Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Tworzenie stron internetowych dla biznesu. Studio MYATA | Optymalizacja SEO. Od czego zacząć? Promocja witryny w sieci.

  1. 6 kroków do wewnętrznej optymalizacji SEO Opublikowano o 09: 35h in Artykuły autor MYATA ...
  2. 1. Skonfiguruj pliki serwisowe
  3. 2. Utwórz semantyczny rdzeń witryny
  4. 3. Napisz opis
  5. 4. Tytuł, tytuł h1 i inne tytuły ze słowami kluczowymi.
  6. 5. Słowa kluczowe w tekście
  7. 6. Atrybut alt do zdjęć w witrynie
  8. 7. Niszczenie wewnątrz witryny

  6 kroków do wewnętrznej optymalizacji SEO

  Opublikowano o 09: 35h in Artykuły autor MYATA

  W tym artykule zwrócimy uwagę na to, co obejmuje optymalizacja SEO witryny. Są to podstawowe kroki, aby prawidłowo skonfigurować witrynę od wewnątrz.

  Każdy specjalista od promocji witryny powie, że znacznie łatwiej jest prowadzić promocję strony internetowej, gdy na etapie jej tworzenia specjaliści SEO biorą pod uwagę wymagania. Oznacza to, że optymalizacja i rozwój witryny - są to dwa ściśle powiązane procesy, „dostosowanie” w jednym z nich, będzie płynąć, a drugie.

  A jeśli tak się stanie, że zadaniem jest promowanie witryny w wyszukiwarkach, to nasze instrukcje „Witryny optymalizacji pod kątem wyszukiwarek” będą przydatne.

  Jak rozpocząć optymalizację wyszukiwarek i promocję witryny?

  1. Skonfiguruj pliki serwisowe

  sitemap.xml - sitemap to bardzo ważny plik dla wyszukiwarek. zawiera informacje dla nich, które strony muszą być indeksowane.

  Po wygenerowaniu mapy witryny musimy umieścić ją w katalogu głównym katalogu serwisu. Aby to zrobić, przejdź do witryny FTP i umieść tam plik sitemap.xml, który pobraliśmy po wygenerowaniu. Następnie dodaj mapę witryny do Google Webmasters i Yandex.

  robots.txt to plik informujący wyszukiwarki, których stron nie trzeba indeksować. Na przykład strony zwrotne, druk, rejestracja, koszyk lub wyszukiwanie w witrynie. Ogólnie rzecz biorąc, w tym pliku konieczne jest zamknięcie w celu przeszukiwania stron, które nie zawierają przydatnych i niezbędnych informacji dla klienta docelowego.

  2. Utwórz semantyczny rdzeń witryny

  Wystarczająco pojemny etap pracy. Jest to baza, na podstawie której odbędzie się cała promocja strony. Szczegóły na temat jak zrobić semantyczny rdzeń już napisaliśmy.

  3. Napisz opis

  Opis jest krótkim opisem strony, którą użytkownicy widzą na wyjściu. Ten opis powinien przyciągnąć i „zahaczyć” użytkownika, aby trafił na twoją stronę. Rysunek pokazuje, że opis opisuje główną ideę konkretnej strony. Ktoś daje gwarancje, ktoś przyciąga niskie ceny, ktoś mówi o tym doświadczeniu. Opis jest krótkim opisem strony, którą użytkownicy widzą na wyjściu

  4. Tytuł, tytuł h1 i inne tytuły ze słowami kluczowymi.

  Tytuł, tytuł h1 i inne tytuły ze słowami kluczowymi

  Jeśli znowu spojrzeć na zrzut ekranu, niebieski tytuł natychmiast rzuci się w oczy. To jest tytuł . Powinien także wyświetlać zawartość strony. Naturalnie na podstawie słów kluczowych.

  Na samej stronie, zgodnie z jej treścią, konieczne jest przydzielenie 1 (!) Tytułu za pomocą znacznika <h1>. W przypadku tych tagów roboty wyszukiwania indeksują strony i określają ich temat. Znaczniki o niższym ratingu <h2>, <h3> mają mniejszą wagę, ale są również ważne przy indeksowaniu.

  To ważne! Wszystkie tagi na stronie muszą być w ścisłej kolejności. (patrz rysunek)

  5. Słowa kluczowe w tekście

  Ponadto tekst na stronie powinien spełniać słowa kluczowe. Ważne jest, aby nie przesadzać i sprawiać, by było to tak naturalne, jak to tylko możliwe, aby czytelnik ich nawet nie zauważył. Opcja dołączania słów, gdy przypadki nawet się nie pokrywają, przestaje działać. O reoptymalizacji i co to może być, pamiętaliśmy w artykuł o wymaganiach seo .

  6. Atrybut alt do zdjęć w witrynie

  Nieuczciwie zapomnij o zdjęciach na stronie. Mogą dodać do ruchu imponującą liczbę odwiedzających. W przypadku obrazów musisz zarejestrować atrybut alt. Pomoże to wyszukiwarkom „odczytać” to, co mówi zdjęcie i we właściwym czasie wyświetlić tę stronę użytkownikowi. Być może nie będzie to ukierunkowana wizyta w witrynie, ale otrzymasz dodatkowy ruch, na który wszystkie te same wyszukiwarki zwracają uwagę i biorą to pod uwagę podczas rankingu witryn.

  7. Niszczenie wewnątrz witryny

  Istotną rolę w rozwoju witryny w Internecie odgrywają linki w witrynie. Oznacza to „ponowne połączenie”. Ma to również wpływ na zachowanie odwiedzających witrynę i jest również brane pod uwagę podczas rankingu witryn w wynikach wyszukiwania.

  Najwyraźniej wewnętrzna optymalizacja jest przeprowadzana tylko dla wyszukiwarek. Oczywiście jest to ta sama promocja strony w wyszukiwarkach. Ale nie zapominaj, że ludzie przychodzą na twoją stronę i że cała treść powinna być napisana i zaprojektowana głównie dla ludzi. W przeciwnym razie nie powinno być.

  Jak rozpocząć optymalizację wyszukiwarek i promocję witryny?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»