Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Trzy główne zasady udanej promocji witryny-2

  Dzień dobry W poprzednim artykule zacząłem rozważać trzy podstawowe zasady, których wdrożenie przyczynia się do pomyślnej promocji witryn. W tym artykule będę kontynuować ten temat.

  Kolejnym wymogiem wyszukiwarek nie jest promowanie strony za pomocą niedozwolonych metod, nie oszukiwanie wyszukiwarek, działanie tylko według zasad.

  Nie można na przykład sztucznie zawyżać liczby fraz kluczowych na stronach, zmuszając tym samym roboty indeksujące do promowania Twojej witryny na najwyższym poziomie w przypadku tych żądań.

  Ten sposób promocji nazywany jest „spamem kluczowym” i zazwyczaj z jego pomocą promowane są specjalnie stworzone do tego celu strony wielostronicowe - przejścia.

  Drzwi nigdy nie są wykonywane ręcznie, są generowane automatycznie przez specjalny program - generator dróg.

  Nie ma zrozumiałych treści na stronach drzwi, ale są tylko grupy fraz kluczowych, które są wielokrotnie powtarzane na stronie, dając wrażenie odpowiedniego tekstu.

  Wielu webmasterów korzysta z tej techniki w zwykłych, ręcznie wykonywanych witrynach.

  Oczywiście są profesjonaliści, którzy robią to w taki sposób, że żaden komar, jak mówią, nie pocą nosa, a nawet robot wyszukiwania robi o wiele mniej.

  Ale początkujący często przeciążają stronę słowami kluczowymi, które często znajdują się pod filtrem, a nawet przechodzą do zakazu.

  W tym przypadku możesz doradzić początkującym w następujący sposób, aby wypełnić witrynę treścią o najbardziej optymalnej liczbie słów kluczowych, które się w niej znajdują.

  Wybierz frazę kluczową, którą chcielibyśmy promować na konkretnej stronie witryny, na przykład w Google.

  Następnie kierujemy tę frazę do łańcucha wyszukiwania tego samego Google i patrzymy na problem.

  Na szczytach widzimy witryny, które przede wszystkim zdołały przełamać to zdanie.

  Idziemy do każdej takiej strony i usuwamy z nich artykuły, które znajdują się na szczytach stron.

  Umieszczamy artykuły na naszej stronie, nie zapominając o umieszczeniu linku do źródła, w przeciwnym razie zostaniemy oskarżeni o kradzież treści.

  Zasadą jest, że we wszystkich tych artykułach frazy kluczowe są ułożone tak, jak powinny, w przeciwnym razie witryny po prostu nie zostaną uwzględnione w szczytach.

  W związku z tym konieczne jest usunięcie treści z pierwszych 20-30 stron, więc nie ma sensu ich przyjmować, ponieważ jeśli witryna znajduje się poza TOP 30, może to oznaczać tylko jedno - jej zawartość była słaba i nie można jej używać.

  Nie potrzebujemy jednak tylko 20-30 artykułów, potrzebujemy znacznie więcej. Zmieniamy więc frazę kluczową lub bierzemy jej synonim i powtarzamy operację ponownie, i tak dalej, tak długo, jak jest pożądanie.

  Kiedy pragnienie kontynuowania pracy znika, możesz się zrelaksować. Należy jednak pamiętać, że taka operacja powinna być przeprowadzana w nieskończoność, ponieważ te strony, które są aktualizowane bardziej aktywnie niż korzystają wszyscy ich konkurenci.

  W związku z tym, nie jako profesjonalista, masz możliwość promowania swojej strony internetowej ponad witrynami profesjonalnych konkurentów, wykorzystując ich zawartość, której nie możesz stworzyć samodzielnie, oraz swoją energię i niestrudzoność, której często brakuje nawet wielu najbardziej doświadczonym specjalistom.

  Pamiętaj, że Twój brak profesjonalizmu może więcej niż spłacić Twoją wydajność.

  Doświadczenie i profesjonalizm przyjdą z czasem, ale do tego czasu już będziesz miał wspaniałą i dobrze promowaną stronę w wyszukiwarkach.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»