Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Trufla Technology - dzisiejsza technologia napędzająca brokerów jutra

  1. O nas Trufla oferuje strategię cyfrową 360 ° - kompletny zestaw rozwiązań cyfrowych dla nowoczesnych...
  2. Tru Mobile
  3. Tru Connect
  4. Tru API
  5. Tru Leads
  6. Tru Insights
  7. Kariery

  O nas

  Trufla oferuje strategię cyfrową 360 ° - kompletny zestaw rozwiązań cyfrowych dla nowoczesnych brokerów ubezpieczeniowych.

  Od SEO i projektowania stron internetowych po zarządzanie wiodącymi, markowe aplikacje mobilne, dane i analizy oraz interfejsy API, Trufla Technology pozwoli Ci w pełni korzystać z danych z Twojego domu maklerskiego i pozwoli Ci podejmować decyzje oparte na danych, które ZWIĘKSZAJĄ Twoją działalność.

  Trufla rozumie branżę ubezpieczeniową, ponieważ pochodzimy z niej. Zaczęliśmy od zbudowania potrzebnych rozwiązań. Nasze narzędzia zapewniają ekosystem zorientowany na klienta, który zmienia sposób interakcji ludzi z ubezpieczeniami.

  Trufla to kompleksowy serwis z ekspertami z branży, którzy przygotują dla Ciebie układankę technologiczną. To technologia a la carte. Twój dom maklerski może wybrać i wybrać narzędzia, których potrzebujesz teraz, z maksymalną elastycznością dodawania innych później. Całkowita elastyczność = całkowite wyniki.

  Zacznij odblokowywać swój potencjał maklerski już teraz.

  Tru Web

  Twoja strona jest Twoim pierwszym wrażeniem. Kreatywni eksperci Trufli koncentrują się na interaktywnych niestandardowych stronach internetowych. Następnie nasi specjaliści od SEO i reklamy cyfrowej pracują nad optymalizacją i zwiększeniem rankingów i ruchu na Twojej stronie. Twoi klienci znajdą cię, gdy przeszukają cyfrowy las.

  Tru Mobile

  Klienci oczekują natychmiastowych opcji komunikacji bez barier.

  TruMobile produkuje wyrafinowane, innowacyjne i łatwe w użyciu markowe aplikacje, które ułatwiają model samoobsługowy. Domy maklerskie potrzebują mniej przedstawicieli obsługi klienta, a brokerzy nie tracą czasu na podstawowe zadania. Wiadomości oparte na danych - jak powiadomienia push - oferują punkty kontaktowe, których brokerzy nigdy wcześniej nie mieli z klientami.

  Wiadomości oparte na danych - jak powiadomienia push - oferują punkty kontaktowe, których brokerzy nigdy wcześniej nie mieli z klientami

  Tru Connect

  Cytuj, Bind, Issue! TruConnect wykorzystuje dane w czasie rzeczywistym, aby dostarczyć więcej ofert w krótszym czasie i poprawić współczynnik powiązań brokerskich. TruConnect jest najbardziej dostosowywalnym narzędziem do wyceny na rynku, które może działać wewnętrznie lub zewnętrznie - od samochodów i do domu po dostosowane silniki wyceny.

  Tru API

  Dzięki pakietowi specyficznych dla ubezpieczeń interfejsów API nigdy nie było szybciej ani łatwiej wdrożyć nowe systemy dla swojego domu maklerskiego. Masz pomysł na coś wyjątkowego i niestandardowego dla swojej firmy? Możemy pomóc w stworzeniu unikalnego doświadczenia użytkownika, abyś mógł skupić się na swoich klientach.

  Tru Leads

  Największym powodem, dla którego liderzy nie stają się klientami, jest to, że spadają z radaru. TruLeads to nasze wiodące rozwiązanie do zarządzania i automatyzacji marketingu, które pozwala pielęgnować potencjalnych klientów i maksymalizować konwersję w czasie rzeczywistym! Elastyczny i prosty, pozwala zespołowi sprzedaży skutecznie zarządzać dużą liczbą potencjalnych klientów, a jednocześnie buduje relacje z klientem za pomocą zautomatyzowanych wiadomości tekstowych i e-mail.

  Dowiedz się więcej na stronie truleads.io .

  io

  Tru Insights

  Dane są największym atutem każdego domu maklerskiego. Może być używany do przyciągania i angażowania klientów, identyfikowania i przewidywania trendów oraz maksymalizacji współczynników konwersji. Dzięki TruInsights masz moc, dzięki której Twoje cyfrowe dane i analizy analityczne dla Twojego biura maklerskiego pomogą Ci ROZWIJAĆ swoją działalność.

  Kariery

  Trufla Technology jest pierwszą tego typu firmą - firmą oferującą kompletny zestaw rozwiązań cyfrowych dla nowoczesnego pośrednictwa ubezpieczeniowego. Począwszy od SEO i projektowania stron internetowych, poprzez zarządzanie wiodące, markową obsługę klienta i API, Trufla zapewnia maklerską strategię cyfrową 360 ° i zmienia sposób interakcji klientów z ubezpieczeniami.

  Myślisz, że ubezpieczenie jest nudne? Pomyśl jeszcze raz.

  Zobacz oferty pracy

  Zobacz oferty pracy

  Masz pomysł na coś wyjątkowego i niestandardowego dla swojej firmy?
  Myślisz, że ubezpieczenie jest nudne?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»