Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Top 10 narzędzi SEO dla Digital Marketera

  1. 1. WooRank
  2. 2. Siteliner
  3. 3. Krzycząca żaba
  4. 4. Ahref
  5. 5. WordStream
  6. 6. SEMRush
  7. 7. BrokenLinkCheck
  8. 8. MOZ Pro
  9. 9. DeepCrawl
  10. 10. Majestic Seo
  11. Wniosek

  [Sprawdź zaktualizowaną listę najlepszych Narzędzia SEO w 2019 roku ]

  Korzystamy z narzędzi, aby naprawić maszynę, gdy nie działa, więc również w SEO używamy narzędzi do optymalizacji, gdy strona internetowa doświadcza upadku w rankingu. SEO to proces optymalizacji treści. Generalnie używamy narzędzi SEO, aby zoptymalizować następujące tematy

  • Keyword Research
  • Optymalizacja treści
  • Budynek łączący
  • Techniczne SEO
  • Śledzenie rang
  • Analiza wstecznych

  Optymalizacja witryny jest bardzo istotna i stanowi ciągły proces, który przyciąga więcej użytkowników do witryny. Ten artykuł zapewnia najlepsze 10 najlepszych narzędzi SEO dla marketingu cyfrowego.

  1. WooRank

  WooRank

  WooRank to narzędzie, które daje krótki przegląd najważniejszych elementów strony internetowej. Wiemy, że ulepszenie strony internetowej opiera się na trzech głównych filarach: „Przeglądanie stron internetowych”, „Pulpit nawigacyjny” i „Plan marketingowy”. Zapewnia pełną analizę na stronie. To narzędzie daje krótki raport na temat SEO, trybu mobilnego, użyteczności, technologii, błędów indeksowania itp., A także zapewnia przejrzysty raport do pobrania w formacie pdf. Woorank: Oferuje bezpłatny okres próbny przez 14 dni. Wycena Pro - 49 USD / miesiąc. Premia - 149 USD / miesiąc. Przedsiębiorstwo - 249 USD / miesiąc.

  2. Siteliner

  Siteliner

  Siteliner sprawdza ogólną zawartość i znajduje duplikat treści. Daje to jasny raport na temat wspólnych treści, unikalnych treści i duplikatów treści. To narzędzie porównuje naszą stronę z naszymi konkurentami, raporty dotyczące średniego czasu wczytywania strony, średniego rozmiaru strony, liczby słów na stronę, stosunku tekstu do HTML, linków wewnętrznych i linków zewnętrznych na stronę, łącznych linków na stronę i linków przychodzących na stronę takie raporty są niezbędne do optymalizacji witryny. Siteliner: Oferuje bezpłatną analizę do 250 stron miesięcznie. Cennik Siteliner Premium kosztuje 250 USD rocznie i może analizować 25 000 stron.

  3. Krzycząca żaba

  Krzycząca żaba

  Screaming Frog to narzędzie SEO, które pozwala indeksować adresy URL stron internetowych, znaleźć uszkodzone linki (404) i błędy serwera. Może identyfikować łańcuchy przekierowań i pętle, przesyłać zestaw adresów URL w celu kontroli witryny i skutecznie wykrywać zduplikowane adresy URL za pomocą sprawdzania algorytmu md5. Może wyświetlać adresy URL zablokowane przez robots.txt, meta roboty i może identyfikować „noindex” lub „nofollow”, a także kanoniczne. Podczas indeksowania analizuje również tytuły stron i opisy meta. Screaming Frog: Uwolnij do 500 adresów URL. Ceny Koszt 186 USD / rok dla wersji nieograniczonej.

  4. Ahref

  Ahref

  Ahref to najlepsze narzędzie do tworzenia linków zwrotnych. Wiemy, że linki zwrotne poprawiają ranking organiczny i skutkują skutecznym indeksowaniem, więc za pomocą tego narzędzia możemy znaleźć liczbę domen odsyłających, takich jak linki .gov lub .edu, które prowadzą do naszej witryny (ponieważ takie witryny mają wysokie uprawnienia wyszukiwarki) i liczbę unikalne linki w nich. To narzędzie może być również używane do sprawdzania gęstości tekstu kotwicy i znajdowania uszkodzonych linków, a także posiada inną skuteczną funkcję o nazwie „Content Explorer”, która jest pomocna dla sprzedawców treści. Ahref: Oferuje 14-dniowy darmowy okres próbny. Pricing Lite - 99 USD / miesiąc / 1 użytkownik. Standard - 179 USD / miesiąc / 1 użytkownik. Zaawansowane - 399 USD / miesiąc / 3 użytkowników. Agencja - 999 USD / miesiąc / 5 użytkowników.

  5. WordStream

  WordStream

  Wiemy, że słowo kluczowe odgrywa kluczową rolę w SEO. WordStream to narzędzie do słów kluczowych, które działa lepiej niż Google. To narzędzie zapewnia dokładne sugestie słów kluczowych i szacuje wielkość. Narzędzie to pomaga znaleźć słowa kluczowe o dużej objętości i niskiej konkurencji, frazy kluczowe, wykluczające słowa kluczowe, słowa kluczowe meta, słowa kluczowe PPC i słowa kluczowe SEO. Zawiera trylion zapytań, które dają najlepsze możliwości słów kluczowych. Wordstream: bezpłatna wersja próbna przez 7 dni. Ceny Premia kosztuje 249 USD / miesiąc.

  6. SEMRush

  SEMRush

  SEMRush to aplikacja internetowa, która pozwala analizować ogromną ilość danych SEO związanych z danymi i konkurentami. Ma 106 milionów słów kluczowych i 46 milionów domen. To najlepsze narzędzie do śledzenia strony internetowej konkurencji. Może zobaczyć i przeanalizować pozycję organiczną konkurenta, teksty reklam i ich ranking. Śledzi ogromną ilość danych organicznych w Bing i Google SERPs. Może porównywać kilka witryn i analizować ich parametry SEO i słowa kluczowe. Zapewnia szczegółowe i dokładne dane na temat linków zwrotnych i rankingu. Może również wykonywać najlepsze badania słów kluczowych. SEMRush: oferuje 14-dniowy darmowy okres próbny. Wycena Pro - 99 USD / miesiąc. Guru - 199 USD / miesiąc. Biznes - 399 USD / miesiąc.

  7. BrokenLinkCheck

  BrokenLinkCheck

  Budowanie linków jest niezbędne w SEO, ponieważ przynosi więcej ruchu do witryny, wymagane jest sprawdzanie linków od czasu do czasu, czy działają poprawnie, czy nie. To BrokenLinkCheck to narzędzie, które może skanować nieograniczoną liczbę stron internetowych, aby znaleźć martwe hiperłącza. Wykrywa linkrot i sprawdza zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne adresy URL, i zgłasza złe linki lub uszkodzone linki w kodzie HTML. Pokazuje linki do nas tak samo, jak widzi to użytkownik lub wyszukiwarka. BrokenLinkCheck: Oferuje bezpłatną wersję próbną do 3000 stron. Cennik (Autorytet domeny) DA40 + (Autorytet strony) Wsteczne PA40 + zaczyna się od 3 USD.

  8. MOZ Pro

  MOZ Pro

  MOZ pomaga ulepszać rankingi po kolei. Jest to doskonałe narzędzie do celów badawczych i śledzenia SEO. Możesz także badać innowacyjne typy danych i metryki, stosując to narzędzie. Pomaga zrozumieć, w jaki sposób wyszukiwarka wyświetla Twoją witrynę i co możesz zrobić, aby poprawić swoje rankingi. Daje najlepsze dane o linkach i propozycje słów kluczowych. Posiada narzędzie do wyszukiwania popularnych trendów wyszukiwania, a także narzędzie do audytu SEO o nazwie pasek narzędzi SEO. MOZ Pro: Oferuje 30-dniowy darmowy okres próbny. Standard cenowy - 99 USD / miesiąc. Średni - 149 USD / miesiąc. Duży - 249 USD / miesiąc. Premia - 599 USD / miesiąc.

  9. DeepCrawl

  DeepCrawl

  DeepCrawl to przeszukiwacz witryn internetowych, który analizuje architekturę witryny w celu monitorowania różnych problemów w celu poprawy wydajności SEO. Pomaga to śledzić problemy techniczne, które zabraniają stronie internetowej osiągania lepszych wyników w SERP. Po uruchomieniu indeksowania zapewnia szczegółowy raport analityczny na wszystkich organicznych stronach docelowych, uszkodzonych organicznych stronach docelowych, brakujących organicznych stronach docelowych i tylko na organicznych stronach docelowych. Na podstawie tych wyników możemy zoptymalizować strony docelowe, aby zwiększyć ranking witryny, widoczność i sprzedaż. Wygenerowane raporty można udostępniać, przesyłając link do odbiorcy, a także opcję planowania indeksowania. DeepCrawl: Oferuje 2-tygodniowy okres próbny. Cennik Starter - 79 USD / miesiąc. Konsultant - 199 USD / miesiąc. Agencja - 499 USD / miesiąc. Korporacyjne - 1950 USD / miesiąc.

  10. Majestic Seo

  Majestic Seo

  Majestic SEO to narzędzie do analizy linków, które ma 2,6 bilionów mapujących adresów URL, 350 unikalnych adresów URL i indeks 52 miliardów stron. Podobnie jak niektóre główne wyszukiwarki, Majestic SEO ma również własną bazę danych w Internecie. Indeksowanie znaczników linków i indeksowanie tekstu zakotwiczenia to najlepsza funkcja w Majestic SEO. Dobrze jest eksportować dane przez CSV i API. To narzędzie daje ogólny raport na temat adresów URL domen, kotwic, domen referencyjnych, referencji TLD, codziennych aktualizacji, pobrań, opcji. Majestic Seo: Brak bezpłatnej wersji próbnej. Wycena Silver - 79 USD / miesiąc / 1 użytkownik. Złoto - 170 USD / miesiąc / 5 użytkowników. Platinum - 400 USD / miesiąc / 15 użytkowników.

  Wniosek

  Jako specjalista ds. Marketingu cyfrowego naszym mottem jest zobaczenie naszej strony na górze pierwszej strony Google, Bing lub innych wyszukiwarek. Aby uzyskać najlepszy wynik, musimy zoptymalizować naszą stronę internetową, ponieważ jest to proces ciągły. Choć na rynku dostępnych jest wiele narzędzi do SEO, te 10 narzędzi wystarcza, aby odnieść sukces w marketingu cyfrowym.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»