Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Uzyskanie linków SEO w 2018 roku jest możliwe dzięki tym technikom

  1. Na przykład, czy jest jasne, czym jest łącze zwrotne?
  2. Jak uzyskać linki do SEO?
  3. 1.- Poproś o linki wsteczne
  4. 2.- Buduj relacje
  5. 3.- Link do opinii
  6. 4.- Aktywuj swojego bloga
  7. 5.- Zrób listę niezawodnych katalogów
  8. 6.- Dokonuj księgowania gości
  9. Techniki, aby uzyskać bardziej zaawansowane linki SEO
  10. 7.- Odkryj linki zwrotne konkurencji
  11. 8.- Odzyskaj swoje martwe linki wsteczne
  12. 9.- Przekształć wspomnienia w linki zwrotne
  13. 10.- Znajdź najważniejsze linki zwrotne konkurentów
  14. 11.- Sprawdź linki novi do konkursu

  Ponieważ Google potwierdził, że linki są czynnikiem numer jeden w rankingu, uzyskanie linków SEO stało się priorytetem dla inteligentnych menedżerów marketingu

  Ponieważ Google potwierdził, że linki są czynnikiem numer jeden w rankingu, uzyskanie linków SEO stało się priorytetem dla inteligentnych menedżerów marketingu. Wspinanie się do rankingu bez użycia linków jest bardzo trudne, jeśli nie prawie niemożliwe.

  W tym celu istnieją pewne koncepcje związane z uzyskiwaniem linków SEO, które należy zdobyć i wdrożyć jak najszybciej.

  Na przykład, czy jest jasne, czym jest łącze zwrotne?

  Na przykład, czy jest jasne, czym jest łącze zwrotne

  Jest to jeden z ważnych terminów, jeśli chcesz uzyskać linki SEO. Są to odniesienia do stron z innej strony internetowej. Nawet jeśli możesz również odwoływać się do stron wewnętrznych.

  Ale najważniejsze jest to, co następuje. Strona nie może poprawić SEO bez linków. Musisz je zbudować, ponieważ:

  Już w marcu 2016 r Andrey Lipattsev Starszy specjalista ds. badań Google powiedział: „Dwa główne czynniki decydujące o klasyfikacji w Google to linki i zawartość

  Również jeden Badanie Stone Temple z 2017 roku ponownie pokazał, że uzyskanie linków SEO jest niezbędne do poprawy klasyfikacji.

  Więc na co czekasz?

  Jak uzyskać linki do SEO?

  Zaczynasz uzyskiwać linki SEO za pośrednictwem prostego budynku linku . Ale nie myl się. Proste nie oznacza, że ​​nie musisz brać pod uwagę tych technik. Wręcz przeciwnie.

  Oznacza to, że przynajmniej powinieneś je już zastosować. Zwłaszcza, że ​​nie mają żadnych kosztów, a aplikacja jest bardzo prosta.

  1.- Poproś o linki wsteczne

  Nie ma nic lepszego, aby uzyskać linki SEO niż zacząć ich zadawać.

  Pomyśl o swoich znajomych, krewnych, partnerach, klientach itp., Którzy mają bloga. Wszystko, co muszą zrobić, to odwołać się do treści w danym momencie.

  Pamiętaj, że zawsze zalecamy linkowanie do spójnej treści. Ważne jest, aby link zwrotny pochodził ze strony internetowej, która jest odpowiednia dla twojej niszy rynkowej.

  W przeciwnym razie nie uzyskasz wyników. Rzeczywiście działalność może być szkodliwa.

  2.- Buduj relacje

  Aby uzyskać wysokiej jakości linki SEO, musisz budować solidne relacje. Najlepszą rzeczą jest być otoczonym możliwościami nawiązywania nowych kontaktów.

  Powinieneś zacząć od społeczności powiązanych z konkretną niszą. Szukaj forów, blogów lub grup w mediach społecznościowych, takich jak Link Building Experts Group na Facebooku.

  Wykonaj pierwsze badania i zacznij uczestniczyć w innych społecznościach, wprowadzając komentarze jakościowe, ciekawe publikacje.

  Para conseguir łączy się z SEO calidad necesitas construir relaciones sólidas. Y me me de de todo es est estas rodeado de oportunidades para conseguir esos nuevos contactos.

  Aktywnie uczestnicząc w tych społecznościach w swojej niszy rynkowej, otrzymasz nie tylko dobre linki zwrotne, ale będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami w swojej branży, a będziesz mógł połączyć się z profilami, które uzupełniają Twoje. Jest to idealne rozwiązanie do późniejszego księgowania gości.

  3.- Link do opinii

  Tworzenie powiązań z opiniami to scenariusz korzystny dla wszystkich. W rzeczywistości wiele firm oferuje klientowi możliwość poświęcenia kilku słów związanych z doświadczeniem z marką.

  Dlaczego to ważne?

  Z jednej strony jest to technika uzyskiwania linków SEO, ponieważ zwiększa się zaufanie użytkowników. Z drugiej strony staje się idealną okazją do uzyskania linków SEO jako odpowiedzi i przyciągnięcia potencjalnego ruchu z innych stron internetowych.

  4.- Aktywuj swojego bloga

  Jeśli go nie masz, utwórz go. Jeśli chcesz mieć bloga, musisz aktywować się bezpośrednio.

  Publikuj regularnie. Skoncentruj się na potrzebach swojej branży, aby odpowiedzieć na najczęstsze obawy związane z Twoim celem. To bardzo ważne dostosuj swoją zawartość aby uzyskać wysokiej jakości linki SEO.

  Według badań opublikowanych przez Conversant Media , główne zalety personalizacji to wzrost wskaźników odpowiedzi i wzrost autorytetu.

  5.- Zrób listę niezawodnych katalogów

  Istnieje wiele katalogów internetowych, które nie oferują rzeczywistej wartości użytkownikom internetu, a Google wykluczył je z wyników wyszukiwania. Musisz powstrzymać swoją witrynę przed przebywaniem w jednym z nich.

  Biorąc pod uwagę, że nie wszystkie katalogi online są negatywne, katalogi jakości oferują możliwość publikowania wartościowych linków, które przenoszą użytkownika do witryny.

  6.- Dokonuj księgowania gości

  - Dokonuj księgowania gości

  Księgowanie gości pomoże Ci uzyskać wysokiej jakości linki SEO. Ale najlepsze jest to, że jest to technika win-win, w której ty i zaproszeni blogerzy otrzymacie nagrodę.

  Jeśli chodzi o blogerów, odpowiednia strategia księgowania gości pozwala im:

  1. Zwiększ ich widoczność
  2. Twórz osobiste i profesjonalne relacje z innymi członkami blogosfery
  3. Uzyskaj linki SEO, które przenoszą odbiorców na blog
  4. Kierowanie ruchu do Twojej witryny, Twojego bloga, profili społecznościowych
  5. Zademonstrować wiedzę na określony temat, co poprawia widoczność jako ekspert w konkretnym temacie
  6. Popraw umiejętności komunikacyjne. To nie to samo, co pisać dla lojalnej społeczności i dla użytkowników, którzy cię nie znają.

  Techniki, aby uzyskać bardziej zaawansowane linki SEO

  Znasz już podstawowe techniki i jest prawdopodobne, że już ich używasz. Ale jeśli chcesz iść dalej, nadszedł czas, aby zrobić to, czego inni nie robią. To jedyny sposób, aby naprawdę zostać zauważonym.

  7.- Odkryj linki zwrotne konkurencji

  - Odkryj linki zwrotne konkurencji

  Jeśli przeanalizowałeś konkurs, prawdopodobnie zauważyłeś, że ma on kilka linków zwrotnych, które mogą Cię zainteresować. Ale jeśli udało się je zdobyć, dlaczego nie możesz tego zrobić? Wszystko, co musisz zrobić, to przeanalizować te linki i spróbować je zdobyć. Aby to zrobić, możesz również użyć narzędzia takiego jak CBLT.

  Możesz dołączyć do 10 zawodników, a aplikacja dostarczy Ci raport. CBLT Pomoże Ci również odkryć źródła i techniki, aby uzyskać linki SEO, takie jak konkurencja.

  8.- Odzyskaj swoje martwe linki wsteczne

  - Odzyskaj swoje martwe linki wsteczne

  Wielokrotnie nie zwracasz uwagi na zepsute linki i wykorzystujesz je jako jedną z najlepszych technik uzyskiwania linków SEO dla Twojej witryny.

  Problemy te mogą również wystąpić, gdy witryna migruje do innej domeny. Dlatego ważne jest, aby przekierowywać linki zwrotne do właściwych stron.

  Narzędzie do odzyskiwania link Juice (LJR) pomoże znaleźć martwe linki zwrotne. LJR nie tylko wykrywa błędy 404, ale także wykrywa błędy czasu oczekiwania (504) lub nieprawidłowe błędy dostępu (403).

  Z tego powodu, gdy odnawiasz witrynę, prawdopodobnie musisz znaleźć wszystkie te błędy, wykryć problem z rootem i rozwiązać go całkowicie.

  Narzędzie do odzyskiwania atramentu Juice jest bardzo proste w użyciu, wystarczy wpisać adres URL, a otrzymasz raport.

  9.- Przekształć wspomnienia w linki zwrotne

  - Przekształć wspomnienia w linki zwrotne

  Jest to prawdopodobnie jeden z najłatwiejszych sposobów uzyskania nowych linków zwrotnych. Jeśli ktoś mówił o tobie, wspomniał o Twojej marce lub produktach, możesz to wykorzystać.

  W takich sytuacjach na ogół wystarczy skontaktować się z danym blogerem i poprosić go o zamieszczenie wzmianki w linku jakości. Ale jak możesz to zrobić?

  Narzędzie LinkResearchTools pozwoli Ci to zrobić. Wystarczy aktywować profil użytkownika Backlink Prifler (BLP) i odfiltruj wyniki według statusu Link> Wzmianka

  10.- Znajdź najważniejsze linki zwrotne konkurentów

  - Znajdź najważniejsze linki zwrotne konkurentów

  Od kiedy Google uruchomił aktualizację Penguin 2012, ważne linki nie są jedynym problemem dla webmasterów.

  Jeśli nie chcesz być ukarany, musisz upewnić się, że linki są bezpieczne. Ale jak znaleźć ważne linki, które nie generują żadnego ryzyka i są odpowiednie dla twojej niszy rynkowej?

  Możesz użyć Detox dla linków konkurencji (CDTOX) porównać swoją witrynę z 10 konkurentami.

  11.- Sprawdź linki novi do konkursu

  Często szybka reakcja może mieć wpływ na sukces i porażkę. A przede wszystkim w Internecie te reakcje są niezbędne. W tym celu musisz być informowany o działaniach konkurencji.

  Alerty linków (LA) to narzędzie stworzone, aby niczego nie przegapić na nowych linkach wstecznych. Będziesz także musiał monitorować konkurencję.

  Nie tylko pomoże Ci znaleźć nowe możliwości uzyskania linków SEO, ale pozwoli Ci odkryć nowe źródła i techniki, które możesz wykorzystać w przyszłości.

  Istnieje również wiele technik uzyskiwania linków SEO, które są prostsze, ale nie wszystkie z nich dowodzą. Na przykład influencerów.

  Chcesz się dowiedzieć, jak się masz może pomóc Antevenio dotrzeć do odbiorców dzięki autentycznym treściom opublikowanym przez influencerów? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak uzyskać wysokiej jakości linki SEO dzięki najlepszym wpływowym.

  Na przykład, czy jest jasne, czym jest łącze zwrotne?
  Jak uzyskać linki do SEO?
  Na przykład, czy jest jasne, czym jest łącze zwrotne?
  Więc na co czekasz?
  Jak uzyskać linki do SEO?
  Dlaczego to ważne?
  Ale jeśli udało się je zdobyć, dlaczego nie możesz tego zrobić?
  Ale jak możesz to zrobić?
  Ale jak znaleźć ważne linki, które nie generują żadnego ryzyka i są odpowiednie dla twojej niszy rynkowej?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»