Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Taktyka SEO Część 1: Prześlij mapę witryny do Google

  1. Korzyści z przesłania mapy witryny
  2. Jak przesłać mapę witryny do Google
  3. Wykonanie w 5 prostych krokach

  Jedną z pierwszych taktyk optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, które chcesz wdrożyć, jest utworzenie mapy witryny lub przesłanie istniejącej mapy witryny do witryny Google. Mapa witryny jest sposobem informowania Google o stronach w Twojej witrynie, których w przeciwnym razie nie byłaby w stanie odkryć samodzielnie. Google używa robotów lub robotów sieciowych do skanowania zawartości witryn w celu indeksowania informacji do wykorzystania w wynikach wyszukiwania. Mapy witryn przesłane do Google mogą ułatwić ten proces iz pewnością mogą pomóc Google znaleźć strony, które niekoniecznie muszą być powiązane z Twoją stroną główną.

  Korzyści z przesłania mapy witryny

  1. Jeśli Twoja witryna zawiera strony, które nie są łatwo wykrywane przez roboty Google podczas procesu indeksowania, mapa witryny pokaże stworzeniom, gdzie można łatwo indeksować nowe treści i uzyskać ostatnio zaktualizowaną zawartość szybciej indeksowaną.
  2. Pozwala robotom Google na skuteczniejsze indeksowanie Twojej witryny, upewniając się, że cała zawartość jest indeksowana i dodawana do względnych rankingów wyszukiwania.
  3. Wyświetla linki do Twojej witryny pod organiczną listą wyszukiwania (np. Strona główna, informacje o produktach itp.).

  Dodanie mapy witryny to tylko jedna z wielu taktyk SEO, które chcesz wykorzystać w swojej strategii SEO.

  Jak przesłać mapę witryny do Google

  Przygotowanie

  Pierwszym krokiem w przesłaniu mapy witryny będzie jej utworzenie, jeśli Twój webmaster jeszcze tego nie zrobił. Systemy zarządzania treścią, takie jak Drupal, mogą mieć plik .xml gotowy do przesłania, co umożliwi kopiowanie i wklejanie, gdy nadejdzie czas.

  Wykonanie w 5 prostych krokach

  Po przygotowaniu kodu:

  1. Przejdź do strony głównej Narzędzi Google dla webmasterów i zaloguj się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła.
  2. Dodaj swoją witrynę, jeśli nie została jeszcze dodana do Narzędzi dla webmasterów. 3. Po dodaniu witryny przejdź do menu po lewej stronie i kliknij „Optymalizacja”, a następnie kliknij „Mapy witryn”.
  3. Stąd po prostu kliknij przycisk Dodaj / przetestuj mapę witryny.
  4. W podanym polu tekstowym wypełnij ścieżkę mapy witryny (np. Jeśli mapa witryny znajduje się pod adresem http://www.example.com/sitemap.xml , wpisz sitemap.xml ).

  BUM! Twoja mapa witryny została dodana do Google!

  Przesłanie mapy witryny do Google jest niezbędnym krokiem w SEO i po wykonaniu tej czynności powinieneś zobaczyć pozytywne wyniki. Po co czekać, aż Google zaindeksuje Twoją witrynę, jeśli możesz łatwo przesłać informacje samodzielnie? Prześlij mapę witryny, poczekaj, aż Google ją zindeksuje, a następnie przejdź do następnego kroku w procesie SEO.

  Po co czekać, aż Google zaindeksuje Twoją witrynę, jeśli możesz łatwo przesłać informacje samodzielnie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»