Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Terminy i definicje SEO

  Niedawno rozpocząłem nową pracę w firmie Shopify, Eastside Co. jako specjalista ds. SEO, i wkrótce odkryłem, że wysyłam propozycje i sugestie SEO naszym klientom. Powszechnym problemem związanym z przygotowywaniem propozycji technicznych dla nowych klientów jest to, że nigdy nie wiesz, jak dobrze znają SEO i żargon.

  Z jednej strony, jako agencja cyfrowa, musimy upewnić się, że każdy klient rozumie, co zrobimy ze swoją stroną internetową, jakie korzyści i jak nasze działania mogą wpłynąć na jego stronę i ruch. Z drugiej strony nie chcemy przeciążać propozycji potencjalnie niepotrzebnymi wyjaśnieniami i nie chcemy wydawać się protekcjonalni.

  Więc moim rozwiązaniem tego problemu było stworzenie tego słownika terminów SEO i linkowanie do niego, gdy jest to potrzebne. Pomaga nam to w skróceniu naszych wniosków i na temat, a jednocześnie w razie potrzeby zapewnia wyjaśnienia.

  Utworzyliśmy linki zakotwiczające dla każdego z następujących podtytułów, abyśmy my lub ktokolwiek inny mógł połączyć się z poszczególnymi podpozycjami.

  Lub, jeśli czujesz, że to za dużo dla Ciebie i potrzebujesz profesjonalisty, aby spojrzeć na SEO swojej witryny, nie krępuj się. Skontaktuj się z nami .

  Cytowanie SEO to odniesienie do Twojej firmy w Internecie. Cytaty pomagają firmie Google rozpoznać Twoje dane w Internecie jako należące do tego samego podmiotu gospodarczego, co pozwala firmie na dobre notowanie swojej marki.

  Cytaty niekoniecznie zawierają linki do strony internetowej firmy i zwykle obejmują:

  • Nazwa firmy
  • Adres
  • Numer telefonu

  NAP oznacza nazwę, adres i numer telefonu. Używanie spójnego NAP w Internecie uświadomi Google obecność Twojej firmy i powinno szybko poprawić rankingi Twojej marki w Google. NAP jest ważną częścią lokalnego SEO.

  Link zwrotny, znany również jako link przychodzący, jest po prostu linkiem z zewnętrznej strony internetowej do Twojej witryny. Linki zwrotne są niezwykle ważne dla SEO i rankingów. Pokazują Google i innym wyszukiwarkom, że linkowana strona jest popularna, a inne strony uważają, że jest ona wystarczająco interesująca lub przydatna, aby połączyć się z nią.

  Słowo kluczowe to to, co wpisujemy w pole wyszukiwania Google (lub Bing, jeśli używasz Eksploratora), gdy chcemy coś wyszukać. Słowo kluczowe może być pojedynczym słowem lub całą frazą.

  Badanie słów kluczowych jest działaniem, które służy jako baza dla każdej kampanii SEO. Badanie słów kluczowych ma na celu znalezienie i wyszczególnienie wszystkich słów kluczowych i fraz słów kluczowych, które mogą spowodować ruch do określonej witryny, z uwzględnieniem popularności wyszukiwanego hasła, poziomu konkurencji i znaczenia dla badanej strony internetowej.

  Słowa kluczowe o długich ogonach, w przeciwieństwie do bardziej ogólnych słów kluczowych, są dłuższymi i bardziej szczegółowymi wyszukiwanymi hasłami, które powodują mniejszy ruch na stronie, ale generują więcej konwersji, ponieważ treść strony ma większe znaczenie dla tego, czego dana osoba szuka.

  Dobrym przykładem może być bardziej ogólny „marketing cyfrowy” w porównaniu z „dostawcą usług SEO w Birmingham UK”.

  SERP to skrót używany zwykle przez specjalistów SEO. SERP oznacza stronę wyników wyszukiwania, która jest stroną wyświetlaną w celu wyświetlenia wyników zapytania użytkownika, w tym odsyłaczy i fragmentów.

  Meta opisy to krótkie fragmenty tekstu reprezentujące treść strony. Można je dodać do każdej strony ręcznie, w przeciwnym razie fragmenty zostaną automatycznie usunięte przez Google. Meta opisy nie mają bezpośredniego wpływu na SEO, jednak mogą poprawić współczynnik klikalności i tym samym wpłynąć pośrednio na ranking.

  Ten przykład pokazuje, że jasne opisy są bardziej atrakcyjne, ponieważ dają więcej wyjaśnień użytkownikowi bezpośrednio ze strony wyników wyszukiwania. [caption id = "attachment_9528" align = "alignnone" width = "631"] Ten przykład pokazuje, że jasne opisy są bardziej atrakcyjne, ponieważ dają więcej wyjaśnień użytkownikowi bezpośrednio ze strony wyników wyszukiwania Przykład przyjazny dla SEO opis meta [/ caption]

  Fragmenty bogate w Google to fragmenty wzbogacone o dodatkowe informacje inne niż opis strony. W przypadku witryn e-commerce, które mogą zawierać cenę, dostępność produktu, jego ocenę i podobne. Bogate fragmenty nie są tworzone automatycznie przez Google w przeciwieństwie do zwykłych fragmentów. Powinny być one zaznaczone ręcznie w kodzie strony lub przez zainstalowanie wtyczki, w zależności od systemu CMS. Fragmenty bogate w Google to fragmenty wzbogacone o dodatkowe informacje inne niż opis strony

  Linki kanoniczne lub „kanoniczne” to linki oznaczone jako preferowane dla wyszukiwarek. Tę samą treść można czasem znaleźć pod różnymi adresami URL. Na przykład te dwa linki www.shop.com/seo-blog/seo-terms-and-conditions i www.shop.com/tag-seo/seo-terms-and-conditions będą traktowane jako duplikat treści Google, choć wskazują na ten sam artykuł. Aby tego uniknąć, jeden z nich powinien być traktowany priorytetowo.

  Zduplikowana zawartość to treść, którą można znaleźć pod wieloma adresami URL. Może to być spowodowane kopiowaniem i wklejaniem treści z innych stron internetowych lub z powodu nieprawidłowej konfiguracji SEO witryny. Google unika podawania SERP z identycznymi wynikami dla użytkowników. Dlatego też, jeśli znajdują się strony z powieloną treścią, są one porównywane ze sobą, a Google pokaże ten, który wydaje się oryginalny lub najlepszy.

  Tytuł strony to czynnik rankingu SEO, który może wpływać zarówno na ranking strony, jak i na zachowanie użytkowników. Tytuł strony jest ustawiony w kodzie strony internetowej i wyświetlany jako nazwa strony na stronie wyników wyszukiwania. Tytuł strony to czynnik rankingu SEO, który może wpływać zarówno na ranking strony, jak i na zachowanie użytkowników

  H1s i H2s to tagi HTML, które są ustawione w kodzie strony, aby oznaczyć nagłówki i ich strukturę. H1 byłby normalnie używany do oznaczania tytułu strony, a H2 byłby normalnie używany jako podpozycja. H1 i H2 są podkreślone wizualnie i normalnie byłyby większe niż reszta tekstu na stronie. Tagi te, wraz z tytułem strony, wpływają na SEO i informują Google o temacie strony.

  Mapa strony internetowej jest wizualną reprezentacją zachowań użytkowników na stronie internetowej; pokazuje, gdzie użytkownicy klikają najwięcej na stronie. Wiele map ciepła pokazuje również dokładną ścieżkę, którą podążał użytkownik. Dane te pomagają analizować, co przyciąga uwagę, a co nie, a także pozwalają webmasterom znaleźć wąskie gardła i powody, dla których użytkownicy opuszczają witrynę przed zakończeniem podróży. Najbardziej znanymi trackerami zachowań użytkowników są Crazy Egg i Google heatmaps, choć są one dość ograniczone. Jest również aplikacja map termicznych do Shopify opracowany przez nikogo innego niż twoi ulubieni eksperci Shopify, Eastside Co.

  Ranking w SEO to pozycja, w której dana strona zostanie umieszczona w SERP podczas wyszukiwania określonych słów kluczowych. Rankingi mogą się różnić w zależności od lokalizacji użytkownika, jego poprzedniej historii wyszukiwania, lokalizacji Google: na przykład www.google.co.uk vs google.de i innych czynników.

  Sprawdzanie rankingów jest kluczem do oceny skuteczności kampanii SEO. Pozycje strony można uzyskać za pomocą płatnych narzędzi lub ręcznie, wyszukując słowo w trybie incognito, aby uniknąć wpływania na wyniki w przeszłości.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»