Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Viaset.ru | Wewnętrzna optymalizacja stron internetowych: to już nie rok 2012!

  1. Zapomnij o dokładnych zdarzeniach.
  2. Pamiętaj UX
  3. Użyj trafności
  4. Nie używaj linków wychodzących jako głównego elementu SEO na stronie.
  5. Pracuj nie tylko na stronach - cały Twój host jest ważny
  6. Jak stać się autorytetem w swojej niszy?


  Wyszukiwarki nadal ewoluują, więc tradycyjne metody optymalizacji stopniowo ustępują nowym taktykom i technikom
  Wyszukiwarki nadal ewoluują, więc tradycyjne metody optymalizacji stopniowo ustępują nowym taktykom i technikom. Jednak wielu ekspertów nadal używa przestarzałych metod, nie zwracając uwagi na fakt, że stracili swoją skuteczność w 2017 roku.
  W tym artykule przyjrzymy się 5 tak zwanym SEO na stronie, które pomogą Ci osiągnąć wyniki we współczesnych realiach:

  Zapomnij o dokładnych zdarzeniach.


  Jak pamiętasz, wiele narzędzi SEO pomaga sprawdzić i dowiedzieć się, ile razy słowo kluczowe zostało użyte zarówno na stronie, jak iw określonych elementach. Mowa o atrybucie alt dla obrazów, opisów meta lub tekstu wyróżnionego pogrubioną czcionką. Po weryfikacji otrzymasz pewne zalecenia dotyczące liczby słów kluczowych.
  W tych wskazówkach najlepiej trzymać się dolnej linii. Nie stosuj się do zasady „Użyj słowa kluczowego 1 raz na każde 100 słów” lub „Użyj słowa kluczowego 4 razy w tekście HTML”.
  Jak pamiętasz, wiele narzędzi SEO pomaga sprawdzić i dowiedzieć się, ile razy słowo kluczowe zostało użyte zarówno na stronie, jak iw określonych elementach
  Lepiej skup się na tym, co naprawdę ważne: Google interesuje się tym, jak użytkownicy wchodzą w interakcję z twoimi treściami. Jeśli użytkownik nie kliknął Twojej strony w wynikach problemu lub po przejściu na stronę, powraca do wyszukiwania ze względu na fakt, że treść nie pasowała do niego, w niedalekiej przyszłości zostaniesz usunięty z pierwszej strony.
  Werdykt : dziś słowa kluczowe powinny być nadal używane w tytule, opisach meta i na stronie. Ale reguły z dokładną liczbą klawiszy nie pomagają poprawić pozycji. Co więcej, takie podejście może zepsuć jakość treści i użyteczności. Teraz te dwa czynniki odgrywają ważniejszą rolę w rankingu zasobów internetowych.

  Pamiętaj UX


  Treść powinna dawać doświadczenie interakcji i odpowiedzi, które chcą otrzymać. Dziś jest znacznie ważniejsze niż ślepe przestrzeganie zasad dotyczących liczby kluczy w tekście.
  Jak znaleźć tę potrzebę i wybrać ją z szerokiej prośby?
  Na początek możesz przeprowadzić badania słów kluczowych:
  Treść powinna dawać doświadczenie interakcji i odpowiedzi, które chcą otrzymać
  Na przykład wyrażenie „jaja Faberge” lub „jaja Faberge”. Wchodzimy Eksplorator słów kluczowych z Moz i wybierz filtr „Czy pytania”. System wyświetli inne żądania dotyczące tego elementu. Powinieneś się zgodzić, że kiedy dana osoba jest zainteresowana tym, kim jest Faberge, nie powinieneś wymuszać sprzedaży samego produktu, ale najpierw dać odpowiedź na zadane pytanie. Inny przykład zainteresowań: co to jest? Ile kosztują? Ile całkowitych jaj Faberge zostało wydanych?
  Nawiasem mówiąc, używanie Moz nie jest konieczne. Taka funkcja znajduje się w innych usługach do wyboru słów kluczowych. Nawet w Ubersuggest i Adwords .
  Najważniejsze jest osiągnięcie celu, czyli zrozumienie tego, czego użytkownik faktycznie chce, wchodząc do wniosku i przekazując go mu.
  Na przykład bardzo często ludzie szukają zdjęć na życzenie „Jajka Faberge”, a tutaj fotografia jest naprawdę ważnym elementem, dzięki czemu są zadowoleni z treści na stronie. Logiczne jest, że te pytania i prośby związane z ceną i wzornictwem oznaczają chęć zakupu produktu. W związku z tym podaj linki i informacje o tym, jak zrobić takie jajko. Wtedy spełnisz potrzeby tej konkretnej grupy użytkowników.
  Porady z praktyki: znacznie łatwiej jest tworzyć treści dla potrzeb użytkownika, a dopiero potem wypełnić je słowami kluczowymi. Niestety, specjaliści od marketingu skupiają się na drugim zadaniu. W rzeczywistości nie prowadzi to Google do uszeregowania swojej strony wyżej niż treść, która naprawdę rozwiązuje pytania użytkowników.
  Werdykt : określ, czego użytkownicy wyszukiwania naprawdę chcą, daj im tę treść, a następnie zajmij się słowami kluczowymi.

  Użyj trafności


  Nie powinieneś mieć nadziei, że proste powtórzenie słów kluczowych przyspieszy twoją witrynę w 2017 roku. Teraz musimy podjąć odpowiednie tematy. Google chce zobaczyć te dokumenty, w których słowa i wyrażenia odpowiadają żądaniom użytkownika, zarówno semantycznie, jak i leksykalnie oraz zgodnie z logiką. Pomagają informować systemy jakości strony, że twoja treść spełnia 3 kryteria:
  · Jest to istotne
  · Zawiera krytyczne odpowiedzi na pytania otrzymane od użytkownika
  · Oferuje wiarygodne i dokładne informacje.
  Zobaczmy, jak to działa w rzeczywistości na znanym już przykładzie z Faberge:
  Nie powinieneś mieć nadziei, że proste powtórzenie słów kluczowych przyspieszy twoją witrynę w 2017 roku
  Jaka jest gotowa odpowiedź, którą widzimy w Google? Pamiętaj, że nie jest to strona z najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Ma najmniejszą liczbę łączy i odsyłających domen root ze wszystkich stron na pierwszej stronie wydania.
  Wyróżnia się tym, że zawiera nie tylko zoptymalizowaną zawartość, ale także odpowiedź, która pasuje do użytkownika i Google.

  Jak powtórzyć sukces przykładu?
  Postępuj zgodnie z następującymi wskazówkami:
  1) Używaj odpowiednich słów i zwrotów. Pomoże Mozbar

  Usługa skanuje strony uszeregowane według określonego słowa kluczowego, wyodrębnia unikalne słowa i wyrażenia pojawiające się na tych stronach częściej niż w innych treściach i klasyfikuje je według względnej wartości i znaczenia.
  Na przykład słowo kluczowe „Lost Faberge Eggs” lub „Lost Faberge Eggs” w języku angielskim. MozBar zaproponuje użycie dodatkowych słów „Peter Carl Faberge”, „Tsar”, „Faberge Museum” i wielu innych. Używając tej metody, zwiększysz pozycję zasobu w wynikach wyszukiwania.
  Taka funkcja jest nadal dostępna SEOZoom i inne narzędzia.
  2) Czy istnieje szansa, że ​​Google pokaże gotową odpowiedź w wynikach wyszukiwania? Optymalizuj zawartość dla tego formatu. Możesz zorganizować go jako listę, krótką pomoc, zdanie na górze strony, które da użytkownikowi szybką odpowiedź lub inną opcję.
  Werdykt : użyj słów kluczowych, które pomogą Ci zdobyć wyższą rangę i dostać się do gotowych odpowiedzi Google, a nie tylko synonimów i prostych powtórzeń.

  Nie używaj linków wychodzących jako głównego elementu SEO na stronie.


  W porównaniu z 2012 r. Rola linków i treści zmieniła się diametralnie. Jeszcze 5 lat temu kilka dodatkowych linków kotwiczących promowałoby nawet nieistotną i niską jakość strony, dziś zaletą jest to, że zawiera mniej linków, ale jest wysokiej jakości i daje doświadczenie w interakcji.
  Werdykt : Nie używaj budowania linków jako jedynego narzędzia, gdy zajmujesz pozycję na drugiej lub trzeciej stronie. Nowoczesne pozycjonowanie stron internetowych poświęca coraz więcej uwagi formatowaniu treści, używaniu słów i zaspokajaniu potrzeb użytkownika jako całości.

  Pracuj nie tylko na stronach - cały Twój host jest ważny


  W 2012 roku Wikipedia i inne podobne duże zasoby znajdowały się na szczycie listy, ponieważ uznano je za autorytatywne. Dziś autorytet domeny jest zachowany, ale teraz ta koncepcja zawiera linki, rozmiar, popularność witryny i wiarygodność tematyczną. To otworzyło nowe możliwości dla specjalistów SEO.
  Rozważmy przykład. Moz ma pewne tematyczne uprawnienia SEO. Wpływ na to miała duża liczba opublikowanych istotnych treści. Wpływ na to ma również liczba linków uzyskanych z zasobów branżowych oraz fakt, że istnieje silna zależność między nazwą firmy a optymalizacją wyszukiwarek. Ponieważ Zappos jest kojarzony z butami, istota Moz jest teraz definiowana jako SEO.
  Ważne jest nie tylko zoptymalizowanie strony pod kątem słowa kluczowego, czy uzyskanie zewnętrznych linków. Co ważniejsze, jaką wartość ma marka dla ludzi? Jaki jest autorytet tematyczny gospodarza w opinii Google? Teraz optymalizacja na stronie rozszerza się na optymalizację na miejscu i budowanie reputacji marki w trybie offline.
  Jeśli istnieje pragnienie uszeregowania według słów kluczowych, które nie mieszczą się w zakresie naszej istotności tematycznej i wiarygodności, będziesz musiał zrobić więcej niż tylko przejrzeć listę kontrolną SEO na stronie i uzyskać N-tą liczbę linków do kotwic. Teraz musimy utworzyć połączenie asocjacyjne między witryną a interesującą przestrzenią treści. Następnie Google i użytkownicy wyszukiwarek będą mogli nam zaufać w tych tematach.
  Logiczny wniosek jest następujący : jeśli pracujesz nad rankingiem według określonego zestawu słów kluczowych w określonym obszarze, ale nie widzisz postępu, najprawdopodobniej nie masz uprawnień tematycznych.

  Jak stać się autorytetem w swojej niszy?


  Skojarz swoją markę z motywem za pomocą wydarzeń online i offline:
  · Publikuj odpowiednią treść
  · Zarabiaj linki z witryn na ten temat
  · Pozwól wymienić nazwę swojej firmy w odpowiednich zapytaniach wyszukiwania
  · Angażuj użytkowników, którzy są autorytetami w tej dziedzinie
  · Twoja marka powinna być synonimem niszy.
  Możesz skorzystać z dziesiątek taktyk. Każda firma osiąga sukces, stosując sztuczki, które działają dla grupy docelowej i pozwalają jej pokonać swoje mocne strony. Pomaga wyróżnić się na tle konkurencji, stać się wyjątkowym.
  Podczas rozwiązywania problemów z rankingiem należy wziąć pod uwagę te czynniki w strategii.
  Werdykt : poprawa pozycji w wydawaniu całej witryny powinna koncentrować się na marce.

  Kredyty: MOZ

  Jak znaleźć tę potrzebę i wybrać ją z szerokiej prośby?
  Inny przykład zainteresowań: co to jest?
  Ile kosztują?
  Ile całkowitych jaj Faberge zostało wydanych?
  Jak powtórzyć sukces przykładu?
  Czy istnieje szansa, że ​​Google pokaże gotową odpowiedź w wynikach wyszukiwania?
  Co ważniejsze, jaką wartość ma marka dla ludzi?
  Jaki jest autorytet tematyczny gospodarza w opinii Google?
  Jak stać się autorytetem w swojej niszy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»