów napisali różne artykuły, stworzyli strony internetowe i blogi, stworzyli filmy wideo i rozpowszechnili wszystko w trybie na żywo w Internecie - stworzono „wyzwanie” dla wielu przedmiotów. Katrin Nyland, jedna z naszych trenerek, powiedziała, że ​​uczestnicy pracowali entuzjastycznie przez 15 dni, jak praca w dobrze funkcjonującej agencji SEO / PR. To doświadczenie było znacznie cenniejsze dla praktyki zawodowej niż jakikolwiek specjalistyczny wykład na świecie.

  Co dzieje się po SEO Keyword Challenge z utworzonymi stronami internetowymi i ich słowami kluczowymi?

  Strony internetowe, z których wszystkie są rozwijane w pracy zespołowej, są w rzeczywistości prawdziwymi stronami internetowymi, to znaczy niektóre są faktycznie zarejestrowane za pośrednictwem odpowiednich domen i dostawców. Chcemy, aby uczestnik mógł wziąć udział w osiągniętych sukcesach i chętnie udzieli odpowiednich praw do wykorzystania w celu ponownego wykorzystania. Oczywiście powstałe strony internetowe i artykuły mogą być brane niezależnie jako próbka pracy dla ich własnego folderu aplikacji, aby pokazać: „Wiem, jak to działa”.

  Czy sukces Wyzwania SEO można wyrazić w liczbach?

  Wyniki tej analizy były naprawdę świetne. Oprócz pomysłów pierwszej klasy i ich skutecznego rozpowszechniania, uczestnicy byli w stanie efektywnie i regularnie zapisywać odpowiednie sieci społecznościowe z ich obecnymi składkami przy niewielkim budżecie reklamowym, dzięki czemu w Google w ciągu pięciu dni wygenerowano ponad 3400 wyników. Po ustalonym terminie ostatecznego pomiaru, było już ponad 4500 wyników po kolejnych 24 godzinach. Wyniki, które nie tylko zainspirowały naszych uczestników, ale mogą teraz właściwie analizować i interpretować za pomocą odpowiednich narzędzi.

  W jaki sposób wyzwanie pojawiło się na kursach?

  Jeden z uczestników kursu Social Media Manager powiedział mi, że to fajne wydarzenie w rzeczywistości iw czasie rzeczywistym. To niesamowite, jak wielki wpływ ruchu na kanały mediów społecznościowych, ale także niedawny „Opis”, połączony z treścią na stronie w rankingu Google, czyni cuda. Nasz trener Stefan Kaltenecker z entuzjazmem wyjaśnił, że wpływ czynnika Świeżości był dla niego szczególnie warty uwagi, tj. Ciągła aktualizacja treści, która w ciągu pierwszych kilku dni spowodowała, że ​​obecne Posty w mediach społecznościowych coraz częściej trafiały na pierwsze miejsca. Misja SEO zakończona pomyślnie!

  W jakim stopniu praktyczna wiedza SEO zwiększa szanse na zatrudnienie uczestników?

  Oprócz SEO Challenge, kursy dostarczają również dalszej wiedzy specjalistycznej, szczególnie na temat InDesign i Photoshop. Dzięki 15-dniowemu kursowi SEO Keyword Challenge, każdy uczestnik nie tylko przyjmuje podstawy, ale także coś zrównoważonego: zaawansowaną wiedzę praktyczną i sprawdzony sukces własnych strategii SEO. Jestem naprawdę dumny z wyników „moich” uczestników, którzy słusznie uważali, że są „najlepszym zespołem redakcyjnym w mediach społecznościowych na świecie”. Dzięki tej wiedzy nasi subskrybenci zapewniają cenne wsparcie wszystkim firmom zajmującym się marketingiem online, redakcją online i mediami społecznościowymi oraz mają największe szanse w każdym biznesie online.

  Chcesz podjąć wyzwanie i poprawić swoje umiejętności SEO? Następnie zarejestruj się, aby kontynuować naukę w tej dziedzinie redakcja online , Marketing online lub Media społecznościowe o!

  Podobne posty

  Jak można osiągnąć dobre pozycjonowanie w wyszukiwarkach?
  Jak przekazać uczestnikom wiedzę SEO?
  Jakich terminów i słów kluczowych może to dotyczyć?
  Co dzieje się po SEO Keyword Challenge z utworzonymi stronami internetowymi i ich słowami kluczowymi?
  Czy sukces Wyzwania SEO można wyrazić w liczbach?
  W jaki sposób wyzwanie pojawiło się na kursach?
  W jakim stopniu praktyczna wiedza SEO zwiększa szanse na zatrudnienie uczestników?
  Czy umiejętności SEO w marketingu online i mediach społecznościowych są „plusem” czy „koniecznością”?
  Gdzie jest mój klient, jakie ma interesy, a przede wszystkim, jak mogę mu coś sprzedać?
  Jak można osiągnąć dobre pozycjonowanie w wyszukiwarkach?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»