Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Tworzenie grupy w Odnoklassniki dla zarobków

  1. Tworzenie grupy
  2. Promocja grupowa
  3. Zarabianie na grupach

  Prędzej czy później, ale każdy, kto zarabia pieniądze korzystając z Internetu, wpada na pomysł utworzenia grupy w sieci społecznościowej, aby pomóc mu zarabiać pieniądze w przyszłości (przeczytaj o  sposoby zarabiania  ) Prędzej czy później, ale każdy, kto zarabia pieniądze korzystając z Internetu, wpada na pomysł utworzenia grupy w sieci społecznościowej, aby pomóc mu zarabiać pieniądze w przyszłości (przeczytaj o sposoby zarabiania ). I ten pomysł jest poprawny, ponieważ mając własną grupę, zyskujesz wiele zalet.

  Główną zaletą jest stała publiczność, którą możesz zaoferować, aby coś kupić, więc nie wydajesz pieniędzy na reklamę, a zatem nie ryzykujesz. W ten sposób można analizować każdy produkt lub usługę, czy istnieje zapotrzebowanie na nie, czy zostaną zamówione. Czy chcesz wiedzieć, czy dany produkt lubi twoich odbiorców? Zrób ankietę! Chcesz wiedzieć, czy zamówić produkt? Opublikuj post reklamowy! Dzięki twojej grupie wszystko staje się o wiele łatwiejsze i prostsze pod względem zarobków. Po opublikowaniu kilku postów reklamowych już wiesz, czy warto kupować reklamy w innych grupach, czy też będzie to strata pieniędzy. Dlaczego koledzy z klasy? Ponieważ w tej sieci społecznej największa liczba dorosłych rozpuszczalników.

  Tworzenie grupy

  Przejdź do strony Odnoklassniki.ru, jeśli jesteś już zarejestrowany, a następnie przejdź do sekcji „Grupy”, a następnie kliknij „Utwórz grupę”.

  Teraz zostaniesz poproszony o wybranie typu tworzonej grupy. Sprawimy, że grupa będzie zabawna i informacyjna, więc wybierz typ „Według zainteresowań”.

  Cóż, potem wszystko jest jasne: napisz nazwę, opis, wybierz temat, zaznacz, że grupa jest „Otwórz”, wybierz okładkę i naciśnij przycisk „Utwórz”. Kiedy twoja grupa jest tworzona, konieczne jest wypełnienie jej treścią, to znaczy tematycznymi zdjęciami, tekstami, klipami wideo i podobnymi, aby Twoja grupa mogła zainteresować odwiedzających, gdy idziemy dalej do promocji grupy. Ale najpierw daj przynajmniej kilka dni na wypełnienie grupy interesującym materiałem tematycznym, w przeciwnym razie grupa nie zainteresuje nikogo, dlatego cała późniejsza promocja będzie mniej skuteczna i będzie bardzo trudno przyciągnąć publiczność, więc grupa będzie interesująca.

  Promocja grupowa

  Tutaj, jak zawsze: są płatne sposoby promocji i za darmo Tutaj, jak zawsze: są płatne sposoby promocji i za darmo.

  Na początek posortujemy płatne. Przechodzimy do katalogu grupowego, szukamy grupy rozrywki podobnej do twojej, analizujemy znalezioną grupę, ustalamy średni wiek uczestników grupy dawców. Jeśli chcesz dalej zarabiać na swojej grupie, twoja publiczność musi być dorosła i rozpuszczalnikiem. Jeśli odpowiada Ci grupa darczyńców, negocjuj z jej administratorem zakup postu reklamowego z umieszczeniem niektórych zdjęć lub filmów i linkiem do swojej grupy. Na przykład przesyłasz bardzo piękne i super fajne zdjęcie, tak że wszyscy są po prostu zszokowani i podpisują się obok niego: „Czy chcesz więcej takich zdjęć? Dołącz do mojej najfajniejszej grupy ok.ru/coolgroupe. ” Ogólnie myślę, że znaczenie jest jasne, jak zrobić post reklamowy.

  Był to płatny sposób na promocję, darmowy sposób, zasadniczo, ten sam, tylko zamiast umowy z administratorem grupy o zakupie postu reklamowego, prosisz o opublikowanie postu o swojej grupie za darmo lub oferuje wzajemną wymianę postów reklamowych. Na niej, nawiasem mówiąc, częściej się zgadzam, niż po prostu na darmowym poście. Jest też dobry stary spam. Znajdź grupę z otwartym kanałem wiadomości i zacznij pisać posty reklamowe o swojej niesamowitej grupie. Najprawdopodobniej zostaniesz zablokowany po pewnym czasie i być może stracisz swoje konto, ale jeśli masz znaczną liczbę kont, możesz uznać to za całkowicie działający sposób promocji, po prostu nie spamuj z konta, na którym grupa została utworzona, ponieważ po zablokowaniu profilu stracisz swoją grupę. Ogólnie rzecz biorąc, spam jest zły! Nie nakłaniam nikogo do angażowania się w spam, tylko ten rodzaj promocji jest bezpłatny i nie mogłem o nim pisać w tym artykule.

  Możesz użyć oszustwa, uciekając się do różnych usług. Jak te, o których wspomniałem wcześniej. Dane usługi owijania drutu całkowicie za darmo.

  Po zakupieniu lub otrzymaniu kilku postów reklamowych swojej grupy w inny sposób, przejdź do sekcji ocen i zaproś do swojej społeczności osoby, które oceniły post reklamowy, ale nie dołączyły do ​​grupy. Nie zapomnij o okresowym dodawaniu interesujących i przydatnych materiałów, ponieważ przyciągną one również nowych członków. Mówiłem o najbardziej podstawowych i powszechnych sposobach promowania grupy w Odnoklassniki, te metody byłyby wystarczające, aby stworzyć normalną, pełnoprawną publiczność twojej grupy.

  Zarabianie na grupach

  Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy w swojej grupie, ale zawsze mówię: „Aby zarabiać w Internecie, musisz coś sprzedać”. Dlatego proponuję korzystać z programów partnerskich różnych sklepów internetowych. Na przykład w grupach sieci społecznościowej ubrania Odnoklassniki są dobrze sprzedawane i można sprzedawać ubrania za pomocą programu partnerskiego ze sklepu internetowego. Program partnerski zapłaci ci pewien procent kwoty zamówienia, a średni czek może z łatwością przekroczyć tysiąc rubli.

  Czy chcesz wiedzieć, czy dany produkt lubi twoich odbiorców?
  Chcesz wiedzieć, czy zamówić produkt?
  Dlaczego koledzy z klasy?
  Na przykład przesyłasz bardzo piękne i super fajne zdjęcie, tak że wszyscy są po prostu zszokowani i podpisują się obok niego: „Czy chcesz więcej takich zdjęć?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»