Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Twitter - mój system promocji konta

  Post pomógł napisać studio mnogoweb.ru , co sprawia, że ​​tanie miejsca w krótkim czasie za 10 tysięcy rubli.

  Sądząc po statystyki za wrzesień na moim blogu, twitter prowadzi do liczby konwersji wśród innych źródeł ruchu, jeśli nie bierze się pod uwagę wyszukiwarek. Schemat uzyskiwania przejść jest prosty - posty są reklamowane na Twitterze, twoje posty widzą Twoich obserwujących, jeśli są zainteresowani, podążają za linkiem w wiadomości twi i cieszą się życiem.

  Im więcej osób śledzących konto Twi, tym więcej potencjalnych poleconych będzie linkami ogłoszonymi w wiadomości Twi. Pół roku temu liczba obserwujących była miarą chłodu głośnika wysokotonowego. Opracowano i opisano całe technologie zarówno ręcznego, jak i automatycznego oszustwa (nie mylić z promocją). Ogólny algorytm był banalny i prosty, podążasz za mną, kocham cię i oboje jesteście szczęśliwi. A fakt, że cię nie znam, a ty mnie nie znasz, a także fakt, że oboje obracamy się w różnych obszarach tematycznych, jestem blogerem i użytkownikiem SEO, jesteś fanem haftu krzyżykowego, piszę po rosyjsku, jesteś po angielsku, bloguję i tylko ty studiujesz w szkole, mieszkam w Rosji, a ty jesteś w USA ... Możesz kontynuować przez długi czas, ale to wciąż połowa kłopotów.

  Na jego seminarium blogowe Dimok Powiedziałem bardzo mądry pomysł, nie zamierzam cytować dokładnie, ale zrozumiesz znaczenie: „Czy naprawdę możesz śledzić wiadomości ponad stu stu pięćdziesięciu osób, które znasz? Osobiście tego nie robię. Ja też nie mogłem, ponieważ gdybyś zachował dużą liczbę ludzi, a niektórzy spasowali 500-1000 ludzi, to aby mieć czas na trawienie wszystkiego, po prostu musisz żyć na Twitterze. Jeśli masz okazję żyć w twitterze, na miłość boską, ale nie zapominaj, że istnieje także życie offline, poza internetem. Możesz zobaczyć ile Spasowałem . W tej chwili to mi wystarczy.

  Opisane schematy są dobre do oszukiwania, ale całkowicie nieodpowiednie do promocji. Ważne jest, aby rozróżnić spin i spin. W przypadku promocji osoby zainteresowane tobą, które otrzymają od Ciebie interesujące, przydatne i istotne informacje, subskrybują Cię. W przypadku oszukiwania, jesteś na wpół przymusowym podpisem na ludziach, z którymi generalnie się poboku. Ale w odpowiedzi musisz je subskrybować, czy potrzebujesz tego? Dlatego używam promocji.

  Właśnie wczoraj natknąłem się obsługa prawników jak to nazwałem. Istotą usługi jest to, że są ludzie, którzy chcą zakończyć swoje liczniki i głupio podążać za sobą. Głupio zostawił tam swoje dane dotyczące konta i zaczął śledzić wszelkiego rodzaju burżuazje, a raz na godzinę pisał do mojej taśmy Twi, mówiąc, że jest taka fajna służba, wiatr 400+ zwolenników dziennie ... Usługa nie jest dla mnie.

  Obserwatorzy spun są bardziej skłonni śledzić Twoje linki. Nazywam ich także „martwymi” zwolennikami. Wręcz przeciwnie, najprawdopodobniej na twoich linkach pójdzie. Będą także ponownie przesyłać twoje wiadomości. Nazywam takich wyznawców „żywymi”. Aby więcej naśladowców żyło, trzeba się starać.

  Natychmiast pojawia się pytanie, jak? Natychmiast przypomniałem sobie mój post jak dostałem się do katalogu dmoz który, nawiasem mówiąc, niedawno ogłosiłem na Twitterze, mimo że post jest już ponad sześć miesięcy. Jest taki pomysł, że powinieneś robić swoje ulubione rzeczy, w których jesteś dobry, z czego czerpiesz przyjemność i satysfakcję. Wtedy odniesiesz sukces.

  Właściwie to nie jest nawet temat płowy, ale fakt o promocji twojego konta Twi, tak jak ja. Śledź tylko ciekawych ludzi, tweety interesujące w twojej opinii, retweet, ogłaszaj tylko interesujące linki i wiadomości na twitterze, a odniesiesz sukces. Będą zwolennicy i ponownie przesyłali twoje wiadomości i wiele więcej.

  W żadnym wypadku nie trzeba składać i sugerować, abyś podążał. Można to zrobić na blogach, stronach internetowych, artykułach - wszędzie tam, gdzie jest to istotne. Robię to najlepiej z blogiem. Kilka dni temu zmodyfikowałem nieco pasek boczny i umieściłem ikonę twitter w górnej części paska bocznego (kiedyś znajdował się na dole obok licznika statystyk LiveInternet). Kliknij i zapisz się do mnie stały się około dwa lub trzy razy bardziej aktywne. Zalecam zaznaczenie swojego konta TWI na blogu w widocznym miejscu.

  Ogólny wynik: ogłosić interesujące i użyteczne, śledzić interesujące i użyteczne, retweetować interesujące i użyteczne - a będziesz szczęśliwy.

  Terekhov .

  Wideo dziś jest świetnym klipem do piosenki o twitterze.

  Strażnik - kopie telefonów vertu .

  Ale w odpowiedzi musisz je subskrybować, czy potrzebujesz tego?
  Natychmiast pojawia się pytanie, jak?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»