Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Vktarget + Sprawdzone TOP strony za zarobki 200-500 rubli dziennie, w sieciach społecznościowych, zarobki VKontakte

  1. Lista zaufanych witryn do zarabiania w sieciach społecznościowych:
  2. Samouczek wideo na temat zarabiania pieniędzy w sieciach społecznościowych na SOCPUBLIC.

  VKTarget to doskonała strona do zarabiania od 200 do 500 rubli dziennie, jest automatyczne potwierdzenie przydziału , bardzo łatwe do wykonania zadania, opłaca się oglądać filmy na youtube, możesz dostać do 50 kopiejek na jeden .

  VkTarget to najlepsza usługa w Rosji i CIS na promocję i promocję w sieciach społecznościowych (oszukiwanie sympatii, poglądów i subskrybentów).

  Aby uzyskać mobilne zarobki z telefonu, możesz bezpłatnie pobrać aplikację VKTarget na Androida w sklepie Google Play.
  Minimalna jest tylko 25 WMR (rubli Webmoney).

  Minimalna jest tylko 25 WMR (rubli Webmoney)

  REJESTRACJA NA VKTARGET
  ZYSKI W VKONTAKTIE BEZ INWESTYCJI

  Najlepsza wymiana freelance dla początkujących QUORK i Workzilla - prawdziwa, zdalna praca w Internecie i wolne miejsca pracy dla wszystkich,
  Zarobki 100 - 200 - 500 - 1000 rubli za godzinę dziennie.

  Chcesz dowiedzieć się, jak szybko i łatwo zarobić od 5 000 do 10 000 rubli dziennie, teraz polecam zaufane witryny, na których możesz znaleźć zarobki w Internecie bez inwestycji i przy minimalnych nakładach pieniężnych.

  Lista zaufanych witryn do zarabiania w sieciach społecznościowych:

  • Qcomment - strona podobna do zarobków VkTarget na polubienia , oglądania filmów, repostów i subskrypcji
  • Advego - zdalna praca w domu przez Internet bez inwestycji i oszustwa
  • SMMOK - lubi pieniądze VKontakte
  • SMMOK-FB - zarobki i promocja na Facebooku
  • LikesRock - promocja i zarobki w sieciach społecznościowych
  • VKserfing
  • V-Like - zarobki VK na polubienia
  • Sarafanka
  • Bosslike
  • SMMOK-OK - Zarobki online Odnoklassniki
  • SMMOK-TWIT - Promocja i zarobki na Twitterze
  • SMMOK-YT YouTube - pieniądze na polubienia na YouTube
  • SMMOK-IN Instagram - pieniądze na polubienia na Instagramie
  • SMMOK-GP Google+
  • BestLiker (BestLiker) - po rejestracji i aktywacji EMAIL otrzymasz natychmiast 40 monet i kolejne 100 bonusowych monet za wykonanie pierwszych 25 zadań

  Usługi CASHBOX i VPRKA to najlepsza wymiana na PR i VC oraz inne sieci społecznościowe, oszustwa, upodobania, serca, subskrybentów, przyjaciół i promocję grup.
  CASHBOX i VPRKA - płacą mniej vctarget, ale więcej zadań.

  Forumok (Forumok) jest usługą podobną do VKTarget, jest więcej zadań i płaci więcej, ale jednocześnie istnieje ponad 100 wymagań dotyczących konta (przynajmniej przyjaciele VKTarget są tańsi w użyciu VKTarget lub SMMOK).

  Qcomment - doskonały analog VKTarget (vktarget) , zarobki nie tylko na polubienia, reposts (do 3 rubli), oglądanie wideo, ale także na pisanie komentarzy, możesz zarabiać przyzwoite pieniądze na komentarzach .
  Jeśli w Qcomment i VKTarget jest niewiele zadań lub nie ma ich wcale, polecam wypróbowanie sprawdzonego zarobki po wpisaniu captcha w rublach i dolarach .

  Witryny SMMOK i VKserfing podobne do VKTarget (vkartget) płacą bez rozwodu - są to sprawdzone witryny do zarabiania w sieci społecznościowej vkontakte .
  SEOSPRINT - najpopularniejszy zasób wśród początkujących zarobków w rosyjskim Internecie , jest wiele zadań dla sieci społecznościowych, projekt płaci pieniądze w kilku systemach płatności (według wyboru użytkownika).
  Dla każdego systemu płatności minimalna kwota jest inna:
  WebMoney - 2 ruble;
  PerfectMoney - 30 rubli. Opłata za wypłatę w wysokości 5% kwoty płatności;
  Pieniądze Yandex - 10 rubli. Należy zidentyfikować konto Yandex Money;
  Payeer - 10 rubli, opłata za wypłatę w wysokości 5% wpłaconej kwoty. Witryny SMMOK i VKserfing podobne do VKTarget (vkartget) płacą bez rozwodu - są to sprawdzone witryny do zarabiania w sieci społecznościowej vkontakte

  SOCPUBLIC - BARDZO DOBRE ZASOBY na zarabianie , wiele zadań na portal społecznościowy vkontakte i ich koszt jest dobry, a na Youtube po prostu świetne ceny. SOCPUBLIC  - BARDZO DOBRE ZASOBY na zarabianie , wiele zadań na portal społecznościowy vkontakte i ich koszt jest dobry, a na Youtube po prostu świetne ceny
  Jedyną wadą SOCPUBLIC jest to, że nie ma automatycznego potwierdzenia wykonania zadań, jak w VKTarget, ale jest więcej zadań.

  Samouczek wideo na temat zarabiania pieniędzy w sieciach społecznościowych na SOCPUBLIC.

  Możesz wypłacić pieniądze na: WebMoney (portfel rubla WMR), Yandex Money, Payeer, Perfect Money (portfel dolarowy).
  Nie ma minimum wypłaty.

  Na YouTube jest wiele samouczków wideo na temat zarabiania pieniędzy w sieciach społecznościowych na SOCPUBLIC i zarabiania pieniędzy na zadaniach, zobowiązuje ich do zszywania ich, a znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania początkujących.

  WMMAIL - Stara sprawdzona strona z zarobkami w sieci , zadania dla sieci społecznościowych nie są tak liczne, jak w przypadku SEOSPRINT, ale z drugiej strony są to najdroższe, płatne tylko dolary, w portfelu WebMoney WMZ minimalna kwota do wypłaty wynosi 10 centów. WMMAIL  - Stara sprawdzona strona z zarobkami w sieci , zadania dla sieci społecznościowych nie są tak liczne, jak w przypadku SEOSPRINT, ale z drugiej strony są to najdroższe, płatne tylko dolary, w portfelu WebMoney WMZ minimalna kwota do wypłaty wynosi 10 centów

  PROFITCENTR, VIP PROMOTION (płaci WMZ dolarów), SZYBKA PROMOCJA - to strony analogiczne do SEOSPRINT , istnieje również wiele zadań dla sieci społecznościowych. Płatności można zamówić w Webmoney, Yandex-Money, QIWI, Payeer, minimalna kwota do wypłaty jest praktycznie NIE.

  SEOFAST - strona podobna do SEOSPRINT, istnieje również wiele zadań dla sieci społecznościowych. Płatności można zamówić na Webmoney, QIWI, Yandex-Money, minimalna kwota do wypłaty wynosi NIE. SEOFAST - strona podobna do SEOSPRINT, istnieje również wiele zadań dla sieci społecznościowych

  VKserfing to kolejna strona podobna do Vktarget (VkTarget), tylko ta usługa jest zaostrzona, aby zarabiać pieniądze w sieci społecznościowej vkontakte , zadania są proste: dołączyć do społeczności, jak, wykonać, potwierdzić i zapłacić w kilka sekund.
  Minimalna kwota do wypłaty pieniędzy wynosi 50 rubli.

  Możesz wypłacić środki na portmonetkę WebMoney WMR lub na saldo telefonu komórkowego. Pieniądze są wypłacane ściśle raz w tygodniu (w soboty).

  V-Like - proste i łatwe zarobki Vkontakte, YouTube, Facebook: dołączanie do grup, postów publicznych, polubień na zdjęciach, nagraniach, filmach, dodawanie do znajomych.

  Kiedy osiągniesz 15 rubli na koncie, możesz je wypłacić do portfela WebMoney lub Yandex.Money. Do wypłaty na telefon komórkowy - minimalna kwota 50 rubli. Płatności należy dokonać w ciągu 14 dni od dnia złożenia zamówienia.

  SMMOK - tylko zarobki w sieci społecznościowej Vkontakte , wiele różnych rodzajów zadań, minimalna pensja 50 rubli.
  Pieniądze płacą tylko za portfel WebMoney WMR.

  Yandex Toloka - zarobki w Internecie bez inwestycji, na realizację prostych zadań z telefonu komórkowego lub komputera.

  Profittask to stabilna usługa zarobkowa bez specjalnych umiejętności i wiedzy, zarobki w sieciach społecznościowych Vkontakte (płaci 1 rubel za dołączenie do grupy), Odnoklassniki, Google+ Twitter.
  Zarobki są dostępne z telefonu komórkowego z systemem Android.

  Płatności dokonywane są na portfele rubli systemów płatności: WebMoney (płaca minimalna 15 rubli)
  Qiwi (Qiwi), minimalna kwota wypłaty wynosi 16 rubli,
  Yandex-Money (tylko dla obywateli Federacji Rosyjskiej) minimalna kwota wypłaty wynosi 16 rubli, Payeer (od 15 rubli).   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»