Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Top 10 K-Dramatów z 2017 roku

  1. 10. Podejrzany partner (수상한 파트너)
  2. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  3. Jak to oglądać
  4. 9. Strong Woman Do Bong-soon (힘쎈 여자 도봉순)
  5. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  6. Jak to oglądać
  7. 8. Oblubienica wody Boga (하백 의 신부)
  8. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  9. Jak to oglądać
  10. 7. Walcz z moją drogą (쌈 마이 웨이)
  11. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  12. Jak to oglądać
  13. 6. Hit the Top (최고의 한방)
  14. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  15. Jak to oglądać
  16. 5. Król kocha (왕 은 사랑한다)
  17. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  18. Jak to oglądać
  19. 4. Szkoła 2017 (학교 2017)
  20. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  21. Jak to oglądać
  22. 3. Człowiek na człowieka (맨투맨)
  23. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  24. Jak to oglądać
  25. 2. Moja dziewczyna Sassy (엽기적인 그녀)
  26. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  27. Jak to oglądać
  28. 1. Maszyna do pisania Chicago (시카고 타자기)
  29. Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli
  30. Jak to oglądać

  Jeśli nie mieszkasz pod kamieniem, jednym z najpopularniejszych eksportów w Korei jest serial telewizyjny. W przeciwieństwie do programów telewizyjnych w innych krajach, koreańskie dramaty mają tendencję do nadawania powietrza tylko przez jeden sezon, z około 12-30 odcinkami. Te dramaty skupiają się na okresie historycznym (Saeguk) lub są ustalane w czasach współczesnych.

  Niezależnie od tego, czy szukasz szalejącej historii miłosnej, czy pełnego akcji thrillera, na pewno będzie dla ciebie K-Drama. Aby ułatwić proces selekcji, przygotowaliśmy listę 10 najgorętszych K-Dramatów z 2017 r. (Bez szczególnej kolejności).

  W przypadku, gdy niektóre z tych linków wygasną, sprawdź nasze artykuł który koncentruje się na dostępie do koreańskich dramatów z angielskimi napisami.

  10. Podejrzany partner (수상한 파트너)

  Wyznaczając ostatni projekt aktora Ji Chang-wooka, zanim uda mu się wypełnić obowiązkową służbę wojskową, „Suspicious Partner” dostarcza swoim widzom uroczą mieszankę złożonej legale i konwencjonalnej historii miłosnej.

  Fabuła koncentruje się na relacjach między prokuratorem a prokuratorem, którzy próbują rozwiązać sprawę z udziałem przebiegłego seryjnego mordercy. Noh Ji-wook (Ji Chang-wook), jest prywatnym adwokatem, który ma bolesną przeszłość dotyczącą swoich rodziców i pierwszej miłości.

  On stara się pracować z naiwnym, młodym prokuratorem Eun Bong-hee, którego szorstka osobowość natychmiast mu się nie podoba. Jednak, jak w przypadku wszystkich historii miłosnych, dwaj dorastają, gdy sprawa się rozwinie i zaczynają się zakochywać. On stara się pracować z naiwnym, młodym prokuratorem Eun Bong-hee, którego szorstka osobowość natychmiast mu się nie podoba

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Jeśli jesteś fanem parnych scen pocałunkowych, to jest to dramat dla ciebie. W połączeniu z pięknym OST sceny, w których Ji-wook i Bong-hee lock są prawdopodobnie najgorętsze i najbardziej pamiętne w 2017 roku. Nie będziesz w stanie oderwać wzroku od ekranu, ponieważ nasi dwaj bohaterowie lekceważą tradycyjne zwyczaje związane z z pocałunkami K-Drama i niecierpliwie się do niego zbliżam.

  W programie jest także jeden z najzimniejszych złoczyńców roku w Dong-ha (Jang Hyun-soo). Jego brak współczucia i całkowite lekceważenie innych sprawi, że będziecie ciężko kibicować naszym prokuratorom, aby służyli Dongowi Ha z lodowatą sprawiedliwością.

  Jak to oglądać

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Dramat Cool (dla widzów w Korei)

  9. Strong Woman Do Bong-soon (힘쎈 여자 도봉순)

  Ten dramat opowiada historię młodej kobiety (Do Bong-soon), obdarzonej darem nadludzkiej siły. Siła Bong-soon jest dziedzicznym genem przekazywanym członkom rodziny.

  Marzenie Bong-soon o stworzeniu własnej hitowej gry wideo zbliża się do końca, kiedy zostaje zatrudniona jako ochroniarz bogatego Ahn Min-hyuk. Min-hyuk jest dyrektorem generalnym firmy zajmującej się grami wideo, a jego beztroska postawa i ogólna niechęć do przestrzegania zasad jest dokładnym przeciwieństwem tego, czego Bong Soon szuka u mężczyzny.

  Po serii porwań w jej sąsiedztwie, Bong-wkrótce, pod kierunkiem Min-hyuka, uczy się, jak wykorzystać swoje moce do walki z przestępczością. Ponieważ oboje spędzają ze sobą więcej czasu, jasne jest, co było kiedyś, gdy związek zawodowy przeradza się w coś więcej.

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Jeśli szukasz uroczych bohaterów o świetnej chemii ekranowej, dostarcza „Strong Woman Do Bong-soon”. Czy Bong-soon, grany przez Park Bo-young, jest tak mały i niewinny, że zapomnisz, że ma nadludzką siłę.

  Park Hyung-sik, który wciela się w postać Min-hyuka, zapewnia zaskakująco ciepły i przyjemny występ. Marzy o Bongu, a ich żartobliwe przekomarzanie sprawi, że wszyscy się uśmiechniesz; Żałując, że nie znalazłeś mężczyzny tak słodkiego jak Min-hyuk. Chociaż idol-aktorzy są uważani za nie tak utalentowanych jak tradycyjni aktorzy, chemia Park Hyung-sik z Park Bo-young, w połączeniu z jego niewinnym wizerunkiem, sprawia, że ​​para uwielbia publiczność.

  Jak to oglądać

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Dramat Cool (dla widzów w Korei)

  8. Oblubienica wody Boga (하백 의 신부)

  Odchodząc od tradycyjnych ustawień K-Dramatu, „Oblubienica boga wody” to dramat fantasy opowiadający historię boga wody Ha-baek (Nam Joo-hyuk). Ha-baek, podobnie jak większość bogów, jest arogancki i przychodzi na Ziemię, aby odkryć kamień, który pozwoliłby mu odzyskać tron.

  Sprawy komplikują się, gdy próbuje użyć swojego sługi i przyszłej panny młodej So-Ah (Shin Se-kyung), aby pomóc mu znaleźć kamień. Więc-Ah jest nieświadomy tego, że jej rodzina była przeznaczona dla boga wody przez pokolenia i uważa, że ​​Ha-Baek jest szalony. Ostatecznie na Ziemię przybywa więcej bogów, z których niektórzy są długoletnimi rywalami Ha-Baek.

  Ostatecznie na Ziemię przybywa więcej bogów, z których niektórzy są długoletnimi rywalami Ha-Baek

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Jeśli chcesz zobaczyć najlepsze wizualizacje, które Korea ma do zaoferowania, jest to idealny dramat do obejrzenia. Od dawna uważany za jednego z najbardziej przystojnych aktorów w Azji, Nam Joo-hyuk nadaje się do gry w Boga, podczas gdy czyste piękno Shin Se-kyung pozostawi cię bez tchu. Przedstawienie Shin Se-kyunga jako So-Ah jako skonfliktowanej i nieszczęśliwej młodej kobiety jest na miejscu i było dobrze chwalone przez internautów.

  Jednak niektórzy fani skrytykowali dialog dramatu i aktorstwo Joo-hyuka; mówiąc, że końcowy produkt nie spełnił szumu poprzedzającego jego wydanie.

  Jak to oglądać

  Uwaga: ten dramat jest nadal emitowany i ma się zakończyć 22 sierpnia. Jest emitowany w każdy poniedziałek i wtorek w TVN o 22:50 czasu standardowego w Korei.

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Dramat Cool (dla widzów w Korei)

  7. Walcz z moją drogą (쌈 마이 웨이)

  Na pierwszy rzut oka „Fight My Way” wygląda jak dramat, który oglądasz tylko przez kilka tygodni, zanim zaczniesz się nudzić i przejść do czegoś nowego. Niesamowicie, ten dramat z udziałem Park Seo-joon i Kim Ji-won otrzymał wysokie oceny i był najbardziej oglądanym programem w swoim przedziale czasowym.

  Opowiada historię czterech przyjaciół w wieku 20 lat walczących o przetrwanie w świecie, który najwyraźniej odwrócił się od nich. Ko Dong-man (Park Seo-joon) to niegdyś cudowne dziecko taekwondo, które jest teraz wymytym zawodnikiem MMA. Jego przyjaciel z dzieciństwa, Choi Ae-ra, jest urzędnikiem domu towarowego, który pragnie stać się kotwicą wiadomości.

  Ich dwaj inni przyjaciele, Joo-man i Seol-hee, żyją stosunkowo komfortowo, ale w środku ich sześcioletni związek jest przełomowy. Dramat koncentruje się także na kwitnącym romansie między Dong-manem i Ae-ra.

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Jeśli jesteś młodym dorosłym, od razu odniesiesz się do tej opowieści o nadchodzącym wieku o zmaganiach, jakie napotykamy w okresach zmian. Obaj nasi bohaterowie, Dong-man i Ae-ra, wciąż nie są w stanie zmierzyć się ze światem rzeczywistym. Ich niedojrzałe postawy są przeszkodami, gdy próbują przejść od zepsutych snów.

  Nawet jeśli nie walczy się zawodowo, widzowie mogą także odnosić się do duetu Joo-man i Seol-hee. Na pierwszy rzut oka ich życie jest doskonałym obrazem harmonii dorosłych, ale w głębi duszy czują, że czegoś brakuje; że może jest coś więcej w ich życiu niż przechodzenie przez życie korporacyjne. Oboje zaczynają kwestionować to, co naprawdę cenią w życiu, a widzowie otrzymają bilet w pierwszym rzędzie do szalonej kolejki górskiej, którą przynoszą relacje.

  Jak to oglądać

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Dramat Cool (dla widzów w Korei)

  6. Hit the Top (최고의 한방)

  Z czarującą mieszanką elementów K-Pop i podróży w czasie, „Hit the Top” rozpoczyna się w roku 1993 i opowiada historię popularnego idola lat 90-tych Hyun-jae (Yoon Shi-yoon), który jest podziwiany za swój dobry wygląd, zmysł mody i talenty w śpiewie i tańcu.

  Wszystko wydaje się przebiegać sprawnie dla Hyun-jae, aż pewnego dnia zostaje nagle przeniesiony do 2017 roku. Hyun-jae nie ma pojęcia, dlaczego nagle został wysłany w przyszłość, ale dowiaduje się, że jego przeznaczeniem było umrzeć w 1994 roku Bez wiedzy Hyun-jae ma biologicznego syna ze swoją dziewczyną Bong-hee o imieniu Ji-hoon (Kim Min-jae), która marzy, by pewnego dnia zostać idolem jak jego ojciec.

  Co gorsza, były menedżer Hyun-jae Gwang-jae (Cha Tae-hyun) zaadoptował Ji-hoon jako swojego syna i potajemnie ukrywa uczucia do Bong-hee. Hyun-jae odkrywa, że ​​wszyscy ludzie, których kiedyś znał, przeżyli swoje życie i starają się przystosować do znacznie innego świata niż ten, którego znał.

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Entuzjaści k-popu będą cieszyć się z tego dramatu, ponieważ wnikają głęboko w zawiłości koreańskiego przemysłu muzycznego. Dramat przedstawia ponurą rzeczywistość przetrwania w tak konkurencyjnym przemyśle; od stażystów, którzy jeszcze nie zadebiutowali, do trudnych artystów, których czas w centrum uwagi najwyraźniej dobiegł końca.

  Jednak jest to także podnosząca na duchu opowieść o ponownym połączeniu się z bliskimi i odkryciu prawdziwego siebie. Na początku dramatu Hyun-jae jest buntowniczym idolem, nie dbającym o innych. Kiedy jest przetransportowany w przyszłość, jest na dole łańcucha pokarmowego idoli i zaczyna rozumieć zmagania tych, którzy mają mniej szczęścia.

  Jak to oglądać

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Pocałuj Azjatę (dla widzów w Korei)

  5. Król kocha (왕 은 사랑한다)

  Odrywając się od współczesnego dramatu „The King Loves” jest historycznym dziełem z epoki (saeguk) rozgrywającym się podczas dynastii Goryeo. Koncentruje się na księciu Wang-won (Im Si-wan), który pod swoją przystojną powierzchnią kryje pragnienia podboju i chwały. Jego najlepszy przyjaciel z dzieciństwa, Wang-rin (Hong Jong-hyun), pracuje jako ochroniarz i posiada silne wartości moralne.

  Życie tych dwóch przyjaciół zmienia się na zawsze wraz z pojawieniem się pięknego Eun-san (Im Yoo-na). Eun-san natychmiast przyciąga uwagę zarówno Wona, jak i Rina. Wkrótce uwikłani są w trójkąt miłosny, który potencjalnie może narazić cały kraj na poważne niebezpieczeństwo.

  Wkrótce uwikłani są w trójkąt miłosny, który potencjalnie może narazić cały kraj na poważne niebezpieczeństwo

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Jeśli chcesz zobaczyć aktorów, którzy są uznawani za zespół królewski K-Drama za historyczną historię miłosną, jest to idealny program dla Ciebie. Im Si-wan, Im Yoo-na i Hong Jong-hyun ugruntowali się jako supergwiazdy nie tylko w Korei, ale w całej Azji. Fakt, że wszyscy trzej będą pracować razem dla „The King Loves” tylko zwiększył szum wokół wydania tego dramatu.

  Widzowie będą zainteresowani, aby dowiedzieć się, czy zakochanie może złagodzić zatwardziałe serce Wona lub czy potencjalna utrata Eun-san do jego najlepszego przyjaciela doprowadzi go jeszcze ciemniejszą ścieżką.

  Przedstawienie zostało wydane z imponującymi wczesnymi ocenami i chociaż niektóre ostatnie odcinki spotkały się z letnimi odpowiedziami, „The King Loves” został już sprzedany do sześciu krajów, w tym do Ameryki i Australii.

  Jak to oglądać

  Uwaga: ten dramat jest obecnie emitowany na MBC w każdy poniedziałek i wtorek o 22:00 czasu standardowego w Korei. Zakończenie emisji zaplanowano na 19 września.

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Dramat Cool (dla widzów w Korei)

  4. Szkoła 2017 (학교 2017)

  „Szkoła 2017” to dramat, który zapewnia wnikliwe spojrzenie na codzienne życie uczniów szkół średnich w Korei. Koncentruje się na klasie uczniów próbujących przetrwać w systemie szkolnym, który ocenia ich na podstawie wyników egzaminów. Z każdym rokiem czują presję konkurowania z rówieśnikami w wadliwym systemie edukacji, który powoli łamie ich wolę.

  Ra Eun-ho (Kim Se-jeong) jest słodką, naturalną dziewczyną, która marzy o zostaniu artystką „webtoon”. Jest jednak lubiana przez rówieśników, gdy pewnego dnia zostaje fałszywie oskarżona o bycie przestępcą, jej świat jest wywrócony do góry nogami. Marzenia Eun-ho są teraz zagrożone i aby oczyścić swoje imię, musi odkryć tożsamość prawdziwego sprawcy: Ucznia X.

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Dramat jest dokładnym obrazem nastoletniego gniewu, który zaczyna przejmować kontrolę podczas naszych licealnych lat. Każdy, kto zdoła przetrwać niebezpieczeństwa dojrzewania, będzie dotyczył nie tylko Eun Ho, ale także bohaterów wspierających. Uczniowie, niezależnie od ich rankingu klasowego, mają osobiste demony, z którymi muszą walczyć.

  Hyun Tae-woon (Kim Jung Hyun) jest złym chłopcem mieszkającym w szkole. Z jego rzeźbionym wyglądem i szorstką powierzchnią zewnętrzną, Tae-woon nie dba o swoje studia, nawet jeśli jego ojciec jest dyrektorem szkoły. Jednak pod tą zimną osobowością Tae-woon ukrywa ciepłe serce; coś, co Eun-ho może pomóc odblokować.

  Po drugiej stronie monety znajduje się Song Dae-hwi (Jang Dong-yoon), który jest modelowym uczniem. Dae-hwi jest nie tylko błogosławiony, ale także studentem i jest najlepszym uczniem w szkole. Jednak życie osobiste Dae-hwi blednie w porównaniu z życiem szkolnym; jego rodzice ciągle zaniedbują swoje osiągnięcia i stara się znaleźć pieniądze na wybrany przez siebie uniwersytet.

  Jak to oglądać

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Uwaga: dla widzów mieszkających obecnie w Korei program jest obecnie niedostępny do oglądania online z angielskimi napisami. Możesz jednak pobrać a VPN (wirtualna sieć prywatna) w celu obejścia ograniczeń regionalnych dotyczących Viki i obejrzenia dramatu.

  „School 2017” emitowany jest w każdy poniedziałek i wtorek na KBS2 o 22:00 czasu koreańskiego. Ostatni odcinek zaplanowano na 5 września.

  3. Człowiek na człowieka (맨투맨)

  Jeśli chcesz zobaczyć najlepszą komedię akcji, nie szukaj dalej niż „Man to Man”. W roli głównej wystąpił Park Hae-jin, który zyskał sławę dzięki uznanej roli w filmie „My Love From the Star”. Ten dramat skupia się na ochroniarzu Kim Seol-woo (Park Hae-jin).

  Jest oskarżony o ochronę słynnego aktora Yeo Woon-gwang (Park Sung-woong). Podczas pracy w Woon-gwang, Seol-woo zakochuje się w swoim menedżerze Cha Do-ha (Kim Min-jung).

  W rzeczywistości Seol-woo nie jest ochroniarzem, ale tajnym agentem pracującym dla NIS. Pozycja ochroniarza jest jedynie przykrywką dla większej operacji. Większość epizodów koncentruje się na rozwijającej się bromance między dwoma mężczyznami i ich przygodach, gdy odpierają złego chaebola o imieniu Seung-jae (Yeon Jung-hoon), który jest piekielnie skłonny do zdobycia trzech drewnianych rzeźb.

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Jeśli lubisz klasyczne filmy kumpli wypełnione non-stop, „Man to Man” zaspokoi wszystkie te potrzeby. Chemia między Park Hae-jin i Park Sung-woong jest tak ważna, że ​​będziesz się zastanawiać, czy ci dwaj aktorzy są w rzeczywistości braćmi w prawdziwym życiu.

  Lekkomyślne zachowanie i arogancja Woon-gwanga stanowią dobrą przeciwwagę dla chłodnego i zebranego Seol-woo. Seol-woo często uwodzi kobiety, jeśli przynosi korzyści operacji, a jego związek z Do-ha zaczyna się jak każdy inny. Jednakże, gdy zagłębia się w sprawę, Seol-woo zastanawia się, czy Do-Ha jest tylko pionkiem czy czymś więcej.

  Jak to oglądać

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Netflix (dla widzów w Korei)

  2. Moja dziewczyna Sassy (엽기적인 그녀)

  Na podstawie popularnego filmu z 2001 roku pod tym samym tytułem „My Sassy Girl”, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, odbywa się w dynastii Joseon. To w zasadzie wersja saeguk z filmu z 2001 roku, w której występuje Joo-won jako Gyeon-woo i Oh Yeon-seo jako Princess Hye-myung.

  Gyeon-woo jest genialnym uczonym i uważanym za legendę dynastii Joseon. Chociaż ma imponujące CV, Gyeon-woo jest zimny. Hye-mung, sassy księżniczka, wkracza w jego życie i zakłóca pozornie ciche życie jednego z największych uczonych w Korei. Z początku zakochuje się w Hye-mungu, ale musi nauczyć się radzić sobie z bagażem Hye-munga.

  Z początku zakochuje się w Hye-mungu, ale musi nauczyć się radzić sobie z bagażem Hye-munga

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Fani tego przebojowego filmu z 2001 r. Staną na głowie za ten historyczny remake. Chemia między Joo-won a Oh Yeon-seo jest oczywista po ich pierwszym spotkaniu, a ich niemądre interakcje powinny sprawić, że wybuchniesz śmiechem. Jednak pod zabawą dramat ma sentymentalny przekaz cierpliwości dla tych, których kochasz i rozumiesz oraz akceptujesz ich wady.

  Kiedy po raz pierwszy spotyka Hye-munga, Gyeon-woo jest po prostu samolubnym uczonym. Jednak z jakiegoś powodu, którego nie potrafi wyjaśnić, Gyeon-woo przyciąga Hye-mung i jej dziwaczną osobowość. Stale pomaga jej wyjść z lepkich sytuacji, chociaż nigdy nie zrobił tego samego dla nikogo innego. To zabawna, ale poruszająca historia, która z pewnością stopi twoje serce.

  Jak to oglądać

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Dramat Cool (dla widzów w Korei)

  1. Maszyna do pisania Chicago (시카고 타자기)

  „Chicago Typewriter” śledzi historie ludzi, którzy żyli w latach trzydziestych i są reinkarnowani w XXI wieku. Trzej główni bohaterowie to znany pisarz znany jako Han Se-joo (Yoo Ah-in), jego oddany fan Jeon Seol (Im Soo-jung) i ghostwriter Yoo Jin-oh (Go Kyung-pyo).

  Se-joo, uważany za jednego z najlepszych pisarzy w kraju, jest potajemnie przygnębiony i stara się znaleźć równowagę w swoim życiu. Cierpi też na poważny blok pisarski, który uniemożliwia mu napisanie kolejnego bestsellera.

  Aby poradzić sobie z tą sprawą, zatrudnia geniusza ghostwriter w Jin-Oh, który może rozwiązać jego potrzeby. Jednak Jin-oh nie jest wszystkim, co się pojawia i kryje w sobie tajemniczą przeszłość. Tymczasem Jeon-seol pracuje jako skromna praca, a we współczesnych czasach staje się anty-fanką Se-joo.

  Oś czasu dramatu przesuwa się w przód iw tył między 1930 a współczesnym Seulem, ponieważ trzy postacie walczą o zrozumienie przyczyn ich reinkarnacji i tego, co mogą zrobić, aby w końcu osiągnąć pokój.

  Oś czasu dramatu przesuwa się w przód iw tył między 1930 a współczesnym Seulem, ponieważ trzy postacie walczą o zrozumienie przyczyn ich reinkarnacji i tego, co mogą zrobić, aby w końcu osiągnąć pokój

  Powinieneś oglądać ten dramat, jeśli

  Miłośnicy historii zainteresowani okresem, w którym Korea była pod japońskimi rządami, uznają ten dramat za fascynujący i nostalgiczny. Chociaż główna oś czasu skupia się na dzisiejszych czasach, niektóre odcinki będą migotać do oryginalnego życia z lat 30. i naszych bohaterów. Jest edukacyjny, ale także bolesny, ponieważ jesteśmy świadkami walk obywateli koreańskich żyjących w opresyjnym imperium.

  Ponadto nasi bohaterowie dowiadują się więcej o okolicznościach ich reinkarnacji, dramat służy jako lekcja o tym, jak radzić sobie z naszą przeszłością i jak ważne jest przejście na lepszą przyszłość. Czasami warto spojrzeć wstecz i uczyć się na własnych błędach, ale zawsze powinieneś żyć chwilą i cieszyć się życiem takim, jakie jest.

  Jak to oglądać

  Viki (dla widzów spoza Korei)

  Dramat Mnie (dla widzów w Korei)

  Więc masz to, obszerny przewodnik po najgorętszych koreańskich dramatach z 2017 roku. Jeśli czujesz, że pominęliśmy kilka niezapomnianych dramatów, napisz do mnie e-mail ze swoimi sugestiami!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»