Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Twidium Accounter - program do automatycznego wypełniania Twittera

  1. Funkcje Twidium Accounter
  2. Dlaczego potrzebujemy promowanych kont na Twitterze?

  Cześć wszystkim Dzisiaj post na temat Twittera, a raczej kontynuacja postu o programie Twidium Inviter (pamiętaj, rozmawiałem o jak promować swoje konto na Twitterze i dlaczego w ogóle jest to konieczne?) Więc dzisiaj opowiem wam o programie Twidium Accounter - programie do automatycznego wypełniania Twittera , który pozwala na automatyczne wysyłanie tweetów na taśmę, a więc postaram się wyjaśnić, dlaczego jest to konieczne!

  Twidium Accounter - programie do automatycznego wypełniania Twittera

  Jeśli więc masz kilka kont na Twitterze (a są i takie, które mają 100 lub więcej), powstaje logiczne pytanie: - A kiedy piszesz w nich tweety, kiedy je wypełniać? Tak więc twórcy Twidium Inviter stworzyli program, który automatycznie wypełnia konta na Twitterze, co jest niezwykle wygodne i oszczędza czas, jeść i pić - nie chcę Jeśli więc masz kilka kont na Twitterze (a są i takie, które mają 100 lub więcej), powstaje logiczne pytanie: - A kiedy piszesz w nich tweety, kiedy je wypełniać !!!

  Oczywiście, jeśli masz jedno konto ( jak się zarejestrować na Twitterze ), a ty prowadzisz to tylko dla duszy, wtedy nie potrzebujesz ani Twidium Inviter, ani Twidium Accounter. Ale jeśli istnieje więcej niż jedno konto, a ty je prowadzisz: kto za zarabianie na giełdach za zarabianie na promowanych kontach, który ma siatkę kont do promowania własnych projektów, to nie możesz obejść się bez tych dwóch programów!

  Wyobraź sobie, że masz 10 kont - a żeby napisać tweet na każde konto, musisz opuścić konto, a następnie zalogować się na inne konto, co nie jest zbyt wygodne, a to zajmuje dużo czasu, a nie musisz tego robić za pomocą Twidium Accounter wszystko w jednym oknie i na maszynie !!!! Wszystko, co musisz zrobić, to napisać tweety do zwykłego pliku tekstowego i określić ścieżkę do pliku z programu, a następnie określić czas, w którym tweet zostanie opublikowany w programie, a tym samym twoje konta. Wszystko, dalej Twidium Accounter wykona samą pracę!

  O tak, program nadal może analizować czyjeś tweety ... to ja, tak na marginesie))))

  Funkcje Twidium Accounter

  • Jest rzeczą oczywistą publikowanie tweetów. Opublikuj tweety mogą być ogromne!
  • Publikuj zarówno gotowe tweety, jak i papy.
  • Analizuj tweety z kont dawców.
  • Publikowanie powtórki. Są to odpowiedzi dla kogoś innego lub tweetów. W odpowiedziach możesz zostawić swoje linki.
  • Program pozwala na zmianę profili na Twitterze bezpośrednio z programu („strona”, „nazwa”, „lokalizacja”, „o sobie”)
  • Pracuj w trybie wielowątkowym z nieograniczoną liczbą kont na Twitterze.
  • Użyj proxy dla każdego konta. I żadnych zakazów!
  • Raporty z pracy.

  Więcej informacji na temat pracy i wszystkich funkcji programu można znaleźć. tutaj (Bardzo wysokiej jakości filmy w programie, po obejrzeniu których nie będzie żadnych pytań!)

  Dlaczego potrzebujemy promowanych kont na Twitterze?

  Po pierwsze , za zarobki. Oto mały plan, jak zarabiać pieniądze z Twidium Inviter i Twidium Accounter:

  1. Tworzymy konta tematyczne;
  2. Z pomocą Twidium Inviter promujemy konta, tj. bardzo rekrutuj zwolenników;
  3. Z Twidium Accounter wypełniamy nasze konta tweetami;
  4. Rejestrujemy się na giełdach, na których możesz zarabiać na kontach Twittera. Na przykład na Forumka . (Oto artykuł, w którym powiedziałem jak się zarejestrować na Forumka i składać zamówienia. Ale co tam się zarabia ... z tuzinem, a nawet setką kont)

  Wielu obserwatorów na Twoim koncie + częste i stałe wysyłanie na Twoje tweety = konto powiernicze = więcej zarobków!

  Po drugie , dzięki pompowanym kontom promujemy nasze projekty, zwiększając tym samym pozycję Twojej witryny w wyszukiwarkach i zwiększamy ruch w witrynie . Znaczenie jest takie samo - promowane konto powiernicze wpłynie na ranking i wydanie twojego projektu. Ponownie musisz stale pracować z kontami na Twitterze i nie uruchamiać ich. I znowu otrzymujemy nieocenioną pomoc przy pomocy Twidium Accounter !!!

  Po trzecie , z pomocą Twidium Accounter i Twidium Inviter, możliwe jest promowanie kont w ramach zamówienia, wypełnienie ich i otrzymanie zapłaty Po trzecie , z pomocą Twidium Accounter i Twidium Inviter, możliwe jest promowanie kont w ramach zamówienia, wypełnienie ich i otrzymanie zapłaty  Lub, promuj swoje konto i sprzedawaj je) Idea Lub, promuj swoje konto i sprzedawaj je) Idea! Chwyć i użyj

  Ogólnie rzecz biorąc, Twidium Inviter w połączeniu z Twidium Accounter jest nieodzowną pomocą zarówno dla specjalistów SMM / SMO / SEO, jak i dla nas, zwykłych blogerów!

  Oto artykuł o Twidium inviter !

  Program jest płatny, 1300 rubli, ale możesz spróbować 7 dni całkowicie za darmo! Wypróbuj, a jeśli Ci się spodoba, możesz go kupić pod poniższymi linkami!

  KUP

  Jeśli kupisz program, najpierw napisz mi maila , a dam ci zniżkę!

  PS Jutro kupię, wreszcie już linki Rotapost , subskrybuj aktualizacje, aby nie przegapić artykułu o zakupie linków. ( Subskrybuj )

  PPS Nawiasem mówiąc, kupiłem kurs Popova „Jak stworzyć bestseller informacyjny na DVD lub CD”, zacząłem się uczyć, czekać na recenzję. Oto strona sprzedaży, wciąż możesz się zapoznać ( Dowiedz się szczegółowo ).

  W porządku, pa pa !!!

  1. Instrukcja obsługi bez nadmiaru wody: Jak zwiększyć ruch w witrynie z 0 do 800
  2. Artykuł : Jak zarabiać w Internecie (26 sposobów + 7 wskazówek)

  Jeśli więc masz kilka kont na Twitterze (a są i takie, które mają 100 lub więcej), powstaje logiczne pytanie: - A kiedy piszesz w nich tweety, kiedy je wypełniać?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»