Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Ustaw cele SMART SEO na 2018 r

  1. Konkretny
  2. Wymierny
  3. Osiągalny
  4. Realistyczny
  5. Czas wrażliwy
  6. Użyj celów SMART SEO dla swojej firmy

  Wszyscy wiemy, jak ważne są cele związane z życiem osobistym i biznesowym. Jeśli jednak nie spędzasz czasu na tworzenie celów SMART, prawie nie ma sensu ustalać celów.

  Ale jakie są cele SMART ?

  SMART to skrót od:

  • S specyficzny
  • M łatwe do wykonania
  • Jest to możliwe
  • R ealistyczny
  • Wrażliwa

  Jeśli nie stworzysz swoich celów w ramach SMART, nie będą one miały pozytywnego wpływu na Twoją firmę, na którą masz nadzieję, że będą. Jak więc stworzyć cele SMART SEO dla swojej firmy?

  Konkretny

  Kiedy siadasz do tworzenia swoich celów, musisz się upewnić, że są one bardzo specyficzne. Musisz dokładnie wiedzieć, co chcesz osiągnąć. Specyfika pomoże ci śledzić postępy, a także ułatwi określenie kroków, które należy podjąć, aby to osiągnąć. Cele, które są zbyt niejasne, będą trudne do osiągnięcia.

  Na przykład zamiast twierdzić, że Twoja firma chce się poprawić w rankingach, bardziej konkretnym celem byłoby: Poprawienie 10 rankingów dla określonego słowa kluczowego. Mówiąc to, musisz myśleć szerzej w kategoriach tego, co SEO wnosi do Twojej firmy. Twoje cele nie powinny być powiązane z rankingami, ponieważ naprawdę chcesz uzyskać wyniki, które mogą zapewnić Ci wyższe rankingi, takie jak większa liczba konwersji lub większa świadomość marki. Wzrost w rankingach to metoda, której potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele.

  Wymierny

  Jeśli nie stworzysz celów, które są mierzalne, nie będziesz w stanie stwierdzić, czy rzeczywiście je osiągnąłeś. Wiąże się to z byciem specyficznym; im bardziej konkretne są twoje cele, tym łatwiej będą je mierzyć.

  Na przykład zamiast twierdzić, że chcesz poprawić organiczny ruch na swojej stronie internetowej, wymiernym celem będzie to, ile chcesz poprawić: Aby zwiększyć ruch organiczny do witryny o 100%. Istnieje wiele różnych wymiernych wskaźników, które możesz wykorzystać w swoich celach SMART SEO, w tym:

  • Rankingi dla konkretnych słów kluczowych
  • Ilość opublikowanych treści
  • Ruch organiczny dla słów kluczowych
  • Liczba zbudowanych linków
  • Ekologiczne wrażenia

  Rankingi dla konkretnych słów kluczowych  Ilość opublikowanych treści  Ruch organiczny dla słów kluczowych  Liczba zbudowanych linków  Ekologiczne wrażenia

  Osiągalny

  Jeśli twoje cele nie są osiągalne, nie zamierzasz ich osiągnąć. Ustalanie osiągalnych celów może być trudne; gdzie wyznaczasz granicę między bardzo wymagającym celem a nieosiągalnym celem? Konieczne będzie przemyślenie i zaplanowanie swoich celów, aby upewnić się, że Twoja firma może je osiągnąć.

  Jeśli chodzi o ustalanie celów SEO, należy pamiętać o kilku rzeczach przy rozważaniu, czy są one osiągalne:

  • Czy masz zasoby, aby osiągnąć ten cel?
  • Czy Twoje cele są specyficzne dla Twojej firmy, czy też są zbyt skoncentrowane na tym, co robią inne firmy z różnymi zasobami?
  • Czy cele są skoncentrowane na tym, co możesz osiągnąć jako firma, czy też zbytnio polegają na rzeczach, na które nie masz wpływu?

  Realistyczny

  Ustalanie realistycznych celów jest podobne do ustalania osiągalnych celów. Aby cel był realistyczny, musi być również odpowiedni dla Twojej firmy. Na przykład, jeśli jesteś firmą międzynarodową, ale wszystkie Twoje cele SEO są związane ze słowami krajowymi lub stanowymi, nie jest to realistyczne dla Twojej firmy. To samo dotyczy lokalnej firmy, ale starasz się kierować na krajowe lub międzynarodowe słowa kluczowe.

  Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż cel może być osiągalny, może nie być realistyczny. Może wymagać zbyt wielu zasobów i odebrać inne cele lub zadania, lub może po prostu nie mieć znaczenia dla sposobu, w jaki chcesz umieścić swoją firmę.

  Czas wrażliwy

  Nie umieszczając harmonogramu w swoim celu, nigdy nie będziesz wiedział, kiedy przestać działać w tym kierunku. Musisz określić, kiedy chcesz osiągnąć swój cel. Określenie, ile czasu zajmie zobaczenie korzyści płynących z SEO, jest trudne, ale nie ma znaczenia dla osi czasu. Kogo obchodzi, czy zwiększyłeś ruch organiczny o 50% w ciągu 20 lat, kiedy mógłbyś to osiągnąć w ciągu jednego roku?

  Użyj celów SMART SEO dla swojej firmy

  Kontynuując planowanie przyszłości swojej firmy, nadszedł czas, aby cofnąć się o krok i spojrzeć na sposób, w jaki wyznaczasz cele. Ustalanie celów SEO, które nie są konkretne, wymierne, osiągalne, realistyczne i wrażliwe na czas, nie przyniesie Twojej firmie żadnych korzyści.

  Jeśli zmagasz się z planowaniem strategii SEO, zespół specjalistów w R6 Digital może pomóc! Kontakt nasz zespół ekspertów dzisiaj, aby zobaczyć, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

  Jak więc stworzyć cele SMART SEO dla swojej firmy?
  Ustalanie osiągalnych celów może być trudne; gdzie wyznaczasz granicę między bardzo wymagającym celem a nieosiągalnym celem?
  Czy Twoje cele są specyficzne dla Twojej firmy, czy też są zbyt skoncentrowane na tym, co robią inne firmy z różnymi zasobami?
  Czy cele są skoncentrowane na tym, co możesz osiągnąć jako firma, czy też zbytnio polegają na rzeczach, na które nie masz wpływu?
  Kogo obchodzi, czy zwiększyłeś ruch organiczny o 50% w ciągu 20 lat, kiedy mógłbyś to osiągnąć w ciągu jednego roku?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»