Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Umiejętności do wznowienia CV | 6 popularnych umiejętności marketingu cyfrowego

  1. Umiejętność: marketing treści
  2. Możliwe tytuły stanowisk do marketingu treści
  3. Redaktor naczelny
  4. Menedżer marketingu treści
  5. Umiejętność: Social Media Marketing
  6. Możliwe tytuły pracy w mediach społecznościowych
  7. Community Manager
  8. Umiejętność: marketing wideo
  9. Możliwe tytuły pracy z marketingiem wideo
  10. Menedżer ds. Marketingu wideo
  11. Umiejętność: zakup mediów / pozyskiwanie ruchu
  12. Możliwe tytuły ofert zakupu mediów / pozyskiwania ruchu
  13. Umiejętność: Testowanie i optymalizacja
  14. Możliwe tytuły zadań testowania i optymalizacji
  15. Umiejętność: e-mail marketing
  16. Możliwe tytuły ofert marketingowych e-mail
  17. Analityk e-mail marketingu / specjalista

  Nikt nie jest bezpieczny…

  … Z wyjątkiem może sprzedawców cyfrowych.

  Opracowany w świecie nieustannych innowacji, rozwijających się platform i najnowocześniejszych strategii, marketing cyfrowy ma wyjątkowy luksus wytrzymałości na rynku pracy.

  ( POWIĄZANE: Przewodnik dla początkujących do marketingu cyfrowego )

  Może szukasz nowej ścieżki kariery, której nie grozi starzenie się. Być może już pracujesz w marketingu cyfrowym i zastanawiasz się, jak Twoja praca wytrzyma próbę czasu lub jak będzie wyglądać Twoja szansa na rozwój w ciągu Twojej kariery.

  Ale powiem ci tajemnicę, jeśli chodzi o przyszłą karierę: chodzi o zestaw umiejętności, a nie o stanowisko Ale powiem ci tajemnicę, jeśli chodzi o przyszłą karierę: chodzi o zestaw umiejętności, a nie o stanowisko.

  Jeśli masz umiejętności lub „cholernie” nauczyć się ich (co jest jednym z podstawowych przekonań DigitalMarketer), nigdy nie zabraknie Ci zasobów do wznowienia.

  Aby zacząć, zawęziłem sześć niezbędnych umiejętności marketingu cyfrowego i najnowsze trendy w pracy z nimi.

  Mamy wersję infograficzną tego posta oraz wersję tekstową. Możesz pobrać wersję infograficzną PDF tutaj .

  Przejrzyj sekcje tekstowe tego artykułu, klikając jeden z poniższych linków, aby wyświetlić opis i atrybuty umiejętności marketingu cyfrowego z tej sekcji:

  Zacznijmy od infografiki… (Pobierz Wersja PDF tutaj.)

  )

  A oto wersja tekstowa…

  Umiejętność: marketing treści

  Początki content marketingu sięgają roku 1895 dzięki magazynowi opublikowanemu przez John Deere. Służyło do edukowania rolników, jak zwiększyć zyski (a może rzucić fajnymi zdjęciami najnowszych maszyn rolniczych). Jest nadal w publikacji.

  Widzieć? Przyszłość.

  Treść jako strategia marketingu cyfrowego to głęboka studnia rozwoju kariery. Umiejętności potrzebne są nie tylko do tworzenia i rozpowszechniania angażujących treści na różnych platformach, ale treści te muszą być zaprojektowane w taki sposób, aby przyciągnąć określoną grupę docelową i skłonić je do podjęcia wymiernych działań (np. Zakup ciągnika).

  • Pomyśl o blogach, które dzielą potencjalnych odbiorców.
  • Pomyśl o podcastach, które edukują i tworzą świadomość marki.
  • Pomyśl o aktualizacjach mediów społecznościowych, infografikach, a nawet książkach, które wprowadzają ludzi do Twojej firmy i ofert.
  • Pomyśl o zasobach edukacyjnych, ankietach i seminariach internetowych, które pomagają liderowi ocenić ich wybory.
  • Pomyśl o historiach klientów i arkuszach specyfikacji, które pomogą przesuwać potencjalnych klientów i zdecydować się na zakup.

  Teraz wyobraź sobie, że wszystkie te różne treści współpracują ze sobą, aby pomóc komuś od wprowadzenia do sprzedaży. To wszystko w dziedzinie content marketingu - strategiczne tworzenie gwiezdnych zasobów, które zamieniają kogoś, kto nigdy nie słyszał o Twojej firmie lub produktach, w kupującego i ewangelistę marki.

  ( POWIĄZANE: Opracowanie strategii marketingu treści )

  Jeśli uda ci się zdobyć marketing treści jako umiejętność, rośnie szansa na zastosowanie się w wielu możliwościach marketingu cyfrowego.

  Możliwe tytuły stanowisk do marketingu treści

  Dziennikarka marki

  Czasami określany jako reporter korporacyjny, dziennikarz marki produkuje różnorodne multimedia, które przekazują wartość marki klientom firmy.

  Pomyśl o tym jako o wewnętrznej operacji informacyjnej - ale ta wiadomość jest wykorzystywana jako inny sposób generowania potencjalnych klientów i sprzedaży. Na przykład dziennikarze marek często szukają opowieści o tym, jak klienci korzystają z produktów firmy, i opowiadają tę historię w ciekawy sposób, aby pomóc przekształcić potencjalnych klientów w kupujących.

  Zakres wynagrodzenia: 50 000 - 76 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Strategiczne - możliwość dostosowania treści do ogólnej strategii firmy w zakresie treści.
  2. Creative - dziennikarz marki musi być w stanie opowiedzieć różne historie w nowy i wciągający sposób na różnych platformach.
  3. Zorganizowane - zadania są często uzależnione od terminu, więc organizacja jest ważna dla sukcesu.

  Redaktor naczelny

  Podobnie jak dziennikarze marek, redaktorzy zarządzający zajmują się codziennym opowiadaniem o firmie. Chociaż zarządzanie edytorami nie zawsze jest pierwszym źródłem treści, zajmują się planowaniem, publikacją i ogólną spójnością zasobów marketingowych firmy. Podobnie jak dziennikarze marek, redaktorzy zarządzający zajmują się codziennym opowiadaniem o firmie

  Zakres wynagrodzenia: 55 000 USD - 102 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Zorganizowane - projekty, ludzie, terminy. Edytor zarządzający musi żonglować wszystkimi trzema.
  2. Zdolność do adaptacji - czasami pisarze tracą swoje terminy lub artykuły zostają utracone; świetny edytor zarządzający musi być w stanie obsłużyć zmiany w ostatniej chwili.
  3. Komunikacja - redaktorzy zarządzający często zajmują się innymi pisarzami, więc jasne jest przekazywanie celów firmy w zakresie treści.

  Menedżer marketingu treści

  Menedżerowie ds. Marketingu treści pełnią rolę liderów zespołu ds. Treści firmy i upewniają się, że wszystkie zasoby treści są zgodne z ogólną strategią marketingową. Są odpowiedzialni za zarządzanie treścią, zatwierdzanie projektów, rozwój zasobów i rozwój odbiorców.

  Zakres wynagrodzenia: 72 000 - 113 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Kreatywność - marketing treści to częściowo nauka, ale nie popełnij błędu, aby wypełnić tę rolę potrzeba kreatywnego umysłu.
  2. Lider - umiejętność przewodzenia drużynie jest koniecznością.
  3. Zarządzanie projektami - zadania często mają datę początkową i końcową, więc do osiągnięcia sukcesu potrzebne są umiejętności zarządzania projektami.

  POWIĄZANE SZKOLENIA: Content Marketing Mastery: Jak zostać specjalistą ds. Marketingu treści

  Umiejętność: Social Media Marketing

  Marketing w mediach społecznościowych jest jednym z najbardziej pożądanych zestawów umiejętności dla organizacji dążących do wdrożenia strategii marketingu cyfrowego. Od czasu, gdy na początku XXI wieku gwałtownie wzrosła popularność, media społecznościowe przekształciły się w niepowstrzymaną siłę, którą firmy wykorzystały do ​​zwiększania świadomości marki i ruchu w witrynie, generowania potencjalnych klientów i sprzedaży oraz bezpośredniego łączenia się z odbiorcami.

  Chociaż serwisy społecznościowe mogą rosnąć i spadać (przepraszam, MySpace), trudno byłoby znaleźć jakąkolwiek rozsądną osobę, która nie uważa, że ​​media społecznościowe zostaną tutaj Chociaż serwisy społecznościowe mogą rosnąć i spadać (przepraszam, MySpace), trudno byłoby znaleźć jakąkolwiek rozsądną osobę, która nie uważa, że ​​media społecznościowe zostaną tutaj. Co oznacza, że ​​strategie marketingowe w mediach społecznościowych również pozostaną.

  To znaczy…

  • Znając najlepszy sposób pozycjonowania treści, bez względu na platformę.
  • Znajomość właściwego utworu przed właściwą publicznością.
  • Kurowanie krótkich list i nawiązywanie kontaktów z innymi liderami branży, których wpływ może przesuwać igły dla Twojej firmy.
  • Słuchanie odbiorców i przekładanie potrzeb i bólu na odpowiednie treści i produkty.
  • Stworzenie świadomości oferty, która nie jest natrętna ani zbytnio zbywalna.
  • Dynamicznie łącząc się z publicznością i budując plemię wokół swojej marki.

  ( POWIĄZANE: Jak budować i zarządzać prywatną grupą na Facebooku )

  Marketing społecznościowy polega na słuchaniu, nawiązywaniu kontaktów, wywieraniu wpływu i tak - sprzedaży. Chodzi o przejęcie zasobów treści firmy i upewnienie się, że wiadomość jest dostępna, wciągająca i tłumaczona na różne kanały.

  Możliwe tytuły pracy w mediach społecznościowych

  Social Media Marketer

  Marketerzy mediów społecznościowych to kuratorzy treści opartych na danych, którzy służą jako głos firmy w takich miejscach, jak Facebook, Twitter, LinkedIn lub gdziekolwiek indziej, w których firma działa w Internecie. Utrzymują płynne działanie kanałów, tworząc i planując treści, takie jak zdjęcia, filmy i grafika.

  Mierzą zwrot z inwestycji według upodobań / obserwatorów, zasięgu, zaangażowania, zebranych potencjalnych klientów i zrealizowanej sprzedaży.

  Mediana wynagrodzenia: 30 000 - 76 312 USD

  Cechy osobiste:

  1. Pomysłowe - marketingowiec mediów społecznościowych tworzy wiele treści dla wielu platform, więc kreatywny umysł jest koniecznością.
  2. Konwersacje - umiejętność pisania w rozmowie jest ważna… nie chcesz, aby wszystkie wiadomości brzmiały jak reklama.
  3. Analytical - Skuteczni marketingowcy mediów społecznościowych mogą przeglądać surowe dane i obliczać następny ruch.

  POWIĄZANE SZKOLENIA: Mistrzostwo społeczne i społeczne: jak zostać menedżerem społecznym i społecznościowym

  Community Manager

  Menedżerowie społeczności wypełniają lukę między firmą a klientem.

  Tam, gdzie marketingowcy mediów społecznościowych pracują nad tym, aby marka była atrakcyjna i godna zaangażowania na różnych platformach, menedżerowie społeczności budują i pielęgnują relacje ludzkie ukryte w komunikacji w mediach społecznościowych. Słuchanie społeczne i moderowanie internetowych „plemion” skupionych na firmie i produktach to powszechne obowiązki.

  ( POWIĄZANE: Community Manager vs. Social Media Manager: Który wynajem jest odpowiedni dla Twojej firmy? )

  Menedżerowie społeczności celują w popieraniu klienta w imieniu marki.

  Zakres wynagrodzenia: 38 000 - 75 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Empatia - Umiejętność komunikowania empatii ze społecznością marki nie może być wystarczająco podkreślona.
  2. Zarządzanie czasem - media społecznościowe mogą być czasochłonne. Zdolność do ustalania priorytetów zadań jest koniecznością.
  3. Życzliwość - nie tylko dla klientów! Menedżerowie społeczności muszą nawiązywać istotne kontakty z członkami zespołu, aby skutecznie wspierać klientów.

  Umiejętność: marketing wideo

  Słyszałeś to wcześniej: „Fakty mówią, historie się sprzedają”.

  Marketing wideo jest niszą strategii marketingu treści, ale nie pomyl się - nic nie mówi historii jak wideo. A firmy to wiedzą. Dlatego marketing wideo jest specjalistyczną umiejętnością, która nigdy nie wyjdzie z mody, ponieważ nic nie mówi historii, jak pokazanie historii.

  Nowe funkcje, takie jak  Karty YouTube  i  Wideo na Facebooku  uczynić wideo bardziej wciągającym i dostępnym niż kiedykolwiek; znajomość strategii związanych z marketingiem wideo jest koniecznością dla działań marketingu cyfrowego Nowe funkcje, takie jak Karty YouTube i Wideo na Facebooku uczynić wideo bardziej wciągającym i dostępnym niż kiedykolwiek; znajomość strategii związanych z marketingiem wideo jest koniecznością dla działań marketingu cyfrowego.

  Marketingowcy wideo wiedzą, jak:

  • Wykorzystaj wywiady, referencje, prezentacje i inne style opowiadania, aby zaspokoić potrzeby grupy docelowej.
  • Strategicznie zbadaj dostępne platformy i aplikacje, aby upewnić się, że treść jest na właściwym kanale.
  • Optymalizuj filmy wideo w wyszukiwarkach, używając wzbogaconych w słowa kluczowe opisów i tagów.
  • Znajomość edycji wideo, produkcji i animacji do opowiadania historii w najbardziej wciągający sposób.

  Marketing wideo to jedna z najpotężniejszych strategii marketingu cyfrowego, a także zapotrzebowanie na techniczne, analityczne i kreatywne know-how. Wiedza o tym, jak wykorzystać wizualne opowiadanie historii, aby wzmocnić więzi emocjonalne, poziomy zaangażowania i jak to wszystko pasuje do lejka marketingu treści, jest cennym zestawem umiejętności z poważną siłą.

  Możliwe tytuły pracy z marketingiem wideo

  Specjalista ds. Produkcji wideo

  Po stronie technicznej marketingu wideo specjaliści ds. Produkcji kierują, organizują i ułatwiają inicjatywy wideo firmy. Obejmuje to planowanie treści, filmowanie, edytowanie, miksowanie, kompresowanie… wszystkie dzwony i gwizdki fizycznego przygotowania treści i dostarczania ich masom.

  Zakres wynagrodzenia: 49 000 - 73 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Pomysłowe - specjaliści od produkcji wideo muszą być w stanie przyjąć abstrakcyjny pomysł i zamienić go w wciągającą opowieść wizualną.
  2. Przyjazny - Rozbrajająca osobowość czyni cuda dla uspokojenia nerwowych obiektów wideo.
  3. Zarządzanie zadaniami - specjaliści ds. Produkcji wideo często pracują z terminami, więc efektywne zarządzanie projektami jest koniecznością.

  Menedżer ds. Marketingu wideo

  Podobnie jak specjaliści ds. Produkcji, menedżerowie marketingu wideo często zajmują się techniczną stroną tworzenia treści, z dodatkową odpowiedzialnością za pozycjonowanie i przekazywanie unikalnej wartości treści docelowej grupie odbiorców. Zajmują się takimi zagadnieniami, jak częstotliwość publikowania, analizy i dokładnie tam, gdzie treści wideo znajdują się w ścieżce marketingu treści.

  Zakres wynagrodzenia: 42 000 - 80 000 USD Zakres wynagrodzenia: 42 000 - 80 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Taktyczne - marketingowcy wideo podchodzą strategicznie do tworzenia treści wideo; rozumieją, gdzie w lejku wyląduje ich zawartość.
  2. Badania - marketing wideo opiera się w dużej mierze na dogłębnych badaniach, aby zagwarantować, że właściwy przekaz trafi w ręce właściwych odbiorców.
  3. Najnowocześniejszy - wielcy marketingowcy wideo nieustannie poszukują najnowszych narzędzi, technik, funkcji i platform.

  POWIĄZANE SZKOLENIA: Content Marketing Mastery: Jak zostać specjalistą ds. Marketingu treści

  Umiejętność: zakup mediów / pozyskiwanie ruchu

  Oh, ruch.

  Jest to prawdopodobnie najbardziej popularny temat omawiany tutaj w DigitalMarketer. To dlatego, że firmy zarabiają pieniądze. Bardzo ważne rzeczy.

  Również boom! Bezpieczeństwo zawodowe.

  Im bliżej jesteś, jak Twoja firma zarabia pieniądze, tym bardziej niezbędny jest twój zestaw umiejętności. Jeśli wiesz, jak zarabiać na biznesie, w najbliższym czasie nie będziesz zastępowany.

  Co obejmuje umiejętność zakupu mediów?

  Krótko mówiąc, nabywcy mediów negocjują, kupują i monitorują reklamy - w cyfrowej przestrzeni marketingowej, czyli wiedzą, jak wygenerować najwięcej potencjalnych klientów i sprzedaży po najlepszej możliwej cenie.

  To znaczy…

  • Zrozumienie tego płatny ruch to system buduje relacje, zanim się sprzedaje.
  • Znajomość dogłębna techniki badań rynku , dzięki czemu możesz umieścić swoje reklamy na właściwej platformie dla swoich odbiorców.
  • Dobrze zaznajomiony z różnymi przymiotnikami, które często umieszczane są przed słowem „ reklama” , w tym „wyszukiwanie”, „wyświetlanie”, „rodzimy”, „telefon komórkowy”, „wideo” i „strona trzecia”.
  • Porozumiewawczy jak i kiedy używać pikseli W reklamie.
  • Pobieranie różnych surowych danych i przekształcanie ich w wartościowe dane, takie jak Średnia wartość klienta , Koszt za transakcję i więcej.
  • Projektowanie kampanii, które działają w połączeniu z działaniami marketingu treści.

  Kupowanie mediów to chleb i masło zarabiania pieniędzy w Internecie, więc firmy dużo inwestują w ten obszar swojej działalności. Udana płatna strategia reklamowa jest kluczem do tego, aby koła e-commerce zmieniły się.

  Możliwe tytuły ofert zakupu mediów / pozyskiwania ruchu

  Digital Media Planner / Media Buyer / Traffic Acquisition Specialist

  Ta pozycja może być pod wieloma nazwami, ale opis stanowiska jest taki sam: opracowanie płatnej strategii reklamowej i pomyślne wdrożenie jej w różnych kanałach cyfrowych.

  Nabywcy mediów planują kampanie od początku do końca i radzą sobie z zabawnymi rzeczami, takimi jak budżety i klienci. Nieustannie poszukują nowych i lepszych sposobów na maksymalne wykorzystanie wysiłków związanych z kampanią.

  Zakres wynagrodzeń: 49 000 - 75 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Najnowocześniejsze - nabywcy mediów cyfrowych rozumieją niuanse zmieniających się platform i stale aktualizują najnowsze kanały reklamowe oraz warunki świadczenia usług.
  2. Data Driven - Budżet, ROI, CPC, PPC, CPP… kupujący media pilnuje ich wszystkich.
  3. Strategiczne - za zakupem mediów kryje się określona strategia i opłaca się poznać.

  POWIĄZANE SZKOLENIA: Opłacone mistrzostwo w ruchu: jak zostać specjalistą ds. Pozyskiwania klientów

  Umiejętność: Testowanie i optymalizacja

  Marketerzy to naukowcy społeczni. Są mistrzami w próbowaniu czegoś, oglądaniu wyników, decydowaniu o tym, co oznaczają te wyniki, a następnie wprowadzaniu zmian w razie potrzeby.

  Tam, gdzie skoncentrowano się na marketingu cyfrowym w starej szkole SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek) , większość firm wdraża obecnie strategię, która jest znacznie bardziej opłacalna: CRO (optymalizacja współczynnika konwersji). Dlatego specjalizowanie się w testowaniu i optymalizacji jest trendem w rozwoju kariery w branży.

  ( POWIĄZANE: Wykorzystanie optymalizacji współczynnika konwersji do wzrostu )

  Wraz ze wzrostem popularności CRO, marketerzy, którzy rozumieją, co testować, jak testować i jak najlepiej analizować wyniki, są bardzo potrzebni. Optymalizacja to metodologia tworzenia stron internetowych i stron docelowych w pełni funkcjonalnych i skutecznych, jak to możliwe - co oznacza testowanie. I ponowne testowanie…

  ( POWIĄZANE: [Lista kontrolna] Kompleksowy przewodnik po przeprowadzaniu testu dzielonego )

  Możesz zobaczyć, dlaczego jest to ważna umiejętność, której pragną firmy.

  Umiejętność testowania i optymalizacji oznacza…

  • Badanie najlepszych i najnowszych optymalizacji witryn.
  • Testowanie funkcji na wielu odmianach i A / B strony docelowe , strony internetowe i inne zasoby internetowe.
  • Dogłębne zrozumienie związku przyczynowo-skutkowego konwersji stron internetowych.
  • Wiedząc, ile ruchu jest wystarczający do przetestowania.
  • Zrozumienie, jakie dane należy sprawdzić na każdym etapie lejka marketingowego.

  Specjaliści ds. Testowania i optymalizacji zapewniają konwersję stron internetowych i podejmowanie wezwania do działania. Firmy kochają to, gdy konwersje odbywają się w dużych ilościach!

  Możliwe tytuły zadań testowania i optymalizacji

  Specjalista ds. Optymalizacji witryny / specjalista ds. Konwersji

  Konkurencja jest wysoka w dziedzinie e-commerce, więc upewnienie się, że witryna jest najwyższej klasy, jest priorytetem.

  ( POWIĄZANE: Zastosowanie analizy witryny do marketingu cyfrowego )

  Specjaliści ds. Optymalizacji witryn są odpowiedzialni za szybki czas ładowania, wdrażają optymalizację kampanii i zapewniają łatwość użytkowania we wszystkich zabezpieczeniach internetowych firmy.

  Zakres wynagrodzenia: 71 000 - 95 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Ciekawy - Zawsze bądź ciekaw, dlaczego tak się dzieje!
  2. Orientacja szczegółowa - kreatywne rozwiązania wymagają ostrego oka, aby zlokalizować główną przyczynę dowolnej liczby zdarzeń.
  3. Innowacyjni - specjaliści od optymalizacji / konwersji szukają nowych i kreatywnych sposobów testowania współczynników konwersji i zwiększenia użyteczności witryny.

  POWIĄZANE SZKOLENIA: Optymalizacja i testowanie mistrzostwa: Zostań ekspertem ds. Optymalizacji współczynnika konwersji

  Umiejętność: e-mail marketing

  E-mail marketing nie jest niczym nowym, co świadczy o jego mocy.

  ( POWIĄZANE: Po najlepszych praktyk e-mail marketingu )

  Jest to kolejny zestaw umiejętności, który bardzo zbliża Cię do tego, jak biznes przynosi zyski, co oznacza, że ​​jest on bardziej wykwalifikowany, tym bardziej przyszłościowy.

  Ten zestaw umiejętności oznacza…

  • Zrozumienie strategii automatyzacji poczty e-mail na każdym etapie ścieżki.
  • Znając znaczenie rzeczy takich jak nagłówki i haczyki.
  • Pomiar i analiza współczynników klikalności, stawek otwartych, konwersji, dostarczalności, zaangażowania, trendów i anomalii.
  • Koordynowanie harmonogramów e-maili i zasobów kampanii, takich jak grafika i kopia.

  Możliwe tytuły ofert marketingowych e-mail

  Copywriter z bezpośrednią reakcją

  Czy możesz napisać wciągającą, przekonującą treść, która skłoni czytelnika do podjęcia natychmiastowych działań?

  Copywriterzy z bezpośrednią reakcją rozumieją metodologię nakłaniania odbiorców do podjęcia natychmiastowych działań, gdy przeczytają e-mail marketingowy - i stworzą nieodparty nagłówek, który otworzy wiadomość e-mail. Copywriterzy z bezpośrednią reakcją rozumieją metodologię nakłaniania odbiorców do podjęcia natychmiastowych działań, gdy przeczytają e-mail marketingowy - i stworzą nieodparty nagłówek, który otworzy wiadomość e-mail

  Zakres wynagrodzenia: 40 000 - 85 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Przekonujące - Moc perswazji musi być silna, ponieważ kopia e-mail marketingu jest stworzona, aby wpływać na działanie.
  2. Wnikliwy - Skuteczni copywriterzy doskonale znają swoich odbiorców docelowych; wiedzą tylko, co powiedzieć, aby je zaznaczyć (i zmusić do kliknięcia).
  3. Opowiadacz - Copywriterzy celują w wykorzystywaniu faktycznych elementów w celu stworzenia fascynującej historii.

  Analityk e-mail marketingu / specjalista

  Odpowiedzialni za kampanie e-mail marketingowe od początku do końca, analitycy (określani także jako specjaliści w wielu tytułach stanowisk) wykonują wiele codziennych zadań koordynacyjnych, w tym harmonogramów promocji, planowania i wdrażania kampanii, a także rozwiązywania problemów na drodze.

  Zakres wynagrodzenia: 61 000 - 85 000 USD

  Cechy osobiste:

  1. Zorganizowane - marketingowcy e-maili muszą być zorganizowani, ponieważ muszą dobrze zarządzać wieloma kampaniami.
  2. Dbałość o szczegóły - ostre oko podczas przeglądania treści wiadomości e-mail jest zawsze mile widziane.
  3. Metodyczne - marketingowcy poczty elektronicznej przyglądają się wielu liczbom i muszą być w stanie podejmować świadome decyzje.

  Bez względu na to, jakie umiejętności wybierzesz, zawsze znajdą się firmy, które chcą wypełnić luki w swoich strategiach marketingu cyfrowego.

  POWIĄZANE SZKOLENIA: Email Marketing Mastery: Zostań specjalistą ds. Marketingu e-mailowego

  ( UWAGA: Chcesz poznać skuteczne strategie rozwoju swojej firmy w Internecie? Dołącz do czołowej społeczności online dla sprzedawców cyfrowych za jedyne 1 $ i wykorzystaj sprawdzone i sprawdzone strategie marketingowe i kampanie dzięki naszym cotygodniowym seminariom internetowym i 30+ planom realizacji! Rozpocznij próbę już dziś .)

  )

  Widzieć?
  Social Media Manager: Który wynajem jest odpowiedni dla Twojej firmy?
  Co obejmuje umiejętność zakupu mediów?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»