Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Szybki przewodnik po SEO na stronie internetowej poświęconej nieruchomościom

  1. ZOBOWIĄZUJ SZCZEGÓŁOWE BADANIA SŁOWA KLUCZOWEGO
  2. UTRZYMUJ SWÓJ adres URL
  3. UTRZYMUJ NATURALNE STRUKTURY LINKOWE
  4. ROZWIJAJ SYSTEMATYCZNE PROFILE BACKLINK
  5. ZAWARTOŚĆ PRZYJAZNA KLIENTOWI
  6. UŻYWAJ PROSTYCH, WYSOKIEJ JAKOŚCI OBRAZÓW
  7. MONITORUJ SWOJĄ PRĘDKOŚĆ WITRYNY
  8. WYKORZYSTAJ MEDIA SPOŁECZNE
  9. INNE RZECZY, KTÓRE NALEŻY ROZWAŻYĆ

  National Association of Realtor's sugeruje, że ponad 90% nabywców rozpoczyna wyszukiwanie nieruchomości w Internecie.

  To sprawia, że ​​Twoja strategia SEO i marketing w branży nieruchomości jest priorytetem. Niemal wszystkie zapytania użytkowników pochodzą z wyszukiwania organicznego, a nie płatnych reklam w Google i innych podobnych platformach reklamowych.

  Mówiąc najprościej, wyższe rankingi mogą przełożyć się na wyższą sprzedaż. Jednak rynek nieruchomości może być skomplikowaną branżą do promowania online.

  SEO i marketing nieruchomości są bardziej złożone niż inne formy marketingu online z wielu powodów.

  Strony internetowe dotyczące nieruchomości są zazwyczaj duże i złożone ze względu na wysoki poziom funkcjonalności i możliwości wyszukiwania wymagane do zaspokojenia potrzeb odwiedzających witrynę.

  Jeśli myślisz o zatrudnieniu agencji na swojej stronie internetowej nieruchomości, upewnij się, że znajdziesz profesjonalną usługę SEO, która ma doświadczenie w usługach Expert SEO dla nieruchomości .

  Ten krótki przewodnik po SEO i marketingu dla agentów nieruchomości i profesjonalistów ma na celu zastanowienie się nad najważniejszymi zadaniami SEO. Pokażę ci również, jak je wdrożyć dla siebie lub wynająć usługę SEO, która rozumie rynek nieruchomości online.

  ZOBOWIĄZUJ SZCZEGÓŁOWE BADANIA SŁOWA KLUCZOWEGO

  Konkurencja słów kluczowych w nieruchomościach jest niezwykle wysoka. Wszyscy rywalizują o podobny zestaw kombinacji słów kluczowych. Zwroty takie jak „Domy na sprzedaż” i ogólne słowa, takie jak nazwa miasta lub miejscowości ranking na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google notorycznie trudne.

  Najważniejsze badania słów kluczowych powinny dotyczyć terminów długich. Ponieważ konkurencja jest tak wysoka, jeśli chodzi o największe docelowe słowa kluczowe w branży, odrabianie zadań domowych i opracowywanie solidnej strategii długookresowej pomoże poprawić pozycję witryny w wynikach wyszukiwania Google.

  Jako indywidualny agent nieruchomości lub mała firma, prawdą jest, że nigdy nie będziesz w stanie wejść do pierwszej dziesiątki „La Quinta Homes for Sale”, ponieważ konkurujesz z dużymi głównymi witrynami maklerskimi i innymi kluczowymi witrynami nieruchomości, takimi jak Homes.com, Zillow, Trulia i Realtor.com.

  Jeśli jednak uda się namierzyć niektóre z długich słów kluczowych, które mają mniejszą konkurencję, ale wysoki współczynnik konwersji, można utworzyć witrynę internetową, która z czasem zwiększa liczbę sprzedaży.

  UTRZYMUJ SWÓJ adres URL

  Gdy Twoje słowa kluczowe zostaną odwzorowane, czas zacząć je stosować. Jeśli pracujesz w wielu lokalizacjach, zdecyduj o swojej strukturze URL przed budowaniem witryny.

  To jest kluczowe. Struktura adresu URL i jego słowa kluczowe będą z czasem kumulować efekt, który albo zwiększy pozycję wyszukiwania, albo spowoduje zamieszanie w Google.

  Zamieszanie wygląda tak: / idaho-homes / seattle-houses itp.

  Przykładami dobrej architektury URL byłyby:

  • / domy seattle na sprzedaż
  • / budget-houses-for sale-idaho
  • / buy-a-home-in-redwood
  • / idaho-nieruchomości na sprzedaż

  Bez względu na to, jaką strukturę wybierzesz, trzymaj się jej. Im jaśniejsza i bardziej systematyczna struktura adresu URL, tym łatwiejsze będzie ustalenie przez Google, które strony mają największe znaczenie i do czego powinny być zaliczane.

  Problemy z subdomenami

  Agenci nieruchomości, którzy zajmują się wieloma miastami, wymagają jeszcze bardziej złożonej strategii SEO i marketingu, aby uwzględnić szeroki zakres zmiennych, takich jak słowa kluczowe, lokalizacja, przedział cenowy oraz specyfikacje domów i budynków.

  Sugeruję, że 99% twoich strategii linków zwrotnych i uprawnień do rankingu stron powinno skupiać się na głównej domenie z linkami do subdomeny. Agenci nieruchomości również mają dodatkową złożoność skryptów Multi List (MLS) i usług IDX.

  To czasami wymaga użycia subdomen. Ale, Unikaj nadmiernego używania subdomen. Tam, gdzie katalogi są traktowane jako część głównej witryny, subdomeny działają jak ich własna jednostka.

  Oznacza to, że wszelkie linki wsteczne zbudowane na poszczególnych subdomenach nie będą przypisywane do głównej witryny, dzieląc ogólną wartość łącza i ograniczając siłę rankingu głównej witryny.

  UTRZYMUJ NATURALNE STRUKTURY LINKOWE

  Ułatw ludziom poruszanie się po witrynie. Może to wydawać się po prostu pomysłem, ale wymaga czasu i myśli. Dla mnie oznacza to zwykle ołów ołówkowy i trochę makulatury.

  Postaw się w sytuacji inwestora lub potencjalnego nabywcy. Rozumiem także, że Google preferuje przejrzyste i naturalne wewnętrzne struktury linków, menu i nawigację. Jeśli sprzedajesz według regionu, masz menu regionalne.

  Sprzedajesz według ceny? Masz menu cenowe. Upewnij się, że menu pojawiają się w tej samej pozycji, w tej samej kolejności, na każdej stronie.

  Okruchy chleba są również pomocne na skomplikowanych stronach internetowych. bułka tarta pomaga ludziom wizualizować, gdzie znajdują się w labiryncie aukcji nieruchomości.

  bułka tarta pomaga ludziom wizualizować, gdzie znajdują się w labiryncie aukcji nieruchomości

  Struktura i nawigacja witryny są kluczowe z trzech powodów i mają zasadnicze znaczenie dla dobrego SEO:

  • Indeksowanie - pomaga wyszukiwarkom znaleźć wszystkie Twoje strony.
  • Tylko wtedy, gdy strona jest indeksowana przez wyszukiwarkę (taką jak Google), może pojawić się na stronach wyników tego silnika.
  • Użyteczność - pomaga użytkownikom szybko znaleźć to, czego chcą (za pomocą jak najmniejszej liczby kliknięć)
  • Moc łącza - dystrybucja do wszystkich stron.

  Moc łączy pochodzi z innych witryn, które prowadzą do Twojej witryny. Dla wszystkich, ale najmniej konkurencyjnych słów kluczowych, najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o tym, gdzie strona pojawia się na stronach wyników wyszukiwania (SERP).

  Jak omówiono poniżej, moc łącza jest kluczowa, a Twoje strony nie mogą mieć go wystarczająco dużo (zwłaszcza najważniejszych stron w Twojej witrynie).

  Jedna strona, która robi to naprawdę dobrze i warta wspomnienia, to Andrew Fortunes ', Great Colorado Homes . Great Colorado Homes ma intuicyjną i czystą strukturę adresów URL, która sprawia, że ​​nawigacja po witrynie jest prosta.

  Struktura menu jest minimalna, ale zawiera wszystko, co chciałby zobaczyć ktoś poszukujący nieruchomości. Jedyne czego brakuje, by zwiększyć autorytet i zaufanie użytkowników, to wyraźnie oznaczona strona i kilka smacznych okruchów chleba.

  Mimo to, przeglądanie strony jest przyjemnością, mimo że mam 8281 mil od kupienia domu w Kolorado.

  ROZWIJAJ SYSTEMATYCZNE PROFILE BACKLINK

  Co to jest profil zwrotny? Jest to celowy wysiłek, aby utworzyć połączenia między jedną witryną a inną, a także połączenia między stronami w witrynie.

  mam pokazałem, jak to się robi szczegółowo gdzie indziej. Tutaj omówię tylko główne pomysły.

  Twoim ogólnym celem jest poinformowanie Google o tym, które strony są najważniejsze. Robisz to, tworząc możliwości linkowania do tej strony - Twoja „strona pieniędzy” bardziej niż inne strony.

  W nieruchomościach, ponieważ Twoje MLS zmieniają się tak często, chcesz mieć bardziej trwałą stronę - twoją stronę nieruchomości lub regionu, aby uzyskać najlepszą pozycję. Ta strona będzie miała link do wiecznie zielonej strony MLS lub IDX lub subdomeny.

  Oba rodzaje strategii link back (wewnętrzne i zewnętrzne) są ważne dla twojego SEO.

  Profile łącza wewnętrznego

  Niektóre strony są ważniejsze niż inne.

  Jednym ze sposobów informowania Google o tym jest stworzenie wyraźnego wzorca łącza wewnątrz lub na miejscu. W przypadku witryny nieruchomości może wyglądać mniej więcej tak. Jednym ze sposobów informowania Google o tym jest stworzenie wyraźnego wzorca łącza wewnątrz lub na miejscu Kluczową kwestią jest tutaj stworzenie wciąż rosnącego wzoru wewnętrznych linków zwrotnych, które z czasem zwiększają pozycję strony dla najważniejszych stron. Każda strona jest połączona w jednym kierunku.

  Profile zewnętrznego łącza

  Te linki zwrotne pochodzą z serwisów społecznościowych, High Profile, które są w jakiś sposób powiązane z Twoim rynkiem i innymi punktami sprzedaży treści, takimi jak strony z informacjami prasowymi.

  Pomysł polega na generowaniu ruchu poprzez umieszczanie linków do artykułów, które następnie budują autorytet na najważniejszych stronach za pomocą starannie umieszczonych linków w artykule.

  Tak więc zewnętrzny profil łącza zwrotnego może wyglądać mniej więcej tak. Tak więc zewnętrzny profil łącza zwrotnego może wyglądać mniej więcej tak Kluczem jest bycie metodycznym, celowe w wyborze linków i ostrożne utrzymywanie ich w dobrych „dzielnicach linków”. Unikaj witryn Spam za wszelką cenę.

  ZAWARTOŚĆ PRZYJAZNA KLIENTOWI

  Tworzenie wysokiej jakości treści hiperlokalnych. Po przeprowadzeniu dokładnych badań słów kluczowych i podjęciu decyzji o kilku wspaniałych słowach kluczowych, opracuj treść, która będzie kierować te słowa kluczowe. Kilka rzeczy, o których należy pamiętać:

  1. Spróbuj skierować każde słowo kluczowe na jednej stronie. Na przykład, jeśli kierujesz reklamy zarówno do kupujących, jak i sprzedających, utwórz jedną stronę dla kupujących, a drugą dla sprzedawców. Pomaga to wyszukiwarkom lepiej zrozumieć, na czym skupiają się Twoje treści.

  2. Bądź konsekwentny. Konsekwentne tworzenie treści sprawia, że ​​Twoja strona jest świeża i trafna, zachęcając wyszukiwarki do częstszego indeksowania Twojej witryny, a jednocześnie wspierając Twoją społeczność.

  Jeśli nie masz czasu na pisanie własnych treści, zatrudnij niezależnych pisarzy, aby zabrali część pracy z płyty. Niektóre z nich mogą mieć nawet tło nieruchomości.

  Proponuję również poszukać kogoś lokalnie, ponieważ będą lepiej zaznajomieni z zasobami mieszkaniowymi i rynkiem nieruchomości w Twojej okolicy. Bądź wybredny.

  3. Użyj narzędzi, które dodają wartości do Twojej witryny. Ludzie poszukujący nieruchomości często rozważają kredyt hipoteczny. Być może możesz skierować ich do odpowiedniego pożyczkodawcy.

  Jeszcze lepiej, rozważ dodanie darmowego kalkulator hipoteczny widget, aby ludzie nie musieli opuszczać witryny.

  Zastanawiając się nad projektem i treścią stron, pomyśl o przydatnych narzędziach, a nie tylko o wysokości sprzedaży.

  4. Pisz o rzeczach, na których ludzie się troszczą. Niektórzy ludzie będą żałować, że agenci nieruchomości nie mają wyobraźni i po prostu umieszczają posty pokazujące najnowszy dom na rynku. Ale czy to brak wyobraźni czy mądrości? Chociaż pomocne może być pisanie o innych aspektach swojej społeczności, jesteś w grze o nieruchomościach.

  Ludzie nie przychodzą na twoją stronę, szukając rozkładów jazdy autobusów lub karnawałów szkolnych. Przychodzą szukać nieruchomości. Postaw się w głowie potencjalnych nabywców i sprzedawców.

  Czego oni szukają? Jakie pytania mogą zadawać? Dlatego opowiadam się za utrzymaniem bliskiej odległości od grupy docelowej i pozostaniem na dobrej drodze do tematu. To powiedziawszy, miksowanie od czasu do czasu nie zaszkodzi SEO. Oto kilka sugestii na temat okazjonalnych elementów, które możesz zrobić:

  • Historia architektury lokalnej
  • Bogate, sławne lub niesławne lokalne postacie kupujące domy
  • Nowa branża, która może zapewnić miejsca pracy dla tego obszaru
  • Produkty związane z domem, ogrodem i ogrodnictwem lub wiadomości
  • Lokalne imprezy społecznościowe, do których warto się wybrać lub o których warto wspomnieć
  • Budowane są nowe dzielnice, kompleksy lub społeczności
  • Programy lub pomoc w zakupie domu w Twojej okolicy

  UŻYWAJ PROSTYCH, WYSOKIEJ JAKOŚCI OBRAZÓW

  Nieruchomości zależą w dużym stopniu od obrazów. Utwórz swoje zdjęcia:

  • Wysoka jakość
  • Jednolity rozmiar
  • Mundur w pozycji
  • Szybkie ładowanie
  • W komplecie opisy, znaczniki alt, wymiary i tytuły

  Unikaj zbędnych obrazów. Ułatw osobom odwiedzającym witrynę znalezienie zdjęć, umieszczając je w tym samym miejscu na każdej stronie i zachowując spójne oznakowanie graficzne nieruchomości, tak samo jak w przypadku otwarte znaki domu , broszury i inne papierowe materiały marketingowe.

  MONITORUJ SWOJĄ PRĘDKOŚĆ WITRYNY

  Google jasno określiło, że liczy szybkość witryny w czynnikach rankingowych. Chcesz, aby Twoja witryna ładowała się w mniej niż 3 sekundy. Po tym ludzie zaczynają się wyłączać i przechodzić do innej strony. Strony internetowe nieruchomości opierają się na dużych zasobach. Spójrz na wszystkie drobiazgi na swojej stronie i wyeliminuj wszelkie drobiazgi, które nie działają w kierunku komfortowego użytkowania i wezwania do działania.

  Utrzymuj swoją stronę w czystości i prostocie. Opady śniegu na Twojej stronie nie prowadzą do sprzedaży, ale do rosnącej liczby irytujących rozrywek.

  Zminimalizuj ruchome części witryny. Automatyczne pokazy slajdów są irytujące i spowalniają witrynę. Jeśli chcę zobaczyć następne zdjęcie, podaj mi prosty przycisk „Dalej”.

  Jedną z popularnych darmowych usług do zarządzania i modyfikowania problemów z prędkością stron jest Pingdom .

  WYKORZYSTAJ MEDIA SPOŁECZNE

  Nie wszystkie media społecznościowe są sobie równe. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​Facebook jest prawie bezużyteczny dla większości form komunikacji w nieruchomościach. Twitter, Pinterest i Google plus są dobre dla biznesu, podobnie jak Linkedin.

  Ale musisz zastanowić się, jak z nich korzystać. Na przykład pracowałem na stronach nieruchomości, które sprzedają gwiazdom. Tak więc artykuły na temat tego, kto kupuje, a także obrazy ich krzykliwych rezydencji, działają dobrze na powyższych stronach - nawet na Facebooku.

  Ludzie są zainteresowani tym, co Leonardo DiCaprio miał na śniadanie, a także gdzie mieszka i ile basenów ma nad kalifornijskim polem golfowym. Twitter jest przydatny do wymieniania ciekawostek, takich jak największa sprzedaż miesiąca, największy dom miesiąca, bieżące wiadomości z rynku mieszkaniowego itp.

  To cenna informacja dla inwestorów, z których wielu korzysta z Twittera. Pinterest pozwala zaprezentować oszałamiające zdjęcia domów, które sprzedajesz, i jest nie tylko dobry dla ruchu, ale także dla możliwej sprzedaży. Strona firmowa Miejsc Google jest również atutem.

  Pozwala na udostępnianie treści w czysty, atrakcyjny wizualnie sposób. może również przynieść tonę ruchu i kilka cennych linków zwrotnych. Przejdź do Google.com i wpisz „Luxury Desert Homes”. Spójrz na tę ładną rzecz po prawej. Miło, co? i wszystko za darmo!

  INNE RZECZY, KTÓRE NALEŻY ROZWAŻYĆ

  Solidna strategia SEO wymaga czasu. Po drodze lub Twoim serwisie SEO musisz monitorować i zadawać dodatkowe pytania:

  • Która usługa MLS IDX jest najbardziej przyjazna dla wyszukiwania?
  • W jaki sposób indeksuje się Google i wymienia Twoje treści?
  • Jakie treści musisz napisać, aby przyciągnąć klientów docelowych?
  • Jak wybierasz słowa kluczowe i dlaczego?

  Marketing nieruchomości online to delikatna sprawa i potrzebna jest cierpliwość. Jeśli masz nadzieję na utrzymanie SEO i marketingu online w domu, proponuję konsultację dotyczącą marketingu internetowego, która może zapewnić pomoc ad hoc, gdy jej potrzebujesz, oraz dodatkowe szkolenia, które pomogą Ci utrzymać zespół marketingowy przed grą.

  Lepiej unikać błędów, które popełniają inni, niż wyrzucać koszty naprawy tego, co może stać się poważnymi problemami online i karami na torze. Jeśli czas, talent i możliwości nie są dostępne, sugeruję, abyś pracował z serwisem SEO, który chce zawrzeć krótkoterminowe umowy.

  Unikaj długoterminowych zobowiązań do usług SEO, które nie zapewniają łatwych środków komunikacji. Jeśli nie czujesz, że masz czas lub wiedzę, aby stworzyć i wdrożyć dokładną strategię SEO, możesz zainwestować w zatrudnienie doświadczonego i godnego zaufania SEO, aby pomóc Ci w prowadzeniu i wdrażaniu pracy.

  SEO z pewnością może być niesamowicie opłacalną inwestycją, po prostu unikaj typowych pułapek SEO i oszustw.

  • Szczegóły autora
  • Więcej od tego autora

  David jest konsultantem ds. Marketingu i marketingu. Ma doświadczenie w zarządzaniu biznesem, a także pisze dla Business.com, GrowMap i Born2Invest.

  Sprzedajesz według ceny?
  Ale czy to brak wyobraźni czy mądrości?
  Czego oni szukają?
  Jakie pytania mogą zadawać?
  Miło, co?
  W jaki sposób indeksuje się Google i wymienia Twoje treści?
  Jakie treści musisz napisać, aby przyciągnąć klientów docelowych?
  Jak wybierasz słowa kluczowe i dlaczego?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»