Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Tekst SEO: jak pisać, aby dostać się na szczyt

  1. Słowa kluczowe dla artykułów SEO
  2. Analiza konkurencji w optymalizacji tekstu SEO
  3. Pisanie tekstów SEO
  4. Wniosek
  SEO

  Promocja wyszukiwania jest bardzo obszerna i wszechstronna. Ponadto nie stoi w miejscu, stale się rozwija i prezentuje nowe zasady i trendy. Nie oznacza to jednak, że SEO nie ma nic trwałego i niezachwianego. Na przykład pisanie artykułów SEO jest czymś, co zawsze było i najprawdopodobniej pozostanie jednym z głównych filarów promocji dla każdego rodzaju witryn, zwłaszcza oczywiście dla tych, którzy kierują treścią. Dlatego tworzenie tekstu SEO jest czymś, do czego należy podchodzić z pełną odpowiedzialnością, ponieważ nie zajmuje to tak dużo czasu, a przy „niechlujnym” podejściu nie da właściwego wyniku. W tym materiale omówimy zarówno ogólne, jak i szczegółowe pytania dotyczące pisania tekstów SEO.

  Aby rozpocząć, przeanalizuj plan utworzenia artykułu. Tak, jest to proces wieloczęściowy, więc lepiej jest uporządkować go według punktów.

  1. Wybór semantyki. Musisz zdecydować, jakie żądania chcesz przenieść.
  2. Badania wyników wyszukiwania dla żądanych żądań. Przed napisaniem artykułu sprawdź, jakie materiały są już na ten temat na pierwszych stronach wyszukiwania.
  3. Tworzenie struktury artykułu: główne punkty, dystrybucja słów kluczowych w tekście itp.
  4. Wybór treści do dodania do artykułu: obrazy, tabele, filmy.

  Słowa kluczowe dla artykułów SEO

  Jeśli wiesz, o czym chcesz napisać tekst, to znaczy zdecyduj się na jego temat, następnym krokiem będzie wybór kluczowych zapytań, które będą obecne w tekście. Najprostszym sposobem jest otwarcie Yandex.Wordstat i zidentyfikowanie głównych słów kluczowych związanych z tematem (nie zapomnij ustawić regionu). Przypuśćmy, że w przypadku artykułu o ogrzewaniu prywatnego domu ta lista kluczy zostanie otwarta (lewa kolumna to klucze zgodnie z twoją prośbą; druga kolumna sąsiaduje):

  Z pierwszej kolumny wybierz odpowiednie klucze do naszego pomysłu:

  • ogrzewanie domu
  • prywatne ogrzewanie domu
  • ogrzewanie gazowe w domu
  • domowy system ogrzewania
  • system ogrzewania domu
  • i tak dalej

  Druga kolumna może również sugerować wiele przydatnych kluczy, które należy umieścić w tekście artykułu: na przykład „dacza grzewcza”, „podłoga grzewcza” itp.

  Oczywiście WordStat jest użyteczną rzeczą, ale zbieranie kluczy w nim może być bardzo długim i żmudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli musisz wykonać dużo pracy ręcznie w przypadku dużego i obszernego artykułu, który szeroko omawia dany problem. Automatyczna pomoc przychodzi na ratunek. semantyczne usługi podstawowe : KeyCollector , bazy Pastukhova itp.

  Wybierając słowa kluczowe, spróbuj użyć operatorzy zapytań wyszukiwania .

  Oprócz zbierania kluczy ze specjalnymi programami, możesz kierować konkurencję, sprawdzając, do których kluczy się poruszają. Aby to zrobić, musisz sporządzić listę głównych konkurentów, po prostu badając problem, a także zarejestrować się w dowolnej z odpowiednich usług, na przykład MegaIndex . Po rejestracji będziesz dostępny dla takiego narzędzia SEO, jak widoczność witryny.

  Przeszukując domeny swoich konkurentów, możesz zobaczyć, które słowa kluczowe promować w pierwszej kolejności.

  Oczywiście taka analiza jest przydatna, ale zajmuje dużo czasu, zwłaszcza korzystanie z takich usług jest często opłacane, więc możesz łatwo pobrać proste parsowanie kluczy, według własnego uznania.

  Gdy wybierzesz wszystkie interesujące Cię słowa kluczowe i wyeliminujesz te, które mają zbyt niską częstotliwość, możesz przystąpić do ich wstępnej dystrybucji w przyszłym artykule:

  • Najczęściej używane klucze 2-3 nagłówek i metatagi
  • W zależności od planowanych podsekcji wybierz klawisze do napisów
  • Pozostałe klucze są równomiernie rozmieszczone w tekście.

  Ważne jest, aby zrozumieć, że nie ma sztywnej formuły do ​​obliczania stężenia słów kluczowych na centymetr kwadratowy tekstu. Oczywiście powinni być obecni i jak najdokładniej podświetlić wybrany temat, ale jednocześnie nie pisać tekstu dla wyszukiwarki. Piszesz dla ludzi, więc czytelność powinna być na pierwszym miejscu. W końcu to wpływa czynniki behawioralne które bezpośrednio wpływają na powodzenie promocji strony.

  Analiza konkurencji w optymalizacji tekstu SEO

  Jeśli używasz MegaIndex lub innej podobnej usługi do wyboru kluczy, nie oznacza to, że przeprowadziłeś wywiad konkurencyjny. Teraz zajmiemy się tym poważniej, aby zrozumieć, co to dokładnie jest i jak dokładnie musimy napisać artykuł.

  Aby to zrobić, otwórz Yandex i Google, przejdź do naszego głównego zapytania i przeczytaj pierwszych dziesięć artykułów, które dają nam wyszukiwarki. Studiowanie cudzych treści sprawi, że będzie bardzo jasne, jaki powinien być twój tekst, aby być na czele. Po przestudiowaniu artykułów konkurentów zrozumiesz:

  1. Jakie problemy należy podkreślić w tekście
  2. Jaka powinna być ilość tekstu
  3. To, o czym twoi konkurenci nie pisali, i dzięki czemu możesz zwiększyć użyteczność swojego tekstu

  Za pomocą tego samego Mega-Indeksu można uzyskać kolejne przydatne informacje za pomocą narzędzia „Analiza konkurencji” .

  Wprowadź żądanie klucza w odpowiednim polu:

  Następnie uzyskaj listę najlepszych zawodników, która pokaże, ile słów znajduje się w najlepszych tekstach, jaka jest ich trafność i liczba wystąpień klucza. Więcej i nie może być pożądane.

  Pisanie tekstów SEO

  Możemy już powiedzieć, że jesteśmy w pełni uzbrojeni. Mamy temat artykułu, słów kluczowych i danych o konkurentach. Naszkicowaliśmy nawet niewielką strukturę tekstu, teraz nadszedł czas, aby go wyjaśnić i uzupełnić. Podstawowe zasady budowania treści SEO:

  • Klucz główny musi być użyty w tytule strony, tytule artykułu, deskryptorze.
  • Użyj różnych odmian klucza głównego w nagłówkach H2-H6.
  • Jeśli artykuł ma wypunktowaną listę (co jest niezwykle pożądane), a następnie przed nim lub bezpośrednio w nim, wstaw wersję swojego klucza głównego.
  • Główny klucz powinien być również zawarty w pierwszym i ostatnim akapicie tekstu - spowoduje to, że robot wyszukujący poświęci artykuł temu konkretnemu zagadnieniu.
  • Wariacje użycia klucza głównego w obrazach atrybutów „alt”. Nie rób tych samych altów

  Słowa kluczowe są używane nie tylko w tekście lub znacznikach, ale także w adresie strony . Tak, adres URL strony jest również ważny. Oczywiście powinno być jasne, że patrząc na link nie ma nieporozumień, które można by przez nie otworzyć. Oznacza to, że nie używaj losowych zestawów liczb lub symboli - przetłumacz tytuł artykułu na transliterację.

  Gdy Twój tekst jest całkowicie napisany, upewnij się, że sprawdziłeś go pod kątem wyjątkowości programu Advego Plagiatus . Jeśli wyjątkowość tekstu nie osiągnie 90% , zadaj sobie trud, by go przepisać, w przeciwnym razie, z każdym utraconym procentem unikalności ryzykujesz, że nie dotrzesz na szczyt.

  Oprócz kluczy upewnij się, że artykuł spełnia następujące wymagania :

  • Obecność różnych zdjęć. Odpowiednio umieszczony obraz, z atrybutem „mówiący” alt, zwiększa twoją wiarygodność wśród wyszukiwarek. Jeśli obraz jest wyjątkowy - jest ogólnie wspaniały.
  • Listy dostępne w ten sposób
  • Jeśli możesz wstawić film, upewnij się, że go używasz. Niestety, może nie zawsze działać, ponieważ czasami nie ma innej opcji, jak tylko wstawić film wideo autora
  • Aby ułatwić czytanie tekstu, podziel go na małe akapity i wyróżnij główne myśli lub słowa pogrubioną czcionką.

  Wszystko to można zrobić, tak jak po napisaniu tekstu, to znaczy w już gotowym tekście, aby wstawić niezbędne klucze, jeśli zostały pominięte lub wcześniej - jak wolisz. Gdy część „listowa” jest ukończona, a Ty masz duży ciekawy i użyteczny tekst, nadszedł czas, aby przejść do rozwiązania kilku ważnych kwestii o bardziej technicznym charakterze. Najpierw napisz wszystkie metatagi. Jak to zrobić lepiej, pisaliśmy w tym artykule . Po drugie zaangażuj się optymalizacja obrazu . Powinny mieć nie tylko poprawny atrybut alt, ale także mały rozmiar, co pozytywnie wpłynie na szybkość ładowania strony, aw konsekwencji na promocję.

  Wniosek

  Jak widać, pisanie artykułu zoptymalizowanego pod kątem SEO nie jest najszybsze. Konieczne jest ostrożne podejście do wyboru słów kluczowych, badania konkurentów. Należy zwrócić uwagę na metatagi, obrazy, filmy, listy i inne elementy. Wreszcie konieczne jest napisanie tekstu wysokiej jakości, interesującego, unikalnego i najlepiej obszernego, aby pokonać konkurencję nie tylko pod względem jakości, ale także ilości. Ciesząc się swoim tekstem SEO nie tylko dla wyszukiwarek, ale także dla czytelników, możesz być pewien, że osiągniesz wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Możliwe, że nawet bardzo szybko.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»