Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Używanie fragmentów do promowania Yandex

  1. Co to jest przejście?
  2. Korzystanie z przejść

  W poprzednim poście zdecydowaliśmy się na  kompilacja odpowiedniego tytułu  musisz wiedzieć, jak prawidłowo korzystać z pasaży SEO, aby uniknąć błędów w optymalizacji i zająć wyższą pozycję w wydawaniu wyszukiwarek W poprzednim poście zdecydowaliśmy się na kompilacja odpowiedniego tytułu musisz wiedzieć, jak prawidłowo korzystać z pasaży SEO, aby uniknąć błędów w optymalizacji i zająć wyższą pozycję w wydawaniu wyszukiwarek. Ale są ważne nie tylko w tytule, ale także w tekście.

  Dzisiaj skoncentrujemy się na tym zagadnieniu bardziej szczegółowo, zwłaszcza że Promocja LF coraz bardziej istotne. A co może być wewnętrzna optymalizacja bez najmniejszego pomysłu właściwego wykorzystania fragmentów w SEO? Ale nie ruszajmy się do przodu.

  Co to jest przejście?

  To słowo ma wiele definicji. Dlatego, aby nie pomylić się i nie próbować znaleźć najbardziej poprawnego, zakładamy, że fragment jest małą częścią tekstu podzieloną znakami interpunkcyjnymi wskazującymi koniec zdania („.”, „!, „?”) Lub tagi ( h1 ... h6 , div, p, td, tr, br, table). Najczęściej ta oferta.

  Pamiętaj, że po znaku interpunkcyjnym musi być spacja. W przeciwnym razie będzie to jeden fragment. Na przykład:

  „Przejścia w SEO. Skuteczna optymalizacja ”- dwa fragmenty.

  „Przejście SEO. Podstawy użytkowania” - jeden fragment.

  Korzystanie z przejść

  Wyszukiwarki używają fragmentów, aby rozbić tekst i sprawdzić, czy jest wyjątkowy. Wydaje się zatem, co to ma wspólnego z optymalizacją. Ale nie wszystko jest takie proste.

  Yandex bierze pod uwagę kombinacje słów tylko w jednym fragmencie. Oznacza to, że jeśli kluczowa fraza zostanie złamana przez jeden ze znaków definiujących koniec zdania, nie będzie postrzegana jako całość. Co nie może wpłynąć na pozycje. Oznacza to, że liczba wpisów będzie normalna, ale nie wszystkie zostaną uwzględnione.

  Na przykład musisz zoptymalizować tekst zapytania „promocja witryny za darmo”. Jeśli dokonasz 5 dokładnych wpisów, ale 3-4 z nich będą:

  „Promocja witryny. Bezpłatne, ale nie mniej skuteczne ... ”

  Nie możesz szczególnie liczyć na wysokie pozycje. Kluczowa fraza jest używana wystarczającą liczbę razy, sekwencja słów jest obserwowana, ale pośrodku znajduje się kropka, która dzieli ją na różne fragmenty. W rezultacie tekst jest znacznie łatwiejszy do promowania na żądanie „promocja witryny” niż na tej, której potrzebujemy. Wyjątkiem może być Żądania basu dla których praktycznie nie ma konkurencji.

  Dotyczy to wewnętrznej optymalizacji, ale nie zapominaj o zewnętrznym. Jeśli ty kup linki w sapa na kotwice kreślarskie otaczaj je znaczącym tekstem i oddziel je znakami interpunkcyjnymi, które przełamują fragment.

  Powiedzmy, kotwica praca w Kijowie „ Możesz dodać go do Sape w tym formularzu i kupić linki, ale lepiej to zrobić:

  „Gorące prace. Pracuj teraz w Kijowie »

  Tak więc po punkcie rozpocznie się nowy fragment. Po co to jest? To proste: fragmenty w Yandex mają ograniczoną długość. Ile Istnieją różne opcje - 63,64 lub 65 słów. Nie próbowałem się dokładnie dowiedzieć, a to nie jest naprawdę ważne, jeśli użyję ich poprawnie.

  Najważniejsze jest to, że ostatnie słowo twojego żądania klucza nie staje się początkiem nowego fragmentu. To jest to, czego potrzebujesz, aby „złamać je na siłę”.

  Co do google Sytuacja jest trochę inna, przynajmniej tak widać pomoc Google Analytics . Ale porozmawiajmy o tym w następnych postach.

  A teraz interesujące jest słuchanie czytelników bloga. Czy zwracasz uwagę na wykorzystanie pasaży SEO, czy nawet nie myślisz o tym i nie piszesz „jak powinno”?

  __________

  Podsumowując, każdy może przeczytać, jak urodzić babcię swojej prawnuczce tydzień wcześniej niż sama wnuczka. Ogólnie rzecz biorąc, mała opowieść o nierówne małżeństwo .

  Popularność: 4%

  Podobne posty:

  Co to jest przejście?
  Co to jest przejście?
  ?, „?
  Po co to jest?
  Czy zwracasz uwagę na wykorzystanie pasaży SEO, czy nawet nie myślisz o tym i nie piszesz „jak powinno”?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»