Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Trzy szybkie kroki w celu poprawy SEO restauracji w Yoast

  1. 1. Ustaw wzorce tytułu strony
  2. 2. Stwórz świetny tytuł na swojej stronie głównej
  3. 3. Popraw wartość swoich okresowych treści
  4. To magia! Dobrze?

  Pozycjonowanie (SEO) jest trudne. Jednak w przypadku restauracji poprawa rankingu wyszukiwarek może mieć ogromny wpływ na ruch w witrynie. Najlepszy wynik z wyszukiwarki Google otrzymuje jedna trzecia wszystkich kliknięć , a potem spadek jest stromy.

  Co to znaczy? Oznacza to, że jeśli nie znajdziesz się w pobliżu najbardziej trafnych fraz wyszukiwania w Twojej restauracji, otrzymasz tylko niewielką część ruchu, który możesz uzyskać.

  Nie jest łatwo uszeregować witrynę pod kątem warunków konkurencyjnych. Jeśli masz lokalnych konkurentów, którzy osiągają lepsze wyniki w Google, powinieneś zajrzeć do firmy zajmującej się marketingiem cyfrowym, która rozumie SEO i może pomóc w poprawie czynników na miejscu i poza nią.

  Ale na niektórych targowiskach możesz uchwycić wspaniałe miejsce z niewielkimi zmianami. W tym artykule pokażę ci trzy szybkie kroki, które większość restauracji, kawiarni i barów może podjąć, aby poprawić swój ranking. Będziemy używać (darmowego) Yoast SEO podłącz. Ta wtyczka jest zalecaną instalacją dla wszystkich moich motywy restauracji WordPress , i będziesz potrzebował go aktywować w swojej witrynie, aby śledzić.

  1. Ustaw wzorce tytułu strony

  Tytuł każdej strony w witrynie powinien być unikalny i powinien zawierać istotne informacje, które pomogą Google zwrócić Twój wynik. Yoast zapewnia pomocny system wzorców, dzięki czemu można zdefiniować sposób tworzenia tytułu każdej strony.

  Domyślnie, jeśli masz post o nazwie „Sesja degustacyjna wina”, a Twój tytuł strony to „Życie Vino”, tytuł strony będzie następujący:

  Sesja degustacyjna wina - Vino Life

  Jeśli jesteś w Springville w stanie Illinois, Twoi lokalni klienci będą szukać „degustacji wina w Springville, Illinois”. Dodajmy swoje miasto i stan do tytułu, aby był dołączony do każdego z tytułów postów.

  Aby to zrobić, przejdź do strony SEO w panelu administracyjnym WordPress.

  Kliknij kartę Typy postów. W sekcjach Posts and Pages zobaczysz mylący kod podobny do tego:

  %% title %% %% strona %% %% sep %% %% sitename %%

  Jeśli Twoja lokalizacja nie znajduje się jeszcze w twojej nazwie użytkownika, dodaj lokalizację na końcu swojej nazwy witryny w następujący sposób:

  %% title %% %% strona %% %% sep %% %% sitename %%, Springville, Illinois

  Możesz powtórzyć ten krok w przypadku innych niestandardowych typów postów, w zależności od witryny. Ale robienie tego z Pages and Posts powinno pomóc.

  2. Stwórz świetny tytuł na swojej stronie głównej

  Teraz ustawiłeś domyślny tytuł dla postów i stron. Ale możesz również zmienić to dla każdego postu i strony. Jest to świetne, jeśli wykonałeś wiele badań słów kluczowych.

  Ale jeśli szukasz łatwego kopa, spróbuj edytować tytuł strony głównej witryny. Otwórz stronę do edycji w obszarze administracyjnym WordPress. Przewiń w dół pod głównym blokiem treści, a zobaczysz panel o nazwie WordPress SEO by Yoast .

  Przewiń w dół pod głównym blokiem treści, a zobaczysz panel o nazwie WordPress SEO by Yoast

  Z tym panelem można wiele zrobić i gorąco zachęcam do lektury Przewodnik SEO Yoasta dla WordPressa . Ale na razie skupimy się na stworzeniu lepszego tytułu.

  W sekcji Podgląd fragmentu zobaczysz tytuł bieżącej strony lub posta. Możesz nadpisać to w polu SEO Title poniżej. Użyjemy tego pola, aby stworzyć świetny tytuł strony głównej.

  Co sprawia, że ​​tytuł strony jest świetny? Zastanów się, czego szukają Twoi klienci, a następnie napisz tytuł, który na to odpowiada. Czy jesteś prawdziwą meksykańską restauracją? Spróbuj tego:

  Autentyczne meksykańskie jedzenie w Colorado Springs - Tacqueria Pablo

  Czy serwujesz dania kuchni włoskiej po przystępnych cenach? Spróbuj czegoś takiego:

  Rodzinna kuchnia włoska w Albequerque, Nowy Meksyk - Luciana's

  Widzisz wzór? Skoncentruj się na frazie, której szukają Twoi klienci, a następnie wbij do domu swoją osobistą markę i charakter.

  Jeśli masz specjalistę ds. Marketingu, który ci pomaga, wysłuchaj ich rad. Przeprowadzą badania słów kluczowych, aby znaleźć najcenniejsze frazy dla Twojej firmy.

  3. Popraw wartość swoich okresowych treści

  Ten ostatni jest najtrudniejszy. Jeśli dobrze robisz marketing online, będziesz regularnie publikował treści. Może to dotyczyć nadchodzących wydarzeń, spotkań w społeczności, zmian w menu lub specjalnych nagród lub prezentów za lojalność klientów.

  Podobnie jak edytowaliśmy tytuł strony dla Twojej strony głównej, możemy edytować tytuły dowolnych stron lub postów.

  Powiedzmy, że jesteś barem i masz wydarzenie z okazji lokalnej kultury warzenia domu. Może napisałeś o tym post, zwany „Home Brew Event”, i umieścił go na swojej stronie.

  Możesz pomyśleć, że ponieważ jest to jednorazowe wydarzenie, nie warto wprowadzać czasu do artykułu. Ale ten pojedynczy artykuł może nadal przyciągać ruch do Twojej witryny przez wiele lat, jeśli będzie dobrze notowany w Google. Może wielu ludzi zastanawia się nad lokalną kulturą piwowarską. Pewnego dnia mogą też być Twoimi klientami.

  Wypróbuj taki tytuł:

  Świętuj lokalnych piwowarów domowych w Kansas City przy barze Pap's

  Teraz dostosowaliśmy tytuł strony do lokalnego rynku, więc osoby poszukujące napoju domowego w Kansas City mają większą szansę obejrzenia Twojego postu.

  To magia! Dobrze?

  Niestety nie. SEO jest naprawdę bardzo trudne, a żadna z oferowanych tu porad nie doprowadzi Cię na szczyt rankingu Google na konkurencyjnym rynku. Gdyby to było takie proste, wszyscy by tam byli.

  Ale dzięki tej radzie możesz uniknąć typowych błędów i upewnić się, że tytuły w kluczowych miejscach na Twojej stronie nie działają przeciwko tobie.

  Jeśli chcesz pójść dalej, wskazałbym ci Przewodnik SEO Yoast jeszcze raz. Możesz także zatrudnić kogoś doświadczonego w badaniach słów kluczowych. Mogą one pomóc w kierowaniu właściwych słów kluczowych - tych, z których korzystają potencjalni klienci.

  Dobrze?
  Co to znaczy?
  Co sprawia, że ​​tytuł strony jest świetny?
  Czy jesteś prawdziwą meksykańską restauracją?
  Dobrze?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»