Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Upadek domeny Domain Authority (DA)? Co nowy indeks Moz oznacza dla Ciebie Christopher Fry @ThoughtShiftUK

  1. Co to jest Domain Authority (DA)?
  2. Wiem to wszystko, po prostu powiedz mi, dlaczego mój DA spadł niedawno!
  3. Czy powinienem panikować?
  4. Ale mój DA zmienia się cały czas…
  5. Nie chcę płacić za Link Explorer, czy mogę nadal używać Open Site Explorer?
  6. Czy powinienem zainwestować w Link Explorer?
  7. Gdzie mogę znaleźć prawidłowego DA?
  8. Czy DA naprawdę ma znaczenie?

  Jeśli korzystasz z metryki Moz Domain Authority (DA), aby śledzić względną wydajność swojej witryny względem konkurentów, prawdopodobnie od marca masz do czynienia z dość poważnymi ruchami - i rozbieżnościami między darmowymi narzędziami, takimi jak Open Site Explorer i MozBar. Co to wszystko znaczy? A jak możesz polegać na DA w przyszłości? Jeśli korzystasz z metryki Moz Domain Authority (DA), aby śledzić względną wydajność swojej witryny względem konkurentów, prawdopodobnie od marca masz do czynienia z dość poważnymi ruchami - i rozbieżnościami między darmowymi narzędziami, takimi jak Open Site Explorer i MozBar

  Kredyt zdjęciowy: Patricia Serna

  Co to jest Domain Authority (DA)?

  DA to wynik od 0 do 100 obliczany dla domeny witryny internetowej Moz przez wiele czynników, które wskazały Google, są ważnymi czynnikami rankingu. Obliczenia i rzeczywiste czynniki, które uważa za wszystkie informacje zastrzeżone dla Moz, ale celem jest zapewnienie właścicielom stron zrozumienia, jak dobrze ich strona będzie zajmować pozycję w organicznym wyszukiwaniu - i porównywać ją z konkurentami i rywalami wyszukującymi.

  Ważne jest, aby pamiętać, że kluczowym celem rysunku jest porównanie konkurencyjnych stron internetowych, a nie całego internetu. Na przykład, jeśli jesteś firmą dostarczającą pizzę, nie musisz się martwić o szaleńczo wysoką zawartość DA; wystarczy troszczyć się o firmy, które również oceniają zapytania takie jak „dostawa pizzy blisko mnie”.

  Wiem to wszystko, po prostu powiedz mi, dlaczego mój DA spadł niedawno!

  Ok, zaczynamy. W ramach tworzenia wyniku DA, Moz indeksuje miliardy witryn i linków w Internecie, aby utworzyć własny indeks. Indeks ten został użyty do zasilania Open Site Explorer, darmowego narzędzia Moz, które pozwala użytkownikom zobaczyć statystyki linków i ich punktację na poziomie domeny lub strony.

  Pod koniec kwietnia Moz ogłosił uruchomienie nowej, płatnej aktualizacji do Open Site Explorer, o nazwie Link Explorer, opartej na znacznie większym indeksie witryn, który zawiera teraz analizę bilionów linków.

  W tym nowym indeksie wiele stron miało dostosowaną DA, ponieważ DA to przede wszystkim narzędzie do porównywania - a teraz do porównania było znacznie więcej punktów danych.

  Czy powinienem panikować?

  Nie, nie panikuj. Jeśli panikujesz, przestań. DA nie wpływa na twoje rzeczywiste rankingi, tylko próbuje podnieść na nich kaptur. Jeśli Twój DA spadł, ale twoje rankingi słów kluczowych i ruch są stabilne, nie ma się czym martwić.

  Spójrz na DA swoich konkurentów. Czy oni też upadli? Jeśli tak, nie ma dla ciebie problemu - w indeksie jest tylko więcej witryn z silniejszymi czynnikami rankingowymi. Jeśli jednak wszyscy zyskali DA, a Twój spadł, jest to wskaźnik, że coś w ich miksie SEO jest silniejsze niż twoje i możesz chcieć zainwestować w ulepszanie swojego Wydajność SEO.

  Ale mój DA zmienia się cały czas…

  Tak, nowy indeks jest aktualizowany codziennie, więc nowe wyniki DA są obliczane każdego dnia, co oznacza, że ​​zobaczysz dużo więcej fluktuacji. Poprzednio wyniki były aktualizowane tylko raz w miesiącu.

  Nie chcę płacić za Link Explorer, czy mogę nadal używać Open Site Explorer?

  The Narzędzie Open Site Explorer jest na razie na żywo, ale korzysta z ostatniego zestawu danych ze starego indeksu z dnia 26 kwietnia 2018 r. Mimo, że nadal może dostarczyć pewnych dobrych wskaźników konkurencji, odzwierciedla ostatni moment od aktualizacji indeksu. W związku z tym zobaczysz rozbieżności między danymi, a w szczególności danymi DA widocznymi w innych narzędziach, które używają nowego indeksu. W miarę upływu czasu dane linków w Open Site Explorer będą coraz bardziej przestarzałe, więc nie będziesz wiedział, jak profil linków twoich konkurentów mógł się od tego czasu zmienić.

  Czy powinienem zainwestować w Link Explorer?

  To zależy od tego, kim jesteś, wielkości Twojej firmy, aktualnego poziomu inwestycji w SEO, innych narzędzi, których używasz i do czego zamierzasz wykorzystać dane.

  Chociaż pełny dostęp do Eksploratora łączy tylko dla użytkowników Pro, użytkownicy bezpłatni mogą nadal uzyskiwać dostęp do 10 zapytań miesięcznie. Chociaż jesteś ograniczony do odkrywania 50 najlepszych linków zwrotnych i 10 domen odsyłających, nadal możesz zobaczyć ogólny układ ziemi między sobą a konkurentami - i znaleźć ich 50 najlepszych linków.

  Jeśli chcesz zobaczyć najnowszą perspektywę na swoich i profilach linków twoich konkurentów, nie zainwestowałeś w żadne inne narzędzia SEM i chcesz rozpocząć, zestaw narzędzi Moz jest solidny i masz dostęp do znacznie więcej niż tylko Eksploratora linków. Jeśli inwestujesz już w narzędzia takie jak Majestic lub Ahrefs, które używają własnych indeksów i benchmarków (Trust Flow i Citation Flow w Majestic, Ocena domen w Ahrefs), nie dodałbym innego zestawu narzędzi tylko dla Link Explorer.

  Gdzie mogę znaleźć prawidłowego DA?

  Najprostszym sposobem uzyskania najnowszej wersji DA jest użycie MozBar rozszerzenie dla Chrome. Możesz również użyć tego do znalezienia DA swoich konkurentów.

  Czy DA naprawdę ma znaczenie?

  Nie, a także tak.

  Twój DA nie jest czynnikiem rankingowym. Nie jest używany przez Google i nie ma wpływu na Twoje rankingi. Jest to raczej odzwierciedlenie względnego prawdopodobieństwa rangi w porównaniu do innych witryn. Jeśli martwiłeś się o jedną metrykę, zrobiłbym to tam, gdzie faktycznie jesteś, a nie DA.

  Dzięki świetnej pracy SEO witryna z niższym DA wciąż może dotrzeć do czołówki Google ze względu na kierowane słowa kluczowe. Pomogliśmy wielu klientom zdominować ich niszę wyszukiwania, wyprzedzając główne marki o znacznie wyższych DA i trzymając się tych miejsc. Nie jest to łatwe i nie jest to szybki proces, ale jest całkowicie osiągalny.

  Z drugiej strony, zobaczenie DA witryny może pomóc ci zrozumieć, jak trudno jest walczyć o najlepsze miejsca w wyszukiwarkach i może dać ci wgląd w to, dlaczego firmy, których możesz nie oceniać lub których znasz, są mniejsze niż twoje. ponad tobą. Może również pomóc w samodzielnym budowaniu autorytetów poprzez lepsze określenie, z których witryn chcesz uzyskać linki.

  Ogólnie rzecz biorąc, pozostaje bardzo użyteczną miarą, ale powinna być postrzegana tylko jako część układanki, a nie cel sam w sobie.

  Śledź mój wkład w blog, aby dowiedzieć się więcej o marketingu w cyfrowym świecie lub zarejestruj się w Lista gości ThoughtShift , nasz comiesięczny e-mail, aby być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi przewodnikami, poradami i wpisami na blogu.

  Odniesienia 1) https://moz.com/learn/seo/domain-authority 2) https://moz.com/blog/link-explorer 3) https://moz.com/community/q/moz-s-new-link-explorer-include-our-revamped-index-and-da-pa-scores-is-now-open-to-everyone

  Co to jest Domain Authority (DA)?
  Czy powinienem panikować?
  Czy powinienem zainwestować w Link Explorer?
  Gdzie mogę znaleźć prawidłowego DA?
  Czy DA naprawdę ma znaczenie?
  Co to wszystko znaczy?
  A jak możesz polegać na DA w przyszłości?
  Czy powinienem panikować?
  Czy oni też upadli?
  Nie chcę płacić za Link Explorer, czy mogę nadal używać Open Site Explorer?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»