Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Usługi SEO copywriting w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim

  1. Sprzedaż SEO copywriting w języku angielskim na swojej stronie
  2. Jak dobry jest tekst SEO w języku angielskim?
  3. Jaki jest termin na napisanie jednego tekstu?
  4. Jakie usługi SEO copywriting można zamówić u nas?
  5. SEO Copywriting w języku angielskim: Ceny
  6. Optymalizacja tekstu dla wyszukiwarek
  7. Jak dobrze tekst będzie klasyfikowany według wyszukiwarek?
  8. Jak szybko wyszukiwarki indeksują tekst?

  Sprzedaż SEO copywriting w języku angielskim na swojej stronie

  Tworzenie treści na stronie to tylko niewielka część ciężkiej pracy włożonej w proces eksploracji rynków zagranicznych. Badania marketingowe, logistyka i zarządzanie procesami biznesowymi wymagają ogromnej ilości zasobów, co nie pozostawia czasu na drobne zadania. Ponadto rzadko rosyjskojęzyczny seo-copywriter w języku angielskim będzie w stanie „sprzedać” usługę lub produkt, pisząc tekst piśmienny. A native speakers zabierają wiele za swoje usługi.

  Dlatego studio SEO-copywriting i content marketing „Copywriter bez stron” będzie przyciągać zagranicznych klientów do Twojej firmy poprzez sprzedaż tekstów. Będziesz mógł skoncentrować się na zarządzaniu i rozwijaniu swojego biznesu, bez odrywania się od głównych zadań.

  Jak dobry jest tekst SEO w języku angielskim?

  Teksty dla Ciebie są pisane przez profesjonalnych copywriterów i wykwalifikowanych tłumaczy z wykształceniem specjalistycznym i szkoleniami za granicą. Przed rozpoczęciem pracy rozumiemy temat i zagłębiamy się w specyfikę Twojej pracy. Otrzymasz tekst, który nie tylko zajmie wysoką pozycję w wyszukiwaniu, ale także będzie przydatny dla obcego czytelnika. W razie potrzeby teksty są czytane przez native speakerów, dzięki czemu tekst jest idealny do czytania przez zagranicznych klientów.

  Nie musisz samodzielnie wybierać słów kluczowych i tracić czasu na tworzenie obszernych zadań technicznych. Zbierzemy dla ciebie rdzeń semantyczny! Musisz nam tylko powiedzieć, jakiego tekstu potrzebujesz i jaki jest jego cel. Aby uzyskać lepsze wyniki, wypełnij krótkie .

  Jaki jest termin na napisanie jednego tekstu?

  Średnio tekst 1000 słów jest napisany przez maksymalnie 3 dni, w zależności od złożoności tematu. Staramy się dostosować do Twoich potrzeb i uzgodnić terminy na etapie tworzenia zamówienia. Dlatego zawsze wiesz dokładnie, kiedy otrzymasz skończoną pracę.

  Jakie usługi SEO copywriting można zamówić u nas?

  • Pisanie artykułów na blogu.
  • Wypełnianie sklepów internetowych.
  • Tworzenie stron sprzedaży na stronie.
  • Pisanie metadanych.
  • Opis usług, produktów, aplikacji mobilnych itp.
  • Optymalizacja tekstu witryny SEO.
  • Pisanie tekstów SEO.
  • Pisanie komunikatów prasowych.
  • Pisanie tekstów sprzedażowych.

  Koszt SEO copywriting

  Koszt SEO copywriting

  SEO Copywriting w języku angielskim: Ceny

  • Podstawowa stawka to 0,04 USD / słowo (pisanie tekstu w języku angielskim za pomocą kluczowych zapytań i czytanie przez wykwalifikowanego tłumacza).
  • Pilna praca (tekst do 500 słów w języku angielskim z użyciem kluczowych zapytań i czytanie przez wykwalifikowanego tłumacza w dniu otrzymania zadania) - 0,06 USD / słowo.
  • Czytanie tekstu przez native speakera - 0,02 USD / słowo.
  • Zbiór rdzenia semantycznego (wybór kluczowych zapytań) - 0,01 USD / słowo (obliczone z gotowego tekstu lub z zadeklarowanej wymaganej objętości).

  SEO-copywriting w języku rosyjskim i ukraińskim: ceny

  • Podstawowa stawka wynosi 0,02 USD / słowo (pisanie tekstu w języku rosyjskim lub ukraińskim za pomocą kluczowych pytań i czytanie przez filologa).
  • Pilna praca (tekst do 500 słów w języku rosyjskim lub ukraińskim z wykorzystaniem kluczowych pytań i czytanie przez filologa w dniu otrzymania zadania) - 0,03 USD / słowo.
  • Zbiór rdzenia semantycznego (wybór kluczowych zapytań) - 0,01 USD / słowo (obliczone z gotowego tekstu lub z zadeklarowanej wymaganej objętości).

  Dlaczego możemy tanio zamówić seo-copywriting w języku angielskim?

  Zgodnie ze stawkami międzynarodowej wymiany zewnętrznej Proz , wysokiej jakości tłumaczenie w często używanych parach językowych kosztuje średnio około 10 centów za słowo. Copywriting jest jeszcze droższy, ponieważ tekst musi być tworzony od podstaw. Mamy teksty w języku angielskim napisane przez rosyjskojęzycznych specjalistów, co pozwala nam obniżyć koszty pracy w porównaniu z anglojęzycznymi copywriterami. Następnie przyciągamy rodzimych użytkowników języka angielskiego tylko do czytania tekstu, co kosztuje znacznie mniej niż jego pisanie. Dzięki temu tekst jest tańszy, ale nie mniej jakościowy niż zamówiony przez native speakera.

  Optymalizacja tekstu dla wyszukiwarek

  Optymalizacja tekstu dla wyszukiwarek

  Jak dobrze tekst będzie klasyfikowany według wyszukiwarek?

  Ranking tekstów według wyszukiwarek zależy od wielu czynników:

  • Częstotliwość żądań kluczowych.
  • Wypełnianie tekstu kluczowymi zapytaniami.
  • Typ wpisu dla kluczowych zapytań.
  • Użyteczność tekstu.
  • Czytelność.
  • Wyjątkowość tekstu.
  • Uprawnienia Twojej witryny.
  • Waga strony linku.

  Dla każdego indywidualnego żądania strona Twojej witryny może być oceniana inaczej. Nasz zespół doświadczonych ekspertów SEO wybierze najodpowiedniejsze słowa kluczowe, aby zwiększyć ranking tekstu i przyciągnąć docelowych odbiorców do Twojej witryny.

  Jak szybko wyszukiwarki indeksują tekst?

  Szybkość indeksowania przez wyszukiwarki zależy od częstotliwości aktualizacji witryny, tj. na temat częstotliwości dodawania nowych stron, wpisów na blogu, produktów lub innych treści. Możesz użyć darmowego narzędzia do przyspieszenia indeksowania. Google webmaster .

  ZAMÓWIENIE PRAWA AUTORSKIE

  Jaki jest termin na napisanie jednego tekstu?
  Jakie usługi SEO copywriting można zamówić u nas?
  Jak szybko wyszukiwarki indeksują tekst?
  Jak dobry jest tekst SEO w języku angielskim?
  Jaki jest termin na napisanie jednego tekstu?
  Jakie usługi SEO copywriting można zamówić u nas?
  Dlaczego możemy tanio zamówić seo-copywriting w języku angielskim?
  Jak szybko wyszukiwarki indeksują tekst?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»