Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ustawianie standardowego SEF w Joomla 1.5 - 2.5 - 3.0

  1. Wady zwykłych linków.
  2. Zalety łączy SEF.
  3. Ustawianie standardowego SEF w Joomla 1.5.
  4. Ustawianie standardowego SEF w Joomla 2.5.
  5. Skonfiguruj SEF w Joomla 3.0.

  Ustawianie standardowego SEF w Joomla 1.5 - 2.5 - 3.0 - 5.0 z 5 w oparciu o 1 głos

  Wbudowana funkcja SEF w Joomla 1.5, 2.5 i 3.0 pozwala na automatyczną konwersję dynamicznych odsyłaczy do statycznych.

  SEF URL to skrót od wyszukiwarki przyjazny dla wyszukiwarek, tj. Przyjazne wyszukiwarkom linki.

  Przyjazne wyszukiwarkom linki

  W wersji rosyjskiej można znaleźć nazwę CNC, czytelny dla człowieka adres URL. Ogólnie można powiedzieć, że linki te są najbardziej zoptymalizowane pod kątem percepcji zarówno przez ludzi, jak i wyszukiwarki.

  Domyślnie łącza Joomla składają się z różnych parametrów i wartości, które są używane do generowania strony. Na przykład zwykły link może wyglądać tak:

  http: //your-site.ru/index.php? option = com_content & view = category & layout = blog & id = 4 & Itemid = 3

  Chociaż łącze SEF może wyglądać tak:

  http: //your-site.ru/proekt/1-podderzhka-i-dokumentatsiya.html

  Wady zwykłych linków.

  • Normalne linki są długie. W niektórych przypadkach część łącza może zostać odcięta, na przykład, jeśli chcesz udostępnić ten link w dowolnej sieci społecznościowej, aw polu do wpisania łącza będzie limit liczby znaków.

  Zalety łączy SEF.

  Wady łączy SEF.

  Ta funkcja powoduje pewne dodatkowe obciążenie serwera. Przy użyciu standardowego SEF obciążenie to jest małe. Dlatego można użyć standardowego SEF, ale nie polecam używania rozszerzeń innych firm do generowania łączy SEF.

  Takie rozszerzenia mają dużą funkcjonalność, ale powodują duże obciążenie serwera. Na prostych stawkach wspólny hosting już przy obecności 300-500 osób może wystąpić duże obciążenie hostingu, a użytkownik zostanie poproszony o przejście na droższy plan taryfowy lub zmianę wirtualnego hostingu na serwer wirtualny .

  Przy okazji, w Joomla 1.5, 2.5 i 3.0 polecam używanie CMS zoptymalizowanego do hostingu danych Hostland .

  Ustawianie standardowego SEF w Joomla 1.5.

  Aby włączyć linki SEF w panelu administracyjnym Joomla przejdź do pozycji: „Witryna” >> „Ustawienia ogólne”, po prawej stronie pojawi się okno „Ustawienia optymalizacji wyszukiwarki”. Tutaj wprowadź następujące ustawienia:

  Pierwszy parametr „Włącz SEO” zawiera linki SEF bezpośrednio.

  Następnym parametrem jest mod_rewrite. Istnieją dwa tryby działania dla SEF, z i bez mod_rewrite.

  Jeśli zaznaczysz pozycję „Nie”, linki będą wyglądać następująco: http: //your-site.ru/index.php/proekt.html, a obciążenie serwera będzie minimalne.

  Jeśli zaznaczysz „Tak”, linki będą wyglądać następująco: http: // twoja witryna.ru/proekt.html, spowoduje to niewielkie obciążenie serwera.

  Aby włączyć tę funkcję, skontaktuj się z pomocą techniczną hosta, jeśli mod_rewrite jest włączony na Twoim serwerze. Następnie w katalogu głównym witryny znajdź plik htaccess.txt i zmień jego nazwę na .htaccess Ten plik zawiera reguły przekierowania.

  Ostatnim parametrem jest „Dodaj przyrostek do adresu URL”, jeśli zaznaczysz „Tak”, sufiks .html zostanie dodany do wszystkich linków na końcu.

  Po wprowadzeniu wszystkich ustawień kliknij ikonę „Zapisz”.

  Teraz, tworząc materiały, kategorie, sekcje lub elementy menu, musisz wypełnić pole „Alias”. W tym miejscu pożądane jest wskazanie słowa kluczowego lub frazy z angielskimi znakami odpowiadającymi tej stronie. To, co określisz w tym polu i będzie zawarte w łączu. Jeśli po włączeniu funkcji SEF data utworzenia materiału zostanie wyświetlona jako adres strony, oznacza to, że pole „Alias” nie zostało wypełnione podczas zapisywania materiału.

  Ustawianie standardowego SEF w Joomla 2.5.

  Tutaj wszystkie ustawienia są podobne do ustawień Joomla 1.5. Jedyną różnicą jest to, że tutaj „Użyj mod_rewrite” nazywa się „Użyj przekierowania łącza”. I dodano dodatkowy element „Aliasy w Unicode”.

  Jeśli ten parametr zostanie ustawiony na „Nie”, to podczas zapisywania materiałów tytuł materiału zostanie automatycznie transliterowany i wstawiony na adres strony.

  Jeśli ustawisz wartość na „Tak”, nagłówki materiałów zostaną zastąpione adresem strony po rosyjsku. Najlepiej jest pozostawić to ustawienie z domyślną wartością „Nie”.

  Po dokonaniu wszystkich ustawień kliknij ikonę „Zapisz”, a następnie odśwież stronę główną i wszystkie linki zostaną przekonwertowane. Jeśli podczas odświeżania strony wyświetlany jest błąd 500, wyłącz funkcję mod_rewrite i zmień nazwę pliku .htaccess na htaccess.txt.

  Jeśli Twoja witryna została już zaindeksowana bez użycia linków SEF, a teraz zdecydowałeś się włączyć tę opcję, to nic nie szkodzi, SEF używa przekierowania 301 ze starych adresów na nowe. Umożliwi to zapisanie obecności i wagi referencyjnej stron.

  Skonfiguruj SEF w Joomla 3.0.

  W Joomla 3.0 system linków SEF nie uległ zmianie. Wszystkie ustawienia pozostają takie same, więc zobacz opis ustawień SEF w Joomla 1.5 i 2.5 i zrób wszystko przez analogię. W Joomla 3.0 zmienił się tylko interfejs ustawień, teraz wygląda tak:

  Materiał przygotowany przez stronę: WebMasterMix.ru

  Zalecamy przeczytać:

  Szczegóły

  Wysłany 16 czerwca 2011

  Zaktualizowano: 07 września 2013 r

  Wyświetleń: 17976

  Php?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»