Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Toronto Website Content Writer | Web Copywriter | Pisanie przez Internet

  1. Pisanie dla sieci
  2. Zdobywanie gości… i ich zachowanie
  3. Zawartość strony internetowej z celem
  4. Zoptymalizowana wyszukiwarka (SEO)
  5. Porozmawiajmy o Twojej stronie.

  Nie bądź zbyt pod wrażeniem poglądu, że „nikt nie czyta już treści strony”. To po prostu nieprawda. Nie chodzi o to, że użytkownicy online nie czytają w ogóle - chodzi o to, że czytają inaczej. Pisanie treści na stronie jest sztuką i wymaga idealnej równowagi między zwięzłością a przyjaznym formatowaniem. Po pierwsze, odwiedzający powinni być stymulowani wizualnie, gdy przeglądają dowolną stronę treści witryny. Po drugie, treść powinna być łatwa i przyjemna do czytania. To właśnie te dwie podstawowe taktyki definiują moje usługi pisania treści na stronie.

  w ogóle

  Pisanie dla sieci

  Sieć to wyjątkowe miejsce. Konsumenci zachowują się inaczej niż w Internecie. Przeglądają, przeskakują, pływają i odbijają się z jednej strony na drugą. Rozpiętości uwagi są krótkie, a cierpliwość niska. Mają misję i chcą szybko znaleźć to, czego szukają. Właśnie dlatego zawartość witryny musi mieć doskonałą strukturę, potężne słowa i przyjazne dla użytkownika formatowanie.

  Zdobywanie gości… i ich zachowanie

  Pierwszym krokiem jest przyciągnięcie klientów do Twojej witryny. Ale kiedy już je zdobędziesz, twoja bitwa nie jest nawet bliska, ponieważ teraz musisz je tam trzymać! Bez względu na to, na jakiej stronie się znajdują, w ciągu kilku sekund treść Twojej witryny musi im powiedzieć, że masz dokładnie to, czego potrzebują. Treści internetowe Killer mają znaczenie, zainteresowanie, emocje, zaangażowanie, wgląd i atrakcyjność wizualną. Jestem pisarzem treści w Toronto, który koncentruje się na doświadczeniu użytkownika. Zawsze zadaję sobie pytanie: „Gdybym był klientem na tej stronie, co chciałbym przeczytać? Na jakie pytania chciałbym odpowiedzieć? Jaki rodzaj kopii przekonałby mnie do pozostania? ”

  Zawartość strony internetowej z celem

  Uwielbiam pomagać firmom poprawić ich obecność w Internecie. A dziś nie możesz sobie pozwolić na biednego. Wielu nazywa marketing treści „nowym SEO” i „nową reklamą”, ale wszystko zaczyna się od Twojej strony. Jaki jest pożytek z wydawania tysięcy dolarów na ukierunkowanych potencjalnych klientów na swoją stronę, jeśli zawartość na niej nie jest przekonwertowana? Zatrudnij autora treści internetowych w Toronto, który wie, jak stworzyć fascynującą historię, która łączy się z publicznością i osiąga pożądany rezultat.

  Zoptymalizowana wyszukiwarka (SEO)

  Na początku SEO polegało na słowach kluczowych. Mimo, że nadal odgrywają one istotną rolę w strategii optymalizacji wyszukiwarek, dziś znacznie większy nacisk kładzie się na jakość treści witryny. Niedawno napisałem o tym artykuł i możesz go przeczytać tutaj, jeśli jesteś zainteresowany. Nie chodzi tylko o pisanie dla samego pisania i rzucanie kilku słów kluczowych do miksu. Dobre pisanie SEO zapewnia idealną równowagę między słowami kluczowymi dla wyszukiwarek a kopią tworzoną z myślą o czytelnikach. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebujesz wyjątkowej, nigdy nie widzianej treści, aby uzyskać duże wyniki. To, w połączeniu z używaniem właściwych słów kluczowych, trafia do jackpota. A ja jestem pisarzem internetowym w Toronto, który może ci pomóc.

  Porozmawiajmy o Twojej stronie.

  SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

  Zawsze zadaję sobie pytanie: „Gdybym był klientem na tej stronie, co chciałbym przeczytać?
  Na jakie pytania chciałbym odpowiedzieć?
  Jaki rodzaj kopii przekonałby mnie do pozostania?
  Jaki jest pożytek z wydawania tysięcy dolarów na ukierunkowanych potencjalnych klientów na swoją stronę, jeśli zawartość na niej nie jest przekonwertowana?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»