Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Tworzenie strony docelowej: promocja strony docelowej SEO

  1. Czym jest SEO (Search Engine Optimization)?
  2. Promocja strony docelowej SEO
  3. Ciągłe ulepszanie algorytmów Google
  4. Strona docelowa optymalizacji SEO dla promocji
  5. 1. Umieszczenie strony docelowej we własnej domenie
  6. 2. Analiza słów kluczowych
  7. 3. Uwzględnij słowa kluczowe na stronie docelowej
  8. 4. Nie martw się o długość swojej strony.

  Uwielbiamy pomagać ludziom w tworzeniu strony docelowej z wysoką konwersją.

  Tworzenie i tworzenie strony docelowej które sprzedają się świetnie, zawierają odważne nagłówki, silne wezwania do działania, atrakcyjne materiały medialne i treści zorientowane na wartość - to jest to, do czego radzimy wszystkim.

  Ale jest coś, co musisz wiedzieć o tym wszystkim ...

  Żadna z tych rzeczy nie gwarantuje konwersji.

  Możesz zapłacić więcej niż zwykle, aby najlepszy copywriter na świecie napisał najbardziej wciągającą, niesamowitą zawartość, jaką kiedykolwiek widziałeś, a mimo to nie ma gwarancji, że Twoja strona będzie miała wysoką konwersję.

  To dlatego, że aby osiągnąć swój cel, twoja strona potrzebuje innej bardzo ważnej rzeczy.

  Zrezygnować? To jest ukierunkowany ruch .

  I nie tylko ruch. Potrzebujesz odpowiedniego ruchu.

  Bez kogoś lądującego na stronie docelowej nie ma to żadnego celu.

  Powiedzmy, powiedzmy, że wydałeś trochę mniej niż budżet na copywriter. Teraz musisz znaleźć inny sposób generowania odwiedzających bez korzystania z płatnych metod, takich jak reklama pay-per-click lub reklama w sieciach społecznościowych.

  Na szczęście dla Ciebie, dzisiaj nauczymy Cię ulubionego źródła organicznego (nieodpłatnego) ruchu dla marketingu przychodzącego: Wyszukiwarki.

  Następnie pokażemy Ci, jak możesz użyć więcej niż jednego biliona zapytań, które są wprowadzane każdego roku do wyszukiwarek takich jak Yandex i Google.

  Czym jest SEO (Search Engine Optimization)?

  Optymalizacja wyszukiwarek odnosi się do procesu edycji elementów strony w celu zwiększenia prawdopodobieństwa, że ​​strona pojawi się w wynikach wyszukiwania, gdy ktoś wprowadzi odpowiednie zapytanie.

  Na przykład właśnie wpisałem „Yandex i Google Textbook SEO” w Google. Oto strona wyników wyszukiwania (SERP) przesłana do mnie:

  Oto strona wyników wyszukiwania (SERP) przesłana do mnie:

  Wszystkie wyniki na tej stronie, które nie mają małego okrągłego pola obok nich, w którym wskazano „Ad”, co przekłada się na reklamę, są stronami, które zostały zoptymalizowane pod kątem odpowiednich zapytań.

  Najwyższa pozycja na pierwszym miejscu od Google pokazuje mi, że wyszukiwarka uważa, że ​​są to wyniki najbardziej pasujące do tego, czego szukam, gdy wprowadzę to zapytanie w pasku wyszukiwania. W związku z tym, na podstawie sygnałów generowanych w jego indeksie, które mogą być istotne dla zapytania wyszukiwania, zdecydował się pokazać mi te na powyższym zdjęciu, w kolejności malejącej ważności.

  Ważne jest, aby pamiętać, że na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google, Yandex (lub jakiejkolwiek innej wyszukiwarki) nie ma tajemnic. Niemniej jednak istnieje kilka zaleceń, których można użyć, aby zwiększyć prawdopodobieństwo strony docelowej w 10 najlepszych wyszukiwarkach.

  Promocja strony docelowej SEO

  Strona docelowa SEO to strona docelowa zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek, posiadająca cechy, które sprawiają, że jest szczególnie atrakcyjna dla algorytmów wyszukiwarek.

  Ponieważ większość kampanii marketingowych jest stosunkowo krótka, ludzie myślą, że nie ma potrzeby optymalizowania strony docelowej. I częściowo mają rację. Większość promocji jest ograniczona - mają krótką żywotność i (nieuchronnie) prawie zawsze się kończą. Jednak w tym założeniu istnieje jeden duży błąd.

  Wiele osób kończy kampanie przedwcześnie, błędnie wierząc, że są krótkoterminowe, gdy są naprawdę długoterminowe.

  Jeśli używasz reklamy jednorazowej przez kilka dni lub tygodni, liczba odwiedzin dokonanych przez optymalizację strony do wyszukiwania jest minimalna. Ale jeśli prowadzisz promocję przez kilka dni lub tygodni i co roku, możesz pominąć poważny ruch związany z wyszukiwaniem (więcej na ten temat później).

  A co decyduje o tym, jak bardzo to rozumiesz, jak cenna jest Twoja strona dla wyszukiwarek. Po prostu: jak atrakcyjna jest Twoja strona dla algorytmów Yandex i Google?

  Ciągłe ulepszanie algorytmów Google

  Jako szef kuchni, który broni swojego przepisu na słynny „tajny sos”, wiadomo, że największa wyszukiwarka na świecie przechowuje szczegóły swojego opatentowanego algorytmu z siedmioma zamkami.

  Przez lata Google dowiedział się więcej o tym, co sprawia, że ​​strony są cenne dla wyszukiwarek. Dokonali niezliczonych aktualizacji algorytmów - a największe mają nazwy nazwane imionami zwierząt, takich jak Hummingbird (Hummingbird), Panda (Panda) i Penguin (Penguin).

  Te aktualizacje brzmią uroczo i przyjaźnie, ale nic więcej. W końcu aktualizacje algorytmów Google stały się bardziej widoczne, powodując wiele problemów z optymalizatorami SEO, a jednocześnie niszcząc całe sieci witryn od SERP.

  Kiedyś było znacznie łatwiej promować się na szczycie Google, ludzie używali czarnych metod optymalizacji SEO i promocji , takich jak wypełnianie stron dużą liczbą słów kluczowych i fraz, budowanie masy linków w ogromnych ilościach i z zupełnie innych zasobów, tworzenie ukrytych przekierowań, aby szybko strzelać do góry -10

  Obecnie wiele witryn, które skorzystały z takich metod, nie udało się jeszcze odzyskać, a każdy, kto próbuje to zrobić, jest teraz narażony na umieszczenie na czarnej liście przez Google - co wyraźnie przypomina, że ​​oszustowie nigdy nie kwitną.

  Jako przykład posłużono się Google, ale możesz być pewien, że Yandex również nie pozostaje w tyle pod tym względem!

  Dlatego najlepiej jest skupić się na zarabianiu ruchu z wyszukiwarek we właściwy sposób - tworząc cenną stronę docelową dla osób, które szukają tego, co możesz zaoferować.

  Strona docelowa optymalizacji SEO dla promocji

  Podczas tworzenia kolejnej strony docelowej weź pod uwagę następujące wskazówki i zalecenia jako szablon strony docelowej SEO :

  1. Umieszczenie strony docelowej we własnej domenie

  Tworząc stronę docelową, zawsze jest pytanie, gdzie ją umieścić. Często jako rozwiązanie wybierana jest osobna domena, tj. Okazuje się, że jest to inna strona.

  Aby utworzyć stronę docelową do promocji SEO, umieszczenie w swojej własnej domenie jest konieczne, aby nie pomylić potencjalnych klientów, spójności marki i wykluczyć możliwość pominięcia jakiegokolwiek cennego autorytetu w wyszukiwaniu utworzonym przez witrynę od momentu, gdy jest on online.

  Czy umieszczając stronę docelową we własnej domenie, otrzymujesz dodatkowe korzyści z drobnych aktualizacji, gdy ludzie szukają słów kluczowych i fraz na stronie.

  2. Analiza słów kluczowych

  To bardzo ważny etap.

  To jest część, w której definiujesz słowa, do których chcesz się przenieść, a wyszukiwarki ustawiają Twoją stronę.

  Analiza słów kluczowych jest procesem, który może być długi i gdzie będziesz spędzać dużo czasu. Ale im bardziej jakościowo analizujesz, tym lepiej będziesz przygotowany.

  Skrót:

  1. Zrób listę terminów istotnych dla Twojej strony i spróbuj dowiedzieć się, jakie kombinacje tych terminów (zwane słowami kluczowymi) ktoś może wpisać w Yandex lub Google, aby znaleźć to, co możesz zaoferować.
  2. Użyj do tej usługi Yandex Wordstat i Google Adwords Keyword Planner

  Załóżmy na przykład, że jestem prawnikiem z Moskwy, który tworzy stronę docelową (stronę docelową) przeznaczoną dla klientów będących ofiarami wypadków drogowych. Zamiast próbować zająć miejsce na tak wysokich częstotliwościach, jak „ prawnik ” lub „ adwokat od wypadku drogowego ”, spróbuję „ prawnika o wypadku drogowym w Moskwie ”. Opcjonalnie rozważ jeszcze bardziej precyzyjne opcje związane z Twoją firmą.

  Dłuższe żądania kluczy są łatwiejsze do przekazania niż ich krótsze wersje i często dają wyższy zwrot z inwestycji.

  Należy pamiętać, że szczegółowa analiza słów kluczowych wymaga znacznie bardziej szczegółowej i szczegółowej analizy.

  3. Uwzględnij słowa kluczowe na stronie docelowej

  Po przeanalizowaniu i zidentyfikowaniu wszystkich docelowych słów kluczowych i zapytań będziesz chciał umieścić je na swojej stronie docelowej. Tutaj możesz je umieścić, jeśli chcesz promować stronę docelową za pomocą SEO i znaleźć wyniki tego problemu:

  • Tag tytułu : jest to tytuł lub innymi słowy tytuł strony. Jest to duży niebieski link, który wprowadza Cię na stronę wyników wyszukiwania i jest wyświetlany w górnej części strony na kartach przeglądarki. Skup się na atrakcyjności nagłówka, aby przyciągnąć kliknięcia.
  • Opis meta Opis meta : Jest to krótki opis strony, którą widzisz pod nagłówkiem w wynikach. Użyj go, aby dać wyszukiwarce wyobrażenie o tym, co znajdą na stronie, jeśli klikną.
  • Tagi nagłówków (znaczniki H) Tagi nagłówków HTML mają hierarchiczną strukturę od H1 do H6. Twoja strona powinna mieć tylko jeden tag H1, a to powinien być twój główny tytuł na stronie. Jeśli masz podtytuły w tym H1, użyj tagów H2. Jeśli planujesz mieć podtytuły w H2, użyj tagów H3 i tak dalej. Określa to priorytet treści. Wprowadzając słowa w H1 mówi Yandex i Google, to są najważniejsze słowa na twojej stronie.
  • Nazwy plików obrazów : Zawsze staraj się nadawać obrazom opisowe nazwy plików. Ponieważ Google nie może fizycznie analizować twoich obrazów (przynajmniej na razie), powinien skupić się na nazwie plików i opisach, które podajesz tym obrazom w znacznikach img w atrybutach alt i title. Nagłówek obrazu zawierający słowa kluczowe pomoże poprawić rankingi (pojedyncze słowa z myślnikami, a nie podkreślenia).
  • Tekst: Twoje słowa kluczowe powinny być dystrybuowane w całym tekście głównym, ale bardzo ekonomicznie. Używanie zbyt wielu słów kluczowych, strony docelowej i dowolnej innej witryny może podlegać sankcjom wyszukiwarek.

  4. Nie martw się o długość swojej strony.

  5. Zabezpiecz linki zwrotne do swojej strony

  6. Opuść stronę docelową online

  7. Przyspiesz swoją stronę

  8. Spraw, aby Twoje treści były interesujące.

  Zwiększ konwersję lądowania

  Podsumowanie

  Tytuł artykułu

  Rozwój i promocja Landing Page

  Opis

  Jak rozwijać i tworzyć stronę docelową i promować ją w wyszukiwarkach za pomocą SEO

  Autor

  Semark

  Wydawca

  Semark

  Logo


  Polecane artykuły

  Czym jest SEO (Search Engine Optimization)?
  Zrezygnować?
  Czym jest SEO (Search Engine Optimization)?
  Po prostu: jak atrakcyjna jest Twoja strona dla algorytmów Yandex i Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»