Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Teksty nieruchomości: Co napisać, aby Ci zaufać

  1. Dlaczego pośrednicy potrzebują dobrego pisania?
  2. 10 największych błędów w tekstach na stronach internetowych agencji nieruchomości
  3. Czego potrzebujesz, aby awansować w nieruchomościach
  4. Jakie agencje robią
  5. Co zrobić z nieruchomościami: strategia promocji
  6. 7 porad dla pośredników promujących się w Internecie

  Jakie teksty są potrzebne agencjom nieruchomości i pośrednikom w handlu nieruchomościami? Jak wybrać zawartość? Jak rozpocząć promocję w Internecie, jeśli jeszcze nic nie zostało zrobione? Te i inne pytania dotyczą przedstawicieli różnych dziedzin działalności. Ale ten artykuł skupia się na nieruchomościach z kilku powodów.

  Ale ten artykuł skupia się na nieruchomościach z kilku powodów

  W październiku rozmawiałem na konferencji „Real Estate Marketing in Real Estate” na Międzynarodowych Targach Nieruchomości. Starannie przygotowywałam się do występu, aby spakować w półtorej godziny maksymalne korzyści związane z poprawnymi tekstami dla tak trudnego rynku nieruchomości. Ale główne spostrzeżenia czekały na mnie już podczas konferencji - publiczność otworzyła się, prosząc mówców o pilne pytania dotyczące promocji.

  Dlaczego pośrednicy potrzebują dobrego pisania?

  Mój raport na temat tekstów był jednym z ostatnich. Publiczność została już poinformowana o różnych kanałach komunikacji online z grupą docelową i sposobami pracy w tym miejscu. Dlatego zacząłem od poproszenia mnie o przedstawienie idealnej sytuacji do promowania agencji nieruchomości w Internecie.

  Wyobraź sobie, że po konferencji skonfigurowałeś wszystkie kanały, płaciłeś za reklamy kontekstowe i ukierunkowane, płaciłeś twórcy wiadomości lub sam zarządzałeś grupami / stronami, wysyłałeś je w ciepłej formie. Ale nie ma sensu.

  Nawet ruch może być nawet ukierunkowany. Ale nic się nie dzieje. Goście przychodzą i odchodzą:

  • nie czytaj
  • nie pytaj o szczegóły
  • Nie zostań klientami.

  Dlaczego

  10 największych błędów w tekstach na stronach internetowych agencji nieruchomości

  A potem były slajdy 🙂 I historia najpopularniejszych błędów, które znalazłem na stronach internetowych agencji nieruchomości, tylko biorąc pierwszą z wyszukiwarki. Błędy znacznie poważniejszej pisowni i interpunkcji. Błędy wpływające na konwersję.

  Tutaj na przykład takie.

  Komentarz: Komentarz:

  Czerwone zwroty są znaczkami. Nie wierzą, nie traktuj tego poważnie, to „wspólne miejsce”. Każda firma może napisać takie zwroty. Pogarsza jedynie postrzeganie oficjalnych dokumentów suchych papeterii.

  Swoistość jest podkreślona na zielono. Ale wymaga to również poprawnego złożenia. Pierwsza część każdego tekstu nie powinna dotyczyć Ciebie, ale twoich klientów.

  Pozostałe błędy zebrałem w liście kontrolnej „Błędy TOP-10 w tekstach na stronach internetowych agencji nieruchomości. Co sprawdzić w tekstach na Twojej stronie i produktach promocyjnych. ” Możesz go zdobyć za pomocą materiałów. klasa mistrzowska „Teksty na nieruchomości” .

  Czego potrzebujesz, aby awansować w nieruchomościach

  W ramach przygotowań do konferencji spędziłem mała ankieta z której dowiedziała się, że główną trudnością rynku nieruchomości jest całkowita nieufność potencjalnych klientów (komentarze można przeczytać tutaj).

  Dlatego najważniejszą rzeczą, jaką agent nieruchomości i NA musi zrobić, jest stworzenie usługi zorientowanej na klienta. Od razu wyróżniają się na tle konkurencji.

  Rzeczywista sytuacja przedstawiona w komentarzach: negatywna i nieufność do zawodu jako całości. Od tych, którzy nie zostali wezwani lub próbowali „popchnąć” złe mieszkanie, z którym rozmawiali źle lub obiecali, ale tego nie zrobili.

  Nie jesteś taki? Naprawdę?

  Więc pokaż to. Przenieś tę myśl do grupy docelowej. A najlepszym miejscem na to jest Twoja strona internetowa i sieci społecznościowe. Stwórz swoje ustne słowa i swoją teorię 6 uścisków dłoni.

  Kilka wskazówek, jak to zrobić.

  Jakie agencje robią

  Opracuj bloki zaufania na stronie iw poszczególnych tekstach - tekst o firmie, gwarancje, często zadawane pytania, bloki z recenzjami we wszystkich tekstach, sprawy ze złożonymi opcjami wyszukiwania.

  Co zrobić z nieruchomościami: strategia promocji

  Pośrednik w handlu nieruchomościami to samotny wilk. Może nie ma strony internetowej. Może pracować z agencjami, ale przede wszystkim zajmuje się sprzedażą osobistą. A on musi się promować. I szczerze mówiąc, w pewnym sensie jest mu jeszcze łatwiej to zrobić niż w przypadku dużej wolnej agencji.

  Głównym kanałem wyboru pośrednika jest poczta pantoflowa. Ufamy naszym przyjaciołom i znajomym, co oznacza, że ​​musimy skonfigurować go za pomocą Internetu. Sukienkę w Internecie stanowią sieci społecznościowe.

  7 porad dla pośredników promujących się w Internecie

  1. Użyj, aby promować swoją stronę osobistą. Tak, ten, z którym komunikujesz się z przyjaciółmi i rodziną i publikujesz dowcipy. Zwłaszcza, jeśli nie jesteś jeszcze gotowy zainwestować pieniędzy w promocję, ale jesteś gotowy zainwestować czas.
  2. Dodaj swoich przyjaciół, klientów, znajomych i napisz o swojej pracy z inspiracją. Wielu ludzi boi się tego zrobić, wierzą, że ich część robocza powinna być ukryta. Ale dlaczego? Kogo się boisz? Osoby zainteresowane są zainteresowane Twoją pracą.
  3. Ważne jest, aby pisać w sieciach społecznościowych i jak to zrobisz. Nie ma potrzeby ponownego umieszczania odnośników do obiektów na stronach nieruchomości - nikt ich nie przeczyta. Ale żywe historie o rozwiązywaniu problemów - tak. Żywy opis obiektów wraz ze szczegółami, które są naprawdę interesujące dla potencjalnych nabywców.
  4. O czym pisać: skorzystaj z pomysłów bloków zaufania opisanych dla NA - możesz pisać posty dla każdego z tych tematów.
  5. Pozwól, aby Twoje treści były poświęcone 4 kluczowym grupom tematów: profesjonalnym, profilowym, osobistym i „fajnym”. Dzięki temu możesz zachować równowagę między interesem osobistym a demonstracją wiedzy specjalistycznej.
  6. Częste urojenia - po co dodawać znajomego, który już kupił przyjaciela. W końcu następnym razem mieszkanie nie będzie go wkrótce potrzebować. Zadowolony klient to twoja złota rezerwa, podstawa twojej sukienki, pierwszy link w łańcuchu 6 uścisków dłoni. Dodawaj i komunikuj się z nim, możesz na przykład zapytać, czy wszyscy są szczęśliwi.
  7. Po zalogowaniu się na stronie osobistej dodaj publiczność (publiczną). Na niej możesz prowadzić płatną promocję i reklamę. A potem możesz stworzyć stronę internetową. Dzięki temu będziesz wiedział, co tam pisać, ponieważ już komunikujesz się z grupą docelową.

  Stwórz swoją teorię 6 uścisków dłoni, swojej sukienki. I na pewno przyniesie Ci nowych klientów.

  Szczegółowo o tekstach i każdym kroku zaawansowania pośredników w handlu nieruchomościami opowiadam na dwugodzinnej lekcji mistrzowskiej „Teksty dla branży nieruchomości”. Zobacz szczegóły i dostępne materiały. na tej stronie .

  Tematy pokrewne:

  Dlaczego pośrednicy potrzebują dobrego pisania?
  Jak wybrać zawartość?
  Jak rozpocząć promocję w Internecie, jeśli jeszcze nic nie zostało zrobione?
  Dlaczego pośrednicy potrzebują dobrego pisania?
  Nie jesteś taki?
  Naprawdę?
  Ale dlaczego?
  Kogo się boisz?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»