Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Tworzenie własnej strony internetowej praktyki - część 4 (SEO)

  1. Co do licha jest SEO?
  2. Oto kilka wskazówek, dzięki którym Twoja strona będzie bardziej przyjazna Google i zacznie zwiększać ranking wyszukiwania Google:
  3. Oto podcast od Joe:

  Co do licha jest SEO

  Co do licha jest SEO?

  Optymalizacja SEO lub Search Engine Optimization jest tym, co robisz, aby Twoja strona była dostępna w Internecie, gdy ktoś Cię szuka. W szczególności można znaleźć swoją stronę w Google. Idealnie, gdy ktoś poszukuje wyszukiwarki doradcy lub terapeuty w Twojej okolicy, chciałbyś, aby Twoje imię pojawiło się na pierwszej stronie Google. A co najlepsze, „przed złożeniem”, co oznacza, że ​​znajduje się u góry strony, zanim zaczniesz przewijać w dół. Niestety, nie dzieje się to automatycznie. Koncentrując się na SEO, możesz pomóc swojej witrynie przejść do rankingu Google i stać się bardziej zauważalnym dla wyszukiwarki Google. Google używa zaawansowanych algorytmów używanych przez ich komputery do wyszukiwania stron internetowych.

  SEO to wyrafinowane rzeczy. Ponownie jest mnóstwo ton, mam na myśli mnóstwo informacji na ten temat. Jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc Twojemu wzrokowi w kompatybilności z Google jest korzystanie z WordPress. Istnieje również wiele wtyczek, których możesz użyć w swojej witrynie WordPress, aby pomóc Ci uczynić swoją prywatną stronę internetową praktyki bardziej atrakcyjną dla wyszukiwarki Google. Wtyczka, której używam to Yoast SEO ( https://yoast.com/wordpress-seo/ ), który zasadniczo poprowadzi Cię przez ułatwianie SEO każdej strony.

  Oto kilka wskazówek, dzięki którym Twoja strona będzie bardziej przyjazna Google i zacznie zwiększać ranking wyszukiwania Google:

  1. Używaj nazwy „doradztwo” lub „terapia” w nazwie domeny. Na przykład: „janesmithcounseling.com” pomoże w trafności w wyszukiwarkach.
  2. Upewnij się, że kopia lub zawartość Twojej strony internetowej jest aktualizowana i używa „słów kluczowych”, które są istotne dla tego, co robisz. Słowa kluczowe to słowa, których ludzie użyliby do wyszukiwania. Zastanów się, jakich terminów szuka osoba, której szukasz. Jednym z najlepszych narzędzi do tego jest Narzędzie propozycji słów kluczowych Google. Możesz wprowadzić wyszukiwane frazy, a otrzymasz listę innych słów kluczowych, które ludzie mogą wykorzystać do znalezienia Ciebie.
  3. Połącz swoją witrynę z mediami społecznościowymi. Jeśli masz firmową stronę na Facebooku lub konto na Twitterze, upewnij się, że masz połączoną z nią prywatną stronę internetową z praktyką. Pinterest i LinkedIn są również świetnymi platformami Social Media dla prywatnych terapeutów.
  4. Spróbuj stworzyć jak najwięcej linków do swojej strony internetowej. W szczególności staraj się tworzyć jak najwięcej „powiązanych” lub „odsyłaczy” do swojej witryny. Zarejestruj się, korzystając z tylu bezpłatnych ofert biznesowych, ile możesz sobie wyobrazić. Google, Yahoo i Bing mają bezpłatne wpisy o firmach, na które można się zarejestrować. Umieść swoje biuro w Google Maps. Możesz także zarejestrować się w płatnych katalogach, takich jak katalog Psychology Today Directory. Zaletą korzystania z płatnego katalogu jest to, że wkładają całą pracę w SEO na froncie. Więc jeśli jesteś z nimi na liście i masz link do swojej strony z katalogu, twoja strona jest łatwiejsza do znalezienia. Celem tych wszystkich jest posiadanie linków do Twojej strony, która pomaga w SEO.
  5. Uruchom bloga. Możesz lub nie lubisz pisać, ale jeśli tego nie zrobisz, warto poświęcić trochę czasu, aby odświeżyć swoje umiejętności pisania. Blog to zwiększenie ilości treści na prywatnej stronie internetowej praktyki. Im więcej nowych i odpowiednich treści masz w swojej witrynie, tym bardziej wyróżnia się na tle wyszukiwarek.
  6. Użyj zdjęć i filmów. Google szczególnie lubi filmy. Upewnij się jednak, że Twoje zdjęcia są oryginalne lub mają odpowiednie cytaty. To samo dotyczy filmów. Tak jak to zrobiłem w tym poście, możesz łatwo umieszczać filmy z YouTube, które są w porządku, a Google lubi. Zasób zdjęć, które naprawdę kocham, to Unsplash.com. Zdjęcia są wysokiej jakości i można z nich korzystać bezpłatnie. Następnie możesz użyć aplikacji takiej jak canva.com, aby dodać kopię do swoich zdjęć (użytą do zdjęcia dla tego posta). Jest też wiele innych.

  To tylko niektóre z podstaw SEO. Jak już wspomniałem, celem SEO jest sprawienie, by Twoja prywatna strona internetowa była atrakcyjna dla wyszukiwarki Google. Im więcej treści masz bezpośrednio związanych z tym, czego szukają ludzie, tym większe prawdopodobieństwo, że Google cię znajdzie.

  Oto kilka dodatkowych zasobów na temat SEO dla stron internetowych z praktyką prywatną. Jestem wielkim fanem Joe Sanoka i napisał świetny wpis na blogu, który zawiera więcej szczegółów na temat SEO.

  http://www.practiceofthepractice.com/seo-strategy-private-practice/

  Oto podcast od Joe:
  Rekomendowane lektury:

  Rekomendowane lektury:

  Autor: L Autor: L. Gordon Brewer, Jr., MEd. LMFT - Gordon jest prezesem i założycielem Kingsport Counselling Associates, PLLC . Jest także konsultantem i mentorem biznesowym w Praktyka terapii.

  Związane z

  Co do licha jest SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»