Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Tytuł i opis nowej strony Google Długość znaków Dla SEO

  1. Co to znaczy?
  2. Tytuły i opisy stron
  3. Lokalne mapy
  4. Polecane fragmenty
  5. Potrzebuję pomocy?

  Google wprowadził znaczącą zmianę na stronie wyników wyszukiwania, rozszerzając główną kolumnę wyników z 500 pikseli na około 600 pikseli. Ilość białych znaków między wynikami a funkcjami na prawym pasku bocznym zmniejszyła się z 65 pikseli do 60 pikseli.

  Ta nowa zmiana ma wpływ na każdy aspekt wyników wyszukiwania Google, w tym AdWords, Polecane fragmenty i pakiety lokalne.

  Co to znaczy?

  Zwiększenie szerokości kolumny może w rzeczywistości przesunąć wyniki organiczne wyżej na stronach, a niektóre aukcje wieloliniowe mogą skończyć się na mniejszej liczbie linii. Dodatkowa szerokość może również oznaczać, że inne polecane przedmioty w wynikach wyszukiwania zostaną zmniejszone, co spowoduje, że wyniki organiczne będą wyższe na stronie niż poprzednio. Ci, którzy byli rozczarowani, gdy Google zdecydowało się wyświetlić 4 Adwords Ads na szczycie wyników, powinni być szczególnie zadowoleni z tego.

  Tytuły i opisy stron

  Zwiększenie szerokości spowodowało wyświetlenie większej liczby znaków w tytułach stron, zanim Google doda elipsy… dzięki temu masz teraz około 70 znaków do obsługi tytułów stron w porównaniu do 55–60
  Zwiększenie szerokości spowodowało wyświetlenie większej liczby znaków w tytułach stron, zanim Google doda elipsy… dzięki temu masz teraz około 70 znaków do obsługi tytułów stron w porównaniu do 55–60.

  Ilość wyświetlanych opisów stron wzrosła o około 16-20 znaków w wierszu, przy czym nowa długość opisu na linię wynosi 100 znaków. Google obecnie obcina opisy dla wielu wyników i używa tylko około połowy długości drugiej linii opisu, co oznacza, że ​​w tej chwili musisz pracować w ciągu około 150-160 znaków.

  Jeśli Twój opis strony ma mniej niż 100 znaków, sugerujemy rozwinięcie go, ponieważ opis strony zmieści się w jednej linii, zmniejszając ilość nieruchomości w wynikach wyszukiwania.

  Lokalne mapy

  Lokalne mapy są szersze, a Google obecnie przełącza się między różnymi wielkościami wyświetlanych informacji
  Lokalne mapy są szersze, a Google obecnie przełącza się między różnymi wielkościami wyświetlanych informacji. Szersza szerokość oznacza, że ​​wysokość tej funkcji jest zmniejszona, potencjalnie przesuwając organiczne wyniki wyżej na stronie.

  Polecane fragmenty

  Szerokość wyróżnionych fragmentów wzrosła do 646 pikseli, co czyni ją szerszą niż zwykłe wyniki organiczne. Ilość tekstu w wyświetlonym polu nie wzrosła, ale ze względu na dodatkową szerokość wysokość została zmniejszona. Podobnie jak wyniki organiczne, długość wyświetlanego tytułu strony również wzrosła - 46 pikseli szersze niż zwykłe wyniki wyszukiwania organicznego, w porównaniu do 556 pikseli.

  Potrzebuję pomocy?

  Jeśli od jakiegoś czasu nie przejrzałeś tytułów stron lub opisów stron lub chciałbyś, abyśmy spojrzeli na SEO Twojej witryny, skontaktować się .

  Co to znaczy?
  Co to znaczy?
  Potrzebuję pomocy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»